Bałtyk Cup 2019 - wyniki


KATEGORIA U8

 

• w kategorii U8 wystąpi 8 zespołów, które zagrają w dwóch czterozespołowych grupach A i B systemem „każdy z każdym”. Po zakończeniu rozgrywek grupowych rozegrana zostanie faza finałowa. Pary ćwierćfinałowe ustalone są na podstawie rozgrywek grupowych (1 z 4, 2 z 3, 3 z 2, 4 z 1). Zwycięzcy ćwierćfinałów awansują do półfinałów, przegrani zagrają o miejsca 5-8. Po zakończeniu fazy finałowej odbędzie się dekoracja drużyn w kategorii U8.
• Wszystkie mecze w kategorii U8, rozegrane zostaną w pierwszym dniu turnieju i trwać będą 1x12 minut.
• Wszystkie mecze II rundy w drugim dniu trwać będą 1x16 minut, w trzecim dniu w fazie finałowej i w rywalizacji o „Puchar Neptuna” będą trwały 1x12 minut.
• Tabele po zakończeniu wszystkich spotkań w grupach A i B będą jednocześnie klasyfikacją II rundy rozgrywek w kategorii U9.
• W drugim dniu turnieju, drużyny z rocznika 2011 i młodsi, dołączą do rywalizacji w kategorii U9, w której w sumie wystąpi 18 zespołów. Zespoły te rozegrają drugą rundę turnieju tworząc trzy sześciozespołowe grupy. Do fazy finałowej awansują po trzy najlepsze drużyny z każdej grupy, drużyny z miejsc 4-6 zagrają o „Puchar Neptuna”.
• W trzecim dniu turnieju odbędą się mecze fazy finałowej i „Pucharu Neptuna”. W fazie finałowej dziewięć drużyn utworzy trzy grupy trzyzespołowe. Zwycięzcy grup zagrają w ze sobą w trzyzespołowej grupie mistrzowskiej o miejsca 1-3, drużyny z drugich miejsc zagrają ze sobą w grupie trzyzespołowej o miejsca 4-6, a drużyny z trzecich miejsc zagrają ze sobą w grupie trzyzespołowej o miejsca 7-9. Taki sam system gier obowiązywać będzie również w „Pucharze Neptuna”.

 

 

GRUPA A

Boisko Rewal ul. Szkolna 1

 

02 MAJA 2019 – CZWARTEK

 

boisko nr 1
11.30 GRYF KAMIEŃ POMORSKI - GÓRNIK II WAŁBRZYCH  2 : 0

boisko nr 2
11.30 FOOTBALL ARENA I SZCZ. - AP GRYFIA I MIRÓW 0 : 0

boisko nr 1
12.00 GRYF KAMIEŃ POMORSKI - FOOTBAL ARENA I SZCZECIN 0 : 7

boisko nr 2
12.00 GÓRNIK II WAŁBRZYCH - AP GRYFIA I MIRÓW  0 : 5

boisko nr 1
12.30 GRYF KAMIEŃ POMORSKI - AP GRYFIA I MIRÓW  0 : 6

boisko nr 2
12.30 GÓRNIK II WAŁBRZYCH - FOOTBALL ARENA I SZCZECIN 0 : 5 

 

Tabela grupy A- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. FOOTBALL ARENA I SZCZECIN 7 PKT (12 - 0)
2. AP GRYFIA I MIRÓW 7 PKT (11 - 0)
3. GRYF KAMIEŃ POMORSKI 3 PKT (2 - 13)
4. GÓRNIK II WAŁBRZYCH 0 PKT (0 - 12)

GRUPA B 
Boisko Rewal ul. Szkolna 1

 

02 MAJA 2019 – CZWARTEK

 

boisko nr 1
11.45 GRÓRNIK I WAŁBRZYCH - AP DRAWSKO POM. I 1 : 1

boisko nr 2

11.45 FOOTBALL ARENA II SZCZ. - BŁĘKITNI OWIŃSKA  0 : 2

boisko nr 1
12.15 GÓRNIK I WAŁBRZYCH - FOOTBAL ARENA II SZCZ. 0 : 0

boisko nr 2
12.15 AP DRAWSKO POM. I - BŁĘKITNI OWIŃSKA  2 : 3

boisko nr 1
12.45 GÓRNIK I WAŁBRZYCH - BŁĘKITNI OWIŃSKA 1 : 1

boisko nr 2
12.45 AP DRAWSKO POM. I - FOOTBALL ARENA II SZCZ. 1 : 1

 

Tabela grupy B- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. BŁĘKITNI OWIŃSKA 7 PKT (6 - 3)
2. GÓRNIK I WAŁBRZYCH 3 PKT (2 - 2)
3. AP DRAWSKO POM. 2 PKT (4 - 5)
4. FOOTBAL ARENA II SZCZ. 2 PKT (1 - 3)

 

FAZA FINAŁOWA U8

Boisko Rewal ul. Szkolna 1
02 MAJA 2019 – CZWARTEK


¼ FINAŁU


boisko nr 1 (ćw.1)
13.00 (A1) FOOTBALL ARENA I SZCZECIN- (B4) FOOTBALL ARENA  II  3 : 0

 

boisko nr 2 (ćw.2)
13.00 (A3) GRYF KAMIEŃ POMORSKI  - (B2) GÓRNIK I WAŁBRZYCH 0 : 3 

 

boisko nr 1 (ćw.3)
13.15 (A2) AP GRYFIA I MIRÓW - (B3) AP DRAWSKO POMORSKIE  1 : 2

 

boisko nr 2 (ćw.4)
13.15 (A4) GÓRNIK II WAŁBRZYCH - (B1) BŁĘKITNI OWIŃSKA  0 : 6

 

 

Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)


boisko nr 1
13.30 (ćw.1) FOOTBALL ARENA II - (ćw.2) GRYF KAMIEŃ POMORSKI 4 : 2

boisko nr 2
13.30 (ćw.3) AP GRYFIA I MIRÓW - (ćw.4) GÓRNIK II WAŁBRZYCH 2 : 0

 

½ FINAŁU


boisko nr 1
13.45 (ćw.1) FOOTBALL ARENA I - (ćw.2) GÓRNIK I WAŁBRZYCH  1 : 0

boisko nr 2
13.45 (ćw.3) AP DRAWSKO POMORSKIE - (ćw.4) BŁĘKITNI OWIŃSKA  2 : 0

 

Mecz o 7 miejsce
boisko nr 1
14.00   GRYF KAMIEŃ POMORSKI - GÓRNIK II WAŁBRZYCH  7 : 0

 

Mecz o 5 miejsce
boisko nr 2
14.00   FOOTBALL ARENA II - AP GRYFIA I MIRÓW 1 : 1 K. 2 : 1

 

Mecz o 3 miejsce
boisko nr 1
14.15   GÓRNIK I WAŁBRZYCH - BŁĘKITNI OWIŃSKA 2 : 0

 

FINAŁ

boisko nr 2
14.15  FOOTBALL ARENA I - AP DRAWSKO POMORSKIE 1 : 0

 

 

KATEGORIA U9

 

 • W turnieju wystąpi 18 zespołów.
• Mecze w czwartek i w piątek będą trwały 1 x 16 minut, mecze w sobotę 1 x 12 minut.
• W pierwszym etapie drużyny rywalizują w czterech grupach (A, B, C, D) systemem ,,każdy z każdym”.
• Tabele po zakończeniu wszystkich spotkań w grupach będą klasyfikacją II rundy rozgrywek w kategorii U9. Grupy II rundy ustalone zostaną na podstawie klucza (rozpiski w załącznikach 2 runda).
• W drugim dniu, zespoły rozegrają drugą rundę turnieju tworząc trzy sześciozespołowe grupy. Do fazy finałowej awansują po trzy najlepsze drużyny z każdej grupy, drużyny z miejsc 4-6 zagrają o „Puchar Neptuna”.
• W trzecim dniu turnieju odbędą się mecze fazy finałowej i „Pucharu Neptuna”. W fazie finałowej dziewięć drużyn utworzy trzy grupy trzyzespołowe. Zwycięzcy grup zagrają w ze sobą w trzyzespołowej grupie mistrzowskiej o miejsca 1-3, drużyny z drugich miejsc zagrają ze sobą w grupie trzyzespołowej o miejsca 4-6, a drużyny z trzecich miejsc zagrają ze sobą w grupie trzyzespołowej o miejsca 7-9. Taki sam system gier obowiązywać będzie również w „Pucharze Neptuna”.

 

 

GRUPA A

Boisko Rewal ul. Szkolna 1

02 MAJA 2019 – CZWARTEK

boisko nr 1
11.30 GRYF KAMIEŃ POMORSKI - GÓRNIK II WAŁBRZYCH 2 : 0

boisko nr 2
11.30 FOOTBALL ARENA I SZCZ. - AP GRYFIA I MIRÓW 0 : 0

boisko nr 1
12.00 GRYF KAMIEŃ POMORSKI - FOOTBAL ARENA I SZCZECIN 0 : 7

boisko nr 2
12.00 GÓRNIK II WAŁBRZYCH - AP GRYFIA I MIRÓW 0 : 5

boisko nr 1
12.30 GRYF KAMIEŃ POMORSKI - AP GRYFIA I MIRÓW 0 : 6

boisko nr 2
12.30 GÓRNIK II WAŁBRZYCH - FOOTBALL ARENA I SZCZECIN 0 : 5

 

Tabela grupy A- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. FOOTBALL ARENA I SZCZECIN 7 PKT (12 - 0)
2. AP GRYFIA I MIRÓW 7 PKT (11 - 0)
3. GRYF KAMIEŃ POMORSKI 3 PKT (2 - 13)
4. GÓRNIK II WAŁBRZYCH 0 PKT (0 - 12)

 

 

GRUPA B
Boisko Rewal ul. Szkolna 1

02 MAJA 2019 – CZWARTEK

boisko nr 1
11.45 GRÓRNIK I WAŁBRZYCH - AP DRAWSKO POM. I 1 : 1

boisko nr 2

11.45 FOOTBALL ARENA II SZCZ. - BŁĘKITNI OWIŃSKA 0 : 2

boisko nr 1
12.15 GÓRNIK I WAŁBRZYCH - FOOTBAL ARENA II SZCZ. 0 : 0

boisko nr 2
12.15 AP DRAWSKO POM. I - BŁĘKITNI OWIŃSKA 2 : 3

boisko nr 1
12.45 GÓRNIK I WAŁBRZYCH - BŁĘKITNI OWIŃSKA 1 : 1

boisko nr 2
12.45 AP DRAWSKO POM. I - FOOTBALL ARENA II SZCZ. 1 : 1

 

Tabela grupy B- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. BŁĘKITNI OWIŃSKA 7 PKT (6 - 3)
2. GÓRNIK I WAŁBRZYCH 3 PKT (2 - 2)
3. AP DRAWSKO POM. 2 PKT (4 - 5)
4. FOOTBAL ARENA II SZCZ. 2 PKT (1 - 3)

 

 

GRUPA C 
Boisko Rewal ul. Szkolna 1

02 MAJA 2019 – CZWARTEK

 

boisko nr 3
8.30 KORONA WSCHOWA - UKS 35 ŁÓDŹ 3 : 0

boisko nr 1
8.50 AP DRAWSKO POM. - AP TECHNIK ŚWIDWIN  0 : 1

boisko nr 2
8.50 KORONA WSCHOWA - MUKS 11 ZIELONA GÓRA  2 : 0

boisko nr 3
9.10 AP DRAWSKO POM. II - UKS 35 ŁÓDŹ 0 : 0

boisko nr 1
9.30 AP TECHNIK ŚWIDWIN - MUKS 11 ZIELONA GÓRA 3 : 2

boisko nr 2
9.30 KORONA WSCHOWA - AP DRAWSKO POMORSKIE 2 : 0

boisko nr 1
10.10 AP DRAWSKO POM. - MUKS 11 ZIELONA GÓRA 0 : 2

boisko nr 2
10.10 KORONA WSCHOWA - AP TECHNIK ŚWIDWIN 1 : 1

boisko nr 2
10.30 MUKS 11 ZIELONA GÓRA - UKS 35 ŁÓDŹ 1 : 0

boisko nr 1
10.50 AP TECHNIK ŚWIDWIN - UKS 35 ŁÓDŹ 3 : 0

 

Tabela grupy C- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. KORONA WSCHOWA 10 PKT (8 - 1)
2. AP TECHNIK ŚWIDWIN 10 PKT (8 - 3)
3. MUKS 11 ZIELONA GÓRA 6 PKT (5 - 5)
4. AP DRAWSKO POM. 1 PKT (0 - 5)

5. UKS 35 ŁÓDŹ 1 PKT (0 - 7)

 

 

GRUPA D 
Boisko Rewal ul. Szkolna 1

 

02 MAJA 2019 – CZWARTEK

 

boisko nr 1
8.30 R-FUTBOL GOLENIÓW - AP REISSA SZCZECINEK 0  : 0

boisko nr 2
8.30 GÓRNIK III WAŁBRZYCH - UKS BRUSKOWO W.  1 : 2

boisko nr 3
8.50 R-FUTBOL GOLENIÓW - AP GRYFIA II MIRÓW 3 : 1

boisko nr 1
9.10 AP REISSA SZCZECINEK - GÓRNIK III WAŁBRZYCH 1 : 0

boisko nr 2
9.10 UKS BRUSKOWO WIELKIE - AP GRYFIA II MIRÓW 0 : 0

boisko nr 1

9.50 UKS BRUSKOWO WIELKIE - AP REISSA SZCZECINEK 0 : 2

boisko nr 2
9.50 GÓRNIK III WAŁBRZYCH - AP GRYFIA II MIRÓW  4 : 1

boisko nr 1
10.10 R-FUTBOL GOLENIÓW - UKS BRUSKOWO WIELKIE 5 : 1

boisko nr 1
10.30 AP GRYFIA II MIRÓW - AP REISSA SZCZECINEK 0 : 1

boisko nr 2
10.50 R-FUTBOL GOLENIÓW - GÓRNIK III WAŁBRZYCH 3 : 0

 

Tabela grupy D- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. R-FUTBOL GOLENIÓW 10 PKT (11 - 2)
2. AP REISSA SZCZECINEK 10 PKT (4 - 0)
3. UKS BRUSKOWO WIELKIE 4 PKT (3 - 8)
4. GÓRNIK III WAŁBRZYCH 3 PKT (5 - 7)

5. AP GRYFIA II MIRÓW 1 PKT (2 - 8)

 

 

 

GRUPA I 
Boisko Rewal ul. Szkolna 1

03 MAJA 2019 – PIĄTEK

 

boisko nr 1
14.00 (A1) FOOTBALL ARENA I SZCZECIN - (C2) AP TECHNIK ŚWIDWIN 0 : 1

boisko nr 2
14.00 (A4) GÓRNIK II WAŁBRZYCH - (D3) UKS BRUSKOWO WIELKIE 0 : 6

boisko nr 3
14.00 (B2) GÓRNIK I WAŁBRZYCH - (C4) AP DRAWSKO POM. 0 : 1

boisko nr 1
15.00 (C2) AP TECHNIK ŚWIDWIN - (C4) AP DRAWSKO POM.  3 : 0 

boisko nr 2
15.00 (D3) UKS BRUSKOWO WIELKIE - (B2) GÓRNIK I WAŁBRZYCH 3 : 1

boisko nr 3
15.00 (A1) FOOTBALL ARENA I SZCZECIN - (A4) GÓRNIK II WAŁBRZYCH 4 : 0

boisko nr 1
16.00 (A4) GÓRNIK II WAŁBRZYCH - (C2) AP TECHNIK ŚWIDWIN 0 : 8

boisko nr 2
16.00 (B2) GÓRNIK I WAŁBRZYCH - (A1) FOOTBALL ARENA I SZCZECIN 0 : 2

boisko nr 3
16.00 (C4) AP DRAWSKO POM. - (D3) UKS BRUSKOWO WIELKIE 0 : 0

boisko nr 1
17.00 (C2) AP TECHNIK ŚWIDWIN- (D3) UKS BRUSKOWO WIELKIE 0 : 0

boisko nr 2
17.00 (A1) FOOTBALL ARENA I SZCZECIN - (C4) AP DRAWSKO POM.  3 : 0

boisko nr 3
17.00 (A4)GÓRNIK II WAŁBRZYCH - (B2) GÓRNIK I WAŁBRZYCH 0 : 7

boisko nr 1
18.00 (B2) GÓRNIK I WAŁBRZYCH - (C2) AP TECHNIK ŚWIDWIN 0 : 0

boisko nr 2
18.00 (C4) AP DRAWSKO POM. - (A4) GÓRNIK II WAŁBRZYCH 7 : 0

boisko nr 3
18.00 (D3) UKS BRUSKOWO WIELKIE - (A1) FOOTBALL ARENA I SZCZECIN 2 : 0

 

Tabela grupy I - -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. AP TECHNIK ŚWIDWIN 11 PKT (12 - 0)
2. UKS BRUSKOWO WIELKIE 11 PKT (11 - 1)
3. FOOTBALL ARENA I SZCZECIN 9 PKT (9 - 3)
4. AP DRAWSKO POM. 7 PKT (8 - 6)

5. GÓRNIK I WAŁBRZYCH 4 PKT (8 - 6)

6. GÓRNIK II WAŁBRZYCH 0 PKT (0 - 32)

 

 

GRUPA II 
Boisko REWAL ul. Szkolna 1

03 MAJA 2019 – PIĄTEK

 

boisko nr 1
14.20 (C3) MUKS 11 ZIELONA GÓRA - (D4) GÓRNIK III WAŁBRZYCH 0 : 4

boisko nr 2
14.20 (A2) AP GRYFIA I MIRÓW - (D2) AP REISSA SZCZECINEK 0 : 2

boisko nr 3
14.20 (B1) BŁĘKITNI OWIŃSKA - (B4) FOOTBAL ARENA II SZCZ. 1 : 1

boisko nr 1
15.20 (D4) GÓRNIK III WAŁBRZYCH- (B4) FOOTBAL ARENA II SZCZ. 2 : 4

boisko nr 2
15.20 (D2)AP REISSA SZCZECINEK - (B1) BŁĘKITNI OWIŃSKA 8 : 1

boisko nr 3
15.20 (C3) MUKS 11 ZIELONA GÓRA - (A2) AP GRYFIA I MIRÓW 1 : 1

boisko nr 1
16.20 (A2) AP GRYFIA I MIRÓW  - (D4) GÓRNIK III WAŁBRZYCH 0 : 2

boisko nr 2
16.20 (B1) BŁĘKITNI OWIŃSKA - (C3) MUKS 11 ZIELONA GÓRA 0 : 2

boisko nr 3
16.20 (B4) FOOTBAL ARENA II SZCZ. - (D2) AP REISSA SZCZECINEK 0 : 5

boisko nr 1
17.20 (D4) GÓRNIK III WAŁBRZYCH - (D2) AP REISSA SZCZECINEK 0 : 1

boisko nr 2
17.20 (C3) MUKS 11 ZIELONA GÓRA - (B4) FOOTBAL ARENA II SZCZ. 3 : 1

boisko nr 3
17.20 (A2) AP GRYFIA I MIRÓW - (B1) BŁĘKITNI OWIŃSKA 1 : 1

boisko nr 1
18.20 (B1) BŁĘKITNI OWIŃSKA - (D4) GÓRNIK III WAŁBRZYCH 0 : 1

boisko nr 2
18.20 (B4) FOOTBAL ARENA II SZCZ. - (A2) AP GRYFIA I MIRÓW 0 : 0

boisko nr 3
18.20 (D2) AP REISSA SZCZECINEK - (C3) MUKS 11 ZIELONA GÓRA 3 : 3

 

Tabela grupy II - -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. AP REISSA SZCZECINEK 13 PKT (19 - 4)
2. GÓRNIK III WAŁBRZYCH 9 PKT (9 - 5)
3. MUKS 11 ZIELONA GÓRA 8 PKT (9 - 9)
4. FOOTBAL ARENA II SZCZ. 5 PKT (6 - 11)

5. AP GRYFIA I MIRÓW 3 PKT (2 - 6)

6. BŁĘKITNI OWIŃSKA 2 PKT (3 -13)

 

 

GRUPA III
Boisko Rewal ul. Szkolna 1

03 MAJA 2019 – PIĄTEK

 

boisko nr 1
14.40 (D1) R-FUTBOL GOLENIÓW - (C5) UKS 35 ŁÓDŹ 3 : 1

boisko nr 2
14.40 (A3) GRYF KAMIEŃ POMORSKI - (D5) AP GRYFIA II MIRÓW 1 : 4

boisko nr 3
14.40 (B3) AP DRAWSKO POM. - (C1) KORONA WSCHOWA 0 : 5

boisko nr 1
15.40 (C5) UKS 35 ŁÓDŹ- (C1) KORONA WSCHOWA 1 : 4

boisko nr 2
15.40 (D5) AP GRYFIA II MIRÓW - (B3) AP DRAWSKO POM. 0 : 2

boisko nr 3
15.40 (D1) R-FUTBOL GOLENIÓW - (A3) GRYF KAMIEŃ POMORSKI 10 : 0

boisko nr 1
16.40 (A3) GRYF KAMIEŃ POMORSKI - (C5) UKS 35 ŁÓDŹ 0 : 5

boisko nr 2
16.40 (B3) AP DRAWSKO POM. - (D1) R-FUTBOL GOLENIÓW 1 : 3

boisko nr 3
16.40 (C1)KORONA WSCHOWA - (D5) AP GRYFIA II MIRÓW 0 : 0

boisko nr 1
17.40 (C5) UKS 35 ŁÓDŹ - (D5) AP GRYFIA II MIRÓW  1 : 0

boisko nr 2
17.40 (D1) R-FUTBOL GOLENIÓW - (C1) KORONA WSCHOWA 1 : 1

boisko nr 3
17.40 (A3) GRYF KAMIEŃ POMORSKI - (B3) AP DRAWSKO POM.  0 : 7

boisko nr 1
18.40 (B3) AP DRAWSKO POM. -  (C5) UKS 35 ŁÓDŹ 1 : 3

boisko nr 2
18.40 (C1) KORONA WSCHOWA - (A3) GRYF KAMIEŃ POMORSKI 11 : 0

boisko nr 3
18.40 (D5) AP GRYFIA II MIRÓW - (D1) R-FUTBOL GOLENIÓW 0 : 2

 

Tabela grupy III - -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. R-FUTBOL GOLENIÓW 13 PKT (19 - 3)
2. KORONA WSCHOWA 11 PKT (21 - 2)
3. UKS 35 ŁÓDŹ 9 PKT (11 - 8)
4. AP DRAWSKO POM. 6 PKT (9 - 11)

5. AP GRYFIA II MIRÓW 4 PKT (4 - 6)

6. GRYF KAMIEŃ POMORSKI 0 PKT (1 - 37)

 

 

 

PUCHAR NEPTUNA
Boisko Rewal ul. Szkolna 1
04 MAJA 2019 – SOBOTA


GRUPA X

 

boisko nr 1
8.30 (III6) GRYF KAMIEŃ POMORSKI - (II5) AP GRYFIA I MIRÓW 0 : 7

boisko nr 1
9.00 (I4) AP DRAWSKO POM. - (III6) GRYF KAMIEŃ POMORSKI 4 : 0

boisko nr 1
9.30 (I4) AP DRAWSKO POM. - (II5) AP GRYFIA I MIRÓW 0 : 2

 

Tabela grupy X - -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. AP GRYFIA I MIRÓW 6 PKT (9 - 0)
2. AP DRAWSKO POM. 3 PKT (4 - 2)
3. GRYF KAMIEŃ POMORSKI 0 PKT (0 - 11)

 

GRUPA Y

 

boisko nr 2
8.30 (I6) GÓRNIK II WAŁBRZYCH - (III5) AP GRYFIA II MIRÓW 0 : 3

boisko nr 2
9.00 (II4) FOOTBAL ARENA II SZCZ. - (I6) GÓRNIK II WAŁBRZYCH 6 : 0

boisko nr 2
9.30 (II4) FOOTBAL ARENA II SZCZ. - (III5) AP GRYFIA II MIRÓW 0 : 1

 

Tabela grupy Y - -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. AP GRYFIA II MIRÓW 6 PKT (4 - 6)
2. FOOTBAL ARENA II SZCZ. 3 PKT (6 - 1)
3. GÓRNIK II WAŁBRZYCH 0 PKT (0 - 9)

 

GRUPA Z

 

boisko nr 3
8.30 (II6) BŁĘKITNI OWIŃSKA - (I5) GÓRNIK I WAŁBRZYCH 2 : 0

boisko nr 3
9.00 (III4) AP DRAWSKO POM. - (II6) BŁĘKITNI OWIŃSKA 0 : 1

boisko nr 3
9.30 (III4) AP DRAWSKO POM. - (I5) GÓRNIK I WAŁBRZYCH 2 : 1

 

Tabela grupy Z - -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. BŁĘKITNI OWIŃSKA 6 PKT (3 - 0)
2. AP DRAWSKO POM. 3 PKT (2 - 2)
3. GÓRNIK I WAŁBRZYCH 0 PKT (1 - 4)

 

PUCHAR NEPTUNA (MECZE O POSZCZEGÓLNE MIEJSCA)

 

O MIEJSCA 1 - 3

 

boisko nr 1
10.00 (X1) AP GRYFIA I MIRÓW - (Y1) AP GRYFIA II MIRÓW 1 : 0

boisko nr 1
10.30 (Y1) AP GRYFIA II MIRÓW - (Z1) BŁĘKITNI OWIŃSKA 0 : 0

boisko nr 1
11.00 (X1) AP GRYFIA I MIRÓW - (Z1) BŁĘKITNI OWIŃSKA 0 : 0

 

Tabela grupy - -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. AP GRYFIA II MIRÓW 4 PKT (1 - 0)
2. BŁĘKITNI OWIŃSKA 2 PKT (0 - 0)
3. AP GRYFIA II MIRÓW 1 PKT (0 - 1)

 

O MIEJSCA 4 - 6

 

boisko nr 2
10.00 (X2) AP DRAWSKO POM. II - (Y2) FOOTBAL ARENA II SZCZ 1 : 1

boisko nr 2
10.30 (Y2) FOOTBAL ARENA II SZCZ. - (Z2) AP DRAWSKO POM. I 1 : 3

boisko nr 2
11.00 (X2) AP DRAWSKO POM. II - (Z2) AP DRAWSKO POM. I  0 : 0

 

Tabela grupy  - -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
4. AP DRAWSKO POM. I 4 PKT (4 - 2)
5. AP DRAWSKO POM. II 2 PKT (1 - 1) 
6. FOOTBAL ARENA II SZCZ. 1 PKT (2 - 4)

 

O MIEJSCA 7 - 9

 

boisko nr 3

10.00 (X3) GRYF KAMIEŃ POMORSKI - (Y3) GÓRNIK II WAŁBRZYCH 2 : 0

boisko nr 3
10.30 (Y3) GÓRNIK II WAŁBRZYCH - (Z3) GÓRNIK I WAŁBRZYCH 0 : 4

boisko nr 3
11.00 (X3) GRYF KAMIEŃ POMORSKI - (Z3) GÓRNIK I WAŁBRZYCH 0 : 6

 

Tabela grupy  - -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
7. GÓRNIK I WAŁBRZYCH I 6 PKT (10 - 0)
8. GRYF KAMIEŃ POMORSKI 3 PKT (2 - 6)
9. GÓRNIK I WAŁBRZYCH II 0 PKT (0 - 6)

 

FAZA FINAŁOWA U9

Boisko Rewal ul. Szkolna 1
04 MAJA 2019 – SOBOTA

 

GRUPA T

 

boisko nr 1
8.45 (III3) UKS 35 ŁÓDŹ - (II2) GÓRNIK III WAŁBRZYCH 0 : 1

boisko nr 1
9.15 (I1) AP TECHNIK ŚWIDWIN - (III3) UKS 35 ŁÓDŹ 0 : 3

boisko nr 1
9.45 (I1) AP TECHNIK ŚWIDWIN - (II2) GÓRNIK III WAŁBRZYCH 1 : 3

 

Tabela grupy T - -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. GÓRNIK III WAŁBRZYCH 6 PKT (4 - 1)
2. UKS 35 ŁÓDŹ 3 PKT (3 - 1)
3. AP TECHNIK ŚWIDWIN 0 PKT (1 - 6)

 

GRUPA U

 

boisko nr 2
8.45 (I3) FOOTBALL ARENA I SZCZECIN - (III2) KORONA WSCHOWA 1 : 3

boisko nr 2
9.15 (II1) AP REISSA SZCZECINEK  - (I3) FOOTBALL ARENA I SZCZECIN 3 : 0

boisko nr 2
9.45 (II1) AP REISSA SZCZECINEK  - (III2) KORONA WSCHOWA 2 : 0

Tabela grupy U - -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. AP REISSA SZCZECINEK 6 PKT (5 - 0)
2. KORONA WSCHOWA 3 PKT (3 - 3)
3. FOOTBALL ARENA I SZCZECIN 0 PKT (1 - 6)

 

GRUPA W

 

boisko nr 3
8.45 (II3) MUKS 11 ZIELONA GÓRA - (I2) UKS BRUSKOWO WIELKIE 0 : 3

boisko nr 3
9.15 (III1) R-FUTBOL GOLENIÓW - (II3) MUKS 11 ZIELONA GÓRA 4 : 0

boisko nr 3
9.45 (III1) R-FUTBOL GOLENIÓW - (I2) UKS BRUSKOWO WIELKIE 0 : 2

 

Tabela grupy W - -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. UKS BRUSKOWO WIELKIE 6 PKT (5 - 0)
2. R-FUTBOL GOLENIÓW 3 PKT (4 - 2)
3. MUKS 11 ZIELONA GÓRA 0 PKT (0 - 7)

 

MECZE O POSZCZEGÓLNE MIEJSCA

 

O MIEJSCA 1 - 3

 

boisko nr 1
10.15 (T1) GÓRNIK III WAŁBRZYCH - (U1) AP REISSA SZCZECINEK 0 : 4

boisko nr 1
10.45 (U1) AP REISSA SZCZECINEK - (W1) UKS BRUSKOWO WIELKIE 3 : 0

boisko nr 1
11.15 (T1) GÓRNIK III WAŁBRZYCH - (W1) UKS BRUSKOWO WIELKIE 0 : 0

 

Tabela grupy - -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. AP REISSA SZCZECINEK 6 PKT (7 - 0)
2. UKS BRUSKOWO WIELKIE 1 PKT (0 - 3)
3. GÓRNIK III WAŁBRZYCH 1 PKT (0 - 4)

 

O MIEJSCA 4 - 6

 

boisko nr 2
10.15 (T2) UKS 35 ŁÓDŹ - (U2) KORONA WSCHOWA 3 : 0

boisko nr 2
10.45 (U2) KORONA WSCHOWA - (W2) R-FUTBOL GOLENIÓW 1 : 2

boisko nr 2
11.15 (T2) UKS 35 ŁÓDŹ - (W2) R-FUTBOL GOLENIÓW 0 : 2

 

Tabela grupy - -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
4. R-FUTBOL GOLENIÓW 6 PKT (4 - 1)
5. UKS 35 ŁÓDŹ 3 PKT (3 - 2)
6. KORONA WSCHOWA 0 PKT (1 - 5)

 

O MIEJSCA 7 - 9

 

boisko nr 3
10.15 (T3) AP TECHNIK ŚWIDWIN - (U3) FOOTBALL ARENA I SZCZECIN 1 : 0

boisko nr 3
10.45 (U3) FOOTBALL ARENA I SZCZECIN - (W3) MUKS 11 ZIELONA GÓRA 1 : 1

boisko nr 3
11.15 (T3) AP TECHNIK ŚWIDWIN - (W3) MUKS 11 ZIELONA GÓRA 0 : 0

 

Tabela grupy - -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
7. AP TECHNIK ŚWIDWIN 4 PKT (1 - 0)
8. MUKS 11 ZIELONA GÓRA 2 PKT (1 - 1)
9. FOOTBALL ARENA I SZCZECIN 1 PKT (1 - 2)

 

 

KATEGORIA U10

 

• W turnieju wystąpi 14 zespołów.
• Wszystkie mecze będą trwały 1 x 16 minut.
• Drużyny zagrają w grupie, systemem „każdy z każdym”
• Po zakończeniu wszystkich meczów, sporządzona zostanie tabela turnieju, na podstawie której drużyny zajmą kolejne miejsca.

 

Boisko Rewal ul. Szkolna 1

 

02 MAJA 2019 – CZWARTEK

 

0 KOLEJKA


Boisko nr 1
14.50 AKAD. REISSA SZCZECINEK - WIDZEW ŁÓDŹ  2 : 1

 

1 KOLEJKA


Boisko nr 1
15.15 ZNICZ I PRUSZKÓW - ZNICZ II PRUSZKÓW 2 : 0

Boisko nr 2
15.15 KS DĘBNICKIE ORŁY - ORZEŁ SIDZINA 3 : 2

Boisko nr 3
15.15 AP KOTWICA KOŁOBRZEG - MOLODAYA GWARDIYA 2 : 0

 

2 KOLEJKA


Boisko nr 1
15.35 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI - BŁĘKITNI OWIŃSKA 0 : 2

Boisko nr 2
15.35 WIDZEW ŁÓDŹ - FIAMP - ISKRA WYMIARKI 0 : 0

Boisko nr 3
15.35 UKS OLIMPIA SZCZECIN - AKAD. REISSA SZCZECINEK 0 : 8

 

3 KOLEJKA


Boisko nr 1
15.55 TPS WINOGRADY POZNAŃ - TALENT TRZEBNICA 0 : 3

Boisko nr 2
15.55 ORZEŁ SIDZINA - AP KOTWICA KOŁOBRZEG 0 : 9

Boisko nr 3
15.55 ZNICZ I PRUSZKÓW - KS DĘBNICKIE ORŁY 3 : 0

 

4 KOLEJKA


Boisko nr 1
16.15 FIAMP - ISKRA WYMIARKI - UKS OLIMPIA SZCZECIN 3 : 0

Boisko nr 2
16.15 BŁĘKITNI OWIŃSKA - WIDZEW ŁÓDŹ 1 : 0

Boisko nr 3
16.15 MOLODAYA GWARDIYA - AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 5 : 1

 

5 KOLEJKA


Boisko nr 1
16.35 ZNICZ II PRUSZKÓW - TALENT TRZEBNICA 0 : 0

Boisko nr 2
16.35 AKAD. REISSA SZCZECINEK - TPS WINOGRADY POZNAŃ 2 : 2

Boisko nr 3
16.35 AP KOTWICA KOŁOBRZEG - ZNICZ I PRUSZKÓW 3 : 1

 

6 KOLEJKA


Boisko nr 1
16.55 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI - ORZEŁ SIDZINA 6 : 2

Boisko nr 2
16.55 WIDZEW ŁÓDŹ - MOLODAYA GWARDIYA 0 : 2

Boisko nr 3
16.55 UKS OLIMPIA SZCZECIN - BŁĘKITNI OWIŃSKA 0 : 2

7 KOLEJKA


Boisko nr 1
17.15 KS DĘBNICKIE ORŁY - ZNICZ II PRUSZKÓW  0 : 4

Boisko nr 2
17.15 TPS WINOGRADY POZNAŃ - FIAMP - ISKRA WYMIARKI 5 : 0

Boisko nr 3
17.15 TALENT TRZEBNICA - AKAD. REISSA SZCZECINEK 0 : 1

 

8 KOLEJKA


Boisko nr 1
17.35 MOLODAYA GWARDIYA - UKS OLIMPIA SZCZECIN  4 : 1

Boisko nr 2
17.35 ORZEŁ SIDZINA - WIDZEW ŁÓDŹ 0 : 6

Boisko nr 3
17.35 ZNICZ I PRUSZKÓW - AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 9 : 0

 

9 KOLEJKA


Boisko nr 1
17.55 ZNICZ II PRUSZKÓW - AKAD. REISSA SZCZECINEK 0 : 3

Boisko nr 2
17.55 FIAMP - ISKRA WYMIARKI - TALENT TRZEBNICA 0 : 4

Boisko nr 3
17.55 BŁĘKITNI OWIŃSKA - TPS WINOGRADY POZNAŃ 4 : 0

 

10 KOLEJKA


Boisko nr 1
18.15 KS DĘBNICKIE ORŁY - AP KOTWICA KOŁOBRZEG 0 : 6

Boisko nr 2
18.15 WIDZEW ŁÓDŹ - ZNICZ I PRUSZKÓW 1 : 4

Boisko nr 3
18.15 UKS OLIMPIA SZCZECIN - ORZEŁ SIDZINA 6 : 0

 

 

03 MAJA 2019 – PIĄTEK


11 KOLEJKA


Boisko nr 1
9.00 TPS WINOGRADY POZNAŃ - MOLODAYA GWARDIYA 0 : 7

Boisko nr 2
9.00 TALENT TRZEBNICA - BŁĘKITNI OWIŃSKA 4 : 2

Boisko nr 3
9.00 AKAD. REISSA SZCZECINEK - FIAMP - ISKRA WYMIARKI 3 : 0

 

12 KOLEJKA


Boisko nr 1
9.20 AP KOTWICA KOŁOBRZEG - ZNICZ II PRUSZKÓW  6 : 0

Boisko nr 2
9.20 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI - KS DĘBNICKIE ORŁY 4 : 0

Boisko nr 3
9.20 ZNICZ I PRUSZKÓW - UKS OLIMPIA SZCZECIN 5 : 0

13 KOLEJKA


Boisko nr 1
10.00 BŁĘKITNI OWIŃSKA - AKAD. REISSA SZCZECINEK 1 : 3

Boisko nr 2
10.00 MOLODAYA GWARDIYA - TALENT TRZEBNICA 1 : 1

Boisko nr 3
10.00 ORZEŁ SIDZINA - TPS WINOGRADY POZNAŃ 1 : 3

 

14 KOLEJKA


Boisko nr 1
10.20 ZNICZ II PRUSZKÓW - FIAMP - ISKRA WYMIARKI 7 : 1

Boisko nr 2
10.20 KS DĘBNICKIE ORŁY - WIDZEW ŁÓDŹ 0 : 3

Boisko nr 3
10.20 AP KOTWICA KOŁOBRZEG - AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 5 : 0

 

15 KOLEJKA


Boisko nr 1
11.00 TPS WINOGRADY POZNAŃ - ZNICZ I PRUSZKÓW 3 : 5

Boisko nr 2
11.00 TALENT TRZEBNICA - ORZEŁ SIDZINA 2 : 0

Boisko nr 3
11.00 AKAD. REISSA SZCZECINEK - MOLODAYA GWARDIYA 1 : 1

 

16 KOLEJKA


Boisko nr 1
11.20 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI - ZNICZ II PRUSZKÓW 4 : 5

Boisko nr 2
11.20 WIDZEW ŁÓDŹ - AP KOTWICA KOŁOBRZEG 0 : 4

Boisko nr 3
11.20 UKS OLIMPIA SZCZECIN - KS DĘBNICKIE ORŁY  2 : 0

 

17 KOLEJKA


Boisko nr 1
12.00 FIAMP - ISKRA WYMIARKI - BŁĘKITNI OWIŃSKA 0 : 4

Boisko nr 2
12.00 ORZEŁ SIDZINA - AKAD. REISSA SZCZECINEK 0 : 3

Boisko nr 3
12.00 ZNICZ I PRUSZKÓW - TALENT TRZEBNICA 1 : 2

 

18 KOLEJKA


Boisko nr 1
12.20 KS DĘBNICKIE ORŁY - TPS WINOGRADY POZNAŃ 1 : 2

Boisko nr 2
12.20 AP KOTWICA KOŁOBRZEG - UKS OLIMPIA SZCZECIN 6 : 0

Boisko nr 3
12.20 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI - WIDZEW ŁÓDŹ 1 : 4

 

19 KOLEJKA


Boisko nr 1
13.00 ZNICZ II PRUSZKÓW - BŁĘKITNI OWIŃSKA 2 : 2

Boisko nr 2
13.00 MOLODAYA GWARDIYA - FIAMP - ISKRA WYMIARKI 5 : 0

Boisko nr 3
13.00 AKAD. REISSA SZCZECINEK - ZNICZ I PRUSZKÓW 3 : 0

 

20 KOLEJKA


Boisko nr 1
13.20 UKS OLIMPIA SZCZECIN - AP ORLIK ŁAGIEWNIKI  1 : 1

Boisko nr 2
13.20 TPS WINOGRADY POZNAŃ - AP KOTWICA KOŁOBRZEG 0 : 2

Boisko nr 3
13.20 TALENT TRZEBNICA - KS DĘBNICKIE ORŁY 3 : 1

 

 

04 MAJA 2019 – SOBOTA


21 KOLEJKA


Boisko nr 1
14.00 WIDZEW ŁÓDŹ - ZNICZ II PRUSZKÓW 2 : 1

Boisko nr 2
14.00 FIAMP - ISKRA WYMIARKI - ORZEŁ SIDZINA 3 : 0

Boisko nr 3
14.00 BŁĘKITNI OWIŃSKA - MOLODAYA GWARDIYA 0 : 2

 

22 KOLEJKA


Boisko nr 1
14.20 KS DĘBNICKIE ORŁY - AKAD. REISSA SZCZECINEK 1 : 2

Boisko nr 2
14.20 AP KOTWICA KOŁOBRZEG - TALENT TRZEBNICA 2 : 0

Boisko nr 3
14.20 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI - TPS WINOGRADY POZNAŃ 2 : 1

 

23 KOLEJKA


Boisko nr 1
14.40 ZNICZ II PRUSZKÓW - MOLODAYA GWARDIYA 1 : 2

Boisko nr 2
14.40 ORZEŁ SIDZINA - BŁĘKITNI OWIŃSKA 0 : 4

Boisko nr 3
14.40 ZNICZ I PRUSZKÓW - FIAMP - ISKRA WYMIARKI 4 : 0

 

24 KOLEJKA


Boisko nr 1
15.00 WIDZEW ŁÓDŹ - UKS OLIMPIA SZCZECIN 4 : 0

Boisko nr 2
15.00 TALENT TRZEBNICA - AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 3 : 0

Boisko nr 3
15.00 AKAD. REISSA SZCZECINEK - AP KOTWICA KOŁOBRZEG 0 : 1

25 KOLEJKA


Boisko nr 1
15.20 FIAMP – ISKRA WYMIARKI - KS DĘBNICKIE ORŁY 3 : 1

Boisko nr 2
15.20 BŁĘKITNI OWIŃSKA - ZNICZ I PRUSZKÓW 0 : 4

Boisko nr 3
15.20 MOLODAYA GWARDIYA - ORZEŁ SIDZINA 9 : 1

 

26 KOLEJKA


Boisko nr 1
15.40 UKS OLIMPIA SZCZECIN - ZNICZ II PRUSZKÓW 3 : 5

Boisko nr 2
15.40 TPS WINOGRADY POZNAŃ - WIDZEW ŁÓDŹ 0 : 3

Boisko nr 3
15.40 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI - AKAD. REISSA SZCZECINEK 1 : 3

 

27 KOLEJKA


Boisko nr 1
16.00 ZNICZ I PRUSZKÓW - MOLODAYA GWARDIYA  6 : 3

Boisko nr 2
16.00 KS DĘBNICKIE ORŁY - BŁĘKITNI OWIŃSKA 0 : 5

Boisko nr 3
16.00 AP KOTWICA KOŁOBRZEG - FIAMP - ISKRA WYMIARKI 10 : 0

 

28 KOLEJKA


Boisko nr 1
16.20 ZNICZ II PRUSZKÓW - ORZEŁ SIDZINA 9 : 0

Boisko nr 2
16.20 WIDZEW ŁÓDŹ - TALENT TRZEBNICA 2 : 2

Boisko nr 3
16.20 UKS OLIMPIA SZCZECIN - TPS WINOGRADY POZNAŃ 1 : 1

 

29 KOLEJKA


Boisko nr 1
16.40 FIAMP – ISKRA WYMIARKI - AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 1 : 1

Boisko nr 2
16.40 BŁĘKITNI OWIŃSKA - AP KOTWICA KOŁOBRZEG 1 : 4

Boisko nr 3
16.40 MOLODAYA GWARDIYA - KS DĘBNICKIE ORŁY 1 : 2

 

30 KOLEJKA


Boisko nr 1
17.00 TPS WINOGRADY POZNAŃ - ZNICZ II PRUSZKÓW 1 : 3

Boisko nr 2
17.00 TALENT TRZEBNICA - UKS OLIMPIA SZCZECIN  4 : 1

Boisko nr 3
17.00 ORZEŁ SIDZINA - ZNICZ I PRUSZKÓW  2 : 3

 

 

Tabela grupy - -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. AP KOTWICA KOŁOBRZEG 39 PKT (60 - 2)
2. AP REISA SZCZECINEK 32 PKT (34 - 8)
3. ZNICZ I PRUSZKÓW 29 PKT (47 - 17)

4. TALENT TRZEBNICA 27 PKT (28 - 11)

5. GWARDIYA PODOLSK 26 PKT (42 - 16)

6. BŁĘKITNI OWIŃSKA 22 PKT (28-19)

7. WIDZEW ŁÓDŹ 20 PKT (26 -17)

8. ZNICZ II PRUSZKÓW 20 PKT (37 - 26)

9. ORLIK ŁAGIEWNIKI 11 PKT (21 - 41)

10. WINOGRADY POZNAŃ 11 PKT (18 - 34)

11. FIAMP IKRA WYMIARKI 11 PKT (11 - 44)

12. OLIMPIA SZCZECIN 8 PKT (15 - 43)

13. DĘBNICKIE ORŁY 6 PKT (9 - 40)

14. ORZEŁ SIDZINA 0 PKT (8 - 66)

 

KATEGORIA U11

 

• W turnieju wystąpi 13 zespołów.
• Mecze w czwartek i w piątek będą trwały 1 x 16 minut, mecze w sobotę w Pucharze Neptuna będą trwały 1 x 16 minut, w fazie finałowej 2 x 10 minut.
• W pierwszym etapie drużyny rywalizują w dwóch grupach (A, B) systemem ,,każdy z każdym”. W grupie A wystąpi 7 drużyn, w grupie B 6 drużyn.
• Do grupy mistrzowskiej awansują po trzy najlepsze drużyny z każdej grupy. Pozostałe drużyny, które nie uzyskają awansu do grupy mistrzowskiej rywalizować będą w barażach o awans do ¼ finału. Mecze grupy mistrzowskiej i grupy barażowej odbędą się w piątek 3 maja.
• Drużyny w grupie mistrzowskiej grają o rozstawienie w ¼ finału. W grupie barażowej drużyny zagrają systemem „każdy z każdym” i dwie najlepsze drużyny uzyskają awans do ¼ finału. Zespoły, które nie awansują do ¼ finału zagrają o tzw. „Puchar Neptuna”.
• W sobotę 4 maja odbędą się mecze fazy finałowej i rywalizacji o tzw. „Puchar Neptuna”. Pary ćwierćfinałowe ustalone zostaną na podstawie klucza (rozpiska w załączniku Faza Finałowa). W Pucharze Neptuna drużyny zagrają w grupie pięciozespołowej systemem „każdy z każdym”.
• Zwycięzcy ćwierćfinałów awansują do półfinałów, przegrani zagrają o miejsca 5-8.
• Zwycięzcy półfinałów awansują do finału. Przegrani grają mecz o 3 miejsce.

 

 

GRUPA A 
Boisko Pobierowo ul. Moniuszki 4

02 MAJA 2019 – CZWARTEK

 

boisko nr 1
8.50 FOOTBAL ARENA SZCZE. - ORLIK ŁAGIEWNIKI 0 : 3

boisko nr 2
8.50 LZS JUSTYNÓW - R-FUTBOL GOLENIÓW  0 : 2

boisko nr 3
8.50 ŁKS ŁĘKNICA - GÓRNIK WAŁBRZYCH 4 : 0

boisko nr 1
9.30 R-FUTBOL GOLENIÓW - ŁKS ŁĘKNICA  0 : 2

boisko nr 2
9.30 ORLIK ŁAGIEWNIKI - LZS JUSTYNÓW 9 : 0

boisko nr 3
9.30 AP KOTWICA - FOOTBALL ARENA SZCZECIN 4 : 1

boisko nr 1

10.10 LZS JUSTYNÓW - AP KOTWICA 0 : 6

boisko nr 2
10.10 ŁKS ŁĘKNICA - ORLIK ŁAGIEWNIKI 0 : 0

boisko nr 3
10.10 GÓRNIK WAŁBRZYCH - R-FUTBOL GOLENIÓW 1 : 1

boisko nr 1
11.10 ORLIK ŁAGIEWNIKI - GÓRNIK WAŁBRZYCH 5 : 0

 boisko nr 2
11.10 AP KOTWICA - ŁKS ŁĘKNICA 1 : 3

boisko nr 3
11.10 FOOTBAL ARENA SZCZE. - LZS JUSTYNÓW 7 : 0 

boisko nr 1
12.10 ŁKS ŁĘKNICA - FOOTBALL ARENA SZCZECIN 1 : 1

boisko nr 2
12.10 GÓRNIK WAŁBRZYCH - AP KOTWICA 0 : 8

boisko nr 3
12.10 R-FUTBOL GOLENIÓW - ORLIK ŁAGIEWNIKI  0 : 2

boisko nr 1
12.50 AP KOTWICA - R-FUTBOL GOLENIÓW 4 : 1

boisko nr 2
12.50 FOOTBALL ARENA SZCZE. - GÓRNIK WAŁBRZYCH 2 : 0

boisko nr 3
12.50 LZS JUSTYNÓW - ŁKS ŁĘKNICA  0 : 3

boisko nr 1
13.30 GÓRNIK WAŁBRZYCH - LZS JUSTYNÓW 4 : 0

boisko nr 2
13.30 R-FUTBOL GOLENIÓW - FOOTBALL ARENA SZCZECIN 0 : 2

boisko nr 3
13.30 ORLIK ŁAGIEWNIKI - AP KOTWICA 1 : 1

 

Tabela grupy A- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1.ORLIK ŁAGIEWNIKI 14 PKT (20 - 1)
2. ŁKS ŁĘKNICA 14 PKT (13 - 2)
3. AP KOTWICA 13 PKT (24 - 5)
4. FOOTBALL ARENA SZCZE 10 PKT (13 - 8)
5. R-FUTBOL GOLENIÓW 4 PKT (4 - 11)
6. GÓRNIK WAŁBRZYCH 4 PKT (5 - 20)
7. LZS JUSTYNÓW 0 PKT (0 - 31)

 

 

 

GRUPA B 
Boisko Pobierowo ul. Moniuszki 4

02 MAJA 2019 – CZWARTEK

 

Boisko nr 1
15.00 UKS BRUSKOWO WIELKIE - GRYF KAMIEŃ POMORSKI 3 : 2

Boisko nr 2
15.00 NOTEĆ CZARNKÓW - HUTNIK SZCZECIN 1 : 0

Boisko nr 3
15.00 MKP KOTWICA I - MKP KOTWICA II 3 : 0

Boisko nr 1
16.10 GRYF KAMIEŃ POMORSKI - MKP KOTWICA II 1 : 0

Boisko nr 2
16.10 HUTNIK SZCZECIN - MKP KOTWICA I  3 : 1

Boisko nr 3
16.10 UKS BRUSKOWO WIELKIE - NOTEĆ CZARNKÓW 1 : 1

Boisko nr 1

17.20 NOTEĆ CZARNKÓW - GRYF KAMIEŃ POMORSKI 3 : 0

Boisko nr 2
17.20 MKP KOTWICA I - UKS BRUSKOWO WIELKIE 0 : 1

Boisko nr 3
17.20 MKP KOTWICA II - HUTNIK SZCZECIN 1 : 4

Boisko nr 1
18.30 GRYF KAMIEŃ POMORSKI - HUTNIK SZCZECIN 2 : 0

Boisko nr 2
18.30 UKS BRUSKOWO WIELKIE - MKP KOTWICA II 3 : 1

Boisko nr 3
18.30 NOTEĆ CZARNKÓW - MKP KOTWICA I 3 : 0

Boisko nr 1
19.40 MKP KOTWICA I - GRYF KAMIEŃ POMORSKI 0 : 3

Boisko nr 2
19.40 MKP KOTWICA II - NOTEĆ CZARNKÓW 0 : 2

Boisko nr 3
19.40 HUTNIK SZCZECIN - UKS BRUSKOWO WIELKIE 1 : 3

 

Tabela grupy B- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. NOTEĆ CZARNKÓW 13 PKT (10 - 1)
2. UKS BRUSKOWO WIELKIE 13 PKT (11 - 5)
3. GRYF KAMIEŃ POMORSKI 9 PKT (8 - 6)
4. HUTNIK SZCZECIN 6 PKT (8 - 8)
5. MKP KOTWICA I 3 PKT (4 - 10)
6. MKP KOTWICA II 0 PKT (2 - 13)

 

GRUPA I – MISTRZOWSKA 
Boisko Pobierowo ul. Moniuszki 4

03 MAJA 2019 – PIĄTEK

 

boisko nr 1
8.30 (A1) ORLIK ŁAGIEWNIKI - (B3) GRYF KAMIEŃ POMORSKI 2 : 1

boisko nr 2
8.30 (A2) ŁKS ŁĘKNICA - (B1) NOTEĆ CZARNKÓW 0 : 0

boisko nr 3
8.30 (A3) AP KOTWICA - (B2) UKS BRUSKOWO WIELKIE 1 : 1

boisko nr 1
9.10 (B3) GRYF KAMIEŃ POMORSKI - (B2) UKS BRUSKOWO WIELKIE 1 : 7

boisko nr 2
9.10 (B1) NOTEĆ CZARNKÓW - (A3) AP KOTWICA 0 : 1

boisko nr 3
9.10 (A1) ORLIK ŁAGIEWNIKI - (A2) ŁKS ŁĘKNICA 2 : 0

boisko nr 1

9.50 (A2) ŁKS ŁĘKNICA -  (B3) GRYF KAMIEŃ POMORSKI 0 : 1 

boisko nr 2
9.50 (A3) AP KOTWICA - (A1) ORLIK ŁAGIEWNIKI 0 : 0

boisko nr 3
9.50 (B2) UKS BRUSKOWO WIELKIE - (B1) NOTEĆ CZARNKÓW 0 : 1

boisko nr 1
10.50 (B3) GRYF KAMIEŃ POMORSKI - (B1) NOTEĆ CZARNKÓW 2 : 1

boisko nr 2
10.50 (A1) ORLIK ŁAGIEWNIKI - (B2) UKS BRUSKOWO WIELKIE 2 : 1

boisko nr 3
10.50 (A2) ŁKS ŁĘKNICA - (A3) AP KOTWICA 0 : 3

boisko nr 1
11.50 (A3) AP KOTWICA - (B3) GRYF KAMIEŃ POMORSKI  1 : 0

boisko nr 2
11.50 (B2) UKS BRUSKOWO WIELKIE - (A2) ŁKS ŁĘKNICA 2 : 1

boisko nr 3
11.50 (B1) NOTEĆ CZARNKÓW - (A1) ORLIK ŁAGIEWNIKI 0 : 2

 

Tabela grupy I- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. ORLIK ŁAGIEWNIKI 13 PKT (8 - 2)
2. AP KOTWICA 11 PKT (6 - 1)
3. UKS BRUSKOWO WIELKIE 7 PKT (11 - 6)
4. GRYF KAMIEŃ POMORSKI 6 PKT (5 - 11)
5. NOTEĆ CZARNKÓW 4 PKT (2 - 5)
6. ŁKS ŁĘKNICA 1 PKT (1 - 8)

 

GRUPA II – BARAŻE 
Boisko Pobierowo ul. Moniuszki 4

03 MAJA 2019 – PIĄTEK

 

boisko nr 1
8.50 (B4) HUTNIK SZCZECIN - (A7) LZS JUSTYNÓW 1 : 0

boisko nr 2
8.50 (A5) R-FUTBOL GOLENIÓW - (B6) MKP KOTWICA II 2 : 3

boisko nr 3
8.50 (B5) MKP KOTWICA I - (A6) GÓRNIK WAŁBRZYCH 7 : 0

boisko nr 1
9.30 (B6) MKP KOTWICA II - (B5) MKP KOTWICA I 1 : 2

boisko nr 2
9.30 (A7) LZS JUSTYNÓW - (A5) R-FUTBOL GOLENIÓW 0 : 4

boisko nr 3
9.30 (A4) FOOTBALL ARENA SZCZE - (B4) HUTNIK SZCZECIN 1 : 3

boisko nr 1
10.10 (A5) R-FUTBOL GOLENIÓW - (A4) FOOTBALL ARENA SZCZE 0 : 5

boisko nr 2
10.10 (B5) MKP KOTWICA I - (A7) LZS JUSTYNÓW 7 : 0

boisko nr 3
10.10 (A6) GÓRNIK WAŁBRZYCH - (B6) MKP KOTWICA II 0 : 1

boisko nr 1
11.10 (A7) LZS JUSTYNÓW - (A6) GÓRNIK WAŁBRZYCH 1 : 2

boisko nr 2
11.10 (A4) FOOTBALL ARENA SZCZE. - (B5) MKP KOTWICA I 1 : 3

boisko nr 3
11.10 (B4) HUTNIK SZCZECIN - (A5) R-FUTBOL GOLENIÓW 0 : 0

boisko nr 1
12.10 (B5) MKP KOTWICA I - (B4) HUTNIK SZCZECIN 0 : 0

boisko nr 2
12.10 (A6) GÓRNIK WAŁBRZYCH - (A4) FOOTBALL ARENA SZCZECIN 0 : 2

boisko nr 3
12.10 (B6) MKP KOTWICA II - (A7) LZS JUSTYNÓW 0 : 1

boisko nr 1
12.50 (A4) FOOTBALL ARENA SZCZE - (B6) MKP KOTWICA II 5 : 0

boisko nr 2
12.50 (B4) HUTNIK SZCZECIN  - (A6) GÓRNIK WAŁBRZYCH 5 : 1

boisko nr 3
12.50 (A5) R-FUTBOL GOLENIÓW - (B5) MKP KOTWICA I 0 : 0

boisko nr 1
13.30 (A6) GÓRNIK WAŁBRZYCH- (A5) R-FUTBOL GOLENIÓW  0 : 6

boisko nr 2
13.30 (B6) MKP KOTWICA II - (B4) HUTNIK SZCZECIN 0 : 3

boisko nr 3
13.30 (A7) LZS JUSTYNÓW - (A4) FOOTBALL ARENA SZCZE. 0 : 4

 

Tabela grupy II- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. MKP KOTWICA I 14 PKT (19 - 2)
2. HUTNIK SZCZECIN 14  PKT (12 - 2)
3. FOOTBALL ARENA SZCZECIN  12 PKT (18 - 6)
4. R-FUTBOL GOLENIÓW 8 PKT (12 - 8)
5. MKP KOTWICA II 6 PKT (5 - 13)
6. GÓRNIK WAŁBRZYCH 3 PKT (3 - 22)

7. LZS JUSTYNÓW 3 PKT (2 - 18)

 

PUCHAR NEPTUNA 
Boisko Pobierowo ul. Moniuszki 4

04 MAJA 2019 – SOBOTA


boisko nr 2
14.00 (II3) FOOTBALL ARENA SZCZECIN - (II5) MKP KOTWICA II 2 : 0

boisko nr 3
14.00 (II4) R-FUTBOL GOLENIÓW - (II6) GÓRNIK WAŁBRZYCH 2 : 0

boisko nr 2
14.20 (II3) FOOTBALL ARENA SZCZECIN - (II7) LZS JUSTYNÓW 8 : 0

boisko nr 3
14.20 (II5) MKP KOTWICA II - (II4) R-FUTBOL GOLENIÓW 1 : 5

boisko nr 3
14.40 (II6) GÓRNIK WAŁBRZYCH - (II7) LZS JUSTYNÓW 3 : 1

boisko nr 3
15.00 (II3) FOOTBALL ARENA SZCZECIN - (II4) R-FUTBOL GOLENIÓW 1 : 0

boisko nr 3
15.20 (II6) GÓRNIK WAŁBRZYCH - (II5) MKP KOTWICA II 3 : 0

boisko nr 3
15.40 (II4) R-FUTBOL GOLENIÓW - (II7) LZS JUSTYNÓW 4 : 1

boisko nr 3
16.00 (II3) FOOTBALL ARENA SZCZECIN - (II6) GÓRNIK WAŁBRZYCH 1 : 0

boisko nr 3
16.20 (II7) LZS JUSTYNÓW - (II5) MKP KOTWICA II 3 : 1

 

Tabela grupy - -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. FOOTBALL ARENA SZCZECIN 12 PKT (10 - 0)
2. R-FUTBOL GOLENIÓW 9 PKT (11 - 3)
3. GÓRNIK WAŁBRZYCH 6 PKT (6 - 4)
4. LZS JUSTYNÓW 3 PKT (5 - 16)
5. MKP KOTWICA II 0 PKT (2 - 13)

 

FAZA FINAŁOWA U11 
Boisko Pobierowo ul. Moniuszki 4
04 MAJA 2019 – SOBOTA


¼ FINAŁU


boisko nr 1 (ćw.1)
14.40 (I1) ORLIK ŁAGIEWNIKI - (II2) HUTNIK SZCZECIN 4 : 0

boisko nr 2 (ćw.2)
14.40 (I4) AP GRYF - (I5) NOTEĆ CZARNKÓW 0 : 2

boisko nr 1 (ćw.3)
15.05 (I2) AP KOTWICA - (II1) MKP KOTWICA I 2 : 1

boisko nr 2 (ćw.4)
15.05 (I3) UKS BRUSKOWO WIELKIE - (I6) ŁKS ŁĘKNICA 3 : 0

 

Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)


boisko nr 1
15.30 (ćw.1) HUTNIK SZCZECIN - (ćw.2) AP GRYF 1 : 0

boisko nr 2
15.30 (ćw.3) MKP KOTWICA I - (ćw.4) ŁKS ŁĘKNICA 0 : 4

 

½ FINAŁU


boisko nr 1
15.55 (ćw.1) ORLIK ŁAGIEWNIKI - (ćw.2) NOTEĆ CZARNKÓW 2 : 1

boisko nr 2
15.55 (ćw.3) AP KOTWICA - (ćw.4) UKS BRUSKOWO WIELKIE 2 : 2 K. 3 : 4

 

Mecz o 7 miejsce


boisko nr 1
16.20 AP GRYF - MKP KOTWICA I 1 : 5

 

Mecz o 5 miejsce


boisko nr 2
16.20 HUTNIK SZCZECIN - ŁKS ŁĘKNICA 1 : 3

 

Mecz o 3 miejsce


boisko nr 1
16.45 NOTEĆ CZARNKÓW - AP KOTWICA KOŁOBRZEG 4 : 2

 

FINAŁ

 

boisko nr 2
16.45 ORLIK ŁAGIEWNIKI - UKS BRUSKOWO WIELKIE 1 : 1 K. 3 : 1

 

 

KATEGORIA U12

 

• W turnieju wystąpi 17 zespołów.
• Mecze w czwartek w grupach A i B będą trwały 1 x 16 minut, w grupie C 2 x 10 minut. W piątek w grupach sześciozespołowych (I i III) mecze będą trwały 1 x 16 minut, w grupie pięciozespołowej (II) 2 x 10 minut. W sobotę mecze fazy finałowej będą trwały 2 x 12 minut, mecze w „Pucharze Neptuna” i „Pucharze Posejdona” 2 x 10 minut.
• W pierwszym etapie drużyny rywalizują systemem ,,każdy z każdym” w trzech grupach A, B, C. Po sześć drużyn w grupach A i B, oraz pięć drużyny w grupie C.
• Do grupy mistrzowskiej awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.
Pozostałe drużyny, które nie uzyskają awansu do grupy mistrzowskiej rywalizować będą w dwóch grupach barażowych o awans do ¼ finału. Mecze grupy mistrzowskiej i grup barażowych odbędą się w piątek 3 maja.
• Drużyny w grupie mistrzowskiej (I) grają o rozstawienie w ¼ finału. W grupach barażowych (II, III) drużyny zagrają systemem „każdy z każdym” i zwycięzcy grup uzyskają awans do ¼ finału. Zespoły, które nie awansują do ¼ finału zagrają o tzw. „Puchar Neptuna” oraz w „Pucharze Posejdona”.
• W sobotę 4 maja odbędą się mecze fazy finałowej i rywalizacji o tzw. „Puchar Neptuna” i „Puchar Posejdona”.
Pary ćwierćfinałowe, drużyny w „Pucharze Neptuna” i „Pucharze Posejdona” ustalone zostaną na podstawie klucza (rozpiski w załączniku Faza Finałowa, Puchar Neptuna i Puchar Posejdona).
W Pucharze Neptuna i Pucharze Posejdona drużyny zagrają w grupach systemem „każdy z każdym”.
• Zwycięzcy ćwierćfinałów awansują do półfinałów, przegrani zagrają o miejsca 5-8.
• Zwycięzcy półfinałów awansują do finału. Przegrani grają mecz o 3 miejsce.

 

 

GRUPA A
Boisko Pobierowo ul. Moniuszki 4

02 MAJA 2019 – CZWARTEK

 

Boisko nr 1
8.30 JUTRZENKA BYCHLEW - BIAŁE ORŁY WARSZAWA 1 : 2

Boisko nr 2
8.30 KS WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO - FIAMP - ISKRA WYMIARKI 0 : 3

Boisko nr 3
8.30 GKS DĄB GASZOWICE - KS DĘBNICKIE ORŁY 2 : 1

Boisko nr 1
9.10 BIAŁE ORŁY WARSZAWA - KS DĘBNICKIE ORŁY 4 : 0

Boisko nr 2
9.10 FIAMP - ISKRA WYMIARKI - GKS DĄB GASZOWICE  0 : 2

Boisko nr 3
9.10 JUTRZENKA BYCHLEW - KS WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO  3 : 0

Boisko nr 1
9.50 KS WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO - BIAŁE ORŁY WARSZAWA 0 : 7

Boisko nr 2
9.50 GKS DĄB GASZOWICE - JUTRZENKA BYCHLEW 0  : 4

Boisko nr 3
9.50 KS DĘBNICKIE ORŁY - FIAMP - ISKRA WYMIARKI 0 : 4

Boisko nr 1
10.50 BIAŁE ORŁY WARSZAWA - FIAMP - ISKRA WYMIARKI 2 : 0

 Boisko nr 2
10.50 JUTRZENKA BYCHLEW - KS DĘBNICKIE ORŁY 4 : 0

Boisko nr 3
10.50 KS WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO - GKS DĄB GASZOWICE 0 : 2

Boisko nr 1
11.50 GKS DĄB GASZOWICE - BIAŁE ORŁY WARSZAWA 0 : 0

Boisko nr 2
11.50 KS DĘBNICKIE ORŁY - KS WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO 0 : 2

Boisko nr 3
11.50 FIAMP - ISKRA WYMIARKI - JUTRZENKA BYCHLEW 0 : 1

 

Tabela grupy A- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. BIAŁE ORŁY WARSZAWA 13 PKT (15 - 1)
2. JUTRZENKA BYCHLEW 12 PKT (13 - 2)
3. GKS DĄB GASZOWICE 10 PKT (6 - 5)
4. FIAMP – ISKRA WYMIARKI 6 PKT (7 - 5)
5. KS WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO 3 PKT (2 - 15)

6. KS DĘBNICKIE ORŁY 0 PKT (1 - 16)

 

GRUPA B 
Boisko Pobierowo ul. Moniuszki 4

02 MAJA 2019 – CZWARTEK

 

Boisko nr 1
10.30 MKP KOTWICA KOŁOBRZEG - SP DUE SOCCER ŚWIEBODZICE 1 : 0

Boisko nr 2
10.30 ARKA MIERZĘCIN - BLAU WEISS SPANDAU 2 : 1

Boisko nr 3
10.30 AP REISSA SZCZECINEK - ESKADRA REMBERTÓW 0 : 2

Boisko nr 1
11.30 SP DUE SOCCER ŚWIEB. - ESKADRA REMBERTÓW 0 : 5

 Boisko nr 2
11.30 BLAU WEISS SPANDAU - AP REISSA SZCZECINEK 1 : 2

Boisko nr 3
11.30 MKP KOTWICA KOŁOBRZEG - ARKA MIERZĘCIN 1 : 0

Boisko nr 1
12.30 ARKA MIERZĘCIN - SP DUE SOCCER ŚWIEBODZICE 1 : 0

Boisko nr 2
12.30 AP REISSA SZCZECINEK - MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 0 : 0

Boisko nr 3
12.30 ESKADRA REMBERTÓW - BLAU WEISS SPANDAU 3 : 0

Boisko nr 1
13.10 SP DUE SOCCER ŚWIEB. - BLAU WEISS SPANDAU 1 : 1

Boisko nr 2
13.10 MKP KOTWICA KOŁOBRZEG - ESKADRA REMBERTÓW  0 : 3

Boisko nr 3
13.10 ARKA MIERZĘCIN - AP REISSA SZCZECINEK 0 : 2

Boisko nr 1
13.50 AP REISSA SZCZECINEK - SP DUE SOCCER ŚWIEBODZICE 4 : 1

Boisko nr 2
13.50 ESKADRA REMBERTÓW - ARKA MIERZĘCIN 2 : 2

Boisko nr 3
13.50 BLAU WEISS SPANDAU - MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 0 : 2

 

Tabela grupy B- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. ESKADRA REMBERTÓW 13 PKT (15 - 2)
2. AP REISSA SZCZECINEK 10 PKT (8 - 4)
3. MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 10 PKT (4 - 3)
4. ARKA MIERZĘCIN 7 PKT (5 - 6)
5. BLAU WEISS SPANDAU 1 PKT (3 - 10)
6. SP DUE SOCCER ŚWIEBODZICE 1 PKT (2 - 12)

 

GRUPA C 
Boisko Rewal ul. Szkolna 1

 

02 MAJA 2019 – CZWARTEK

boisko nr 3
11.30 AP DRAWSKO POMORSKIE - AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 4 : 3

boisko nr 3
11.55 TALENT TRZEBNICA - UKS AF KOSTRZYN NAD ODRĄ  3 : 2

boisko nr 3
12.20 AP DRAWSKO POMORSKIE - FA GRYFICE 1 : 1

boisko nr 3
12.45 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI - TALENT TRZEBNICA 5 : 3

boisko nr 3
13.10 UKS AF KOSTRZYN n. ODRĄ - FA GRYFICE 3 : 3

boisko nr 3
13.35 AP DRAWSKO POMORSKIE - TALENT TRZEBNICA 3 : 4

boisko nr 3
14.00 UKS AF KOSTRZYN n. ODRĄ - AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 0 : 3

boisko nr 3
14.25 TALENT TRZEBNICA - FA GRYFICE 2 : 0

boisko nr 2
14.50 AP DRAWSKO POMORSKIE - UKS AF KOSTRZYN NAD ODRĄ 6 : 2

boisko nr 3
14.50 FA GRYFICE - AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 0 : 3 

 

Tabela grupy C- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 9 PKT (14 - 7)
2. TALENT TRZEBNICA 9 PKT (12 -10)
3. AP DRAWSKO POMORSKIE 7 PKT (14 - 10)
4. FA GRYFICE 2 PKT (9 - 9)
5. UKS AF KOSTRZYN NAD ODRĄ 1 PKT (7 - 15)

 

GRUPA I – MISTRZOWSKA 
Boisko Pobierowo ul. Moniuszki 4

03 MAJA 2019 – PIĄTEK

 

boisko nr 1
10.30 (A1) BIAŁE ORŁY WARSZAWA. - (C2) TALENT TRZEBNICA 1 : 1

boisko nr 2
10.30 (A2) JUTRZENKA BYCHLEW - (B2) AP REISSA SZCZECINEK 3 : 0

boisko nr 3
10.30 (B1) ESKADRA REMBERTÓW - (C1) AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 3 : 2

boisko nr 1
11.30 (C2) TALENT TRZEBNICA - (C1) AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 1 : 1

boisko nr 2
11.30 (B2) AP REISSA SZCZECINEK - (B1) ESKADRA REMBERTÓW 1 : 2

boisko nr 3
11.30 (A1)BIAŁE ORŁY WARSZAWA. - (A2) JUTRZENKA BYCHLEW 1 : 1
boisko nr 1

12.30 (A2) JUTRZENKA BYCHLEW - (C2) TALENT TRZEBNICA 1 : 0

boisko nr 2
12.30 (B1) ESKADRA REMBERTÓW - (A1) BIAŁE ORŁY WARSZAWA 0 : 1

boisko nr 3
12.30 (C1) AP ORLIK ŁAGIEWNIKI - (B2) AP REISSA SZCZECINEK 3 : 3

boisko nr 1
13.10 (C2) TALENT TRZEBNICA  - (B2) AP REISSA SZCZECINEK 1 : 1

boisko nr 2
13.10 (A1) BIAŁE ORŁY WARSZAWA - (C1) AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 2 : 0

boisko nr 3
13.10 (A2) JUTRZENKA BYCHLEW - (B1) ESKADRA REMBERTÓW 4 : 0

boisko nr 1
13.50 (B1) ESKADRA REMBERTÓW - (C2) TALENT TRZEBNICA 4 : 2

boisko nr 2
13.50 (C1) AP ORLIK ŁAGIEWNIKI - (A2) JUTRZENKA BYCHLEW 1 : 3

boisko nr 3
13.50 (B2) AP REISSA SZCZECINEK - (A1) BIAŁE ORŁY WARSZAWA 0 : 0

 

Tabela grupy I- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. JUTRZENKA BYCHLEW 13 PKT (12 - 2)
2. BIAŁE ORŁY WARSZAWA 9 PKT (5 - 2)
3. ESKADRA REMBERTÓW 9 PKT (9 - 10)
4. TALENT TRZEBNICA 3 PKT (5 - 8)
5. AP REISSA SZCZECINEK 3 PKT (5 - 9)

6. AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 2 PKT (7 - 12)

 

GRUPA II – BARAŻE 
Boisko Pobierowo ul. Moniuszki 4

03 MAJA 2019 – PIĄTEK

 

boisko nr 1
15.50 (A4) FIAMP – ISKRA WYMIARKI - (B3) MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 0 : 3

boisko nr 2
15.50 (A6) KS DĘBNICKIE ORŁY - (B5) BLAU WEISS SPANDAU 0 : 1

boisko nr 2
16.40 (A4) FIAMP – ISKRA WYMIARKI- (C4) FA GRYFICE 3 : 1

boisko nr 3
16.40 (B3) MKP KOTWICA KOŁOBRZEG - (A6) KS DĘBNICKIE ORŁY 5 : 0

boisko nr 2
17.30 (B5) BLAU WEISS SPANDAU - (C4) FA GRYFICE 5 : 0

boisko nr 3
17.30 (A4) FIAMP – ISKRA WYMIARKI - (A6) KS DĘBNICKIE ORŁY 1 : 0

boisko nr 1
18.20 (B5) BLAU WEISS SPANDAU - (B3) MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 0 : 2

boisko nr 2
18.20 (A6) KS DĘBNICKIE ORŁY - (C4) FA GRYFICE 2 : 2

boisko nr 3
19.10 (A4) FIAMP – ISKRA WYMIARKI - (B5) BLAU WEISS SPANDAU 1 : 1

boisko nr 1
19.35 (C4) FA GRYFICE - (B3) MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 1 : 4

 

Tabela grupy II- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 12 PKT (14 - 1)
2. BLAU WEISS SPANDAU 7 PKT (7 - 3)
3. FIAMP - ISKRA WYMIARKI 7 PKT (5 - 5)
4. KS DĘBNICKIE ORŁY 1 PKT (2 - 9)
5. FA GRYFICE 1 (4 - 14)

 

GRUPA III – BARAŻE 
Boisko Rewal ul. Szkolna 1

03 MAJA 2019 – PIĄTEK

 

boisko nr 1
9.40 (A3) GKS DĄB GASZOWICE - (C5) UKS AF KOSTRZYN n. ODRĄ 2 : 2

boisko nr 2
9.40 (A5) KS WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO - (B6) SP DUE SOCCER ŚWIEBODZICE 1 : 0

boisko nr 3
9.40 (B4) ARKA MIERZĘCIN - (C3) AP DRAWSKO POMORSKIE 2 : 1

boisko nr 1
10.40 (C5) UKS AF KOSTRZYN n. ODRĄ - (C3) AP DRAWSKO POMORSKIE 7 : 0

boisko nr 2
10.40 (B6) SP DUE SOCCER ŚWIEBODZICE - (B4) ARKA MIERZĘCIN 0 : 5

boisko nr 3
10.40 (A3) GKS DĄB GASZOWICE - (A5) KS WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO 2 : 1

boisko nr 1
11.40 (A5) KS WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO - (C5) UKS AF KOSTRZYN n. ODRĄ 0 : 4

boisko nr 2
11.40 (B4) ARKA MIERZĘCIN - (A3) GKS DĄB GASZOWICE 1 : 1

boisko nr 3
11.40 (C3) AP DRAWSKO POMORSKIE - (B6) SP DUE SOCCER ŚWIEBODZICE 1 : 1

boisko nr 1
12.40 (C5) UKS AF KOSTRZYN n. ODRĄ - (B6) SP DUE SOCCER ŚWIEBODZICE 5 : 0

boisko nr 2
12.40 (A3) GKS DĄB GASZOWICE - (C3) AP DRAWSKO POMORSKIE 3 : 0

boisko nr 3
12.40 (A5)KS WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO - (B4) ARKA MIERZĘCIN 0 : 1

boisko nr 1
13.40 (B4) ARKA MIERZĘCIN - (C5) UKS AF KOSTRZYN n. ODRĄ 0 : 1

boisko nr 2
13.40 (C3) AP DRAWSKO POMORSKIE - (A5) KS WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO 4 : 1

boisko nr 3
13.40 (B6) SP DUE SOCCER ŚWIEBODZICE - (A3) GKS DĄB GASZOWICE 1 : 4

 

Tabela grupy III- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. UKS AF KOSTRZYN n. ODRĄ 13 PKT (19 - 2)
2. GKS DĄB GASZOWICE 11 PKT (12 - 5)
3. ARKA MIERZĘCIN 10 PKT (9 - 3)
4. AP DRAWSKO POMORSKIE 4 PKT (6 - 14)
5. KS WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO 3 PKT (3 - 11)

6. SP DUE SOCCER ŚWIEBODZICE 1 PKT (2 - 16)

 

PUCHAR POSEJDONA 
Boisko Rewal ul. Szkolna 1

04 MAJA 2019 – SOBOTA

 

boisko nr 3
11.30 (II4) KS DĘBNICKIE ORŁY - (II5) FA GRYFICE 2 : 0

boisko nr 1
12.20 (II4) KS DĘBNICKIE ORŁY - (III6) SP DUE SOCCER ŚWIEBODZICE 2 : 1

boisko nr 2
12.20 (II5) FA GRYFICE - (III5) KS WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO 4 : 0

boisko nr 1
13.10 (III5) KS WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO - (II4) KS DĘBNICKIE ORŁY 1 : 0

boisko nr 2
13.10 (II5) FA GRYFICE - (III6) SP DUE SOCCER ŚWIEBODZICE 0 : 2

boisko nr 3
13.35 (III6) SP DUE SOCCER ŚWIEBODZICE - (III5) KS WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO 0 : 0

 

Tabela grupy - -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. KS DĘBNICKIE ORŁY 6 PKT (4 - 2)
2. SP DUE SOCCER ŚWIEBODZICE 4 PKT (3 - 2)
3. KS WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO 4 PKT (1 - 4)
4. FA GRYFICE 3 PKT (4 - 4)

 

PUCHAR NEPTUNA 
Boisko Rewal ul. Szkolna 1

04 MAJA 2019 – SOBOTA


boisko nr 1
11.30 (II2) BLAU WEISS SPANDAU - (III2) GKS DĄB GASZOWICE 1 : 1

boisko nr 2
11.30 (II3) FIAMP - ISKRA WYMIARKI - (III3) ARKA MIERZĘCIN 4 : 1

boisko nr 1
11.55 (II2) BLAU WEISS SPANDAU- (III4) AP DRAWSKO POMORSKIE 1 : 3

boisko nr 2
11.55 (III2) GKS DĄB GASZOWICE - (II3) FIAMP - ISKRA WYMIARKI 0 : 2

boisko nr 3
12.20 (III3) ARKA MIERZĘCIN - (III4) AP DRAWSKO POMORSKIE 2 : 1

boisko nr 1
12.45 (II2) BLAU WEISS SPANDAU - (II3) FIAMP - ISKRA WYMIARKI 0 : 0

boisko nr 2
12.45 (III3) ARKA MIERZĘCIN - (III2) GKS DĄB GASZOWICE 1 : 1

boisko nr 3
13.10 (II3) FIAMP - ISKRA WYMIARKI - (III4) AP DRAWSKO POMORSKIE 2 : 1

boisko nr 1
13.35 (II2) BLAU WEISS SPANDAU - (III3) ARKA MIERZĘCIN 6 : 0

boisko nr 2
13.35 (III4) AP DRAWSKO POMORSKIE - (III2) GKS DĄB GASZOWICE 5 : 3

 

 Tabela grupy - -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. FIAMP - ISKRA WYMIARKI 10 PKT (8 - 2)
2. AP DRAWSKO POMORSKIE 6 PKT (10 - 8)
3. BLAU WEISS SPANDAU 5 PKT (8 - 4)
4. ARKA MIERZĘCIN 4 PKT (4 - 12)
5. GKS DĄB GASZOWICE 2 PKT (5 - 9)

 

FAZA FINAŁOWA U12
Boisko Pobierowo ul. Moniuszki 4
04 MAJA 2019 – SOBOTA


¼ FINAŁU
boisko nr 1 (ćw.1)
11.00 (I1) JUTRZENKA BYCHLEW  - (II1) MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 3 : 0

boisko nr 2 (ćw.2)
11.00 (I4)  APN TALENT TRZEBNICA - (I5) AP REISSA SZCZECINEK 1 : 1 K. 8 : 9

boisko nr 1 (ćw.3)
11.30 (I2) BIAŁE ORŁY WARSZAWA - (III1) UKS AF KOSTRZYN n. ODRĄ 0 : 5

boisko nr 2 (ćw.4)
11.30 (I3) ESKADRA REMBERTÓW - (I6) AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 1 : 2

 

Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)


boisko nr 1
12.30 (ćw.1) MKP KOTWICA KOŁOBRZEG - (ćw.2) APN TALENT TRZEBNICA 0 : 2

boisko nr 2
12.30 (ćw.3) BIAŁE ORŁY WARSZAWA - (ćw.4) ESKADRA REMBERTÓW 1 : 1 K. 4 : 3

 

½ FINAŁU


boisko nr 1
13.00 (ćw.1) JUTRZENKA BYCHLEW - (ćw.2) AP REISSA SZCZECINEK 2 : 0

boisko nr 1
13.00 (ćw.3)  UKS AF KOSTRZYN n. ODRĄ - (ćw.4) AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 3 : 0

 

Mecz o 7 miejsce


boisko nr 3
13.00 MKP KOTWICA KOŁOBRZEG - ESKADRA REMBERTÓW 0 : 1

 

Mecz o 5 miejsce


boisko nr 3
13.30 APN TALENT TRZEBNICA  - BIAŁE ORŁY WARSZAWA 1 : 1 K. 5 : 6

 

Mecz o 3 miejsce


boisko nr 2
13.30 AP REISSA SZCZECINEK - AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 0 : 2

 

FINAŁ

 

boisko nr 1
13.30 JUTRZENKA BYCHLEW - UKS AF KOSTRZYN n. ODRĄ 1 : 1 K. 1 : 3

 

 

 

KATEGORIA U13

 

• W turnieju wystąpi 12 zespołów.
• Mecze w czwartek i w piątek będą trwały 2 x 10 minut, mecze w sobotę 2 x 12 minut.
• W pierwszym etapie drużyny rywalizują w dwóch grupach 6 zespołowych (A, B) systemem ,,każdy z każdym”.
• Do grupy mistrzowskiej awansują po trzy najlepsze drużyny z każdej grupy. Pozostałe drużyny, które nie uzyskają awansu do grupy mistrzowskiej rywalizować będą w barażach o awans do ¼ finału. Mecze grupy mistrzowskiej i grupy barażowej odbędą się w piątek 3 maja.
• Drużyny w grupie mistrzowskiej grają o rozstawienie w ¼ finału. W grupie barażowej drużyny zagrają systemem „każdy z każdym” i dwie najlepsze drużyny uzyskają awans do ¼ finału. Zespoły, które nie awansują do ¼ finału zagrają o tzw. „Puchar Neptuna”.
• W sobotę 4 maja odbędą się mecze fazy finałowej i rywalizacji o tzw. „Puchar Neptuna”. Pary ćwierćfinałowe ustalone zostaną na podstawie klucza (rozpiska w załączniku Faza Finałowa). W Pucharze Neptuna drużyny zagrają w grupie czterozespołowej systemem „każdy z każdym”.
• Zwycięzcy ćwierćfinałów awansują do półfinałów, przegrani zagrają o miejsca 5-8.
• Zwycięzcy półfinałów awansują do finału. Przegrani grają mecz o 3 miejsce.

 

 

GRUPA A 
Boisko Pobierowo ul. Moniuszki 4

02 MAJA 2019 – CZWARTEK

 

Boisko nr 1
14.10 UKS BRUSKOWO WIELKIE - GRYF SZYMBUD I SICIENKO 0 : 3

Boisko nr 2
14.10 GÓRNIK WAŁBRZYCH - LZS JUSTYNÓW 5 : 0

Boisko nr 3
14.10 BŁĘKITNI TRZYGŁÓW - FIAMP ISKRA WYMIARKI 1 : 3

Boisko nr 1
15.20 GRYF SZYMBUD I SICIENKO - FIAMP ISKRA WYMIARKI 0 : 2

Boisko nr 2
15.20 LZS JUSTYNÓW - BŁĘKITNI TRZYGŁÓW 0 : 2

Boisko nr 3
15.20 UKS BRUSKOWO WIELKIE - GÓRNIK WAŁBRZYCH 0 : 4

Boisko nr 1
16.30 GÓRNIK WAŁBRZYCH - GRYF SZYMBUD I SICIENKO 2 : 0

Boisko nr 2
16.30 BŁĘKITNI TRZYGŁÓW - UKS BRUSKOWO WIELKIE 0 : 1

Boisko nr 3
16.30 FIAMP ISKRA WYMIARKI - LZS JUSTYNÓW 4 : 0

Boisko nr 1
17.40 GRYF SZYMBUD I SICIENKO - LZS JUSTYNÓW 4 : 1

Boisko nr 2
17.40 UKS BRUSKOWO WIELKIE - FIAMP ISKRA WYMIARKI 0 : 3

Boisko nr 3
17.40 GÓRNIK WAŁBRZYCH - BŁĘKITNI TRZYGŁÓW 4 : 2

Boisko nr 1
18.50 BŁĘKITNI TRZYGŁÓW - GRYF SZYMBUD I SICIENKO 0 : 3

Boisko nr 2
18.50 FIAMP ISKRA WYMIARKI - GÓRNIK WAŁBRZYCH 4 : 0

Boisko nr 3
18.50 LZS JUSTYNÓW - UKS BRUSKOWO WIELKIE 0 : 2

 

Tabela grupy A- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. FIAMP ISKRA WYMIARKI 15 PKT (16 - 1)
2. GÓRNIK WAŁBRZYCH 12 PKT (16 - 6)
3. GRYF SZYMBUD I SICIENKO 9 PKT (10 - 5)
4. UKS BRUSKOWO WIELKIE 6 PKT (3 - 10)
5. BŁĘKITNI TRZYGŁÓW 3 PKT (5 - 11)

6. LZS JUSTYNÓW 0 PKT (1 - 17)

 

GRUPA B 
Boisko Pobierowo ul. Moniuszki 4

02 MAJA 2019 – CZWARTEK

 

Boisko nr 1

14.35 GRYF KAMIEŃ POMORSKI - BIAŁE ORŁY WARSZAWA  1 : 3

Boisko nr 2
14.35 MKP KOTWICA KOŁOBRZEG - OLIMPIA ŻERNIKI 0 : 6

Boisko nr 3
14.35 GRYF SZYMBUD II SICIENKO - ORZEŁ WAŁCZ 0 : 2

Boisko nr 1
15.45 BIAŁE ORŁY WARSZAWA - ORZEŁ WAŁCZ 0 : 0

Boisko nr 2
15.45 OLIMPIA ŻERNIKI - GRYF SZYMBUD II SICIENKO 5 : 1

Boisko nr 3
15.45 GRYF KAMIEŃ POMORSKI - MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 5 : 1

Boisko nr 1
16.55 MKP KOTWICA KOŁOBRZEG- BIAŁE ORŁY WARSZAWA 0 : 9

Boisko nr 2
16.55 GRYF SZYMBUD II SICIENKO - GRYF KAMIEŃ POMORSKI 2 : 3

Boisko nr 3
16.55 ORZEŁ WAŁCZ - OLIMPIA ŻERNIKI 1 : 3

Boisko nr 1
18.05 BIAŁE ORŁY WARSZAWA - OLIMPIA ŻERNIKI 1 : 0

Boisko nr 2
18.05 GRYF KAMIEŃ POMORSKI - ORZEŁ WAŁCZ 2 : 1

Boisko nr 3
18.05 MKP KOTWICA KOŁOBRZEG - GRYF SZYMBUD II SICIENKO 0 : 1

Boisko nr 1
19.15 GRYF SZYMBUD II SICIENKO - BIAŁE ORŁY WARSZAWA 0 : 10

Boisko nr 2
19.15 ORZEŁ WAŁCZ - MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 2 : 1

Boisko nr 3
19.15 OLIMPIA ŻERNIKI - GRYF KAMIEŃ POMORSKI 2 : 3

 

Tabela grupy B- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. BIAŁE ORŁY WARSZAWA 13 PKT (23 - 1)
2. GRYF KAMIEŃ POMORSKI 12 PKT (14 - 8)
3. OLIMPIA ŻERNIKI 9 PKT (16 - 6)
4. ORZEŁ WAŁCZ 7 PKT (6 - 6)
5. GRYF SZYMBUD II SICIENKO 3 PKT (4 - 20)
6. MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 0 PKT (1 - 23)

 

GRUPA I – MISTRZOWSKA 
Boisko Pobierowo ul. Moniuszki 4

03 MAJA 2019 – PIĄTEK

 

boisko nr 1
14.10 (A1) FIAMP ISKRA WYMIARKI - (B3) OLIMPIA ŻERNIKI 1 : 2

boisko nr 2
14.10 (A2) GÓRNIK WAŁBRZYCH - (B1) BIAŁE ORŁY WARSZAWA 0 : 1

boisko nr 3
14.10 (A3) GRYF SZYMBUD I SICIENKO - (B2) GRYF KAMIEŃ POMORSKI 2 : 0

boisko nr 1
15.00 (B3) OLIMPIA ŻERNIKI - (B2) GRYF KAMIEŃ POMORSKI 2 : 3

boisko nr 2
15.00 (B1) BIAŁE ORŁY WARSZAWA  - (A3) GRYF SZYMBUD I SICIENKO 1 : 1

boisko nr 3
15.00 (A1) FIAMP ISKRA WYMIARKI - (A2) GÓRNIK WAŁBRZYCH 2 : 0

boisko nr 3
15.50 (A2) GÓRNIK WAŁBRZYCH- (B3) OLIMPIA ŻERNIKI 1 : 1

boisko nr 1
16.15 (A3) GRYF SZYMBUD I SICIENKO - (A1) FIAMP ISKRA WYMIARKI 1 : 1

boisko nr 2
16.15 (B2) GRYF KAMIEŃ POMORSKI - (B1) BIAŁE ORŁY WARSZAWA 1 : 0

boisko nr 2
17.05 (B3) OLIMPIA ŻERNIKI - (B1) BIAŁE ORŁY WARSZAWA  0 : 4

boisko nr 3
17.05 (A1) FIAMP ISKRA WYMIARKI - (B2) GRYF KAMIEŃ POMORSKI 1 : 2

boisko nr 1
17.30 (A2) GÓRNIK WAŁBRZYCH - (A3) GRYF SZYMBUD I SICIENKO 5 : 1

boisko nr 3
18.20 (A3) GRYF SZYMBUD I SICIENKO - (B3) OLIMPIA ŻERNIKI 0 : 4

boisko nr 1
18.45 (B2) GRYF KAMIEŃ POMORSKI - (A2) GÓRNIK WAŁBRZYCH 3 : 1

boisko nr 2
18.45 (B1) BIAŁE ORŁY WARSZAWA - (A1) FIAMP ISKRA WYMIARKI  3 : 2

 

Tabela grupy I- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. GRYF KAMIEŃ POMORSKI 12 PKT (9 - 6)
2. BIAŁE ORŁY WARSZAWA 10 PKT (9 - 4)
3. OLIMPIA ŻERNIKI 7 PKT (9 - 9)
4. GRYF SZYMBUD I SICIENKO 5 PKT (5 - 11)
5. FIAMP ISKRA WYMIARKI 4 PKT (7 - 8)
6. GÓRNIK WAŁBRZYCH 4 PKT (7 - 8)

 

GRUPA II – BARAŻE
Boisko Pobierowo ul. Moniuszki 4

03 MAJA 2019 – PIĄTEK

 

boisko nr 1
14.35 (A4) UKS BRUSKOWO WIELKIE - (B6) MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 3 : 1

boisko nr 2
14.35 (A5) BŁĘKITNI TRZYGŁÓW  - (B4) ORZEŁ WAŁCZ 0 : 3

boisko nr 3
14.35 (A6) LZS JUSTYNÓW  - (B5) GRYF SZYMBUD II SICIENKO 0 : 0

boisko nr 1
15.25 (B6) MKP KOTWICA KOŁOBRZEG - (B5) GRYF SZYMBUD II SICIENKO 1 : 1

boisko nr 2
15.25 (B4) ORZEŁ WAŁCZ - (A6) LZS JUSTYNÓW 2 : 0

boisko nr 3
15.25 (A4) UKS BRUSKOWO WIELKIE - (A5) BŁĘKITNI TRZYGŁÓW 5 : 0

boisko nr 3
16.15 (A5) BŁĘKITNI TRZYGŁÓW - (B6) MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 2 : 1

boisko nr 1
16.40 (A6) LZS JUSTYNÓW  - (A4) UKS BRUSKOWO WIELKIE 0 : 0

boisko nr 1
17.05 (B5) GRYF SZYMBUD II SICIENKO - (B4) ORZEŁ WAŁCZ 0 : 2

boisko nr 1
17.55 (B6) MKP KOTWICA KOŁOBRZEG - (B4) ORZEŁ WAŁCZ 2 : 1

boisko nr 2
17.55 (A4) UKS BRUSKOWO WIELKIE - (B5) GRYF SZYMBUD II SICIENKO 4 : 1

boisko nr 3
17.55 (A5) BŁĘKITNI TRZYGŁÓW - (A6) LZS JUSTYNÓW 2 : 0

boisko nr 3
18.45 (A6) LZS JUSTYNÓW - (B6) MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 2 : 0

boisko nr 1
19.10 (B5) GRYF SZYMBUD II SICIENKO - (A5) BŁĘKITNI TRZYGŁÓW 1 : 3

boisko nr 2
19.10 (B4) ORZEŁ WAŁCZ  - (A4) UKS BRUSKOWO WIELKIE 2 : 0

 

Tabela grupy II- -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. ORZEŁ WAŁCZ 12 PKT (10 - 2)
2. UKS BRUSKOWO WIELKIE 10 PKT (12 - 4)
3. BŁĘKITNI TRZYGŁÓW 9 PKT (7 - 10)
4. LZS JUSTYNÓW 5 PKT (2 - 4)
5. MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 4 PKT (5 - 9)
6. GRYF SZYMBUD II SICIENKO 2 PKT (3 - 10)

 

PUCHAR NEPTUNA 
Boisko Pobierowo ul. Moniuszki 4

04 MAJA 2019 – SOBOTA

 

boisko nr 3
9.00 (II3) BŁĘKITNI TRZYGŁÓW - (II4) LZS JUSTYNÓW 1 : 1

boisko nr 3
9.30 (II5) MKP KOTWICA KOŁOBRZEG - (II6) GRYF SZYMBUD II SICIENKO 0 : 4

boisko nr 3
10.00 (II3) BŁĘKITNI TRZYGŁÓW - (II5) MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 5 : 0

boisko nr 3
10.30 (II4) LZS JUSTYNÓW - (II6) GRYF SZYMBUD II SICIENKO 1 : 2

boisko nr 3
12.00 (II3) BŁĘKITNI TRZYGŁÓW - (II6) GRYF SZYMBUD II SICIENKO 0 : 2

boisko nr 3
12.30 (II4) LZS JUSTYNÓW - (II5) MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 3 : 0

 

Tabela grupy - -Punkty - -Bramki
------------------------------------------
1. GRYF SZYMBUD II SICIENKO 9 PKT (8 - 1)
2. BŁĘKITNI TRZYGŁÓW 4 PKT (6 - 3)
3. LZS JUSTYNÓW 4 PKT (5 - 3)
4. MKP KOTWICA KOŁOBRZEG 0 PKT (0 - 12)

 

FAZA FINAŁOWA U13
Boisko Pobierowo ul. Moniuszki 4
04 MAJA 2019 – SOBOTA


¼ FINAŁU

 

boisko nr 1 (ćw.1)
9.00 (I1) GRYF KAMIEŃ POMORSKI - (II2) UKS BRUSKOWO WIELKIE 5 : 1

boisko nr 2 (ćw.2)
9.00 (I4) GRYF SZYMBUD I SICIENKO - (I5) FIAMP ISKRA WYMIARKI 1: 0

boisko nr 1 (ćw.3)
9.30 (I2) BIAŁE ORŁY WARSZAWA - (II1) ORZEŁ WAŁCZ 4 : 0

boisko nr 2 (ćw.4)
9.30 (I3) OLIMPIA ŻERNIKI - (I6) GÓRNIK WAŁBRZYCH 5 : 0

 

Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)


boisko nr 1
10.00 (ćw.1) UKS BRUSKOWO WIELKIE - (ćw.2) FIAMP ISKRA WYMIARKI 1 : 1 K. 3 : 2

boisko nr 2
10.00 (ćw.3)  ORZEŁ WAŁCZ - (ćw.4) GÓRNIK WAŁBRZYCH. 0 : 3

 

½ FINAŁU


boisko nr 1
10.30 ćw.1 GRYF KAMIEŃ POMORSKI - ćw.2 GRYF SZYMBUD I SICIENKO 0 : 0 K. 4 : 3

boisko nr 2
10.30 ćw.3 BIAŁE ORŁY WARSZAWA - ćw.4 OLIMPIA ŻERNIKI 2 : 0

 

Mecz o 7 miejsce


boisko nr 3
11.00 FIAMP ISKRA WYMIARKI - ORZEŁ WAŁCZ 2 : 1

 

Mecz o 5 miejsce


boisko nr 3
11.30 UKS BRUSKOWO WIELKIE - GÓRNIK WAŁBRZYCH 1 : 2

 

Mecz o 3 miejsce


boisko nr 2
12.00 GRYF SZYMBUD I SICIENKO - OLIMPIA ŻERNIKI 1 : 2

 

FINAŁ

 

boisko nr 1
12.00 GRYF KAMIEŃ POMORSKI - BIAŁE ORŁY WARSZAWA 3 : 2