Język:

Bałtyk Cup 2018 - wyniki


KATEGORIA U8

 

 

KOLEJKA 1

 

DRAWSKO POM. I - AP REISSA SZCZ. 1:5

DRAWSKO POM. II - FA GRYFICE 2:1

MUKS 11 ZIELONA.G - HUTNIK SZCZECIN 3:6

AP BANINO - R-FOOTBALL GOLENIÓW 2:4

KOSA KONSTANCIN - FF PRZECŁAW II 1:0

FDA WIELISZEW - FF PRZECŁAW I 2:2


KOLEJKA 2

AP REISSA SZCZ. - FF PRZECŁAW I 4:2

FF PRZECŁAW II - FDA WIELISZEW 6:2

R-FOOTBALL GOL. - KOSA KONSTANCIN 2:1

HUTNIK SZCZECIN - AP BANINO 0:4

FA GRYFICE - MUKS 11 ZIELONA G. 0:2

AP DRAWSKO POM. I - AP DRAWSKO POM. II 1:3

 

KOLEJKA 3

AP DRAWSKO POM II - AP REISSA SZCZ. 0:6

MUKS 11 ZIELONA G. - AP.DRAWSKO POM. I 1:1

AP BANINO - FA GRYFICE 8:0

KOSA KONSTANCIN - HUTNIK SZCZECIN 3:1

FDA WIELISZEW - R-FOOTBALL GOLENIÓW 0:4

FF PRZECŁAW I - FF PRZECŁAW II  2:4

 

KOLEJKA 4

AP REISSA SZCZ. - FF PRZECŁAW II 4:2

R-FOOTBALL GOL. - FF PRZECŁAW I 5:2

HUTNIK SZCZECIN - FDA WIELISZEW 5:3

FA GRYFICE - KOSA KONSTANCIN 0:6

AP DRAWSKO POM.I - AP BANINO 0:5

AP DRAWSKO POM.II - MUKS 11 ZIELONA G 3:3

 

KOLEJKA 5

MUKS 11 ZIELONA G. - AP REISSA SZCZ. 1:2

AP BANINO - AP DRAWSKO POM. II 4:1

KOSA KONSTANCIN - AP DRAWSKO POM. I 8:0

FDA WIELISZEW - FA GRYFICE 3:1

FF PRZECŁAW I - HUTNIK SZCZECIN 6:4

FF PRZECŁAW II - R-FOOTBALL GOLENIÓW 3:3

 

KOLEJKA 6

AP REISSA SZCZ. - R-FOOTBALL GOLENIÓW 1:4

HUTNIK SZCZECIN - FF PRZECŁAW II 1:6

FA GRYFICE - FF PRZECŁAW I 1:7

AP DRAWSKO POM. I - FDA WIELISZEW 1:4

AP DRAWSKO POM.II - KOSA KONSTANCIN 0:7

MUKS 11 ZIELONA G. - AP BANINO 0:6

 

KOLEJKA 7

AP REISSA SZCZ. - HUTNIK SZCZECIN 3:1

FA GRYFICE - R-FOOTBALL GOL. 1:3

AP DRAWSKO POM.I - FF PRZECŁAW II 1:6

AP DRAWSKO POM.II - FF PRZECŁAW I 2:2

MUKS 11 ZIELONA G. - FDA WIELISZEW 1:5

AP BANINO - KOSA KONSTANCIN 1:1


KOLEJKA 8

KOSA KONSTANCIN - AP REISSA SZCZ 4:0

FDA WIELISZEW - AP BANINO 2:3

FF PRZECŁAW I - MUKS 11 ZIELONA G. 1:1

FF PRZECŁAW II - AP DRAWSKO POM. II 9:0

R-FOOTBALL GOL. - AP DRAWSKO POM. I 5:0

FA GRYFICE - HUTNIK SZCZECIN 2:3

 

KOLEJKA 9

AP REISSA SZCZ. - FA GRYFICE 5:0

AP DRAWSKO POM. I - HUTNIK SZCZECIN 0:3

AP DRAWSKO POM. II - R-FOOTBALL GOLENIÓW 0:4

MUKS 11 ZIELONA G. - FF PRZECŁAW II 1:10

AP BANINO - FF PRZECŁAW I 2:2

KOSA KONSTANCIN - FDA WIELISZEW 7:0

 

KOLEJKA 10

FF PRZECŁAW I - KOSA KONSTANCIN 1:3

FF PRZECŁAW II - AP BANINO 1:2

R-FOOTBALL GOL. - MUKS 11 ZIELONA G. 6:0

HUTNIK SZCZECIN - AP DRAWSKO POM. II 1:0

FA GRYFICE - AP DRAWSKO POM. I 0:3

AP REISSA SZCZ. - FDA WIELISZEW 3:4


KOLEJKA 11

AP BANINO - AP REISSA SZCZ 1:1

KOSA KONSTANCIN - MUKS 11 ZIELONA G. 6:1

FDA WIELISZEW - AP DRAWSKO POM II 3:5

FF PRZECŁAW I - AP DRAWSKO POM. I 3:0

FF PRZECŁAW II - FA GRYFICE 8:2

R-FOOTBALL GOL. - HUTNIK SZCZECIN 5:1

 

TABELA ORAZ KLASYFIKACJA KOŃCOWA U8

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce - R-FOOTBALL GOLENIÓW  - 31 pkt. (45-11)

II miejsce - KOSA KONSTANCIN - 28 pkt. (47-6)

III miejsce - AP BANINO - 24 pkt. (38-12)

IV miejsce - AP REISSA SZCZECINEK - 22 pkt. (24-20)

V miejsce - F. FACTORY PRZECŁAW II - 22 pkt. (55-19)

VI miejsce - HURNIK SZCZECIN - 15 pkt. (26-35)

VII miejsce - F.FACTORY PRZECŁAW - 13 pkt. (30-28)

VIII miejsce - FDA WIELISZEW - 13 pkt. (28-38)

IX miejsce - AP DRAWSKO POMORSKIE II - 11 (16-41)

X miejsce - MUKS 11 ZIELONA GÓRA - 6 pkt. (14-46)

XI miejsce - AP DRAWSKO POMORSKIE I - 4 pkt. (8-43)

XII miejsce - FA GRYFICE - 0 pkt. (8-50)

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY 

FRANCISZEK SZTUBA - AP REISSA SZCZECINEK 

JAŚ VON MACH - AP BANINO

BARTEK PIETRZAK - KOSA KONSTANCIN 

 

MVP - FILIP FASZCZA - R-FOOTBALL GOLENIÓW 

 

 

KATEGORIA U9

 

 

ORLĘTA CZOSNÓW - FA GRYFICE 0:0

UKS 4 KOSTRZYN - SPARTA GRYFICE 9:0

TPS WINOGRADY - BRUSKOWO WIELKIE 2:2


OSADNIK MYSLIBÓRZ - UKS ŚREM 1:2

KOTWICA KOŁOBRZEG - ORLĘTA CZOSNÓW 0:3

FA GRYFICE - UKS 4 KOSTRZYN 0:5

  

SPARTA GRYFICE - TPS WINOGRADY 0:8

BRUSKOWO WIELKIE - OSADNIK MYSLIBÓRZ 4:1

KOTWICA KOŁOBRZEG - UKS 4 KOSTRZYN 0:5


UKS ŚREM - FA GRYFICE 2:0

OSADNIK MYŚLIBÓRZ - SPARTA GRYFICE 7:0

TPS WINOGRADY - ORLĘTA CZOSNÓW 1:0


UKS ŚREM - BRUSKOWO WIELKIE 4:1

FA GRYFICE - KOTWICA KOŁOBRZEG 2:1

ORLETA CZOSNÓW - UKS 4 KOSTRZYN 0:1


TPS WINOGRADY - OSADNIK MYSLIBÓRZ 0:3

SPARTA GRYFICE - UKS ŚREM 1:7

BRUSKOWO WIELKIE - KOTWICA KOŁOBRZEG 5:0


TPS WINOGRADY - FA GRYFICE 1:1

ORLETA CZOSNÓW - OSADNIK MYŚLIBÓRZ 0:1

UKS 4 KOSTRZYN - UKS ŚREM 1:2


BRUSKOWO WIELKIE - SPARTA GRYFICE 8:0

KOTWICA KOŁOBRZEG - TPS WINOGRADY 1:1

FA GRYFICE - OSADNIK MYŚLIBÓRZ 1:2

 

OSADNIK MYŚLIBÓRZ - KOTWICA KOŁOBRZEG 2:0

UKS 4 KOSTRZYN - TPS WINOGRADY 4:2

UKS ŚREM - ORLETA CZOSNÓW 3:0


SPARTA GRYFICE - FA GRYFICE 1:1

KOTWICA KOŁOBRZEG - UKS ŚREM :0:3

BRUSKOWO WIELKIE - UKS 4 KOSTRZYN 2:1


SPARTA GRYFICE - ORLETA CZOSNÓW 0:2

OSADNIK MYŚLIBÓRZ - UKS 4 KOSTRZYN 0:2

FA GRYFICE - BRUSKOWO WIELKIE 1:5


UKS ŚREM - TPS WINOGRADY 2:1

KOTWICA KOŁOBRZEG - SPARTA GRYFICE 7:0

ORLETA CZOSNÓW - BRUSKOWO WIELKIE 0:3

 

¼ FINAŁU

 

(ćw.1)
 UKS ŚREM - MKP KOTWICA KOLOBRZEG 3:1

(ćw.2)
UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE - FA GRYFICE 5:1

(ćw.3)
UKS 4 KOSTRZYN - ORLĘTA CZOSNÓW 2:1

(ćw.4)
OSADNIK MYŚLIBÓRZ - TPS WINOGRADY 3:0

 

Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)


 FA GRYFICE - ORLĘTA CZOSNÓW 0:1

 KOTWICA KOŁOBRZEG - TPS WINOGRADY 0:0 k.1-3

 

½ FINAŁU


UKS ŚREM - OSADNIK MYŚLIBÓRZ 1:1 k.6-5

UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE- UKS 4 KOSTRZYN 1:5

 

Mecz o 5 miejsce


ORLĘTA CZOSNÓW  - TPS WINOGRADY 0:1

 

Mecze o miejsca 7-9

 

FA GRYFICE - SPARTA GRYFICE 1:2

KOTWICA KOŁOBRZEG -  SPARTA GRYFICE 3:0

FA GRYFICE - KOTWICA KOŁOBRZEG 4:0

 

Mecz o 3 miejsce

 

OSADNIK MYŚLIBÓRZ - UKS GAP BRUSKOWO WIELKIE 0:0 K.0-2

 

FINAŁ


UKS ŚREM - UKS 4 KOSTRZYN 2:4

 

🏆👍⚽KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
-----------------------------------------
I miejsce - UKS 4 Kostrzyn nad Odrą
II miejsce - UKS Śrem
III miejsce -  UKS GAP Bruskowo Wielkie
IV miejsce -  Osadnik Myślibórz
V miejsce -  TPS Winogrady Poznań
VI miejsce - Orlęta Czosnów
VII miejsce - FA Gryfice
VIII miejsce - MKP Kotwica Kołobrzeg
IX miejsce - Sparta Gryfice

 

WYRÓŻNIENIA 

Najlepszy zawodnik:👍⚽Piotr Stępień UKS 4 Kostrzyn nad Odrą
Wyróżnienie: Igor Szyposzyński - UKS GAP Bruskowo Wielkie
Wyróżnienie: Wojtek Walkowiak - UKS Śrem
Wyróżnienie: Szymon Major - Osadnik Myślibórz

 

 

 

KATEGORIA U10

• W pierwszym etapie drużyny rywalizują w dwóch grupach 8 zespołowych (A, B) systemem
,,każdy z każdym”.
• Po meczach grupowych, do fazy finałowej awansują po cztery najlepsze drużyny z każdej grupy
•Po cztery drużyny z każdej grup, które nie uzyskają awansu, rywalizować będą o tzw. „Puchar
Neptuna”

 

GRUPA A

 

FA GRYFICE - FC GRIMMA 0:4

HUTNIK SZCZECIN - BE BETTER KOLNICA I 1:3

ORLIK ŁAGIEWNIKI - GÓRNIK WAŁBRZYCH 6:1


LEW LĘBORK - MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 1:1

FA GRYFICE - HUTNIK SZCZECIN 2:5

FC GRIMMA - BE BETTER KOLNICA I 3:2r

 

ORLIK ŁAGIEWNIKI - LEW LĘBORK 4:2

GÓRNIK WAŁBRZYCH - MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 0:5

FA GRYFICE - BE BETTER KOLNICA I 1:1


FC GRIMMA - HUTNIK SZCZECIN 2:2

ORLIK ŁAGIEWNIKI - MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 1:2

GÓRNIK WAŁBRZYCH - LEW LĘBORK 0:6


FA GRYFICE - ORLIK ŁAGIEWNIKI 0:2

FC GRIMMA - GÓRNIK WAŁBRZYCH 8:0

HUTNIK SZCZECIN - LEW LĘBORK 2:4


BE BETTER KOLNICA I - MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 2:2

FA GRYFICE - GÓRNIK WAŁBRZYCH 2:3

FC GRIMMA - ORLIK ŁAGIEWNIKI 3:1


HUTNIK SZCZECIN - MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 1:3

BE BETTER KOLNICA I - LEW LĘBORK 1:4

 

FA GRYFICE - MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 0:8

FC GRIMMA - LEW LEBORK 1:3

HUTNIK SZCZECIN - GÓRNIK WAŁBRZYCH 6:0

 

BE BETTER KOLNICA I - ORLIK ŁAGIEWNIKI 0:2

FA GRYFICE - LEW LĘBORK 0:5

FC GRIMMA - MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 1:3


HUTNIK SZCZECIN - ORLIK ŁAGIEWNIKI :

BE BETTER KOLNICA I - GÓRNIK WAŁBRZYCH :

 

GRUPA B

 

SPARTA GRYFICE - BRUSKOWO WIELKIE (0:5)

FF PRZECŁAW - BE BETTER KOLNICA II (14:0)

FENIKS ŁÓDŹ - UKS MYSZKÓW (0:2)


AP BANINO - AP KOTWICA KOŁOBRZEG (3:0)

SPARTA GRYFICE - FF PRZECŁAW (4:2)

BRUSKOWO WIELKIE - BE BETTER KOLNICA II (18:0)

 

FENIKS ŁÓDŹ - AP BANINO 1:0

UKS MYSZKÓW - AP KOTWICA KOŁOBRZEG 4:1

SPARTA GRYFICE - BE BETTER KOLNICA II 12:0


BRUSKOWO WIELKIE - FF PRZECŁAW 4:1

FENIKS ŁÓDŹ - AP KOTWICA KOŁOBRZEG 3:0

UKS MYSZKÓW - AP BANINO 0:5


SPARTA GRYFICE - FENIKS ŁÓDŹ 2:2

BRUSKOWO WIELKIE - UKS MYSZKÓW 3:0

FF PRZECŁAW - AP BANINO 2:3


BE BETTER KOLNICA II - AP KOTWICA KOŁOBRZEG 0:15

SPARTA GRYFICE - UKS MYSZKÓW 1:3

BRUSKOWO WIELKIE - FENIKS ŁÓDŹ 3:1


FF PRZECŁAW - AKP KOTWICA KOŁOBRZEG 5:0

BE BETTER KOLNICA II - AP BANINO 0:2

 

SPARTA GRYFICE - AP KOTWICA KOŁOBRZEG 1:2

BRUSKOWO WIELKIE - AP BANINO 3:1

FF PRZECŁAW - UKS MYSZKÓW 2:4

 

BE BETTER KOLNICA II - FENIKS ŁÓDŹ 1:9

SPARTA GRYFICE - AP BANINO 2:5

BRUSKOWO WIELIE - AP KOTWICA KOŁOBRZEG 4:0


FF PRZECŁAW - FENIKS ŁÓDŹ 0:4

11.05 BE BETTER KOLNICA II - UKS MYSZKÓW 0:12

 

PUCHAR NEPTUNA

 

¼ FINAŁU

 

(ćw.1)
HUTNIK SZCZECIN -  BE BETTER KOLNICA II 10:0

(ćw.2)
BE BETTER KOLNICA I - F.FACTORY PRZECŁAW 3:1

(ćw.3)
GÓRNIK WAŁBRZYCH - AP KOTWICA KOŁOBRZEG 4:1

(ćw.4)
FA GRYFICE - SPARTA GRYFICE 0:3

 

Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)

BE BETTER KOLNICA II - F.FACTORY PRZECŁAW 0:9

GÓRNIK WAŁBRZYCH - FA GRYFICE 4:3

 

½ FINAŁU

HUTNIK SZCZECIN - BE BETTER KOLNICA I 6:0

AP KOTWICA KOŁOBRZEG - SPARTA GRYFICE 1:1 k.3-4

 

Mecz o 5 miejsce

F.FACTORY PRZECŁAW - GÓRNIK WAŁBRZYCH 5:1

 

Mecz o 7 miejsce

BE BETTER KOLNICA II - FA GRYFICE 1:9

 

Mecz o 3 miejsce

 

BE BETTER KOLNICA I - AP KOTWICA KOŁOBRZEG 6:2

 

FINAŁ


HUTNIK SZCZECIN. - SPARTA GRYFICE 6:0

 

FAZA FINAŁOWA

 

¼ FINAŁU

 

(ćw.1)
MPK KOTWICA KOŁOBRZEG - FENIKS ŁÓDŹ 2:0

 (ćw.2)
FC GRIMMA - AP BANINO 2:1

(ćw.3)
LEW LĘBORK - UKS MYSZKÓW 3:1

(ćw.4)
ORLIK ŁAGIEWNIKI - WKS GAP BRUSKOWO WIELKIE 2:2 k.2-1

 

Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)

FENIKS ŁÓDŹ - AP BANINO : 0:1

UKS MYSZKÓW - WKS GAP BRUSKOWO WIELKIE 0:3

 

½ FINAŁU

 

MPK KOTWICA KOŁOBRZEG - FC GRIMMA 1:0

LEW LĘBORK - ORLIK ŁAGIEWNIKI 6:0

 

Mecz o 5 miejsce

AP BANINO -WKS GAP BRUSKOWO WIELKIE 0:2

 

Mecz o 7 miejsce

FENIKS ŁÓDŹ - UKS MYSZKÓW 5:1

 

Mecz o 3 miejsce

FC GRIMMA - ORLIK ŁAGIEWNIKI 4:1

 

FINAŁ


MPK KOTWICA KOŁOBRZEG - LEW LĘBORK 2:2 k.1-3

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA U10

----------------------------------------------------------------------------------

 

I miejsce - LEW LĘBORK 

II miejsce - MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 

III miejsce - FC GRIMMA 

IV miejsce - ORLIK ŁAGIEWNIKI

V miejsce - WKS GAP BRUSKOWO WIELKIE 

VI miejsce - AP BANINO 

VII miejsce - FENIKS ŁÓDŹ 

VIII miejsce - UKS MYSZKÓW

IX miejsce - HUTNIK SZCZECIN 

X miejsce - SPARTA GRYFICE

XI miejsce - BE BETTER KOLNICA I 

XII miejsce - AP KOTWICA KOŁOBRZEG 

XIII miejsce - F.FACTORY PRZECŁAW 

XIV miejsce - GÓRNIK WAŁBRZYCH

XV miejsce - FA GRYFICE

XVI miejsce - BE BETTER KOLNICA II

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY 

 

MATEUSZ WÓJCIK - ORLIK ŁAGIEWNIKI 

DAWID KRAPPE - FC GRIMMA 

JAKUB JAROSZ - MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 

MVP - MAKSYMILIAN RACZYŃSKI - LEW LĘBORK 

 

 

 

KATEGORIA U11

• W turnieju wystąpi 19 zespołów, podzielonych na trzy grupy A, B, C. Siedem drużyn zagra w
grupie A, po sześć drużyn zagra w grupach B i C.
• Mecze w grupach rozgrywane będą systemem każdy z każdym.
• Po rozegraniu meczów grupowych po cztery najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do
drugiej rundy turnieju.
• Drużyny, które nie wywalczą awansu do drugiej rundy, zagrają w drugim dniu turnieju w rywalizacji o tzw. „Puchar Neptuna i jednocześnie o miejsca 13 – 19 w turnieju.
• W rywalizacji o „Puchar Neptuna”, 7 zespołów utworzy jedną grupę. Mecze w grupie rozgrywane będą systemem każdy z każdym. Tabela po zakończeniu wszystkich spotkań w
grupie będzie końcową klasyfikacją rywalizacji o „Puchar Neptuna”.
• W II rundzie 12 zespołów utworzy cztery grupy 3 zespołowe (I, II, III, IV)
• Awans do fazy ¼ finału uzyskają po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy II rundy.
• Drużyny z miejsc trzecich II rundy zagrają o miejsca 9-12 systemem ,,każdy z każdym”.
• W fazie finałowej drużyny grają systemem pucharowym. Pary ćwierćfinałowe ustalone zostaną
na podstawie klucza (rozpiska w załącznikach Faza Finałowa)
• Zwycięzcy ćwierćfinałów awansują do półfinałów, przegrani zagrają o miejsca 5-8.
• Zwycięzcy półfinałów awansują do finału. Przegrani grają mecz o 3 miejsce.


 

Boisko Niechorze ul. Leśna 3

 

GRUPA A

 

01 CZERWCA 2018 – PIĄTEK


9.20 SPARTA MIEJSKA GÓRKA - AP DRAWSKO POMORSKIE 2:3

9.20 CANARINHOS SKÓRZEWO - Górnik Wałbrzych 0:1

9.20 ORLETA CZOSNÓW - BLAU WEISS SPANDAU 03 1:0


10.00 ORLIK ŁAGIEWNIKI - SPARTA MIEJSKA GÓRKA 6:2

10.00 AP DRAWSKO POMORSKIE - CANARINHOS SKÓRZEWO 2:3

10.00 GÓR NIK WAŁBRZYCH - ORLĘTA CZOSNÓW 6:2

 

10.40 SPARTA MIEJSKA GÓRKA - BLAU WEISS SPANDAU 03 1:1

10.40 AP DRAWSKO POMORSKIE - ORLIK ŁAGIEWNIKI 0:3

10.40 CANARINHOS SKÓRZEWO - ORLĘTA CZOSNÓW 6:0


11.20 AP DRAWSKO POMORSKIE - BLAU WEISS SPANDAU 03 2:1

11.20 GÓRNIK WAŁBRZYCH - ORLIK ŁAGIEWNIKI 0:1

11.20 SPARTA MIEJSKA GÓRKA - ORLĘTA CZOSNÓW 1:4


12.00 CANARINHOS SKÓRZEWO - BLAU WEISS SPANDAU 03 3:0

12.00 SPARTA MIEJSKA GÓRKA - GÓRNIK WAŁBRZYCH 1:4

12.00 ORLĘTA CZOSNÓW - ORLIK ŁAGIEWNIKI 0:3


12.40 AP DRAWSKO POMORSKIE - GÓRNIK WAŁBRZYCH 2:2

12.40 ORLIK ŁAGIEWNIKI - BLAU WEISS SPANDAU 03 3:0

12.40 SPARTA MIEJSKA GÓRKA - CANARINHOS SKÓRZEWO 0:6


13.20 AP DRAWSKO POMORSKIE - ORLĘTA CZOSNÓW 3:1

13.20 UKS ŚREM - BLAU WEISS SPANDAU 03 2:0

13.20 ORLIK ŁAGIEWNIKI - CANARINHOS SKÓRZEWO 1:1

 

TABELA GRUPA A

1.ORLIK ŁAGIEWNIKI 16 pkt. (17-3)

2.GÓRNIK WAŁBRZYCH  13 pkt. (14-4)

3.CANARINHOS SKÓRZEWO  13 pkt. (19-4)

4.AP DRAWSKO POMORSKIE 10 pkt. (12-12)

5.ORLĘTA CZOSNÓW 6 pkt. (6-18)

6.BLAU WEISS SPANDAU 03 1 pkt. (2-12)

7.SPARTA MIEJSKA GÓRKA 1 pkt. (7-24)

 

GRUPA B
 

01 CZERWCA 2018 – PIĄTEK

 

14.00 OLIMPIA KOŁO - MUKS 11 ZIELONA GÓRA (2:2)

14.00 MKP KOTWICA KOŁOBRZEG - GKS KOWALE I (1:2)

14.00 FC GRIMMA - SPS MYSŁOWICE II (1:0)


14.40 MUKS 11 ZIELONA GÓRA - SPS MYSŁOWICE II (1:1)

14.40 GKS KOWALE I - FC GRIMMA (0:2)

14.40 OLIMPIA KOŁO - MKP KOTWICA KOŁOBRZEG (2:1)

 

15.20 MKP KOTWICA KOŁOBRZEG - MUKS 11 ZIELONA GÓRA (0:1)

15.20 FC GRIMMA - OLIMPIA KOŁO (0:2)

15.20 SPS MYSŁOWICE II - GKS KOWALE I (0:1)


16.00 MUKS 11 ZIELONA GÓRA - GKS KOWALE I (0:3)

16.00 OLIMPIA KOŁO - SPS MYSŁOWICE II (0:1)

16.00 MKP KOTWICA KOŁOBRZEG - FC GRIMMA (0:1)


16.40 FC GRIMMA - MUKS 11 ZIELONA GÓRA (2:1)

16.40 SPS MYSŁOWICE II - MKP KOTWICA KOŁOBRZEG (0:1)

16.40 GKS KOWALE I - OLIMPIA KOŁO (1:1)

 

TABELA GRUPA B

1.FC GRIMMA 12 pkt. (6-3)

2.GKS KOWALE I 10 pkt. (7-4)

3.OLIMPIA KOŁO 8 pkt. (7-5)

4.MUKS 11 ZIELONA GÓRA 5 pkt. (5-7)

5.SPS MYSŁOWICE II 4 pkt. (2-4)

6.MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 3 pkt. (3-6)

 

 

GRUPA C
 

01 CZERWCA 2018 – PIĄTEK

  

14.20 UKS MYSZKÓW - UKS ŚREM 0:1

14.20 BŁĘKITNI STARGARD - GKS KOWALE II 3:0

14.20 BSV BARNSTORF - SPS MYSŁOWICE I 3:0


15.00 GÓRNIK WAŁBRZYCH - SPS MYSŁOWICE I 1:1

15.00 GKS KOWALE II - BSV BARNSTORF 0:2

15.00 UKS MYSZKÓW - BŁĘKITNI STARGARD 2:1

 

15.40 BŁĘKITNI STARGARD - GÓRNIK WAŁBRZYCH 2:3

15.40 BSV BARNSTORF - UKS MYSZKÓW 2:1

15.40 SPS MYSŁOWICE I - GKS KOWALE II 0:7


16.20 GÓRNIK WAŁBRZYCH - GKS KOWALE II 0:1

16.20 UKS MYSZKÓW - SPS MYSŁOWICE I 7:0

16.20 BŁĘKITNI STARGARD - BSV BARNSTORF 3:0


17.00 BSV BARNSTORF - GÓRNIK WAŁBRZYCH 1:1

17.00 SPS MYSŁOWICE I - BŁĘKITNI STARGARD 0:10

17.00 GKS KOWALE II - UKS MYSZKÓW 1:2

 

TABELA GRUPA C 

1.BŁĘKITNI STARGARD 12 pkt. (23-4)

2.UKS ŚREM 10 pkt (10-4)

3.BSV BARNSTIRF 10 pkt. (7-5)

4.UKS MYSZKÓW 6 pkt. (11-9)

5.GKS KOWALE II 6 pkt. (9-6)

6.SPS MYSŁOWICE I 0 pkt. (0-33)

 

 

 

II RUNDA TURNIEJU

 

02 CZERWCA 2018 – SOBOTA

 

GRUPA I

  

14.00 ORLIK ŁAGIEWNIKI - MUKS 11 ZIELONA GÓRA 1:0

14.20  UKS ŚREM - MUKS 11 ZIELONA GÓRA 1:2

14.40 ORLIK ŁAGIEWNIKI - UKS ŚREM 1:3

 

GRUPA II

 

14.00 FC GRIMMA - UKS MYSZKÓW 3:1

14.20 CANARINHOS SKÓRZEWO - UKS MYSZKÓW 4:0

15.00 FC GRIMMA - CANARINHOS SKÓRZEWO 0:1

 

GRUPA III

 

14.00 BŁĘKITNI STARGARD - AP DRAWSKO POMORSKIE 3:0

14.40 OLIMPIA KOŁO - AP DRAWSKO POMORSKIE 3:0

15.00 BŁĘKITNI STARGARD - OLIMPIA KOŁO 3:1

 

GRUPA IV

 

14.20 GÓRNIK WAŁBRZYCH - BSV BARNSTIRF 2:0

14.40 GKS KOWALE I - BSV BARNSTIRF 1:0

15.00 GÓRNIK WAŁBRZYCH - GKS KOWALE I 0:1

  

FAZA FINAŁOWA

 

¼ FINAŁU
(ćw.1)
15.25 UKS ŚREM - GÓRNIK WAŁBRZYCH 2:3

(ćw.2)
15.25 CANARINHOS SKÓRZEWO - OLIMPIA KOŁO 0:1

(ćw.3)
15.45 BŁĘKITNI STARGARD - FC GRIMMA 1:0

(ćw.4)
15.45 GKS KOWALE I -MUKS 11 ZIELONA GÓRA 1:0

 

Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)

16.05 UKS ŚREM - CANARINHOS SKÓRZEWO 0:0 k.3-2

16.05 FC GRIMMA - MUKS 11 ZIELONA GÓRA 1:0

 

½ FINAŁU

16.25 GÓRNIK WAŁBRZYCH- OLIMPIA KOŁO 1:1 k.7-6

16.25 BŁĘKITNI STARGARD - GKS KOWALE I 1:2

 

Mecz o 5 miejsce

 

16.50 UKS ŚREM- FC GRIMMA 3:0

 

Mecz o 7 miejsce

16.50 CANARINHOS SKÓRZEWO - MUKS 11 ZIELONA GÓRA 2:0

 

Mecz o 3 miejsce

17.10 OLIMPIA KOŁO - BŁĘKITNI STARGARD 2:2 k.4-5

 

FINAŁ


17.10 GÓRNIK WAŁBRZYCH - GKS KOWALE I 1:2

 

Mecze o miejsca 9-12

15.25 ORLIK ŁAGIEWNIKI - UKS MYSZKÓW 2:0

15.45 AP DRAWSKO POMORSKIE - BSV BARNSTORF 1:0

16.05 UKS MYSZKÓW - AP DRAWSKO POMORSKIE 1:1


16.25 ORLIK ŁAGIEWNIKI - BSV BARNSTORF 3:0

16.50 UKS MYSZKÓW - BSV BARNSTORF 0:1

17.10 ORLIK ŁAGIEWNIKI - AP DRAWSKO POMORSKIE 1:1

 

PUCHAR NEPTUNA

Mecze o miejsca 13-19

 

02 CZERWCA 2018 – SOBOTA


9.20 ORLĘTA CZOSNÓW - SPS MYSŁOWICE II 0:0

9.20 GKS KOWALE II - BLAU WEISS SPANDAU 03 1:0

9.20 MKP KOTWICA KOŁOBRZEG - SPS MYSŁOWICE I 4:0


9.55 SPARTA MIEJSKA GÓRKA - ORLĘTA CZOSNÓW 3:0

9.55 SPS MYSŁOWICE II - GKS KOWALE II 0:0

9.55 BLAU WEISS SPANDAU 03 - MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 0:0

 

10.30 ORLĘTA CZOSNÓW. - SPS MYSŁOWICE I 3:0

10.30 SPS MYSŁOWICE II - PARTA MIEJSKA GÓRKA 0:2

10.30 GKS KOWALE II - MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 0:0


11.05 SPS MYSŁOWICE II - SPS MYSŁOWICE I 4:0

11.05 BLAU WEISS SPANDAU 03 - SPARTA MIEJSKA GÓRKA 0:1

11.05 ORLĘTA CZOSNÓW - MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 0:0


11.40 GKS KOWALE II - SPS MYSŁOWICE I 2:0

11.40 ORLĘTA CZOSNÓW - BLAU WEISS SPANDAU 03 2:1

11.40 MKP KOTWICA KOŁOBRZEG - SPARTA MIEJSKA GÓRKA 0:2


12.15 PS MYSŁOWICE II - BLAU WEISS SPANDAU 03 1:1

12.15 SPARTA MIEJSKA GÓRKA - SPS MYSŁOWICE I 5:0

12.15 ORLĘTA CZOSNÓW - GKS KOWALE II 0:0


12.50 SPS MYSŁOWICE II - MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 0:0

12.50 BLAU WEISS SPANDAU 03 - SPS MYSŁOWICE I 3:0

12.50 SPARTA MIEJSKA GÓRKA - GKS KOWALE II 0:2

 

TABELA PUCHAR NEPTUNA

 

13.SPARTA MIEJSKA GÓRKA 15 pkt.(13-2)

14.GKS KOWALE II 12 pkt. (5-0)

15.ORLĘTA CZOSNÓW 9pkt. (5-4)

16.SPS MYSŁOWICE II 7 pkt. (5-3)

17.MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 7 pkt. (4-2)

18.BLAU WEISS SPANDAU 5 pkt. (5-5)

19.SPS MYSŁOWICE I 0 pkt. (0-21)

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA U11

 

I miejsce - GKS KOWALE I

II miejsce - GÓRNIK WAŁBRZYCH

III miejsce - BŁĘKITNI STARGARD

IV miejsce - OLIMPIA KOŁO 

V miejsce - UKS ŚREM 

VI miejsce - FC GRIMMA

VII miejsce - CANARINHOS SKÓRZEWO 

VIII miejsce - MUKS 11 ZIELONA GÓRA

IX miejsce - ORLIK ŁAGIEWNIKI

X miejsce - AP DRAWSKO POMORSKIE 

XI miejsce - BSV BARNSTORF

XII miejsce - UKS MYSZKÓW 

XIII miejsce - SPARTA MIEJSKA GÓRKA

XIV miejsce - GKS KOWALE II 

XV miejsce - ORLĘTA CZOSNÓW

XVI miejsce - SPS MYSŁOWICE II 

XVII miejsce - MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 

XVIII miejsce - BLAU WEISS SPANDAU

XIX miejsce - SPS MYSŁOWICE 

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY

 

FILIP FIGIEL - BŁĘKITNI STARGARD

MARTIN CZAJKOWSKI - OLIMPIA KOŁO

MAREK GŁADYSZ - GÓRNIK WAŁBRZYCH

SEBASTIAN STANISŁAWSKI - GKS KOWALE I

MVP - MACIEJ ZAJĄC - GKS KOWALE I

 

 

 

 

KATEGORIA U12

• W turnieju Bałtyk Cup 2018, w kategorii U12 wystąpi 8 zespołów, które zagrają systemem „każdy z każdym”
• Tabela po zakończeniu wszystkich spotkań w grupie będzie końcową klasyfikacją kategorii U12, i jednocześnie klasyfikacją I rundy rozgrywek w kategorii U13.
• W drugim dniu turnieju, drużyny z rocznika 2006 i młodsi, dołączą do rywalizacji w kategorii U13, w której w sumie wystąpi 16 zespołów.
• Drużyny z miejsc 1-4, z rozgrywek grupowych w pierwszym dniu turnieju, awansują do fazy finałowej w kategorii U13 (8 drużyn), a drużyny z miejsc 5-8 rywalizować będą o tzw. „Puchar Neptuna” (również 8 drużyn)
• W Fazie Finałowej turnieju, drużyny grają w dwóch czterozespołowych grupach, systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcy grup zagrają o 1 miejsce w kategorii U13, drużyny z 2 miejsca o 3 miejsce w kat. U13, drużyny z 3 miejsca w grupach o 5 miejsce w kat. U13 a drużyny z 4 miejsca o 7 miejsce w kat. U13.
• Podobne zasady ustalone zostały w rywalizacji o tzw. „Puchar Neptuna”. Drużyny z 1 miejsc w grupach, zagrają o „Puchar Neptuna”, a drużyny z kolejnych miejsc w grupach o poszczególne miejsca w kategorii U13.

BOISKO POBIEROWO UL. MONIUSZKI 4

GRUPA A

BIAŁE ORŁY WARSZAWA

MUKS11 ZIELONA GÓRA

UKS MYSZKÓW

WARTA SIERADZ

KORNER KORNE

WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO

BŁĘKITNI TRZYGŁÓW

SPARTA GRYFICE 

 

01 CZERWCA 2018 – PIĄTEK

1 kolejka:


13.30 BIAŁE ORŁY WA-WA - UKS MYSZKÓW 0:1

13.30 WARTA SIERADZ - KORNER KORNE 1:1

13.50 WŁÓKNIARZ CHEŁ. - BŁĘKITNI TRZYGŁÓW 0:3

13.50 SPARTA GRYFICE - MUKS 11 ZIELONA GÓRA 0:0

 

2 kolejka:

 

14.10 BIAŁE ORŁY WA-WA - WARTA SIERADZ 2:0

14.10 UKS MYSZKÓW - KORNER KORNE 1:0

14.25 WŁÓKNIARZ CHEŁ. - SPARTA GRYFICE 0:0

14.25 BŁĘKITNI TRZYGŁÓW - MUKS 11 ZIELONA GÓRA 2:1

 

3 kolejka:


14.45 BIAŁE ORŁY WA-WA - KORNER KORNE 0:2

14.45 UKS MYSZKÓW - WARTA SIERADZ 0:2

15.05 WŁÓKNIARZ CHEŁ. - MUKS 11 ZIELONA GÓRA 0:2

15.05 BŁĘKITNI TRZYGŁÓW - SPARTA GRYFICE 1:2

 

4 kolejka:


15.25 BIAŁE ORŁY WA-WA - WŁÓKNIARZ CHEŁ. 7:0

15.25 UKS MYSZKÓW - BŁĘKITNI TRZYGŁÓW 2:1

15.45 WARTA SIERADZ - SPARTA GRYFICE 4:0

15.45 KORNER KORNE - MUKS 11 ZIELONA GÓRA 1:1

 

5 kolejka:


16.05 BIAŁE ORŁY WA-WA - BŁĘKITNI TRZYGŁÓW 6:0

16.05 UKS MYSZKÓW - WŁÓKNIARZ CHEŁ. 4:0

16.20 WARTA SIERADZ - MUKS 11 ZIELONA GÓRA 2:0

16.20 KORNER KORNE - SPARTA GRYFICE 1:0

6 kolejka:


16.40 BIAŁE ORŁY WA-WA - MUKS 11 ZIELONA GÓRA 4:0

16.40 UKS MYSZKÓW - SPARTA GRYFICE 6:0

17.00 WARTA SIERADZ - BŁĘKITNI TRZYGŁÓW 3:1

17.00 KORNER KORNE - WŁÓKNIARZ CHEŁ. 2:1

 

7 kolejka:


17.20 BIAŁE ORŁY WA-WA - SPARTA GRYFICE 1:0

17.20 UKS MYSZKÓW - MUKS 11 ZIELONA GÓRA 1:1

17.40 WARTA SIERADZ - WŁÓKNIARZ CHEŁ. 8:0

17.40 KORNER KORNE - BŁĘKITNI TRZYGŁÓW 0:4

 

TABELA KOŃCOWA 

1.WARTA SIERADZ

2:UKS MYSZKÓW

3.BIAŁE ORŁY WARSZAWA

4.KORNER KORNE

5.BŁĘKITNI TRZYGŁÓW

6.MUKS 11 ZIELNA GÓRA

7.SPARTA GRYFICE

8.WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO

 

 

KATEGORIA U13

• W turnieju wystąpi 16 zespołów.
• Wszystkie mecze grupowe będą trwały 1x15 minut. Mecze w fazie finałowej i w rywalizacji o „Puchar Neptuna” będą trwały 2x12 minut.
• W pierwszym etapie drużyny rywalizują w dwóch grupach 8 zespołowych (A, B) systemem
,,każdy z każdym”.
• Drużyny z miejsc 1-4, z rozgrywek grupowych w pierwszym dniu turnieju, awansują do fazy finałowej w kategorii U13 (8 drużyn), a drużyny z miejsc 5-8 rywalizować będą o tzw. „Puchar Neptuna” (również 8 drużyn)
• W Fazie Finałowej turnieju, drużyny grają w dwóch czterozespołowych grupach, systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcy grup zagrają o 1 miejsce w kategorii U13, drużyny z 2 miejsca o 3
miejsce w kat. U13, drużyny z 3 miejsca w grupach o 5 miejsce w kat. U13 a drużyny z 4 miejsca o 7 miejsce w kat. U13.
• Podobne zasady ustalone zostały w rywalizacji o tzw. „Puchar Neptuna”. Drużyny z 1 miejsc w grupach, zagrają o „Puchar Neptuna”, a drużyny z kolejnych miejsc w grupach o poszczególne miejsca w kategorii U13.

 

BOISKO POBIEROWO UL. MONIUSZKI 4

 

GRUPA A

BIAŁE ORŁY WARSZAWA

MUKS11 ZIELONA GÓRA

UKS MYSZKÓW

WARTA SIERADZ

KORNER KORNE

WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO

BŁĘKITNI TRZYGŁÓW

SPARTA GRYFICE

 

01 CZERWCA 2018 – PIĄTEK

 

1 kolejka:

 

13.30 BIAŁE ORŁY WA-WA - UKS MYSZKÓW 0:1

13.30 WARTA SIERADZ - KORNER KORNE 1:1

13.50 WŁÓKNIARZ CHEŁ. - BŁĘKITNI TRZYGŁÓW 0:3

13.50 SPARTA GRYFICE - MUKS 11 ZIELONA GÓRA 0:0

 

2 kolejka:

 

14.10 BIAŁE ORŁY WA-WA - WARTA SIERADZ 2:0

14.10 UKS MYSZKÓW - KORNER KORNE 1:0

14.25 WŁÓKNIARZ CHEŁ. - SPARTA GRYFICE 0:0

14.25 BŁĘKITNI TRZYGŁÓW - MUKS 11 ZIELONA GÓRA 2:1

 

3 kolejka:

 

14.45 BIAŁE ORŁY WA-WA - KORNER KORNE 0:2

14.45 UKS MYSZKÓW - WARTA SIERADZ 0:2

15.05 WŁÓKNIARZ CHEŁ. - MUKS 11 ZIELONA GÓRA 0:2

15.05 BŁĘKITNI TRZYGŁÓW - SPARTA GRYFICE 1:2

 

4 kolejka:

 

15.25 BIAŁE ORŁY WA-WA - WŁÓKNIARZ CHEŁ. 7:0

15.25 UKS MYSZKÓW - BŁĘKITNI TRZYGŁÓW 2:1

15.45 WARTA SIERADZ - SPARTA GRYFICE 4:0

15.45 KORNER KORNE - MUKS 11 ZIELONA GÓRA 1:1

 

5 kolejka:

 

16.05 BIAŁE ORŁY WA-WA - BŁĘKITNI TRZYGŁÓW 6:0

16.05 UKS MYSZKÓW - WŁÓKNIARZ CHEŁ. 4:0

16.20 WARTA SIERADZ - MUKS 11 ZIELONA GÓRA 2:0

16.20 KORNER KORNE - SPARTA GRYFICE 1:0

 

6 kolejka:

 

16.40 BIAŁE ORŁY WA-WA - MUKS 11 ZIELONA GÓRA 4:0

16.40 UKS MYSZKÓW - SPARTA GRYFICE 6:0

17.00 WARTA SIERADZ - BŁĘKITNI TRZYGŁÓW 3:1

17.00 KORNER KORNE - WŁÓKNIARZ CHEŁ. 2:1

 

7 kolejka:

 

17.20 BIAŁE ORŁY WA-WA - SPARTA GRYFICE 1:0

17.20 UKS MYSZKÓW - MUKS 11 ZIELONA GÓRA 1:1

17.40 WARTA SIERADZ - WŁÓKNIARZ CHEŁ. 8:0

17.40 KORNER KORNE - BŁĘKITNI TRZYGŁÓW 0:4

 

TABELA GRUPA A

1.WARTA SIERADZ 16 pkt. (20-4)

2:UKS MYSZKÓW 16 pkt. (15-3)

3.BIAŁE ORŁY WARSZAWA 15 pkt. (20-3)

4.KORNER KORNE 11 pkt. (5-10)

5.BŁĘKITNI TRZYGŁÓW 9 pkt. (12-13)

6.MUKS 11 ZIELNA GÓRA 6 pkt. (5-11)

7.SPARTA GRYFICE 5 pkt. (2-13)

8.WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO 1 pkt. (1-26)

 

 

GRUPA B

ZRYW KOŁBASKOWO

POLONIA-STAL ŚWIDNICA

LEŚNIK CEWICE

GÓRNIK WAŁBRZYCH

UKS ŚREM

CALISIA 14 KALISZ

BSV BARNSTORF

SPARTA GRYFICE 

 

01 CZERWCA 2018 – PIĄTEK

 

1 kolejka:


9.00 ZRYW KOŁBASKOWO - LEŚNIK CEWICE 1:1

9.00 GÓRNIK WAŁBRZYCH - UKS ŚREM 1:0

9.20 CALISIA 14 KALISZ - BSV BARNSTORF 4:0

9.20 SPARTA GRYFICE - POLONIA-STAL ŚWIDNICA 1:3


2 kolejka:


9.40 ZRYW KOŁBASKOWO - GÓRNIK WAŁBRZYCH 1:3

9.40 LEŚNIK CEWICE - UKS ŚREM 0:5

9.55 CALISIA 14 KALISZ - SPARTA GRYFICE 5:0

9.55 BSV BARNSTORF - POLONIA-STAL ŚWIDNICA 0:2

 

3 kolejka:


10.15 ZRYW KOŁBASKOWO - UKS ŚREM 0:4

10.15 LEŚNIK CEWICE - GÓRNIK WAŁBRZYCH 0:1

10.35 CALISIA 14 KALISZ - POLONIA-STAL ŚWIDNICA 2:1

10.35 BSV BARNSTORF - SPARTA GRYFICE 0:4

 

4 kolejka:


10.55 ZRYW KOŁBASKOWO - CALISIA 14 KALISZ 0:0

10.55 LEŚNIK CEWICE - BSV BARNSTORF 1:1

11.10 GÓRNIK WAŁBRZYCH - SPARTA GRYFICE 7:1

11.10 UKS ŚREM - POLONIA-STAL ŚWIDNICA 1:0

 

5 kolejka:

 

11.30 ZRYW KOŁBASKOWO - BSV BARNSTORF 1:2

11.30 LEŚNIK CEWICE - CALISIA 14 KALISZ 0:1

11.50 GÓRNIK WAŁBRZYCH - POLONIA-STAL ŚWIDNICA 1:1

11.50 UKS ŚREM - SPARTA GRYFICE 3:1

6 kolejka:


12.10 ZRYW KOŁBASKOWO - POLONIA-STAL ŚWIDNICA 0:2

12.10 LEŚNIK CEWICE - SPARTA GRYFICE 1:2

12.30 GÓRNIK WAŁBRZYCH - BSV BARNSTORF 2:2

12.30 UKS ŚREM - CALISIA 14 KALISZ 1:0

 

7 kolejka:


12.45 ZRYW KOŁBASKOWO - SPARTA GRYFICE 1:1

12.45 LEŚNIK CEWICE - POLONIA-STAL ŚWIDNICA 0:4

13.05 GÓRNIK WAŁBRZYCH - CALISIA 14 KALISZ 1:2

13.05 UKS ŚREM - BSV BARNSTORF 4:1

 

TABELA GRUPA B

1.UKS ŚREM 17 pkt. (20-8)

2.CALISIA 14 KALISZ 16 pkt. (14-3)

3.GÓRNIK WAŁBRZYCH 14 pkt. (16-7)

4.POLONIA STAL ŚWIDNICA 13 pkt. (13-5)

5.SPARTA GRYFICE 7 pkt. (9-22)

6.BSV BARNSTORF 5 pkt. (6-18)

7.ZRYW KOŁBASKOWO 2 pkt. (4-12)

8.LEŚNIK CEWICE 2 pkt. (3-15)

 

 

 

FAZA FINAŁOWA 

 

02 CZERWCA 2018 – Sobota

 

GRUPA I

14.00 A1WARTA SIERADZ - B3 GÓRNIK WAŁBRZYCH 1:6

14.00 B2 KALISIA 14 KALISZ - A4 KORNER KORNE 7:0

15.00 A1 WARTA SIERADZ - A4 KORNER KORNE 3:0


15.00 B3 GÓRNIK WAŁBRZYCH- B2 CALISIA 14 KALISZ 1:0

15.55 A1 WARTA SIERADZ - B2 KALISIA 14 KALISZ 0:1

15.55 B3 GÓRNIK WAŁBRZYCH - A4 KORNER KORNE 6:3


GRUPA II

 

14.30 B1 UKS ŚREM - A3 BIAŁE ORŁY WARSZAWA 2:0

14.30 A2 UKS MYSZKÓW- B4 POLONIA-STAL ŚWIDNICA 1:8

15.25 B1 UKS ŚREM - B4 POLONIA STAL ŚWIDNICA 1:0


15.25 A3 BIAŁE ORŁY WARSZAWA - A2 UKS MYSZKÓW 4:0

16.25 B1 UKS ŚREM - A2 UKS MYSZKÓW 3:1

16.25 A3 BIAŁE ORŁY WARSZAWA - B4 POLONIA STAL ŚWIDNICA 0:1

 

FINAŁY 

 

Mecz o 7 miejsce


16.50 I 4 KORNER KORNE - II 4 UKS MYSZKÓW 1:0

 

Mecz o 5 miejsce

 

16.50 I 3 WARTA SIERADZ  - II 3 BIAŁE ORŁY WARSZAWA 2 :3

 

Mecz o 3 miejsce


17.20 I 2 CALISIA 14 KALISZ - II 2 POLONIA STAL ŚWIDNICA 0:0 K.2-3

 

FINAŁ


17.20 I 1 GÓRNIK WAŁBRZYCH - II 1 UKS ŚREM 2:3

 

  

 

PUCHAR NEPTUNA

 

GRUPA I

 

9.30 A5 BŁĘKITNI TRZYGŁÓW - B7 ZRYW KOŁBASKOWO 2:3

9.30 B6 SPARTA GRYFICE - A8 WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO 3:0

10.30 A5 BŁĘKITNI TRZYGŁÓW - A8 WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO 5:0


10.30 B6 SPARTA GRYFICE - B7 ZRYW KOŁBASKOWO 5:0

11.25 A5 BŁĘKITNI TRZYGŁÓW - B6 SPARTA GRYFICE 1:4

11.25 B7 ZRYW KOŁBASKOWO - A8 WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO 3:0

 

 

GRUPA II

 

10.00 B5 BSV BARNSTORF - A7SPARTA GRYFICE 3:1

10.00 A6 MUKS 11 ZIELONA GÓRA - B8 LEŚNIK CEWICE 0:5

10.55 B5 BSV BARNSTORF - B8 LEŚNIK CEWICE 1:4


10.55 A6 MUKS 11 ZIELONA GÓRA - A7 SPARTA GRYFICE 3:2

11.55 B5 BSV BARNSTORF - A6 MUKS 11 ZIELONA GÓRA 0:0

11.55 B8 LEŚNIK CEWICE- A7 SPARTA GRYFICE. 3:0

 

FINAŁY PUCHAR NEPTUNA

 

Mecz o 7 miejsce

 

12.20 I 4 WLOKNIARZ CHEŁMSKO - II 4 SPARTA GRYFICE 0:5

 

Mecz o 5 miejsce

 

12.20 I 3 BŁĘKITNI TRZYGŁÓW - II 3 MUKS 11 ZIELONA GÓRA 1:0

 

Mecz o 3 miejsce

 

12.50 I 2 ZRYW KOŁBASKOWO - II 2 BSV BARNSTORF 3:1

 

FINAŁ 

 

12.50 I 1 SPARTA GRYFICE - II 1 LEŚNIK CEWICE 3:3 k.1:3

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA U13

 

I miejsce - UKS ŚREM 

II miejsce - GÓRNIK WAŁBRZYCH 

III miejsce - POLONIA STAL ŚWIDNICA 

IV miejsce - CALISIA 14 KALISZ 

V miejsce - BIAŁE ORŁY WARSZAWA

VI miejsce - WARTA SIERADZ 

VII miejsce - KORNER KORNE

VIII miejsce - UKS MYSZKÓW 

IX miejsce - LEŚNIK CEWICE 

X miejsce - SPARTA GRYFICE 

XI miejsce - ZRYW KOŁBASKOWO 

XII miejsce - BSV BARNSTORF

XIII miejsce -  BŁĘKITNI TRZYGŁÓW 

XIV miejsce - MUKS 11 ZIELONA GÓRA

XV miejsce - SPARTA GRYFICE 

XVI miejsce - WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO ŚLĄSKIE 

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY 

 

OSKAR TWARDOWSKI - CALISIA 14 KALISZ 

NORBERT ZIOŁA - GÓRNIK WAŁBRZYCH 

OLIWIER KRACZAK - POLONIA STAL ŚWIDNICA 

MVP - UKS ŚREM - ADRIAN DUTKIEWICZ