Język:

Tatry Cup 2017 - wyniki


Kategoria U8


Legia Warszawa - AP Sandecja II (1 : 0)
Grodkowska AS - SPKiS Krajna Wyrzysk (0 : 2)
AP Sandecja I - Sokół Spłopnice (2 : 0)
Glasgow Eagles FC 2012 - MKS Znicz Pruszków (0 : 4)
AKS Strzegom - KS Jedynka Pelplin (1 : 0)
PKS Jadwiga Kraków - MUKS Dunajec Nowy Sącz (0 : 2)
Legia Warszawa - Grodkowska AS (3 : 0)
Sokół Słopnice - Glasgow Eagles FC 2012 (0 : 0)
MKS Znicz Pruszków - AKS Strzegom (1 : 0)
KS Jedynka Pelplin - PKS Jadwiga Kraków (0 : 3)
SPKIS Krajna Wyrzysk - AP Sandecja I (0 : 2)
AP Sandecja II - MUKS Dunajec Nowy Sącz (0 : 2)
AKS Strzegom - Sokół Słopnice (0 : 0)
PKS Jadwiga Kraków - MKS Znicz Pruszków (0 : 0)
Grodkowska AS - AP Sandecja II (0 : 0)
AP Sandecja I - Legia Warszawa (0 : 0)
Glasgow Eagles FC 2012 - SPKIS Krajna Wyrzysk (2 : 1)
MUKS Dunajec Nowy Sącz - KS Jedynka Pelplin (2 : 0)
Sokół Słopnice - PKS Jadwiga Kraków (1 : 0)
Grodkowska AS - AP Sandecja I (0 : 7)
AP Sandecja II - KS Jedynka Pelplin (0 : 0)
MKS Znicz Pruszków - MUKS Dunajec Nowy Sącz (0 : 1)
SPKIS Krajna Wyrzysk - AKS Strzegom (0 : 4)
Legia Warszawa - Glasgow Eagles FC 2012 (1 : 0)
PKS Jadwiga Kraków - SPKIS Krajna Wyrzysk (3 : 0)
MUKS Dunajec Nowy Sącz - Sokół Słopnice (1 : 0)
AP Sandecja I - AP Sandecja II (8 : 1)
Glasgow Eagles FC 2012 - Grodkowska AS (1 : 0)
AKS Strzegom - Legia Warszawa (3 : 0)
KS Jedynka Pelplin - MKS Znicz Pruszków (0 : 0)
AP Sandecja II - MKS Znicz Pruszków (0 : 0)
Sokół Słopnice - KS Jedynka Pelplin (0 : 0)
SPKIS Krajna Wyrzysk - MUKS Dunajec Nowy Sącz (0 : 1)
Legia Warszawa - PKS Jadwiga Kraków (0 : 0)
Grodkowska AS - AKS Strzegom (0 : 0)
AP Sandecja I - Glasgow Eagles FC 2012 (4 : 0)
Dunajec Nowy Sącz - Legia Warszawa (1 : 0)
KS Jedynka Pelplin - SPKIS Krajna Wyrzysk (0 : 1)
Glasgow Eagles FC 2012 - AP Sandecja II (1 : 0)
AKS Strzegom - AP Sandecja I (0 : 0)
PKS Jadwiga Kraków - Grodkowska AS (2 : 0)
MKS Znicz Pruszków - Sokół Słopnice (0 : 0)
Grodkowska AS - MUKS Dunajec Nowy Sącz (1 : 2)
AP Sandecja I - PKS Jadwiga Kraków (0 : 0)
AP Sandecja II - Sokół Słopnice (0 : 0)
SPKIS Krajna Wyrzysk - MKS Znicz Pruszków (0 : 0)
Legia Warszawa - KS Jedynka Pelplin (2 : 0)
Glasgow Eagles FC 2012 - AKS Strzegom (0 : 2)
KS Jedynka Pelplin - Grodkowska AS (1 : 2)
MKS Znicz Pruszków - Legia Warszawa (2 : 0)
AKS Strzegom - AP Sandecja II (4 : 0)
PKS Jadwiga Kraków - Glasgow Eagles FC 2012 (1 : 0)
MUKS Dunajec Nowy Sącz - AP Sandecja I (1 : 2)
Sokół Słopnice - SPKIS Krajna Wyrzysk (0 : 0)
AP Sandecja I - KS Jedynka Pelplin (3 : 0)
Glasgow Eagles FC - MUKS Dunajec Nowy Sącz (0 : 3)
AP Sandecja II - SPKIS Krajna Wyrzysk (0 : 0)
Legia Warszawa - Sokół Słopnice (1 : 0)
Grodkowska AS - MKS Znicz Pruszków (0 : 2)
AKS Strzegom - PKS Jadwiga Kraków (1 : 0)
MKS Znicz Pruszków - AP Sandecja I (0 : 0)
Sokół Słopnice - Grodkowska AS (0 : 2)
PKS Jadwiga Kraków - AP Sandecja II (1 : 0)
MUKS Dunajec Nowy Sącz - AKS Strzegom (0 : 0)
KS Jedynka Pelplin - Glasgow Eagles FC 2012 (1 : 0)
SPKIS Krajna Wyrzysk - Legia Warszawa (0 : 0)

 

Tabela grupy Punkty Bramki
------------------------------------------
1.MUKS Dunajec Nowy Sącz (28) 16 – 3:awans do ¼ finału
2.AP Sandecja Nowy Sącz I (25) 28 - 2:awans do ¼ finału
3.AKS Strzegom (22) 15 – 1:awans do ¼ finału
4.MKS Znicz Pruszków (18) 9 – 1:awans do ¼ finału
5.PKS Jadwiga Kraków (18) 10 – 4:awans do ¼ finału
6.Legia warszawa (18) 8 – 6:awans do ¼ finału
7.Glasgow Eagles FC 2012 (10) 4 – 17:awans do ¼ finału
8.SPKIS Krajna Wyrzysk (10) 4 – 12:awans do ¼ finału
9.Grodkowska Akademia Sportu (8) 5 – 20:Puchar Giewontu
10.Sokół Słopnice (8) 1 – 6:Puchar Giewontu
11.KS Jedynka Pelplin (6) 2 -14:Puchar Giewontu
12.AP Sandecja Nowy Sącz II (5) 1 - 17:Puchar Giewontu


Puchar Giewontu (mecze o miejsca 9-12):
Grodkowska AS 1 : 1 Sokół Słopnice
KS Jedynka Pelplin 0 : 0 AP Sandecja II
Grodkowska AS 0 : 0 KS Jedynka Pelplin
Sokół Słopnice 1 : 0 AP Sandecja II
KS Jedynka Pelplin 0 : 1 Sokół Słopnice
Grodkowska AS 2 : 0 AP Sandecja II

 

Tabela grupy Punkty Bramki
------------------------------------------
1.Sokół Słopnice (7) 3 - 1
2.Grodkowska AS (5) 3 – 1
3.KS Jedynka Pelplin (2) 0 – 1
4.AP Sandecja II Nowy Sącz (1) 0- 3

 

Faza Finałowa


¼ Finału

MUKS Dunajec Nowy Sącz - SPKIS Krajna Wyrzysk (0 : 1)
MKS Znicz Pruszków - PKS Jadwiga Kraków (1 : 0)
AP Sandecja I Nowy Sącz - Glasgow Eagles FC 2012 (0 : 0 k.2 : 1)
AKS Strzegom - Legia Warszawa (1 : 0)
Mecz o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
MUKS Dunajec Nowy Sącz - PKS Jadwiga Kraków (0 : 0 k.2 : 1)
Glasgow Eagles FC 2012 - Legia Warszawa (0 : 3)
Mecz o 5 miejsce
MUKS Dunajec Nowy Sącz - Legia Warszawa (0 : 1)
Mecz o 7 miejsce
PKS Jadwiga Kraków - Glasgow Eagles FC 2012 (1 : 0)
½ Finału
SPKIS Krajna Wyrzysk - MKS Znicz Pruszków (1 : 1 k. 1 : 2)
AP Sandecja Nowy Sącz I - AKS Strzegom (0 : 0 k. 4 : 5)
Mecz o miejsca 3-4
SPKIS Krajna Wyrzysk - AP Sandecja Nowy Sącz I (0 : 0 k. 0 : 1)
FINAŁ
MKS Znicz Pruszków - AKS Strzegom (0 : 1)


Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik: Marcel Pietrasiewicz-AKS Strzegom
Wyróżnienie: Eryk Roguski - MKS Znicz Pruszków
Wyróżnienie: Alan Herman - AP Sandecja I Nowy Sącz
Wyróżnienie: Kacper Górski - SPKIS Krajna Wyrzysk

 

Klasyfikacja końcowa:
I AKS Strzegom
II MKS Znicz Pruszków
III AP Sandecja I Nowy Sącz
IV SPKIS Krajna Wyrzysk
V Legia Warszawa
VI MUKS Dunajec Nowy Sącz
VII PKS Jadwiga Kraków
VIII Glasgow Eagles FC 2012
IX Sokół Słopnice
X Grodkowska Akademia Sportu
XI KS Jedynka Pelplin
XII AP Sandecja II Nowy Sącz

 

 

 

Kategoria U9

 

GRUPA A

 

KS Mydlice Dąbrowa Górnicza - Kosa Konstancin (0 : 5)
Glasgow Eagles FC 2012 - FA Lubaczów (1 : 1)
WLKS Krakus Swoszowice - RKS Garbarnia Kraków (0 : 1)
AKS Strzegom - Broń Radom I (0 : 2)
KP Brzeg Dolny - KS Mydlice Dąbrowa Górnicza (2 : 0)
Kosa Konstancin - Glasgow Eagles FC 2012 (0 : 1)
FA Lubaczów - WLKS Krakus Swoszowice (2 : 0)
RKS Garbarnia Kraków - AKS Strzegom (0 : 0)
KP Brzeg Dolny - Glasgow Eagles FC 2012 (0 : 1)
Broń Radom I - Kosa Konstancin (0 : 0)
AKS Strzegom - FA Lubaczów (2 : 0)
WLKS Krakus Swoszowice - KS Mydlice Dąbrowa Górnicza 92 : 1)
Broń Radom I - RKS Garbarnia Kraków (1 : 0)
Kosa Konstancin - KP Brzeg Dolny (3 : 0)
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza - Glasgow Eagles FC 2012(1 : 1)
WLKS Krakus Swoszowice - AKS Strzegom (0 : 3)
Football Academy Lubaczów - Broń Radom I (0 : 0)
RKS Garbarnia Kraków - KP Brzeg Dolny (3 : 0)
WLKS Krakus Swoszowice - Kosa Konstancin (0 : 1)
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza - AKS Strzegom (0 : 3 )
Glasgow Eagles FC 2012 - Broń Radom I (0 : 1)
RKS Garbarnia Kraków - FA Lubaczów (1 : 0)
KP Brzeg Dolny - WLKS Krakus Swoszowice (1 : 0)
Kosa Konstancin - AKS Strzegom (2 : 0)
AKS Strzegom - KP Brzeg Dolny (2 : 0)
Glasgow Eagles FC 2012 - WLKS Krakus Swoszowice (4 : 0)
Broń Radom I - KS Mydlice Dąbrowa Górnicza (3 : 0)
Football Academy Lubaczów - Kosa Konstancin (0 : 0)
KP Brzeg Dolny - Broń Radom I (0 : 0)
RKS Garbarnia Kraków - Glasgow Eagles FC 2012 (0 : 0)
FA Lubaczów - KS Mydlice Dąbrowa Górnicza (1 : 0)
AKS Strzegom - Glasgow Eagles FC 2012 (0 : 0)
Broń Radom I - WLKS Krakus Swoszowice (5 : 0)
Kosa Konstancin - RKS Garbarnia Kraków (1 : 0)
KP Brzeg Dolny - FA Lubaczów (0 : 3)
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza - RKS Garbarnia Kraków (0 : 2)

 

Tabela grupy Punkty Bramki
-----------------------------------------
1.Broń Radom I (18) 12 - 0 : awans do II rundy
2.Kosa Konstancin (17) 12 – 1 : awans do II rundy
3.AKS Strzegom (14) 10 – 4 : awans do II rundy
4.RKS Garbarnia Kraków (14) 7 – 2 : awans do II rundy
5.Glasgow Eagles FC 2012 (13) 8 – 3 : awans do II rundy
6.Football Academy Lubaczów (12) 7 – 4 : awans do II rundy
7.KP Brzeg Dolny (7) 3 – 12 : Puchar Giewontu
8. WLKS Krakus Swoszowice (3) 2 – 18 : Puchar Giewontu
9.KS Mydlice Dąbrowa Górnicza (1) 2 - 19 : Puchar Giewontu

 

GRUPA B


PUKS Zawrat - RAP Radomsko (0 : 1)
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle - UKS MDK Płock (0 : 2)
PKS Jadwiga Kraków - KKS Orzeł Siemiatycze (0 : 0)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom II (0 : 0)
PUKS Victoria Wałbrzych - PUKS Zawrat (4 : 0)
RAP Radomsko - KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle (7 : 0)
UKS MDK Płock - PKS Jadwiga Kraków (1 : 0)
KKS Orzeł Siemiatycze - Świt Nowy Dwór Mazowiecki (2 : 0)
PUKS Victoria Wałbrzych KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle (1 : 0)
Broń Radom II - RAP Radomsko (0 : 1)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - UKS MDK Płock (0 : 1)
PKS Jadwiga Kraków - PUKS Zawrat (3 : 1)
Broń Radom II - KKS Orzeł Siemiatycze (0 : 0)
RAP Radomsko - PUKS Victoria Wałbrzych (0 : 0)
PUKS Zawrat - KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle (1 : 1)
PKS Jadwiga Kraków-Świt Nowy Dwór Mazowiecki (1 : 0)
UKS MDK Płock - Broń Radom II (2 : 0)
KKS Orzeł Siemiatycze - PUKS Victoria Wałbrzych (0 : 1)
PKS Jadwiga Kraków - RAP Radomsko (0 : 1)
PUKS Zawrat - Świt Nowy Dwór Mazowiecki (0 : 3)
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle - Broń Radom II (0 : 1)
KKS Orzeł Siemiatycze - UKS MDK Płock (0 : 2)
PUKS Victoria Wałbrzych - PKS Jadwiga Kraków (1 : 1)
RAP Radomsko - Świt Nowy Dwór Mazowiecki (1 : 0)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - PUKS Victoria Wałbrzych (0 : 0)
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle - PKS Jadwiga Kraków (0 : 2)
Broń Radom II - PUKS Zawrat (3 : 0)
UKS MDK Płock - RAP Radomsko (0 : 2)
PUKS Victoria Wałbrzych - Broń Radom II (2 : 0)
KKS Orzeł Siemiatycze - KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle (0 : 0)
UKS MDK Płock - PUKS Zawrat (3 : 0)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle (1 : 1)
Broń Radom II - PKS Jadwiga Kraków (0 : 1)
RAP Radomsko - KKS Orzeł Siemiatycze (2 : 1)
PUKS Victoria Wałbrzych - UKS MDK Płock (0 : 1)
PUKS Zawrat - KKS Orzeł Siemiatycze (0 : 3)


Tabela grupy Punkty Bramki
------------------------------------------
1.RAP Radomsko (22) 15 – 1 : awans do II rundy
2.UKS MDK Płock (21) 12 – 2 : awans do II rundy
3.PUKS Victoria Wałbrzych (15) 9 – 2 : awans do II rundy
4.PKS Jadwiga Kraków (14) 8 – 4 : awans do II rundy
5.KKS Orzeł Służewo (9) 6 – 5 : awans do II rundy
6.Broń Radom II (8) 4 – 6 : awans do II rundy
7.Świt Nowy Dwór Mazowiecki (6) 4 – 6 : Puchar Giewontu
8.KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle (3) 2 – 15 : Puchar Giewontu
9. PUKS Zawrat (1) 2 - 21: Puchar Giewontu


Puchar Giewontu (mecze o miejsca 13-17):


KP Brzeg Dolny - KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle (0 : 0)
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza - Świt Nowy Dwór Mazowiecki (0 : 0)
KP Brzeg Dolny - WLKS Krakus Swoszowice (0 : 0)
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle - KS Mydlice Dąbrowa Górnicza (0 : 0)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - WLKS Krakus Swoszowice (1 : 0)
KP Brzeg Dolny - KS Mydlice Dąbrowa Górnicza (1 : 0)
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza - WLKS Krakus Swoszowice (1 : 0)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle (1 : 0)
KP Brzeg Dolny - Świt Nowy Dwór Mazowiecki (0 : 0)
WLKS Krakus Swoszowice - KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle (0 : 0)

 

Tabela grupy Punkty Bramki
------------------------------------------
1.Świt Nowy Dwór Mazowiecki (8) 2 - 0
2.KP Brzeg Dolny (6) 1 - 0
3. KS Mydlice Dąbrowa Górnicza (5) 1 - 1
4. KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle (3) 0 - 1
5. WLKS Krakus Swoszowice (2) 0 - 2

 

II Runda grupowa


Grupa I


PKS Jadwiga Kraków - FA Lubaczów (0 : 0)
Broń Radom I - FA Lubaczów (0 : 1)
Broń Radom I - PKS Jadwiga Kraków (0 : 0)


Tabela grupy Punkty Bramki
-----------------------------------------
1.FA Lubaczów (4) 1 - 0 : awans do ¼ finału
2.PKS Jadwiga Kraków (2) 0 – 0 : awans do ¼ finału
3.Broń Radom I (1) 0 – 1
Grupa II
RKS Garbarnia Kraków - Broń Radom II (1 : 1)
RAP Radomsko - Broń Radom II (1 : 0)
RAP Radomsko - RKS Garbarnia Kraków (0 : 0)


Tabela grupy Punkty Bramki
-----------------------------------------
1.RAP Radomsko (4) 1 – 0 : awans do ¼ finału
2.RKS Garbarnia Kraków (2) 1 – 1 : awans do ¼ finału
3.Broń Radom II (1) 1 – 2
Grupa III
PUKS Victoria Wałbrzych - Glasgow Eagles FC 2012 (0 : 0)
Kosa Konstancin - Glasgow Eagles FC 2012 (0 : 0)
Kosa Konstancin - PUKS Victoria Wałbrzych (0 : 0)


Tabela grupy Punkty Bramki
------------------------------------------
1.Kosa Konstancin (2) 0 – 0 :awans do ¼ finału
2. PUKS Victoria Wałbrzych (2) 0 – 0 : awans do ¼ finału
3.Glasgow Eagles FC 2012 (2) 0 – 0
Grupa IV
AKS Strzegom - KKS Orzeł Siemiatycze (1 : 2)
UKS MDK Płock - Orzeł Siemiatycze (0 : 0)
UKS MDK Płock - AKS Strzegom (1 : 1)


Tabela grupy Punkty Bramki
-----------------------------------------
1.KKS Orzeł Siemiatycze (4) 2 – 1 : awans do ¼ finału
2.UKS MDK Płock (2) 1 – 1 : awans do ¼ finału
3.AKS Strzegom (1) 2 – 3


Faza Finałowa


¼ Finału


FA Lubaczów - RKS Garbarnia Kraków (0 : 1)
Kosa Konstancin - UKS MDK Płock (1 : 0)
RAP Radomsko - PKS Jadwiga Kraków (0 : 0 k.2 : 1)
KKS Orzeł Siemiatycze - PUKS Victoria Wałbrzych (1 : 2)


Mecz o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
FA Lubaczów - UKS MDK Płock (0 : 1)
KKS Orzeł Siemiatycze - PKS Jadwiga Kraków (0 : 0 k.1 : 2)
Mecz o 5 miejsce
UKS MDK Płock - PKS Jadwiga Kraków (0 : 0 k. 1 :2)
Mecz o 7 miejsce
FA Lubaczów - KKS Orzeł Siemiatycze (1 : 0)
½ Finału
Kosa Konstancin - RKS Garbarnia Kraków (0 : 0 k. 2 : 0)
PUKS Victoria Wałbrzych - RAP Radomsko (1 : 0)
Mecz o miejsca 3-4
RKS Garbarnia Kraków - RAP Radomsko (0 : 0 k. 1 : 0)
FINAŁ
Kosa Konstancin - PUKS Victoria Wałbrzych (0 : 0 k. 1 : 0)


Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik: Alex Złotkowski - Kosa Konstancin
Wyróżnienie: Wojciech Derkacz PUKS Victoria Wałbrzych
Wyróżnienie: Szymon Jędrszczyk RKS Garbarnia Kraków
Wyróżnienie: Wojciech Bogacz Rad Radomsko
Klasyfikacja końcowa:
I Kosa Konstancin
II PUKS Victoria Wałbrzych
III RKS Garbarnia Kraków
IV RAP Radomsko
V PKS Jadwiga Kraków
VI UKS MDK Płock
VII Football Academy Lubaczów
VIII KKS Orzeł Służewo
IX Glasgow Eagles FC 2012
AKS Strzegom
Broń Radom I
Broń Radom II
XIII Świt Nowy Dwór Mazowiecki
XIV KP Brzeg Dolny
XV KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
XVI KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle
XVII WLKS Krakus Swoszowice
XVIII PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska

 

 

 

 

Kategoria U10

 

GRUPA A


Football Club Będzin - Omega Kleszczów I (0 : 0)
Iskra Czułów - MKS Olimpia Koło (0 : 5)
RKS Broń Radom - KKS Orzeł Siemiatycze (3 : 1)
UKS Orlik Rajcza - SPKIS Krajna Wyrzysk (0 : 1)
Football Club Będzin - Iskra Czułów (5 : 0)
LKS Omega Kleszczów I - MKS Olimpia Koło (0 : 2)
RKP Broń Radom - UKS Orlik Rajcza (5 : 2)
KKS Orzeł Siemiatycze - SPKIS Krajna Wyrzysk (1 : 3)
Football Club Będzin - MKS Olimpia Koło (1 : 2)
LKS Omega Kleszczów I - Iskra Czułów (2 : 1)
RKP Broń Radom - SPKIS Krajna Wyrzysk (0 : 2)
KKS Orzeł Siemiatycze - UKS Orlik Rajcza (2 : 1)
Football Club Będzin - RKP Broń Radom (3 : 1)
LKS Omega Kleszczów I - KKS Orzeł Siemiatycze (3 : 0)
Iskra Czułów - UKS Orlik Rajcza (2 : 0)
MKS Olimpia Koło - SPKIS Krajna Wyrzysk (0 : 3)
Football Club Będzin - KKS Orzeł Siemiatycze (2 : 0)
LKS Omega Kleszczów I - RKP Broń Radom (0 : 1)
Iskra Czułów - SPKIS Krajna Wyrzysk (0 : 2)
MKS Olimpia Koło - UKS Orlik Rajcza (6 : 0)
Football Club Będzin - SPKIS Krajna Wyrzysk (0 : 1)
LKS Omega Kleszczów I - UKS Orlik Rajcza (1 : 1)
Iskra Czułów - KKS Orzeł Siemiatycze (1 : 0)
MKS Olimpia Koło - RKP Broń Radom (2 : 0)
Football Club Będzin - UKS Orlik Rajcza (5 : 0)
LKS Omega Kleszczów I - SPKIS Krajna Wyrzysk (0 : 2)
Iskra Czułów - RKP Broń Radom (0 : 1)
MKS Olimpia Koło - KKS Orzeł Siemiatycze (3 : 2)


Tabela grupy Punkty Bramki
-----------------------------------------
1.SPKIS Krajna Wyrzysk (21) 14 – 1 : awans do ¼ finału
2.MKS Olimpia Koło (18) 20 – 6 : awans do ¼ finału
3.Football Club Będzin (13) 16 – 4 : awans do ¼ finału
4.RKP Broń Radom (12) 11 – 10 : Puchar Kasprowego
5.LKS Omega Kleszczów I (8) 6 – 7 : Puchar Kasprowego
6.Iskra Czułów (6) 4 – 15 : Puchar Giewontu
7.KKS Orzeł Siemiatycze (3) 6 – 16 : Puchar Giewontu
8.UKS Orlik Rajcza (1) 4 – 22 :Puchar Giewontu

 

GRUPA B


SP Brzeszcze - Omega Kleszczów II (7 : 0)
KS Zakopane - Glasgow Eagles FC 2012 (2 : 0)
WLKS Krakus Swoszowice - Football Oleszyce (0 : 3)
PUKS Victoria Wałbrzych - MKS Pogoń Staszów (0 : 6)
SP Brzeszcze - KS Zakopane (2 : 0)
Omega Kleszczów II - Glasgow Eagles FC 2012 (2 : 5)
WLKS Krakus Swoszowice - PUKS Victoria Wałbrzych (1 : 0)
Football Oleszyce - MKS Pogoń Staszów (0 : 0)
SP Brzeszcze - Glasgow Eagles FC 2012 (6 : 0)
Omega Kleszczów II - KS Zakopane (0 : 1)
WLKS Krakus Swoszowice - MKS Pogoń Staszów (0 : 1)
Football Oleszyce - PUKS Victoria Wałbrzych (3 : 0)
SP Brzeszcze - WLKS Krakus Swoszowice (2 : 1)
Omega Kleszczów II - Football Oleszyce (1 : 3)
KS Zakopane - PUKS Victoria Wałbrzych (4 : 0)
Glasgow Eagles FC 2012 - MKS Pogoń Staszów (1 : 4)
SP Brzeszcze - Football Oleszyce (0 : 1)
Omega Kleszczów II - WLKS Krakus Swoszowice (2 : 1)
KS Zakopane - MKS Pogoń Staszów (1 : 5)
Glasgow Eagles FC 2012 - PUKS Victoria Wałbrzych (3 : 2)
SP Brzeszcze - MKS Pogoń Staszów (0 : 0)
Omega Kleszczów II - PUKS Victoria Wałbrzych (0 : 0)
KS Zakopane - Football Oleszyce (0 : 1)
Glasgow Eagles FC 2012 - WLKS Krakus Swoszowice (0 : 1)
SP Brzeszcze - PUKS Victoria Wałbrzych (2 : 0)
Omega Kleszczów II - MKS Pogoń Staszów (0 : 4)
KS Zakopane - WLKS Krakus Swoszowice (1 : 1)
Glasgow Eagles FC 2012- Football Oleszyce (1 : 5)


Tabela grupy Punkty Bramki
--------------------------------------------
1.Football Oleszyce (19) 16 – 2 : awans do ¼ finału
2.MKS Pogoń Staszów (17) 20 – 2 : awans do ¼ finału
3.Szkółka Piłkarska Brzeszcze (16) 19 – 2 : awans do ¼ finału
4.KS Zakopane (10) 9 – 9 : Puchar Kasprowego
5.WLKS Krakus Swoszowice (7) 5 – 9 : Puchar Kasprowego
6.Glasgow Eagles FC 2012 (6) 10 – 22 : Puchar Giewontu
7.Omega Kleszczów II (4) 5 – 21 : Puchar Giewontu
8.PUKS Victoria Wałbrzych (1) 2 – 19 : Puchar Giewontu


GRUPA C

 

KS Czarni Gorzyce - PUKS Zawrat (2 : 0)
Morena Gdańsk - Motor Lublin (1 : 3)
AKS Strzegom - MUKS Tuszyn (4 : 0)
KS Czarni Gorzyce - Morena Gdańsk (0 : 0)
PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska - Motor Lublin (0 : 6)
AKS Strzegom - Radunia Stężyca (1 : 3)
KS Czarni Gorzyce - Motor Lublin (0 : 4)
PUKS Zawrat - Morena Gdańsk (0 : 3)
MUKS Tuszyn - Radunia Stężyca (0 : 6)
KS Czarni Gorzyce - AKS Strzegom (0 : 3)
PUKS Zawrat - MUKS Tuszyn (3 : 1)
Motor Lublin - Radunia Stężyca (2 : 0)
KS Czarni Gorzyce - MUKS Tuszyn (3 : 1)
PUKS Zawrat - AKS Strzegom (1 : 1)
Morena Gdańsk - Radunia Stężyca (0 : 4)
KS Czarni Gorzyce - Radunia Stężyca (0 : 8)
Morena Gdańsk - MUKS Tuszyn (1 : 1)
Motor Lublin - AKS Strzegom (1 : 0)
PUKS Zawrat - Radunia Stężyca (1 : 6)
Morena Gdańsk - AKS Strzegom (0 : 0 )
Motor Lublin - MUKS Tuszyn (5 : 0)


Tabela grupy Punkty Bramki
--------------------------------------


1.Motor Lublin (18) 21 – 1 : awans do ¼ finału
2.KS Radunia Stężyca (15) 27 – 4 : awans do ¼ finału
3.AKS Strzegom (8) 9 – 5 : Puchar Kasprowego
4.KS Czarni Gorzyce (7) 5 – 16 :Puchar Kasprowego
5.Morena Gdańsk (6) 5 – 8 : Puchar Kasprowego
6.PUKS Zawrat (4) 5 – 19 : Puchar Kasprowego
7.MUKS Tuszyn (1) 3 – 22 : Puchar Giewontu
⚽Puchar Giewontu (mecze o miejsca 17-23):
¼ Finału Pucharu Giewontu
- - : - MUKS Tuszyn
Iskra Czułów - KKS Orzeł Siemiatycze (1 : 4)
PUKS Victoria Wałbrzych - LKS Omega Kleszczów II (0 : 2)
Glasgow Eagles FC 2012 - UKS Orlik Rajcza (4 : 2)
Mecz o miejsca 5-8 w Pucharze Giewontu (przegrani z ¼ finału)
- - : - Iskra Czułów
PUKS Victoria Wałbrzych - UKS Orlik Rajcza (0 : 1)
Mecz o 5 miejsce w Pucharze Giewontu
Iskra Czułów 0 : 0 k. 1 : 2 UKS Orlik Rajcza
Mecz o 7 miejsce w Pucharze Giewontu
- - : - PUKS Victoria Wałbrzych
½ Finału Pucharu Giewontu
MUKS Tuszyn - KKS Orzeł Siemiatycze (1 : 6)
LKS Omega Kleszczów - Glasgow Eagles FC 2012 (2 : 5)
Mecz o 3 miejsce w Pucharze Giewontu
MUKS Tuszyn - LKS Omega Kleszczów II (0 : 0 k. 2 : 3)


FINAŁ PUCHARU GIEWONTU


KKS Orzeł Siemiatycze - Glasgow Eagles FC 2012 (3 : 3 k. 2 : 3)
⚽Puchar Kasprowego (mecze o miejsca 9-16):
¼ Finału Pucharu Kasprowego
WLKS Krakus Swoszowice- KS Zakopane (4 : 1)
RKP Broń Radom - LKS Omega Kleszczów I (2 : 1)
Morena Gdańsk - KS Czarni Gorzyce (2 : 0)
PUKS Zawrat - AKS Strzegom (0 : 5)
Mecz o miejsca 5-8 w Pucharze Kasprowego (przegrani z ¼ finału)
KS Zakopane - LKS Omega Kleszczów I (3 : 0)
KS Czarni Gorzyce - PUKS Zawrat (5 : 0 )
Mecz o 5 miejsce w Pucharze Kasprowego
KS Zakopane - KS Czarni Gorzyce (4 : 3)
Mecz o 7 miejsce w Pucharze Kasprowego
LKS Omega Kleszczów I - PUKS Zawrat (1 : 3)
½ Finału Pucharu Kasprowego
WLKS Krakus Swoszowice - RKP Broń Radom (0 : 1)
Morena Gdańsk - AKS Strzegom (0 : 0 k. 2 : 3)
Mecz o 3 miejsce w Pucharze Kasprowego
WLKS Krakus Swoszowice - Morena Gdańsk (0 : 3)
FINAŁ PUCHARU KASPROWEGO
RKP Broń Radom - AKS Strzegom (0 : 2 )


FAZA FINAŁOWA


¼ Finału
Radunia Stężyca - FC Będzin (2 : 0)
Football Oleszyce - SP Brzeszcze (1 : 2)
Motor Lublin - MKS Olimpia Koło (1 : 2 )
SPKIS Krajna Wyrzysk - MKS Pogoń Staszów (0 : 0 k. 1 : 3)
Mecz o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
FC Będzin - Football Oleszyce (4 : 2)
Motor Lublin - SPKIS Krajna Wyrzysk (1 : 2)
Mecz o 5 miejsce
FC Będzin- SPKIS Krajna Wyrzysk (1 : 1 k. 1 : 0)
Mecz o 7 miejsce
Football Oleszyce - Motor Lublin (2 : 4)
½ Finału
Radunia Stężyca - Szkółka Piłkarska Brzeszcze (3 : 0)
MKS Olimpia Koło - MKS Pogoń Staszów (0 : 3)
Mecz o 3 miejsce
Szkółka Piłkarska Brzeszcze - MKS Olimpia Koło (1 : 0)
FINAŁ
Radunia Stężyca 2 : 0 MKS Pogoń Staszów


Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik: Wiktor Etmański - Radunia Stężyca
Wyróżnienie: Patryk Kosowicz - MKS Pogoń Staszów
Wyróżnienie: Szymon Kubiczek - SP Brzeszcze
Wyróżnienie: MKS Olimpia Koło - Martin Czajkowski


Klasyfikacja końcowa:
I Radunia Stężyca
II MKS Pogoń Staszów
III Szkółka Piłkarska Brzeszcze
IV MKS Olimpia Koło
V FC Będzin
VI SPKIS Krajna Wyrzysk
VII Motor Lublin
VIII Football Oleszyce
IX AKS Strzegom
X RKP Broń Radom
XI Morena Gdańsk
XII WLKS Krakus Swoszowice
XIII KS Zakopane
XIV KS Czarni Gorzyce
XV PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska
XVI LKS Omega Kleszczów I
XVII Glasgow Eagles FC 2012
XVIII KKS Orzeł Siemiatycze
XIX LKS Omega Kleszczów II
XX MUKS Tuszyn
XXI UKS Orlik Rajcza
XXII Iskra Czułów
XXIII PUKS Victoria Wałbrzych

 

 

Kategoria U11


GRUPA A


FC Będzin - UKS Frendo Dywity (0 : 0)
JSP Szczakowianka Jaworzno - Kosa Konstancin (1 : 4)
KP Santos Świebodzin - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (5 : 1)
UKS Orlik Rajcza - KS Pogoń Mogilno (1 : 6)
FC Będzin - JSP Szczakowianka Jaworzno (0 : 3)
UKS Frendo Dywity - Kosa Konstancin (0 : 8)
KP Santos Świebodzin - UKS Orlik Rajcza (1 : 6)
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Pogoń Mogilno (0 : 6)
FC Będzin - Kosa Konstancin (0 : 2)
UKS Frendo Dywity - JSP Szczakowianka Jaworzno (0 : 5)
KP Santos Świebodzin - KS Pogoń Mogilno (1 : 6)
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Orlik Rajcza (0 : 5)
FC Będzin - KP Santos Świebodzin (2 : 1)
UKS Frendo Dywity - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (2 : 1)
JSP Szczakowianka Jaworzno - UKS Orlik Rajcza (0 : 0)
Kosa Konstancin - KS Pogoń Mogilno (8 : 0)
FC Będzin - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (2 : 0)
UKS Frendo Dywity - KP Santos Świebodzin (0 : 4)
JSP Szczakowianka Jaworzno - KS Pogoń Mogilno (2 : 5)
Kosa Konstancin - UKS Orlik Rajcza (9 : 0)
FC Będzin - KS Pogoń Mogilno (0 : 1)
UKS Frendo Dywity - UKS Orlik Rajcza (0 : 1)
JSP Szczakowianka Jaworzno - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (5 : 0)
Kosa Konstancin - KP Santos Świebodzin (9 : 1)
FC Będzin - UKS Orlik Rajcza (3 : 6)
UKS Frendo Dywity - KS Pogoń Mogilno (0 : 4)
JSP Szczakowianka Jaworzno - KP Santos Świebodzin (5 : 0)
Kosa Konstancin - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (18 : 0)

 

Tabela grupy Punkty Bramki
------------------------------------------
1.Kosa Konstancin (21) 58 – 2 : awans do ¼ finału
2.KS Pogoń Mogilno (18) 28 – 12 : awans do ¼ finału
3.JSP Szczakowianka Jaworzno (13) 21 – 9 : awans do ¼ finału
4.UKS Orlik Rajcza (13) 19 – 19 : awans do ¼ finału
5.FC Będzin (7) 7 – 13 : Puchar Giewontu
6.KP Santos Świebodzin (6) 13– 29 : Puchar Giewontu
7.UKS Frendo Dywity (4) 2 – 23 : Puchar Giewontu
8.MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (0) 2 – 43 : Puchar Giewontu

 

GRUPA B


Progres Warszawa - FA Lubaczów (1 : 0)
PUKS Zawrat - Atom Grądy (0 : 3)
RAP Radomsko - Fiamp-Iskra Wymiarki (3 : 0)
AP ST Rąbała Jedynka Pelplin - UKS Concord Murowana Goślina (2 : 0)
Progres Warszawa - PUKS Zawrat (10 : 1)
FA Lubaczów - Atom Grądy (1 : 1)
RAP Radomsko - AP ST Rąbała Jedynka Pelplin (2 : 5)
Fiamp-Iskra Wymiarki - UKS Concord Murowana Goślina (0 : 2)
Progres Warszawa - Atom Grądy (1 : 0)
FA Lubaczów - PUKS Zawrat (8 : 0)
RAP Radomsko - UKS Concord Murowana Goślina (0 : 1)
Fiamp-Iskra Wymiarki - AP ST Rąbała Jedynka Pelplin (0 : 6)
Progres Warszawa - RAP Radomsko (2 : 1)
Football Academy Lubaczów - Fiamp-Iskra Wymiarki (4 : 3)
PUKS Zawrat - AP ST Rąbała Jedynka Pelplin (0 : 3)
Atom Grądy - UKS Concord Murowana Goślina (1 : 2)
Progres Warszawa - Fiamp-Iskra Wymiarki (3 : 0 )
FA Lubaczów - RAP Radomsko (6 : 1)
PUKS Zawrat - UKS Concord Murowana Goślina (1 : 4)
Atom Grądy - AP ST Rąbała Jedynka Pelplin (0 : 2)
Progres Warszawa - UKS Concord Murowana Goślina (0 : 1)
FA Lubaczów - AP ST Rąbała Jedynka Pelplin (1 : 4 )
PUKS Zawrat - Fiamp-Iskra Wymiarki (0 : 3)
Atom Grądy - RAP Radomsko (1 : 1)
Progres Warszawa - AP ST Rąbała Jedynka Pelplin (2 : 0)
FA Lubaczów - UKS Concord Murowana Goślina (4 : 0)
PUKS Zawrat - RAP Radomsko (2 : 2)
Atom Grądy - Fiamp-Iskra Wymiarki (4 : 2)


Tabela grupy Punkty Bramki
--------------------------------------------
1.Progres Warszawa (18) 19 – 3 : awans do ¼ finału
2.AP ST Rąbała Jedynka Pelplin (18) 22 – 5:awans do ¼ finału
3.UKS Concord Murowana Goślina (15)10 – 8 : awans do ¼ finału
4.Football Academy Lubaczów (13) 24 – 10 : awans do ¼ finału
5.Atom Grądy (8) 10 – 9 : Puchar Giewontu
6.RAP Esbank Radomsko (5) 11 – 18 : Puchar Giewontu
7.Fiamp-Iskra Wymiarki (3) 8 – 22 : Puchar Giewontu
8.PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska (1) 4 – 33 : Puchar Giewontu


Puchar Giewontu (mecze o miejsca 9 -16)


¼ Finału Pucharu Giewontu
FC Będzin - PUKS Zawrat (3 : 1)
UKS Frendo Dywity - RAP Radomsko (1 : 2)
KP Santos Świebodzin - Fiamp-Iskra Wymiarki (3 : 0)
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Atom Grądy (1 : 6)
Mecz o miejsca 5-8 w Pucharze Giewontu (przegrani z ¼ finału)
PUKS Zawrat - UKS Frendo Dywity (2 : 4)
Fiamp-Iskra Wymiarki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (6 : 0)
Mecz o 5 miejsce w Pucharze Giewontu
UKS Frendo Dywity - Fiamp-Iskra Wymiarki (0 : 6)
Mecz o 7 miejsce w Pucharze Giewontu
PUKS Zawrat - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (1 : 2)
½ Finału Pucharu Giewontu
FC Będzin - RAP Radomsko (0 :3)
KP Santos Świebodzin - Atom Grądy (2 : 0)
Mecz o 3 miejsce w Pucharze Giewontu
FC Będzin - Atom Grądy (1 : 2)
FINAŁ PUCHARU GIEWONTU
RAP Radomsko - KP Santos Świebodzin (3 : 1)

 

Faza Finałowa


¼ Finału


MUKS Kosa Konstancin - FA Lubaczów (9 : 0)
JSP Szczakowianka Jaworzno - AP ST Rąbała Jedynka Pelplin (0 : 2)
KS Pogoń Mogilno - UKS Concord Murowana Goślina (2 : 1)
UKS Orlik Rajcza - Progres Warszawa (0 : 3)
Mecz o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
FA Lubaczów - JSP Szczakowianka Jaworzno (0 : 1)
UKS Concord Murowana Goślina - UKS Orlik Rajcza (1 : 7)
Mecz o 5 miejsce
JSP Szczakowianka Jaworzno - UKS Orlik Rajcza (4 : 0)
Mecz o 7 miejsce
FA Lubaczów - UKS Concord Murowana Goślina (0 : 1)
½ Finału
MUKS Kosa Konstancin - AP ST Rąbała Jedynka Pelplin (3 : 0)
KS Pogoń Mogilno - Progres Warszawa (1 : 3)
Mecz o 3 miejsce
AP ST Rąbała Jedynka Pelplin - KS Pogoń Mogilno (0 : 1)
FINAŁ
Progres Warszawa - MUKS Kosa Konstancin (0 : 5)


Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik: Oskar Siwkowski - MUKS Kosa Konstancin
Wyróżnienie: Hubert Bożek - MUKS Kosa Konstancin
Wyróżnienie: Oskar Koper - Progres Warszawa
Wyróżnienie: Sebastian Cegiel - KS Pogoń Mogilno


Klasyfikacja końcowa:
I MUKS Kosa Konstancin
II Progres Warszawa
III KS Pogoń Mogilno
IV AP ST Rąbała Jedynka Pelplin
V JSP Szczakowianka Jaworzno
VI UKS Orlik Rajcza
VII UKS Concord Murowana Goślina
VIII Football Academy Lubaczów
IX RAP Radomsko
X KP Santos Świebodzin
XI Atom Grądy
XII FC Będzin
XIII UKS Frendo Dywity
XIV Fiamp-Iskra Wymiarki
XV MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
XVI PUKS Zawrat Bukowina Tatrzańska

 

 

Kategoria U12

 

GRUPA A

 

Pogoń Mogilno - Jastrząb Głowaczów I (1 : 2)
GKS Morena Gdańsk II - Grodkowska AS (1 : 2)
KKS Spójnia Zebrzydowice - Notecianka Pakość I (0 : 4)
KS Czarni Gorzyce AP Fortuna Głogówek (0 : 5)
Pogoń Mogilno - GKS Morena Gdańsk II (7 : 0)
Jastrząb Głowaczów I Grodkowska AS (1 : 1)
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Czarni Gorzyce (3 : 0)
Notecianka Pakość I - AP Fortuna Głogówek (3 : 1)
Pogoń Mogilno - Grodkowska AS (3 : 2)
Jastrząb Głowaczów I - GKS Morena Gdańsk II (9 : 0)
KKS Spójnia Zebrzydowice - AP Fortuna Głogówek (4 : 0)
Notecianka Pakość I - KS Czarni Gorzyce (6 : 0)
Pogoń Mogilno - KKS Spójnia Zebrzydowice ( 1 : 0)
Jastrząb Głowaczów I - Notecianka Pakość I (4 : 3)
GKS Morena Gdańsk II - KS Czarni Gorzyce (0 : 1)
Grodkowska AS - AP Fortuna Głogówek (0 : 5)
Pogoń Mogilno - Notecianka Pakość I (1 : 3)
Jastrząb Głowaczów I - KKS Spójnia Zebrzydowice (4 : 0)
GKS Morena Gdańsk II - AP Fortuna Głogówek 90 : 6)
Grodkowska AS - KS Czarni Gorzyce (0 : 0)
Pogoń Mogilno - AP Fortuna Głogówek (0 : 4)
Jastrząb Głowaczów I - KS Czarni Gorzyce (9 : 0)
GKS Morena Gdańsk II - Notecianka Pakość I (0 : 12)
Grodkowska AS - KKS Spójnia Zebrzydowice (1 : 2)
Pogoń Mogilno - KS Czarni Gorzyce (4 : 0)
Jastrząb Głowaczów I - AP Fortuna Głogówek (4 : 0)
GKS Morena Gdańsk II - KKS Spójnia Zebrzydowice (0 : 4)
Grodkowska AS - Notecianka Pakość I (0 : 9)


Tabela grupy Punkty Bramki
------------------------------------------
1.Jastrząb Głowaczów I (19) 33 – 5 : awans do ¼ finału
2.Notecianka Pakość I (18) 40 – 6 : awans do ¼ finału
3.KKS Spójnia Zebrzydowice (12) 13 – 10 : awans do ¼ finału
4.AP Fortuna Głogówek (12) 21 – 11 Puchar Kasprowego
5.Pogoń Mogilno (12) 17 – 11: Puchar Kasprowego
6.Grodkowska AS (5) 6 – 21: Puchar Giewontu
7.KS Czarni Gorzyce (4) 1 – 27 : Puchar Giewontu
8.GKS Morena Gdańsk II (0) 1 – 41 : Puchar Giewontu


GRUPA B


Orzeł Służewo - Jastrząb Głowaczów II (4 : 1)
KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle - UKS Orlik Rajcza (2 : 4)
GKS Morena Gdańsk I - Notecianka Pakość II (0 : 1)
UKS Pieńsk - UKS Orlik Przemyśl (1 : 6)
Orzeł Służewo - KS Cisowa (10 : 0)
Jastrząb Głowaczów II - UKS Orlik Rajcza (1 : 0)
GKS Morena Gdańsk I - UKS Pieńsk (3 : 1)
Notecianka Pakość II - UKS Orlik Przemyśl (1 : 4)
Orzeł Służewo - UKS Orlik Rajcza (2 : 0)
Jastrząb Głowaczów II - KS Cisowa (9 : 0)
GKS Morena Gdańsk I - UKS Orlik Przemyśl (1 : 4)
Notecianka Pakość II - UKS Pieńsk (0 : 1)
Orzeł Służewo - GKS Morena Gdańsk I (5 : 0)
Jastrząb Głowaczów II - Notecianka Pakość II (2 : 0)
KS Cisowa - UKS Pieńsk (0 : 3)
UKS Orlik Rajcza - UKS Orlik Przemyśl (0 : 2)
Orzeł Służewo - Notecianka Pakość II (8 : 0)
Jastrząb Głowaczów II - GKS Morena Gdańsk I (0 : 1)
KS Cisowa - UKS Orlik Przemyśl (0 : 7)
UKS Orlik Rajcza - UKS Pieńsk (2 : 2)
Orzeł Służewo - UKS Orlik Przemyśl (1 : 1)
Jastrząb Głowaczów II - UKS Pieńsk (3 : 3)
KS Cisowa - Notecianka Pakość II (0 : 3)
UKS Orlik Rajcza - GKS Morena Gdańsk I (0 : 1)
Orzeł Służewo - UKS Pieńsk (6 : 1)
Jastrząb Głowaczów II - UKS Orlik Przemyśl (0 : 0)
KS Cisowa - GKS Morena Gdańsk I (1 : 3)
UKS Orlik Rajcza - Notecianka Pakość II (0 : 0)


Tabela grupy Punkty Bramki
------------------------------------------
1.Orzeł Służewo (19) 36 – 3 : awans do ¼ finału
2.UKS Orlik Przemyśl (17) 24 – 4 : awans do ¼ finału
3.GKS Morena Gdańsk I (12) 9 – 12 : Puchar Kasprowego
4.Jastrząb Głowaczów II (11) 16 – 8 : Puchar Kasprowego
5.UKS Pieńsk (8) 12 – 20 : Puchar Kasprowego
6.KS Notecianka Pakość II (7) 5 – 15 : Puchar Giewontu
7.UKS Orlik Rajcza (5) 6 – 10 : Puchar Giewontu
8.KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle (0) 3 - 39 : Puchar Giewontu


GRUPA C
Piast Strzelce Opolskie - Astoria Szczerców (7 : 3)
KKS Orzeł Siemiatycze - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (1 : 2)
PUKS Deko Włoszczowa - UKS Frendo Dywity (1 : 3)
SP Brzeszcze - UKS Orlik Prudnik (0 : 4)
UKS Chełmek - Piast Strzelce Opolskie (1 : 3)
Astoria Szczerców - KKS Orzeł Siemiatycze (0 : 3)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - PUKS Deko Włoszczowa 94 : 0)
UKS Frendo Dywity - SP Brzeszcze (3 :1)
UKS Chełmek - KKS Orzeł Siemiatycze (0 : 0)
UKS Orlik Prudnik - Astoria Szczerców (1 : 0)
SP Brzeszcze - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (0 : 6)
PUKS Deko Włoszczowa - Piast Strzelce Opolskie (1 : 6)
UKS Orlik Prudnik - UKS Frendo Dywity (3 : 3)
Astoria Szczerców - UKS Chełmek (0 : 1)
Piast Strzelce Opolskie - KKS Orzeł Siemiatycze (4 : 1)
PUKS Deko Włoszczowa - SP Brzeszcze (2 : 0)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - UKS Orlik Prudnik (1 : 1)
UKS Frendo Dywity - UKS Chełmek (1 : 3)
PUKS Deko Włoszczowa - Astoria Szczerców (1 : 1)
Piast Strzelce Opolskie - SP Brzeszcze (11 : 0)
KKS Orzeł Siemiatycze - UKS Orlik Prudnik (0 : 1)
UKS Frendo Dywity - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (1 : 7)
UKS Chełmek - PUKS Deko Włoszczowa (1 : 1)
Astoria Szczerców - SP Brzeszcze (2 : 0)
SP Brzeszcze - UKS Chełmek (0 : 5)
KKS Orzeł Siemiatycze - PUKS Deko Włoszczowa (3 : 0)
UKS Orlik Prudnik - Piast Strzelce Opolskie (0 : 1)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Astoria Szczerców (3 : 1)
UKS Chełmek - UKS Orlik Prudnik (0 : 1)
UKS Frendo Dywity - KKS Orzeł Siemiatycze (0 : 4)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Piast Strzelce Opolskie (2 : 1)
SP Brzeszcze - KKS Orzeł Siemiatycze (0 : 4)
UKS Orlik Prudnik - PUKS Deko Włoszczowa (2 : 1)
Astoria Szczerców - UKS Frendo Dywity (1 : 3)
UKS Chełmek - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (0 : 1)
Piast Strzelce Opolskie - UKS Frendo Dywity (7 : 1)


Tabela grupy Punkty Bramki
-------------------------------------------
1.Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (22) 26 – 5 awans do ¼ finału
2.Piast Strzelce Opolskie (21) 40 – 9 : awans do ¼ finału
3.UKS Orlik Prudnik (17) 13 – 6 : awans do ¼ finału
4.KKS Orzeł Siemiatycze (13) 16- 7 : Puchar Kasprowego
5.UKS Chełmek (11) 11 – 7 : Puchar Kasprowego
6.UKS Frendo Dywity (10) 15 – 27 : Puchar Kasprowego
7.PUKS Deko Włoszczowa (5) 7 – 20 : Puchar Giewontu
8.Astoria Szczerców (4) 8 – 19 : Puchar Giewontu
9.SP Brzeszcze (0) 1 – 37 : Puchar Giewontu


Puchar Giewontu (mecze o miejsca 17-25)

 

Grupa X

 

Grodkowska AS - PUKS Deko Włoszczowa (0 : 0)
UKS Orlik Rajcza - GKS Morena Gdańsk II (5 : 0)
Grodkowska AS - SP Brzeszcze (1 : 0)
PUKS Deko Włoszczowa - UKS Orlik Rajcza (1 : 1)
GKS Morena Gdańsk II - SP Brzeszcze (0 : 4)
Grodkowska AS - UKS Orlik Rajcza (0 : 0)
GKS Morena Gdańsk II - PUKS Deko Włoszczowa (0 : 2)
UKS Orlik Rajcza - SP Brzeszcze (2 : 0)
Grodkowska AS - GKS Morena Gdańsk II (4 : 0)
SP Brzeszcze - PUKS Deko Włoszczowa (0 : 3)


Tabela grupy Punkty Bramki
---------------------------------------
1.UKS Orlik Rajcza (8) 8 – 1 : Finał Pucharu Giewontu
2.PUKS Deko Włoszczowa (8) 6 – 1
3.Grodkowska AS (8) 5 – 0
4.SP Brzeszcze (3) 4 – 6
5.GKS Morena Gdańsk II (0) 0 - 15


Grupa Y


KS Notecianka Pakość II - Astoria Szczerców (3 : 0)
KS Czarni Gorzyce - KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle (1 : 0)
KS Notecianka Pakość II - KS Czarni Gorzyce (2 : 0)
Astoria Szczerców - KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle (0 : 3)
KS Czarni Gorzyce - Astoria Szczerców (3 : 0)
KS Notecianka Pakość II - KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle (2 : 0)

 

Tabela grupy Punkty Bramki
---------------------------------------
1.KS Notecianka Pakość II (9) 7 – 0:Finał Pucharu Giewontu
2.KS Czarni Gorzyce (6) 4 – 2
3.KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle (3) 3 – 3
4.Astoria Szczerców (0) 0 – 9


FINAŁ PUCHARU GIEWONTU
KS Notecianka Pakość II - UKS Orlik Rajcza (0 : 1)


Puchar Kasprowego (mecze o miejsca 9-16):


¼ Finału Pucharu Kasprowego

UKS Frendo Dywity - Jastrząb Głowaczów II (4 : 3)
Pogoń Mogilno - KKS Orzeł Siemiatycze (0 : 0 k. 0 : 2)
GKS Morena Gdańsk I - UKS Chełmek (1 : 1 k. 1 : 2)
UKS Pieńsk - AP Fortuna Głogówek (0 : 3)
Mecz o miejsca 5-8 w Pucharze Kasprowego (przegrani z ¼ finału)
Jastrząb Głowaczów II - Pogoń Mogilno (3 : 0)
GKS Morena Gdańsk I - UKS Pieńsk (2 : 0)
Mecz o 5 miejsce w Pucharze Kasprowego
Jastrząb Głowaczów II - GKS Morena Gdańsk I (3 : 0)
Mecz o 7 miejsce w Pucharze Kasprowego
Pogoń Mogilno - UKS Pieńsk (6 : 1)
½ Finału 
UKS Frendo Dywity 0 : 4 KKS Orzeł Siemiatycze
UKS Chełmek 1 : 4 AP Fortuna Głogówek
Mecz o 3 miejsce 
UKS Frendo Dywity 3 : 0 UKS Chełmek
FINAŁ
KKS Orzeł Siemiatycze 2 : 1 AP Fortuna Głogówek

 

FAZA FINAŁOWA 


¼ Finału


Jastrząb Głowaczów I - Piast Strzelce Opolskie (2 : 0)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - KS Notecianka Pakość I (0 : 1)
Orzeł Służewo - UKS Orlik Prudnik (2 : 0)
UKS Orlik Przemyśl - KKS Spójnia Zebrzydowice (2 : 0)
Mecz o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
UKS Orlik Prudnik - KKS Spójnia Zebrzydowice (1 : 2)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Piast Strzelce Opolskie (2 : 1)
Mecz o 5 miejsce
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - KKS Spójnia Zebrzydowice (5 : 0)
Mecz o 7 miejsce
Piast Strzelce Opolskie - UKS Orlik Prudnik (5 : 0)
½ Finału
Jastrząb Głowaczów I - KS Notecianka Pakość I (2 : 1)
UKS Orlik Prudnik - Orzeł Służewo (0 : 2)
Mecz o 3 miejsce
UKS Orlik Przemyśl - KS Notecianka Pakość I (0 : 5)
FINAŁ
Orzeł Służewo - Jastrząb Głowaczów I (0 : 0 k. 1 : 2)

 

Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik: Paweł Rataj - Orzeł Służewo
Wyróżnienie: Oliwer Wojas - Jastrząb Głowaczów I
Wyróżnienie: Michał Piotrowski - Orzeł Służewo
Wyróżnienie: Aleksander Nadolski - KS Notecianka Pakość I


Klasyfikacja końcowa:
I Jastrząb Głowaczów I
II Orzeł Służewo
III KS Notecianka Pakość I
IV UKS Orlik Przemyśl
V Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
VI KKS Spójnia Zebrzydowice
VII Piast Strzelce Opolskie
VIII UKS Orlik Prudnik
IX KKS Orzeł Siemiatycze
X AP Fortuna Głogówek
XI UKS Frendo Dywity
XII UKS Chełmek
XIII Jastrząb Głowaczów I
XIV GKS Morena Gdańsk I
XV Pogoń Mogilno
XVI UKS Pieńsk
XVII UKS Orlik Rajcza
XVIII KS Notecianka Pakość II
XIX PUKS Deko Włoszczowa
XX Grodkowska AS
XXI KS Czarni Gorzyce
XXII KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle
XXIII SP Brzeszcze
XXIV Astoria Szczerców
XXV GKS Morena Gdańsk II

 

 

 

Kategoria U14

 

GRUPA A


Iskra Czułów - UKS Orlik Przemyśl (0 : 6)
Pogoń Mogilno - KKS Spójnia Zebrzydowice (4 : 2)
GKS Grunwald I Ruda Śląska - GKS Morena Gdańsk II (0 : 0)
MKS Piast Żmigród - UKS Gmina Rozprza (2 : 2)
KKS Orzeł Siemiatycze - MLKS Sparta Kazimierza Wielka (1 : 2)
KKS Spójnia Zebrzydowice - GKS Grunwald I Ruda Śląska (1 : 0)
Iskra Czułów - Pogoń Mogilno (1 : 6)
UKS Orlik Przemyśl - MLKS Sparta Kazimierza Wielka (0 : 3)
UKS Gmina Rozprza - KKS Orzeł Siemiatycze (3 : 1)
GKS Morena Gdańsk II - MKS Piast Żmigród (0 : 1)
Pogoń Mogilno - UKS Orlik Przemyśl (1 : 0)
GKS Grunwald I Ruda Śląska - Iskra Czułów (3 : 0)
MKS Piast Żmigród - KKS Spójnia Zebrzydowice (1 : 0)
KKS Orzeł Siemiatycze - GKS Morena Gdańsk II (1 : 3)
MLKS Sparta Kazimierza Wielka - UKS Gmina Rozprza (0 : 2)
UKS Orlik Przemyśl - UKS Gmina Rozprza (0 : 0)
KKS Spójnia Zebrzydowice - KKS Orzeł Siemiatycze (1 : 1)
GKS Morena Gdańsk II - MLKS Sparta Kazimierza Wielka (0 : 2)
Iskra Czułów - MKS Piast Żmigród (0 : 3)
Pogoń Mogilno - GKS Morena Gdańsk II (0 : 3)
UKS Gmina Rozprza - GKS Morena Gdańsk II (3 : 0)
MLKS Sparta Kazimierza Wielka - KKS Spójnia Zebrzydowice (1 : 0)
KKS Orzeł Siemiatycze - Iskra Czułów (2 : 0)
MKS Piast Żmigród - Pogoń Mogilno (0 : 3)
GKS Grunwald I Ruda Śląska - UKS Orlik Przemyśl (0 : 1)
KKS Spójnia Zebrzydowice - UKS Gmina Rozprza (0 : 2)
Iskra Czułów - MLKS Sparta Kazimierza Wielka (0 : 4)
UKS Orlik Przemyśl - KS Morena Gdańsk II (1 : 2)
Pogoń Mogilno - KKS Orzeł Siemiatycze (3 : 0)
GKS Grunwald I Ruda Śląska - MKS Piast Żmigród (2 : 0)
UKS Gmina Rozprza - Iskra Czułów (4 : 1)
MLKS Sparta Kazimierza Wielka - Pogoń Mogilno (1 : 1)
GKS Morena Gdańsk II - KKS Spójnia Zebrzydowice (5 : 0)
MKS Piast Żmigród - UKS Orlik Przemyśl (4 : 0)
KKS Orzeł Siemiatycze - GKS Grunwald I Ruda Śląska (1 : 1)
UKS Orlik Przemyśl - KKS Spójnia Zebrzydowice (5 : 0)
Iskra Czułów - GKS Morena Gdańsk II (2 : 3)
Pogoń Mogilno - UKS Gmina Rozprza (1 : 1)
GKS Grunwald I Ruda Śląska - MLKS Sparta Kazimierza Wielka (0 : 3)
MKS Piast Żmigród - KKS Orzeł Siemiatycze (2 : 1)
KKS Spójnia Zebrzydowice - Iskra Czułów (4 : 1)
GKS Morena Gdańsk II - Pogoń Mogilno (0 : 3)
UKS Gmina Rozprza - GKS Grunwald I Ruda Śląska (1 : 1)
MLKS Sparta Kazimierza Wielka - MKS Piast Żmigród (2 : 1)
KKS Orzeł Siemiatycze - UKS Orlik Przemyśl (0 : 1)


Tabela grupy Punkty Bramki
------------------------------------------
1. MLKS Sparta Kazimierza Wielka (22) 18 – 5 :awans do ¼ finału
2. Pogoń Mogilno (20) 22 – 8 : awans do ¼ finału
3. UKS Gmina Rozprza (19) 18 – 6 : awans do ¼ finału
4. MKS Piast Żmigród (16) 14 – 10 : awans do ¼ finału
5. GKS Morena Gdańsk II (13) 13 – 3 : Puchar Kasprowego
6. UKS Orlik Przemyśl (13) 14 – 10 : Puchar Kasprowego
7. GKS Grunwald I Ruda Śląska (12) 10 – 7 : Puchar Kasprowego
8. KKS Spójnia Zebrzydowice (7) 8 – 20 : Puchar Kasprowego
9. KKS Orzeł Siemiatycze (5) 8 – 16 Puchar Giewontu
10. Iskra Czułów (0) 5 – 35 Puchar Giewontu


GRUPA B


Uragan Iwano-Frankiwsk - UKS Concord Murowana Goślina (8 : 2)
PUKS Victoria Wałbrzych - Sokołek Nisko (1 : 3)
GKS Grunwald II Ruda Śląska - GKS Morena Gdańsk I (4 : 0)
Wielmożanka Wielmoża - Astoria Szczerców (0 : 4)
SKS Piast Strzelce Opolskie - AP Fortuna Głogówek (2 : 0)
Sokołek Nisko - GKS Grunwald II Ruda Śląska (3 : 0)
Uragan Iwano-Frankiwsk- PUKS Victoria Wałbrzych ( 7 : 2)
UKS Concord Murowana Goślina - AP Fortuna Głogówek (2 : 2)
Astoria Szczerców - SKS Piast Strzelce Opolskie (1 : 0)
GKS Morena Gdańsk I - Wielmożanka Wielmoża (1 : 3)
PUKS Victoria Wałbrzych - UKS Concord Murowana Goślina (0 : 3)
GKS Grunwald II Ruda Śląska - Uragan Iwano-Frankiwsk (0 : 4)
Wielmożanka Wielmoża - Sokołek Nisko (0 : 5)
SKS Piast Strzelce Opolskie - GKS Morena Gdańsk I (6 : 0)
AP Fortuna Głogówek - Astoria Szczerców (0 : 1)
UKS Concord Murowana Goślina - Astoria Szczerców (0 : 0)
Sokołek Nisko - SKS Piast Strzelce Opolskie (1 : 2)
GKS Morena Gdańsk I - AP Fortuna Głogówek (0 : 2)
Uragan Iwano-Frankiwsk - Wielmożanka Wielmoża (5 : 1)
PUKS Victoria Wałbrzych - GKS Grunwald II Ruda Śląska (0 : 0)
Astoria Szczerców - GKS Morena Gdańsk I (3 : 0)
AP Fortuna Głogówek - Sokołek Nisko (0 : 2)
SKS Piast Strzelce Opolskie- Uragan Iwano-Frankiwsk ( 0 : 4)
Wielmożanka Wielmoża - PUKS Victoria Wałbrzych (1 : 4)
GKS Grunwald II Ruda Śląska - UKS Concord Murowana Goślina (1 : 0)
Sokołek Nisko - Astoria Szczerców (0 : 3)
Uragan Iwano-Frankiwsk-AP Fortuna Głogówek (5 : 0)
UKS Concord Murowana Goślina - GKS Morena Gdańsk I (2 : 0)
PUKS Victoria Wałbrzych - SKS Piast Strzelce Opolskie (0 : 3)
GKS Grunwald II Ruda Śląska - Wielmożanka Wielmoża (2 : 0)
Astoria Szczerców - Uragan Iwano-Frankiwsk (0 : 0)
AP Fortuna Głogówek - PUKS Victoria Wałbrzych (2 : 3)
GKS Morena Gdańsk I - Sokołek Nisko (0 : 3 )
Wielmożanka Wielmoża - UKS Concord Murowana Goślina (2 : 2)
SKS Piast Strzelce Opolskie - GKS Grunwald II Ruda Śląska (3 : 0)
UKS Concord Murowana Goślina - Sokołek Nisko (0 : 3)
Uragan Iwano-Frankiwsk - GKS Morena Gdańsk I (8 : 0)
PUKS Victoria Wałbrzych - Astoria Szczerców (0 : 1)
GKS Grunwald II Ruda Śląska - AP Fortuna Głogówek (0 : 1)
Wielmożanka Wielmoża - SKS Piast Strzelce Opolskie (1 : 7)
Sokołek Nisko - Uragan Iwano-Frankiwsk (0 : 5)
GKS Morena Gdańsk I - PUKS Victoria Wałbrzych (1 : 3)
Astoria Szczerców - GKS Grunwald II Ruda Śląska (2 : 0)
AP Fortuna Głogówek - Wielmożanka Wielmoża (0 : 1)
SKS Piast Strzelce Opolskie - UKS Concord Murowana Goślina (5 : 0)


Tabela grupy Punkty Bramki
-------------------------------------
1. Uragan Iwano-Frankiwsk (25) 46 – 5 : awans do ¼ finału
2. Astoria Szczerców (23) 15 – 0 : awans do ¼ finału
3. SKS Piast Strzelce Opolskie (21) 28 – 7 : awans do ¼ finału
4. Sokołek Nisko (18) 20 – 11 ; awans do ¼ finału
5. GKS Grunwald II Ruda Śląska (10) 7 – 13 : Puchar Kasprowego
6. PUKS Victoria Wałbrzych (10) 13 – 21 : Puchar Kasprowego
7. UKS Concord Murowana Goślina (9) 11 – 21:Puchar Kasprowego
8. Wielmożanka Wielmoża (7) 9 – 30 : Puchar Kasprowego
9. AP Fortuna Głogówek (7) 7 – 16 : Puchar Giewontu
10. GKS Morena Gdańsk I (0) 2 – 34 : Puchar Giewontu
⚽Puchar Giewontu (mecze o miejsca 17-20)
KKS Orzeł Siemiatycze - GKS Morena Gdańsk I ( 2 : 0)
Iskra Czułów - AP Fortuna Głogówek (0 : 2)
KKS Orzeł Siemiatycze - Iskra Czułów (1 : 1)
GKS Morena Gdańsk I - AP Fortuna Głogówek (0 : 4)
Iskra Czułów - GKS Morena Gdańsk I (1 : 1)
KKS Orzeł Siemiatycze - AP Fortuna Głogówek (0 : 3)


Tabela grupy Punkty Bramki
-------------------------------------
1. AP Fortuna Głogówek (9) 9 – 0
2. KKS Orzeł Siemiatycze (4) 3 – 4
3. Iskra Czułów (2) 2 – 4
4. GKS Morena Gdańsk I (1) 1 – 7

 

Puchar Kasprowego (mecze o miejsca 9-16):


¼ Finału Pucharu Kasprowego
GKS Morena Gdańsk II - Wilmożanka Wielmoża (5 : 0)
GKS Grunwald I Ruda Śląska - PUKS Victoria Wałbrzych (7 : 0)
UKS Orlik Przemyśl - UKS Concord Murowana Goślina (3 : 1)
KKS Spójnia Zebrzydowice - GKS Grunwald II Ruda Śląska (1 : 1 k. 3 : 1)
Mecz o miejsca 5-8 w Pucharze Kasprowego (przegrani z ¼ finału)
Wilmożanka Wielmoża - PUKS Victoria Wałbrzych (3 : 7)
UKS Concord Murowana Goślina - GKS Grunwald II Ruda Śląska (1 : 1 k. 1 : 3)
Mecz o 5 miejsce w Pucharze Kasprowego
PUKS Victoria Wałbrzych - GKS Grunwald II Ruda Śląska (2 : 2 k. 1 : 2)
Mecz o 7 miejsce w Pucharze Kasprowego
Wielmożanka Wielmoża - UKS Concord Murowana Goślina (1 : 2)
½ Finału Pucharu Kasprowego
GKS Morena Gdańsk II 0 : 1 GKS Grunwald I Ruda Śląska
UKS Orlik Przemyśl 2 : 2 k. 1 : 3 KKS Spójnia Zebrzydowice
Mecz o 3 miejsce w Pucharze Kasprowego
GKS Morena Gdańsk II 1 : 3 UKS Orlik Przemyśl

FINAŁ PUCHARU KASPROWEGO
GKS Grunwald I Ruda Śląska 2 : 0 KKS Spójnia Zebrzydowice

 

Faza Finałowa (mecze o miejsca 1-8):
¼ Finału
MLKS Sparta Kazimierza Wielka - Sokołek Nisko (5 : 0)
UKS Gmina Rozprza - Astoria Szczerców (0 : 1)
Pogoń Mogilno - SKS Piast Strzelce Opolskie (2 : 2 k. 1 : 3)
MKS Piast Żmigród - Uragan Iwano-Frankiwsk (1 : 4)
Mecz o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
Sokołek Nisko - UKS Gmina Rozprza (2 : 1)
Pogoń Mogilno - MKS Piast Żmigród (0 : 2)
Mecz o 5 miejsce
Sokołek Nisko - MKS Piast Żmigród (2 : 0)
Mecz o 7 miejsce
Pogoń Mogilno- UKS Gmina Rozprza (4 : 3)
½ Finału
MLKS Sparta Kazimierza Wielka - Astoria Szczerców (0 : 1)
SKS Piast Strzelce Opolskie - Uragan Iwano-Frankiwsk (0 : 4)
Mecz o 3 miejsce
SKS Piast Strzelce Opolskie - MLKS Sparta Kazimierza Wielka (0 : 0 k. 0 : 2)
FINAŁ
Uragan Iwano-Frankiwsk- Astoria Szczerców (3 : 1)


Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik: Natalia Labryszewska Astoria Szczerców
Wyróżnienie: Belbas Jurij- Uragan Iwano-Frankiwsk
Wyróżnienie: Krystian Kądzielski- MLKS Sparta Kazimierza
Wyróżnienie: Dawid Buczek- SKS Piast Strzelce Opolskie


Klasyfikacja końcowa:
I Uragan Iwano-Frankiwsk
II Astoria Szczerców
III MLKS Sparta Kazimierza Wielka
IV SKS Piast Strzelce Opolskie
V Sokołek Nisko
VI MKS Piast Żmigród
VII Pogoń Mogilno
VIII UKS Gmina Rozprza
IX GKS Grunwald I Ruda Śląska
X KKS Spójnia Zebrzydowice
XI UKS Orlik Przemyśl
XII GKS Morena Gdańsk II
XIII GKS Grunwald II Ruda Śląska
XIV PUKS Victoria Wałbrzych
XV UKS Concord Murowana Goślina
XVI Wielmożanka Wielmoża
XVII AP Fortuna Głogówek
XVIII KKS Orzeł Siemiatycze
XIX Iskra Czułów
XX GKS Morena Gdańsk I

 

 

Kategoria U16


GRUPA A


GKS Grunwald Ruda Śląska I - KS Notecianka Pakość II (2 : 0)
PUKS Victoria Wałbrzych - MLKS Sparta Kazimierza Wielka (2 : 1)
SKS Piast Strzelce Opolskie - GKS Grunwald Ruda Śląska II 92 : 0)
KS Pogoń Mogilno - KS Notecianka Pakość I (0 : 2)
GKS Grunwald Ruda Śląska I - PUKS Victoria Wałbrzych (4 : 1 )
KS Notecianka Pakość II - MLKS Sparta Kazimierza Wielka (2 : 0)
SKS Piast Strzelce Opolskie - KS Pogoń Mogilno (2 : 0)
GKS Grunwald Ruda Śląska II - KS Notecianka Pakość I (1 : 1)
GKS Grunwald Ruda Śląska I - MLKS Sparta Kazimierza Wielka (10 : 2)
KS Notecianka Pakość II - PUKS Victoria Wałbrzych (3 : 2)
SKS Piast Strzelce Opolskie - KS Notecianka Pakość I (5 : 1)
GKS Grunwald Ruda Śląska II - KS Pogoń Mogilno (3 : 0)
GKS Grunwald Ruda Śląska I - SKS Piast Strzelce Opolskie (2 : 0)
KS Notecianka Pakość II - GKS Grunwald Ruda Śląska II (3 : 2)
PUKS Victoria Wałbrzych - KS Pogoń Mogilno (0 : 2)
MLKS Sparta Kazimierza Wielka-KS Notecianka Pakość I (0 : 1)
GKS Grunwald Ruda Śląska I-GKS Grunwald Ruda Śląska II (3 : 3)
KS Notecianka Pakość II - SKS Piast Strzelce Opolskie (3 : 2)
PUKS Victoria Wałbrzych - KS Notecianka Pakość I (0 : 4)
MLKS Sparta Kazimierza Wielka - KS Pogoń Mogilno (2 : 2)
GKS Grunwald Ruda Śląska I-KS Notecianka Pakość I (6 : 1)
KS Notecianka Pakość II-KS Pogoń Mogilno (2 : 1)
PUKS Victoria Wałbrzych - GKS Grunwald Ruda Śląska II (0 : 1)
MLKS Sparta Kazimierza Wielka - SKS Piast Strzelce Opolskie (0 : 7)
GKS Grunwald Ruda Śląska I - KS Pogoń Mogilno (7 : 0)
KS Notecianka Pakość II - KS Notecianka Pakość I (3 : 3)
PUKS Victoria Wałbrzych - SKS Piast Strzelce Opolskie (0 : 6)
MLKS Sparta Kazimierza Wielka GKS Grunwald Ruda Śląska II (1 : 6)


Tabela grupy Punkty Bramki
----------------------------------------------
1. GKS Grunwald Ruda Śląska I (19) 34 – 7
2. KS Notecianka Pakość II (16) 16 – 12
3. SKS Piast Strzelce Opolskie (15) 24 – 6
4. GKS Grunwald Ruda Śląska II (11) 16 – 10
5. KS Notecianka Pakość I (11) 13 – 15
6. KS Pogoń Mogilno (4) 5 – 18
7. PUKS Victoria Wałbrzych (3) 5 – 21
8. MLKS Sparta Kazimierza Wielka (1) 6 – 30

 

Faza Finałowa

 

¼ Finału


GKS Grunwald Ruda Śląska I - MLKS Sparta Kazimierza Wielka (8 : 1)
GKS Grunwald Ruda Śląska II-KS Notecianka Pakość I (1 : 3 )
KS Notecianka Pakość II-PUKS Victoria Wałbrzych (2 : 1)
SKS Piast Strzelce Opolskie - KS Pogoń Mogilno (2 : 1)
Mecz o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
MLKS Sparta Kazimierza Wielka - GKS Grunwald Ruda Śląska II (0 : 5)
PUKS Victoria Wałbrzych - KS Pogoń Mogilno (1 : 1 k. 3 : 2)
Mecz o 5 miejsce
GKS Grunwald Ruda Śląska II - PUKS Victoria Wałbrzych (2 : 0)
Mecz o 7 miejsce
MLKS Sparta Kazimierza Wielka - KS Pogoń Mogilno (0 : 1)
½ Finału
GKS Grunwald Ruda Śląska I - KS Notecianka Pakość I (1 : 5)
KS Notecianka Pakość II - SKS Piast Strzelce Opolskie (1 : 1 k. 0 : 2)
Mecz o 3 miejsce
GKS Grunwald Ruda Śląska I - KS Notecianka Pakość II (6 : 0)
FINAŁ
KS Notecianka Pakość I - SKS Piast Strzelce Opolskie (2 : 2 k. 3 : 2)


Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik:Dominik Kowalski -KS Notecianka Pakość I
Wyróżnienie: Łukasz Solarski SKS Piast Strzelce Opolskie
Wyróżnienie: Remigiusz Ochnio GKS Grunwald Ruda Śląska I
Wyróżnienie: Dawid Krawczyk KS Notecianka Pakość II


Klasyfikacja końcowa:

I KS Notecianka Pakość I
II SKS Piast Strzelce Opolskie
III GKS Grunwald Ruda Śląska I
IV KS Notecianka Pakość II
V GKS Grunwald Ruda Śląska II
VI PUKS Victoria Wałbrzych
VII KS Pogoń Mogilno
VIII MLKS Sparta Kazimierza Wielka