Sprache:

Bałtyk Cup 2017 - wyniki


BAŁTYK CUP 2017 - Rewal/Niechorze 15-18 czerwca 2017 

 

Kategoria U9

 

Grupa A

AP Błękitni Owińska - Młode Orły Halinów (0 : 0)
MKS Polonia Stal Świdnica - Wda Świecie (2 : 2)
AP Błękitni Owińska - Kotwica Kołobrzeg (0 : 2)
Młode Orły Halinów - MKS Polonia Stal Świdnica (1 : 4)
Wda Świecie - Kotwica Kołobrzeg (0 : 2)
AP Błękitni Owińska - MKS Polonia Stal Świdnica (3 : 3)
Wda Świecie - Młode Orły Halinów (2 : 1)
MKS Polonia Stal Świdnica - Kotwica Kołobrzeg (1 : 4)
AP Błękitni Owińska - Wda Świecie (0 : 0)
Kotwica Kołobrzeg- Młode Orły Halinów (9 : 0)

 

Tabela grupy- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. Kotwica Kołobrzeg                   (12) 17 - 1
2. MKS Polonia Stal Świdnica    (5) 10 - 10
3. Wda Świecie                             (5) 4 - 5
4. AP Błękitni Owińska                 (3) 3 - 5 Finał B
5. Młode Orły Halinów                  (1) 2 - 14 Finał B

 

Grupa B

 

Błękitni Dobiegniew - AP Dzierżoniów (1 : 1)
OKS Hutnik Szczecin - GKS Kowale (3 : 1)
Błękitni Dobiegniew - OKS Hutnik Szczecin (3 : 0)
AP Dzierżoniów - GKS Kowale (1 : 8)
GKS Kowale - Błękitni Dobiegniew (5 : 1)
OKS Hutnik Szczecin - AP Dzierżoniów (3 : 4)

 

Tabela grupy- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. GKS Kowale                 (6) 14 - 5
2. Błękitni Dobiegniew    (4) 5 - 6
3. AP Dzierżoniów            (4) 6 - 12 Baraż
4. OKS Hutnik Szczecin  (3) 6 - 8 Finał B

 

Grupa C

 

Lew Lębork - SMS Pabianice (2 : 0)
Zjednoczeni Kaczory - Żaki Szczecin (1 : 4)
Lew Lębork - Zjednoczeni Kaczory (2 : 0)
SMS Pabianice - Żaki Szczecin (2 : 1)
Żaki Szczecin - Lew Lębork (0 : 0)
Zjednoczeni Kaczory - SMS Pabianice (0 : 4)

 

Tabela grupy- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. Lew Lębork (7) 4 - 0
2. SMS Pabianice (6) 6 - 3
3. Żaki Szczecin (4) 5 - 3 Baraż
4. Zjednoczeni Kaczory (0) 1 - 10 Finał B

 

Baraż
AP Dzierżoniów-Żaki Szczecin 1 : 5

 

Finał B

Błękitni Owińska - OKS Hutnik Szczecin (0 : 3)
Zjednoczeni Kaczory - Młode Orły Halinów (1 : 1)
Błękitni Owińska - AP Dzierżoniów (0 : 2)
OKS Hutnik Szczecin - Zjednoczeni Kaczory (3 : 1)
Młode Orły Halinów - AP Dzierżoniów (1 : 1)
Błękitni Owińska - Zjednoczeni Kaczory (0 : 1)
Młode Orły Halinów - OKS Hutnik Szczecin (1 : 0)
Zjednoczeni Kaczory - AP Dzierżoniów (1 : 2)
Błękitni Owińska - Młode Orły Halinów (1 : 1)
AP Dzierżoniów - OKS Hutnik Szczecin (0 : 3)


Tabela grupy- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. OKS Hutnik Szczecin (9) 9 - 2
2. AP Dzierżoniów (7) 5 - 5
3. Młode Orły Halinów (6) 4 - 3
4. Zjednoczeni Kaczory (4) 4 - 6
5. Błękitni Owińska (1) 1 - 7

 

MECZE II RUNDA


Grupa I
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Dobiegniew (0 : 1)
Żaki Szczecin- Lew Lębork (1 : 4)
Kotwica Kołobrzeg - Żaki Szczecin (7 : 0)
Błękitni Dobiegniew - Lew Lębork (1 : 2)
Żaki Szczecin - Błękitni Dobiegniew (0 : 3)
Kotwica Kołobrzeg - Lew Lębork (0 : 1)

 

Tabela grupy- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. Lew Lębork (9) 7 - 2
2. Błękitni Dobiegniew (6) 5 - 2
3. Kotwica Kołobrzeg (3) 7 - 2
4. Żaki Szczecin (0) 1 - 14

 

Grupa II
GKS Kowale - Polonia Stal Świdnica (3 : 3)
Wda Świecie - SMS Pabianice (1 : 0)
GKS Kowale - Wda Świecie (3 : 0)
Polonia Stal Świdnica - SMS Pabianice (2 : 1)
Wda Świecie - Polonia Stal Świdnica (3 : 1)
GKS Kowale - SMS Pabianice (1 : 0)


Tabela grupy- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. GKS Kowale (7) 7 - 3
2. Wda Świecie (6) 4 - 4
3. Polonia Stal Świdnica (4) 6 - 7
4. SMS Pabianice (0) 1 - 4

 

Mecz o miejsce 5
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Stal Świdnica (4 : 1)
Mecz o miejsce 7
Żaki Szczecin - SMS Pabianice (1 : 2)
½ Finału
Lew Lębork - Wda Świecie (1 : 5)
Błękitni Dobiegniew - GKS Kowale (0 : 1)
Mecz o miejsce 3
Lew Lębork - Błękitni Dobiegniew (2 : 1)
FINAŁ
Wda Świecie - GKS Kowale (0 : 0 k. 3 : 2)


Nagrody indywidualne:
Wyróżnienie: Adrian Cirkowski- GKS Kowale
Wyróżnienie: Maurycy Felski - Wda Świecie
Wyróżnienie: Paweł Pachocki - Lew Lębork


Klasyfikacja końcowa:
I Wda Świecie
II GKS Kowale
III Lew Lębork
IV Błękitni Dobiegniew
V Kotwica Kołobrzeg
VI Polonia Stal Świdnica
VII SMS Pabianice
VIII Żaki Szczecin
IX OKS Hutnik Szczecin
X AP Dzierzoniów
XI Młode Orły Halinów
XII Zjednoczeni Kaczory
XIII Błękitni Owińska

 

 

 

Kategoria U10

 

Grupa A

 

Zjednoczeni Kaczory I - Błękitni Dobiegniew II (3 : 1)
Polonia Stal Świdnica I - Wkra Działdowo (3 : 0)
Zjednoczeni Kaczory I - GKS Kowale (0 : 4)
Polonia Stal Świdnica I - MUKS 11 Zielona Góra (3 : 1)
Błękitni Dobiegniew II - GKS Kowale (0 : 4)
Wkra Działdowo - MUKS 11 Zielona Góra (0 : 0)
Zjednoczeni Kaczory I - Wkra Działdowo (0 : 3)
Polonia Stal Świdnica I - Błękitni Dobiegniew II (6 : 0)
Zjednoczeni Kaczory I - MUKS 11 Zielona Góra (1 : 2)
Polonia Stal Świdnica I - GKS Kowale (2 : 0)
Błękitni Dobiegniew II - MUKS 11 Zielona Góra (0 : 7)
Wkra Działdowo - GKS Kowale (0 : 2)
Zjednoczeni Kaczory I - Polonia Stal Świdnica I (1 : 9)
Błękitni Dobiegniew II - Wkra Działdowo (0 : 3)
GKS Kowale - MUKS 11 Zielona Góra (1 : 0)

 

Tabela grupy- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. Polonia Stal Świdnica I (15) 23 - 2
2. GKS Kowale (12) 11 - 2
3. MUKS 11 Zielona Góra (7) 10 - 5
4. Wkra Działdowo (7) 6 - 5
5. Zjednoczeni Kaczory I (3) 5 - 19
6. Błękitni Dobiegniew II (0) 1 - 23

 

Grupa B

 

MKS Mieszko Gniezno - Polonia Stal Świdnica II (4 : 2)
Blau-Weiss Spandau 03 - Zjednoczeni Kaczory II (1 : 2)
MKS Mieszko Gniezno - GKS Kolbudy (1 : 2)
Blau-Weiss Spandau 03 - Błękitni Dobiegniew I (1 : 2)
Polonia Stal Świdnica II - GKS Kolbudy (0 : 5)
Zjednoczeni Kaczory II - Błękitni Dobiegniew I (3 : 0)
MKS Mieszko Gniezno - Zjednoczeni Kaczory II (0 : 2)
Blau-Weiss Spandau 03 - Polonia Stal Świdnica II (3 : 2)
MKS Mieszko Gniezno - Błękitni Dobiegniew I (4 : 0)
Blau-Weiss Spandau 03 - GKS Kolbudy (0 : 1)
Polonia Stal Świdnica II - Błękitni Dobiegniew I (1 : 6)
Zjednoczeni Kaczory II - GKS Kolbudy (1 : 1)
MKS Mieszko Gniezno - Blau-Weiss Spandau 03 (1 : 0)
Polonia Stal Świdnica II - Zjednoczeni Kaczory II (0 : 6)
GKS Kolbudy - Błękitni Dobiegniew I (4 : 3)

 

Tabela grupy- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. Zjednoczeni Kaczory II (13) 14 - 2
2. GKS Kolbudy (13) 13 - 5
3. MKS Mieszko Gniezno (9) 10 - 6
4. Błękitni Dobiegniew I (6) 11 - 13
5. Blau-Weiss Spandau 03 (3) 5 - 8
6. Polonia Stal Świdnica II (0) 5 - 24

 

Grupa C


Orzeł Sidzina - Mar-Goll Sława (2 : 3)
First Kick Czernica - Unia Swarzędz (0 : 2)
Orzeł Sidzina - GAP Bruskowo Wielkie (3 : 1)
Mar-Goll Sława - First Kick Czernica (1 : 0)
Unia Swarzędz - GAP Bruskowo Wielkie (5 : 1)
Orzeł Sidzina - First Kick Czernica (3 : 4)
Unia Swarzędz - Mar-Gol Sława (5 : 1)
First Kick Czernica - GAP Bruskowo Wielkie (0 : 0)
Orzeł Sidzina - Unia Swarzędz (1 : 8)
GAP Bruskowo Wielkie - Mar-Gol Sława (2 : 3)

 

Tabela grupy- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. Unia Swarzędz (12) 20 - 3
2. Mar-Gol Sława (9) 8 - 9
3. First Kick Czernica (4) 4 - 6
4. Orzeł Sidzina (3) 9 - 16
5. GAP Bruskowo Wielkie (1) 4 - 11

 

II Runda grupowa

 

Grupa I

 

Mar-Goll Sława - Błękitni Dobiegniew I (2 : 1)
Polonia Stal Świdnica I - Błękitni Dobiegniew I (7 : 1)
Polonia Stal Świdnica I - Mar-Goll Sława ( 4 : 0)

 

Tabela grupy- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. Polonia Stal Świdnica I (6) 11 - 1
2. Mar-Goll Sława (3) 2 - 5
3. Błękitni Dobiegniew I (0) 2 - 9

 

Grupa II


MUKS 11 Zielona Góra - Orzeł Sidzina 1 : 1
Zjednoczeni Kaczory II - Orzeł Sidzina 3 : 2
Zjednoczeni Kaczory II - MUKS 11 Zielona Góra 4 : 3

 

Tabela grupy- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. Zjednoczeni Kaczory II (6) 7 - 5
2. MUKS 11 Zielona Góra (1) 4 - 5
3. Orzeł Sidzina (1) 3 - 4

 

Grupa III


MKS Mieszko Gniezno - Wkra Działdowo (1 : 1)
Unia Swarzędz - Wkra Działdowo (1 : 3)
Unia Swarzędz - MKS Mieszko Gniezno (1 : 2)

 

Tabela grupy- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. Wkra Działdowo (4) 4 - 2
2. MKS Mieszko Gniezno (4) 3 - 2
3. Unia Swarzędz (0) 2 : 5

 

Grupa IV


GKS Kolbudy - Fiest Kick Czernica (3 : 0)
GKS Kowale - Fiest Kick Czernica (4 : 0)
GKS Kowale - GKS Kolbudy (0 : 1)

 

Tabela grupy- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. GKS Kolbudy (6) 4 - 0
2. GKS Kowale (3) 4 - 1
3. First Kick Czernica (0) 0 - 7

 

Finał B


GAP Bruskowo Wielkie - Blau-Weiss Spandau 03 (0 : 3)
Błękitni Dobiegniew - Polonia Stal Świdnica II (1 : 0)
GAP Bruskowo Wielkie - Zjednoczeni Kaczory I (0 : 1)
Blau-Weiss Spandau 03 - Błękitni Dobiegniew (0 : 0)
Polonia Stal Świdnica II - Zjednoczeni Kaczory II (0 : 2)
Gap Bruskowo Wielkie - Błękitni Dobiegniew (5 : 0)
Polonia Stal Świdnica II - Blau-Weiss Spandau 03 (1 : 0)
Błękitni Dobiegniew - Zjednoczeni Kaczory I (1 : 4)
GAP Bruskowo Wielkie - Polonia Stal Świdnica II (3 : 0)
Zjednoczeni Kaczory I - Blau-Weiss Spandau 03 (0 : 1)

 

Tabela grupy- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. Zjednoczeni Kaczory I (9) 7 - 2
2. Blau-Weiss Spandau 03 (7) 4 - 1
3. GAP Bruskowo Wielkie (6) 8 - 4
4. Błękitni Dobiegniew (4) 2 - 9
5. Polonia Stal Świdnica II (3) 1 - 6

 

Mecze o miejsca 9 - 12:

Błękitni Dobiegniew - Orzeł Sidzina (2 : 0)
Unia Swarzędz - First Kick Czernica (0 : 1)
Mecz o miejsce 9:
First Kick Czernica - Błękitni Dobiegniew (2 : 4)
Mecz o miejsce 11:
Unia Swarzędz - Orzeł Sidzina (6 : 0)
¼ Finału:
Polonia Stal Świdnica - MUKS Zielona Góra (2 : 1)
Zjednoczeni Kaczory II - Mar-Gol Sława (6 : 1)
Wkra Działdowo - GKS Kowale (2 : 1)
GKS Kolbudy - Mieszko Gniezno (1 : 0)
½ Finału:
Polonia Stal Świdnica - Wkra Działdowo (5 : 1)
Zjednoczeni Kaczory II - GKS Kolbudy (2 : 1)
Mecz o miejsce 3:
Wkra Działdowo - GKS Kolbudy (0 : 1)
FINAŁ
Polonia Stal Świdnica - Zjednoczeni Kaczory II (0 : 2)


Nagrody indywidualne:
Wyróżnienie: Hubert Pawlik-Polonia Stal Świdnica
Wyróżnienie: Wiktor Rajek-Zjednoczeni Kaczory
Wyróżnienie: Szymon Sadło-GKS Kolbudy

 

Klasyfikacja końcowa:
I Zjednoczeni kaczory II
II Polonia Stal Świdnica
III GKS Kolbudy
IV Wkra Działdowo
V - VIII MUKS 11 Zielona Góra
Mar-Goll Sława
GKS Kowale
Mieszko Gniezno
IX Błękitni Dobiegniew
X First Kick Czernica
XI Unia Swarzędz
XII Orzeł Sidzina
XIII Zjednoczeni Kaczory I
XIV Blau-Weiss Spandau 03
XV GAP Bruskowo Wielkie
XVI Błękitni Dobiegniew
XVII Polonia Stal Świdnica II

 

 

 

Kategoria U11


Grupa A


Wkra Działdowo - First Kick AP Czernica 4 : 0
MUKS 11 Zielona Góra - Zjednoczeni Kaczory 0 : 1
Olimpia Żerniki Wrocławskie - Łódzka Akademia II 3 : 0
Górnik Wałbrzych - Odra Chojna 2 : 2
Łódzka Akademia I - Wkra Działdowo 0 : 0
First Kick AP Czernica - MUKS 11 Zielona Góra 0 : 3
Zjednoczeni Kaczory - Olimpia Żerniki Wrocławskie 1 : 0
Łódzka Akademia II - Górnik Wałbrzych 1 : 2
Łódzka Akademia I - MUKS 11 Zielona Góra 3 : 0
Odra Chojna - First Kick AP Czernica 7 : 0
Górnik Wałbrzych - Zjednoczeni Kaczory 2 : 4
Olimpia Żerniki Wrocławskie - Wkra Działdowo 1 : 1
Odra Chojna - Łódzka Akademia II 2 : 1
First Kick AP Czernica - Łódzka Akademia I 0 : 9
Wkra Działdowo - MUKS 11 Zielona Góra 1 : 0
Olimpia Żerniki Wrocławskie - Górnik Wałbrzych 2 : 0
Zjednoczeni Kaczory - Odra Chojna 1 : 1
Łódzka Akademia II - Łódzka Akademia I 0 : 3
Olimpia Żerniki Wrocławskie - First Kick AP Czernica 10 : 0
Wkra Działdowo - Górnik Wałbrzych 1 : 1
MUKS 11 Zielona Góra - Odra Chojna 1 : 2
Łódzka Akademia II - Zjednoczeni Kaczory 1 : 2
Łódzka Akademia I - Olimpia Żerniki Wrocławskie 4 : 0
First Kick AP Czernica - Górnik Wałbrzych 2 : 4
Górnik Wałbrzych - Łódzka Akademia I 0 : 1
MUKS 11 Zielona Góra - Olimpia Żerniki Wrocławskie 1 : 2
Odra Chojna - Wkra Działdowo 5 : 1
Zjednoczeni Kaczory - First Kick AP Czernica 2 : 0
Łódzka Akademia I - Odra Chojna 5 : 0
Łódzka Akademia II - MUKS 11 Zielona Góra 1 : 1
Zjednoczeni Kaczory - Wkra Działdowo 2 : 2
Górnik Wałbrzych - MUKS 11 Zielona Góra 1 : 2
Odra Chojna - Olimpia Żerniki Wrocławskie 0 : 4
First Kick AP Czernica - Łódzka Akademia II 1 : 5
Łódzka Akademia I - Zjednoczeni Kaczory 6 : 0
Wkra Działdowo - Łódzka Akademia II 1 : 0

 

Tabela grupy- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. Łódzka Akademia I (22) 31 - 0
2. Zjednoczeni Kaczory (17) 13-12
3. Olimpia Żerniki Wrocławskie (16) 22 - 7
4. Odra Chojna (14) 19 - 15
5. Wkra Działdowo (13) 11 - 9
6. Górnik Wałbrzych (8) 12 - 15
7. MUKS 11 Zielona Góra (7) 8 - 11
8. Łódzka Akademia II (4) 9 - 15
9. First Kick AP Czernica (0) 3 - 42

 

¼ Finału

Łódzka Akademia I - Łódzka Akademia II (1 : 0)
Odra Chojna - Wkra Działdowo (0 : 1)
Zjednoczeni Kaczory - MUKS 11 Zielona Góra (0 : 1)
Olimpia Żerniki Wrocławskie - Górnik Wałbrzych (4 : 0)
Mecze o miejsca 5 - 8:
Łódzka Akademia II - Odra Chojna (1 : 0)
Zjednoczeni Kaczory - Górnik Wałbrzych (0 : 4)
½ Finału:
Łódzka Akademia I - Wkra Działdowo (3 : 0)
MUKS 11 Zielona Góra - Olimpia Żerniki Wrocławskie 1 : 0
Mecz o miejsce 5:
Łódzka Akademia II - Górnik Wałbrzych (1 : 4)
Mecz o miejsce 7:
Odra Chojna - Zjednoczeni Kaczory (3 : 0)
Mecz o miejsca 3-4:
Wkra Działdowo- Olimpia Żerniki Wrocławskie (1 : 2)
FINAŁ :
Łódzka Akademia I - MUKS 11 Zielona Góra (3 : 0)

 

Nagrody indywidualne:
Wyróżnienie: Maciej Pilarczyk - MUKS 11 Zielona Góra
Wyróżnienie: Jan Idzikowski - Łódzka Akademia I
Wyróżnienie: Sergiusz Stasiołek - Łódzka Akademia I
Klasyfikacja końcowa:
I Łódzka Akademia I
II MUKS 11 Zielona Góra
III Olimpia Żerniki Wrocławskie
IV Wkra Działdowo
V Górnik Wałbrzych
VI Łódzka Akademia II
VII Odra Chojna
VIII Zjednoczeni Kaczory
IX First Kick AP Czernica

 

 

 

Kategoria U13

 

Grupa A

 

Salos Szczecin I - Orzeł Sidzina (9 : 0)
Dąb Sława - Błękitni Owińska (3 : 0)
Górnik Wałbrzych - Salos Szczecin II (4 : 2)
Vineta Wolin - Górnik Wałbrzych II (4 : 1)
Salos Szczecin I - Dąb Sława (1 : 0)
Orzeł Sidzina - Błękitni Owińska (1 : 2)
Górnik Wałbrzych - Vineta Wolin (0 : 3)
Salos Szczecin II - Górnik Wałbrzych II (9 : 0)
Salos Szczecin I - Błękitni Owińska (3 : 0)
Orzeł Sidzina - Dąb Sława (0 : 8)
Górnik Wałbrzych - Górnik Wałbrzych II (4 : 0)
Salos Szczecin II - Vineta Wolin (1 : 1)
Salos Szczecin I - Górnik Wałbrzych (2 : 0)
Orzeł Sidzina - Salos Szczecin II (0 : 10)
Dąb Sława - Vineta Wolin (3 : 1)
Błękitni Owińska - Górnik Wałbrzych II (2 : 0)
Salos Szczecin I - Salos Szczecin I (4 : 2)
Orzeł Sidzina - Górnik Wałbrzych (1 : 9)
Dąb Sława - Górnik Wałbrzych II (2 : 0)
Błekitni Owińska - Vineta Wolin (3 : 5)
Salos Szczecin I - Górnik Wałbrzych II (0 : 0)
Orzeł Sidzina - Vineta Wolin (0 : 4)
Dąb Sława - Salos Szczecin I (2 : 2)
Błękitni Owińska - Górnik Wałbrzych (0 : 3)
Salos Szczecin I - Vineta Wolin (2 : 1)
Orzeł Sidzina - Górnik Wałbrzych II (1 : 5)
Dąb Sława - Górnik Wałbrzych (3 : 4)
Błękitni Owińska - Salos Szczecin II (1 : 1)

 

Tabela grupy- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. Salos Szczecin I (19) 21 - 3
2. Górnik Wałbrzych (15) 24 - 11
3. Dab Sława (13) 21 - 8
4. Vineta Wolin (13) 19 - 10
5. Salos Szczecin II (9) 27 - 12
6. Błękitni Owińska (7) 8 - 16
7. Górnik Wałbrzych II (4) 6 - 22
8. Orzeł Sidzina (0) 3 - 47

 

¼ Finału:


Salos Szczecin I 5 : 0 Orzeł Sidzina
Vineta Wolin 0 : 1 Salos Szczecin II
Górnik Wałbrzych 5 : 0 Górnik Wałbrzych II
Dąb Sława 2 : 0 Błękitni Owińska


Mecze o miejsca 5 - 8:
Orzeł Sidzina 0 : 6 Vineta Wolin
Górnik Wałbrzych II 2 : 1 Błękitni Owińska

½ Finału:

Salos Szczecin I - Salos Szczecin II 1 : 0

Górnik Wałbrzych - Dąb Sława 4 : 2
Mecz o miejsce 5:
Vineta Wolin - Górnik Wałbrzych II (3 : 3 k. 2 : 3)
Mecz o miejsce 7:
Orzeł Sidzina - Błękitni Owińska (1 : 3)
Mecz o miejsce 3:
Salos Szczecin II - Dąb Sława (2 : 0)
FINAŁ :
Salos Szczecin I - Górnik Wałbrzych (1 : 1 k. 5 : 6)

 

Nagrody indywidualne:
Wyróżnienie: Franciszek Kirejszys-Salos Szczeci II
Wyróżnienie: Kacper Zieliński-Salos Szczecin I
Wyróżnienie: Konrad Korba-Górnik Wałbrzych I

 

Klasyfikacja końcowa:
I Górnik Wałbrzych I
II Salos Szczecin I
III Salos Szczecin II
IV Dąb Sława
V Górnik Wałbrzych II
VI Vineta Wolin
VII Błękitni Owińska
VIII Orzeł Sidzina