Tatry Cup 2018 - wyniki


KATEGORIA U8 

• W turnieju wystąpi 10 zespołów.
• Wszystkie mecze będą trwały 2x10 minut.
• W pierwszym etapie drużyny rywalizują systemem ,,każdy z każdym”.
• Cztery najlepsze drużyny awansują do półfinałów. Pary półfinałowe ustalone są
na podstawie rozgrywek grupowych (1 z 4, 2 z 3.)
• Zwycięzcy półfinałów awansują do finału. Przegrani grają mecz o 3 miejsce.
• Drużyny z miejsc 5,6,7, zagrają w grupie systemem ,,każdy z każdym” o tzw. Puchar
Kasprowego.
• Drużyny z miejsc 8,9,10, zagrają w grupie systemem ,,każdy z każdym” o tzw. Puchar Giewontu.
• Szczegółowy program turnieju, z godzinami rozgrywania meczów przesyłamy w osobnych
załącznikach.

 

BOISKO API SPORT ARENA ZAKOPANE ul. PARDAŁÓWKA 9

 

25 CZERWCA 2018 – PONIEDZIAŁEK

10.50 UKS PIEŃSK - GLASGOW EAGLES (2:5)

10.50 ORLIK PRUDNIK - CZARNI WĘGRÓW (1:0)

11.15 FM FORTUNA KOWNO - SŁOWIK OLKUSZ (0:0)

11.15 ASY ZAKOPANE - LKS BĘDKÓW (0:2)

11.40 GAS GRODKÓW - HUTNIK HUTA CZECHY (0:0)

11.40 CZARNI WĘGRÓW - FM FORTUNA KOWNO (0:1)

12.05 UKS PIEŃSK - ORLIK PRUDNIK (1:4)

12.05 GLASGOW EAGLES - HUTNIK HUTA CZECHY (3:0)

12.30 LKS BĘDKÓW - GAS GRODKÓW (0:2)

12.30 SŁOWIK OLKUSZ - ASY ZAKOPANE (1:0)

12.55 ORLIK PRUDNIK - GLASGOW EAGLES (3:0)

12.55 FM FORTUNA KOWNO - UKS PIEŃSK (3:1)

13.20 ASY ZAKOPANE - CZARNI WĘGRÓW(0:0)

13.20 GAS GRODKÓW - SŁOWIK OLKUSZ (0:0)

13.45 HUTNIK HUTA CZECHY - LKS BĘDKÓW (1:0)

 

26 CZERWCA 2018 – WTOREK


10.50 GLASGOW EAGLES - LKS BĘDKÓW(0:0)

10.50 CZARNI WĘGRÓW - GAS GRODKÓW (0:1)

11.15 SŁOWIK OLKUSZ - HUTNIK HUTA CZECHY(1:0)

11.15 UKS PIEŃSK - ASY ZAKOPANE (4:1)

11.40 ORLIK PRUDNIK - FM FORTUNA KOWNO (0:0)

11.40 LKS BĘDKÓW - SŁOWIK OLKUSZ (2:0)

12.05 HUTNIK HUTA CZECHY - CZARNI WĘGRÓW (0:1)

12.05 GAS GRODKÓW - UKS PIEŃSK (0:6)

12.30 ASY ZAKOPANE - ORLIK PRUDNIK (0:2)

12.30 FM FORTUNA KOWNO - GLASGOW EAGLES (2:0)

12.55 CZARNI WĘGRÓW - LKS BĘDKÓW (1:0)

12.55 UKS PIEŃSK - HUTNIK HUTA CZECHY (6:1)

13.20 GLASGOW EAGLES - SŁOWIK OLKUSZ (0:1)

13.20 ORLIK PRUDNIK - GAS GRODKÓW (2:1)

13.45 FM FORTUNA KOWNO - ASY ZAKOPANE (2:0)

 

27 CZERWCA 2018 – ŚRODA


11.30 LKS BĘDKÓW - UKS PIEŃSK (1:0)

11.30 HUTNIK HUTA CZECHY - ORLIK PRUDNIK (1:0)

11.55 SŁOWIK OLKUSZ - CZARNI WĘGRÓW (1:0)

11.55 ASY ZAKOPANE - GLASGOW EAGLES (0:1)

12.20 GAS GRODKÓW - FM FORTUNA KOWNO (0:3)

12.20 GLASGOW EAGLES - CZARNI WĘGRÓW(3:0)

12.45 UKS PIEŃSK - SŁOWIK OLKUSZ (0:1)

12.45 ORLIK PRUDNIK - LKS BĘDKÓW (3:0)

13.10 FM FORTUNA KOWNO - HUTNIK HUTA CZECHY (1:0)

13.10 ASY ZAKOPANE - GAS GRODKÓW (1:0)

13.35 CZARNI WĘGRÓW - UKS PIEŃSK (1:4)

13.35 SŁOWIK OLKUSZ - ORLIK PRUDNIK (0:1)

14.00 LKS BĘDKÓW - FM FORTUNA KOWNO (0:2)

14.00 HUTNIK HUTA CZECHY - ASY ZAKOPANE (0:5)

14.25 GAS GRODKÓW - GLASGOW EAGLES (0:2)

 

TABELA KOŃCOWA U8

---------------------------------

1. FM FORTUNA KOWNO 23 pkt. (14-1)

2. ORLIK PRUDNIK 22 pkt. (16-3)

3. SŁOWIK OLKUSZ 17 pkt. (5-3)

4. GLASGOW EAGLES 16 pkt. (14-8)

5. UKS PIEŃSK 12 pkt. (24-17)

6. LKS BĘDKÓW 10 pkt. (5-9)

7. GAS GRODKÓW 8 pkt. (5-13)

8. ASY ZAKOPANE 7 pkt. (7-12)

9. CZARNI WĘGRÓW 7 pkt. (3-11)

10. HUTNIK HUTA CZECHY 7 pkt. (3-17)

 

 

PUCHAR GIEWONTU
Boisko Api 2, Zakopane, ul. Jaszczurówka-Bory (wjazd na skrzyżowaniu z Broniewskiego)

 28 CZERWCA 2018 – CZWARTEK


8.40 (8) ASY ZAKOPANE- (10) HUTNIK HUTA CZECHY (1:0)

9.30 (9) CZARNI WĘGRÓW - (10) HUTNIK HUTA CZECHY (0:0)

10.20 (8) ASY ZAKOPANE -  (9) CZARNI WĘGRÓW(0:0)

 

TABELA PUCHAR GIEWONTU

-------------------------------------------

1. ASY ZAKOPANE 4 pkt. (1-0)

2. CZARNI WĘGRÓW  2 pkt. (0-0)

3. HUTNIK HUTA CZECHY 1 pkt. (0-1)

 

 

PUCHAR KASPROWEGO
Boisko Api 2, Zakopane, ul. Jaszczurówka-Bory (wjazd na skrzyżowaniu z Broniewskiego)

  

8.40 (5) UKS PIEŃSK - (7) GAS GRODKÓW (3:0)

9.30 (6) LKS BĘDKÓW - (7) GAS GRODKÓW (1:2)

10.20 (5) UKS PIEŃSK - (6) LKS BĘDKÓW (1:1)

 

TABELA PUCHAR KASPROWEGO

------------------------------------------------

1. UKS PIEŃSK 4 pkt. (4-1)

2. GAS GRODKÓW 3 pkt. (2:4)

3. LKS BĘDKÓW 1 pkt. (2:2)

 

FAZA FINAŁOWA

Boisko Api Sport Arena Zakopane ul. Pardałówka 9

 

28 CZERWCA 2018 – CZWARTEK

 

½ FINAŁU

8.10 (1) FM FORTUNA KOWNO - (4) GLASGOW EAGLES (0:0 k.2:1)

8.10 (2) ORLIK PRUDNIK- (3) SŁOWIK OLKUSZ (1:0)

 

MECZ O 3 MIEJSCE

9.00  GLASGOW EAGLES - SŁOWIK OLKUSZ (3:0)

 

FINAŁ

9.00 FM FORTUNA KOWNO - ORLIK PRUDNIK (1:0)

 

WYRÓŻNIENIA:

BARTEK NOWAK-JURCZYK - SŁOWIK OLKUSZ 

TYMOTEUSZ KUCIK - ORLIK PRUDNIK 

ANTONI BIAŁKOWSKI - GLESGOW EAGLES 

MVP - AIDAS CIEGES - FM FORTUNA KOWNO

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
I. FM Fortuna Kowno
II. UKS Orlik Prudnik
III. Glasgow Eagles FC 2012
IV. OKS Słowik Olkusz
V. UKS Pieńsk
VI. GAS Grodków
VII. LKS Będków
VIII. ZKP Asy Zakopane
IX. MKS Czarni Węgrów
X. KS Hutnik Huta Czechy

 

 

KATEGORIA U9

• W turnieju wystąpi 19 zespołów podzielonych na 2 grupy, 10 drużyn w grupie A, i 9 drużyn w
grupie B.
• Wszystkie mecze będą trwały 1x16 minut. oprócz meczów w fazie finałowej o miejsca 1-4 i 5-8
oraz w Pucharze Giewontu gdzie mecze będą trwały 2 x 10 minut.
• W pierwszym etapie drużyny rywalizują systemem ,,każdy z każdym”.
• Po cztery najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do II rundy turnieju głównego. Drużyny z
miejsc 5,6,7 z każdej grupy zagrają w Pucharze Kasprowego, a pozostałe drużyny zagrają o
Puchar Giewontu.
• W II rundzie turnieju głównego 8 drużyn zostanie podzielonych na 2 grupy po 4 drużyny.
Awans do ½ finału uzyskają zwycięzcy grup oraz drużyny z drugich miejsc, natomiast drużyny z
trzecich i czwartych miejsc zagrają w półfinałach o miejsca 5-8.
• W Pucharze Kasprowego 6 drużyn rywalizować będzie w grupie systemem ,,każdy z każdym”.
• W Pucharze Giewontu 5 drużyn rywalizować będzie w grupie systemem ,,każdy z każdym”.

 

Boisko Api 2,Zakopane,ul.Jaszczurówka-Bory (wjazd na skrzyżowaniu z Broniewskiego)

 GRUPA A

 

25 CZERWCA 2018 – PONIEDZIAŁEK


8.10 SOKÓŁ SŁOPNICE - GLASGOW EAGLES (0:0)

8.10 ORZEŁ SIDZINA - GÓRNIK ŁĘCZNA (0:2)

8.10 KS OŻAROWIANKA - POGOŃ STASZÓW (0:1)

8.10 BKS 7 WARSZAWA I - LKS BĘDKÓW (3:0)

8.50 GÓRNIK ŁĘCZNA - KS OŻAROWIANKA (3:0)

8.50 SOKÓŁ SŁOPNICE - ORZEŁ SIDZINA (2:0)

8.50 GLASGOW EAGLES - DUNAJEC NOWY SĄCZ(0:1)

8.50 LKS BĘDKÓW - AS SULMIERZYCE (2:2)

9.30 ORZEŁ SIDZINA - GLASGOW EAGLES (0:4)

9.30 KS OŻAROWIANKA - SOKÓŁ SŁOPNICE (1:0)

9.30 BKS 7 WARSZAWA I - GÓRNIK ŁĘCZNA (0:3)

9.30 AS SULMIERZYCE - POGOŃ STASZÓW (1:3)

10.10 GLASGOW EAGLES - LKS BĘDKÓW(1:1)

10.10 GÓRNIK ŁĘCZNA - AS SULMIERZYCE (2:1)

10.10 POGOŃ STASZÓW - DUNAJEC NOWY SĄCZ (1:1)

10.10 SOKÓŁ SŁOPNICE - BKS 7 WARSZAWA I (5:0)

10.50 ORZEŁ SIDZINA - KS OŻAROWIANKA (1:4)

10.50 LKS BĘDKÓW - POGOŃ STASZÓW (0:2)

10.50 DUNAJEC NOWY SĄCZ - GÓRNIK ŁĘCZNA (1:2)

10.50 AS SULMIERZYCE - SOKÓŁ SŁOPNICE (0:4)

11.10 POGOŃ STASZÓW - BKS 7 WARSZAWA I (1:0)

11.10 DUNAJEC NOWY SĄCZ - LKS BĘDKÓW (3:0)

 

26 CZERWCA 2018 – WTOREK


8.00 KS OŻAROWIANKA - BKS 7 WARSZAWA I (0:0)

8.00 SOKÓŁ SŁOPNICE - DUNAJEC NOWY SĄCZ (0:1)

8.00 GLASGOW EAGLES - POGOŃ STASZÓW :

8.00 ORZEŁ SIDZINA - AS SULMIERZYCE (1:2)

8.40 LKS BĘDKÓW - SOKÓŁ SŁOPNICE (0:1)

8.40 DUNAJEC NOWY SĄCZ - ORZEŁ SIDZINA(6:0)

8.40 KS OŻAROWIANKA - GLASGOW EAGLES (0:2)

8.40 BKS 7 WARSZAWA I - AS SULMIERZYCE(3:0)

9.20 GLASGOW EAGLES - GÓRNIK ŁĘCZNA (2:2)

9.20 SOKÓŁ SŁOPNICE - POGOŃ STASZÓW (0:0)

9.20 ORZEŁ SIDZINA - LKS BĘDKÓW (2:0)

9.20 KS OŻAROWIANKA - DUNAJEC NOWY SĄCZ (1:3)

10.00 GÓRNIK ŁĘCZNA - SOKÓŁ SŁOPNICE (1:1)

10.00 POGOŃ STASZÓW - ORZEŁ SIDZINA (5:0)

10.00 AS SULMIERZYCE - KS OŻAROWIANKA (2:1)

10.00 DUNAJEC NOWY SĄCZ - BKS 7 WARSZAWA I (3:0)

10.40 AS SULMIERZYCE - GLASGOW EAGLES(0:5)

10.40 POGOŃ STASZÓW - GÓRNIK ŁĘCZNA (1:0)

10.40 BKS 7 WARSZAWA I - ORZEŁ SIDZINA (2:1)

10.40 LKS BĘDKÓW - KS OŻAROWIANKA (2:5)

11.00 BKS 7 WARSZAWA I - GLASGOW EAGLES (1:0)

11.00 AS SULMIERZYCE - DUNAJEC NOWY SĄCZ (1:2)

11.20 GÓRNIK ŁĘCZNA - LKS BĘDKÓW (2:0)

 

TABELA GRUPA A

---------------------------------------

A1. DUNAJEC NOWY SĄCZ 22 pkt. (21-5)

A2. POGOŃ STASZÓW 21 pkt. (14-2)

A3. GÓRNIK ŁĘCZNA 20 pkt. (17-6)

A4. SOKÓŁ SŁOPNICE 15 pkt. (13-3)

A5. BKS 7 WARSZAWA I 13 pkt. (9-13)

A6. GLASGOW EAGLES 13 pkt. (14-5)

A7. KS OŻAROWIANKA 10 pkt. (12-14)

A8. AS SULMIERZYCE 7 pkt. (9-23)

A9. ORZEŁ SIDZINA 3 pkt. (5-27)

A10. LKS BĘDKÓW 2 pkt. (5-21)

 

GRUPA B 
 

25 CZERWCA 2018 – PONIEDZIAŁEK


8.30 BKS 7 WARSZAWA II - WOJTAS PRABUTY (0:2)

8.30 RKS RADOMSKO - NIKE WILNO (1:3)

8.30 FA LUBACZÓW - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK (1:0)

8.30 FIAMP FA WYMIARKI - TALENT TRZEBNICA (0:2)

9.10 WOJTAS PRABUTY - RKS RADOMSKO (0:2)

9.10 KS ZAKOPANE - TALENT TRZEBNICA (0:3)

9.10 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK - FIAMP FA WYMIARKI (0:2)

9.10 NIKE WILNO - FA LUBACZÓW (0:2)

9.50 BKS 7 WARSZAWA II - KS ZAKOPANE (2:2)

9.50 FA LUBACZÓW - WOJTAS PRABUTY (1:2)

9.50 FIAMP FA WYMIARKI - NIKE WILNO (1:0)

9.50 TALENT TRZEBNICA - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK (1:1)

10.30 KS ZAKOPANE - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK (0:0)

10.30 WOJTAS PRABUTY - FIAMP FA WYMIARKI (0:1)

10.30 NIKE WILNO - TALENT TRZEBNICA (1:1)

10.30 BKS 7 WARSZAWA II - RKS RADOMSKO (0:1)

11.10 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK - NIKE WILNO (0:2)

11.10 TALENT TRZEBNICA - WOJTAS PRABUTY (4:1)

 

26 CZERWCA 2018 – WTOREK


8.20 WOJTAS PRABUTY - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK(0:3)

8.20 KS ZAKOPANE - NIKE WILNO (0:1)

8.20 BKS 7 WARSZAWA II - FIAMP FA WYMIARKI (0:3)

8.20 RKS RADOMSKO - FA LUBACZÓW (0:2)

9.00 TALENT TRZEBNICA - BKS 7 WARSZAWA II (4:0)

9.00 NIKE WILNO - WOJTAS PRABUTY (3:1)

9.00 FA LUBACZÓW - KS ZAKOPANE (1:0)

9.00 FIAMP FA WYMIARKI - RKS RADOMSKO(1:0)

9.40 KS ZAKOPANE - WOJTAS PRABUTY (2:0)

9.40 BKS 7 WARSZAWA II - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK(2:4)

9.40 RKS RADOMSKO - TALENT TRZEBNICA (2:6)

9.40 FA LUBACZÓW - FIAMP FA WYMIARKI (0:2)

10.20 NIKE WILNO - BKS 7 WARSZAWA II (1:0)

10.20 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK - RKS RADOMSKO(1:0)

10.20 TALENT TRZEBNICA - FA LUBACZÓW (3:2)

10.20 FIAMP FA WYMIARKI - KS ZAKOPANE (1:1)

11.00 FA LUBACZÓW - BKS 7 WARSZAWA II (2:3)

11.00 RKS RADOMSKO - KS ZAKOPANE (1:2)

 

TABELA GRUPY B

------------------------------------

B1. TALENT TRZEBNICA  20 pkt. (24-7)

B2. FIAMP FA WYMIARKI 19 pkt. (11-3)

B3. NIKE WILNO  16 pkt. (11-6)

B4. FA LUBACZÓW  12 pkt. (11-10)

B5. ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK  11 pkt. (9-8)

B6. S ZAKOPANE 9 pkt. (7-9)

B7. RKS RADOMSKO 6 pkt (7-15)

B8. WOJTAS PRABUTY 6 pkt. (6-16)

B9. BKS 7 WARSZAWA II 4 pkt. (7-19)

 

PUCHAR GIEWONTU
Boisko Api 2, Zakopane, ul. Jaszczurówka-Bory (wjazd na skrzyżowaniu z Broniewskiego)

27 CZERWCA 2018 – ŚRODA

 

9.00 (A8) AS SULMIERZYCE - (B8) WOJTAS PRABUTY (0:0)

9.00 (A9) ORZEŁ SIDZINA - (B9) BKS 7 WARSZAWA II (0:0)

9.40 (A8) AS SULMIERZYCE - (A10) LKS BĘDKÓW (0:4)

9.40 (B8) WOJTAS PRABUTY - (A9) ORZEŁ SIDZINA (5:1)

10.20 (B9) BKS 7 WARSZAWA II - (A10) BKS 7 WARSZAWA II (1:2)

 

28 CZERWCA 2018 -CZWARTEK

 

8.15 (B9) BKS 7 WARSZAWA II - (B8) WOJTAS PRABUTY (0:2)

8.15 (A9) ORZEŁ SIDZINA - (A10) LKS BĘDKÓW  (0:3) w.o.

9.05 (A8) AS SULMIERZYCE. - (B9) BKS 7 WARSZAWA II (1:0)

9.05 (A10) LKS BĘDKÓW - (B8) WOJTAS PRABUTY (1:2)

9.55 (A8) AS SULMIERZYCE - (A9) ORZEŁ SIDZINA (3:1)

 

TABELA PUCHAR GIEWONTU

-------------------------------------------

1. WOJTAS PRABUTY 10 pkt. (9-2)

2. LKS BĘDKÓW 9 pkt. (10-3)

3. AS SULMIERZYCE 7 pkt. (4-5)

4. BKS 7 WARSZAWA II 1 pkt. (1-5)

5. ORZEŁ SIDZINA  1 pkt. (2-11)

PUCHAR KASPROWEGO
Boisko Api 2, Zakopane, ul. Jaszczurówka-Bory (wjazd na skrzyżowaniu z Broniewskiego)

 

27 CZERWCA 2018 – Środa

 

9.00 (A5) BKS 7 WARSZAWA I - (B7) RKS RADOMSKO (2:1)

9.00 (B5) ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK - (A7) KS OŻAROWIANKA (0:2)

9.40 (A6) GLASGOW EAGLES - (B6) KS ZAKOPANE (0:2)

9.40 (A5) BKS 7 WARSZAWA I - (B5) ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK (1:0)

10.20 (B7) RKS RADOMSKO - (A7) KS OŻAROWIANKA (2:2)

10.20 (A5) BKS 7 WARSZAWA I - (B6) KS ZAKOPANE (2:0)

10.20 (B5) ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK - (A6) GLASGOW EAGLES (0:4)

11.00 (A7) KS OŻAROWIANKA - (A6) GLASGOW EAGLES (1:3)

11.00 (B7) RKS RADOMSKO - (B6) KS ZAKOPANE (3:0)

 

28 CZERWCA 2018 – Czwartek

 

8.15 (B5) ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK - (B7) RKS RADOMSKO (3:1)

8.15 (A6) GLASGOW EAGLES - (A5) BKS 7 WARSZAWA I (3:0)

9.05 (B6) KS ZAKOPANE - (A7) KS OŻAROWIANKA (0:1)

9.05 (A6) GLASGOW EAGLES - (B7) RKS RADOMSKO (1:0)
9.55 (B6) KS ZAKOPANE - (B5) ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK (0:1)

9.55 (A7) KS OŻAROWIANKA - (A5) BKS 7 WARSZAWA I (1:0)

 

TABELA PUCHAR KASPROWEGO

------------------------------------------------

1. GLASGOW EAGLES 12 pkt. (11-3)

2. KS OŻAROWIANKA 10 pkt. (7-5)

3. BKS 7 WARSZAWA I 9 pkt. (5-5)

4. ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK 6 pkt. (4-8)

5. RKS RADOMSKO 4 pkt. (7-8) 

6. KS ZAKOPANE  3 pkt. (2-7)

 

 

II RUNDA TURNIEJU

Boisko Api 2, Zakopane, ul. Jaszczurówka-Bory (wjazd na skrzyżowaniu z Broniewskiego)

 

27 CZERWCA 2018 – Środa

 

GRUPA I

 

9.20 (A1) DUNAJEC NOWY SĄCZ - (B3) NIKE WILNO (0:0)

9.20 (B2) FIAMP FA WYMIARKI - (A4) SOKÓŁ SŁOPNICE (0:1)

10.00 (A1) DUNAJEC NOWY SĄCZ - (A4) SOKÓŁ SŁOPNICE(0:0)

10.00 (B2) FIAMP FA WYMIARKI - (B3) NIKE WILNO (0:0)

10.40 (A1) DUNAJEC NOWY SĄCZ - (B2) FIAMP FA WYMIARKI (2:1)

10.40 (B3) NIKE WILNO - (A4) SOKÓŁ SŁOPNICE (2:0)

 

TABELA GRUPA I

-------------------------

I1. NIKE WILNO 5 pkt. (2-0)

I2. DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 pkt. (2-1)

I3. SOKÓŁ SŁOPNICE 4 pkt (1-2)

I4. FIAMP FA WYMIARKI 1 pkt. (1-3)

 

GRUPA II 

 

9.20 (B1) TALENT TRZEBNICA - (A3) GÓRNIK ŁĘCZNA (4:0)

9.20 (A2) POGOŃ STASZÓW - (B4) FA LUBACZÓW (3:0)

10.00 (B1) TALENT TRZEBNICA - (B4) FA LUBACZÓW (0:1)

10.00 (A2) POGOŃ STASZÓW - (A3) GÓRNIK ŁĘCZNA (2:0)

10.40 (B1) TALENT TRZEBNICA - (A2) POGOŃ STASZÓW (0:0)

10.40 (B4) FA LUBACZÓW - (A3) GÓRNIK ŁĘCZNA (4:1)

 

TABELA GRUPA II

-------------------------

II1.POGOŃ STASZÓW 7 pkt. (5-0)

II2.FA LUBACZÓW  6 pkt. (5-4)

II3.TALENT TRZEBNICA  4 pkt. (4-1)

II4.GÓRNIK ŁĘCZNA 0 pkt. (1-10)

 

 

TURNIEJ GŁÓWNY

28 CZERWCA 2018 – Czwartek

 

MECZE O MIEJSCA 5-8


8.40 (I3) SOKÓŁ SŁOPNICE - (II4) GÓRNIK ŁĘCZNA (1:1 k.2:3)

8.40 (II3) TALENT TRZEBNICA - (I4) FIAMP FA WYMIARKI (0:0 k.1:0)

 

MECZ O 7 MIEJSCE

9.30  FIAMP FA WYMIARKI - SOKÓŁ SŁOPNICE (0:1)

 

MECZ O 5 MIEJSCE

9.30   TALENT TRZEBNICA - GÓRNIK ŁĘCZNA (1:0)

 

FAZA FINAŁOWA

MECZE O MIEJSCA 1-4

BOISKO API SPORT ARENA ZAKOPANE ul. PARDAŁÓWKA 9

 

28 CZERWCA 2018 – CZWARTEK

 

½ FINAŁU

8.35 (I1) NIKE WILNO - (II2) FA LUBACZÓW (3:1)

8.35 (II1) POGOŃ STASZÓW - (I2) DUNAJEC NOWY SĄCZ (0:1)

 

MECZ O 3 MIEJSCE

9.25 FA LUBACZÓW - POGOŃ STASZÓW (0:0 k.2-1)

 

FINAŁ

9.25 NIKE WILNO - DUNAJEC NOWY SĄCZ (0:0 k.2-0)

 

WYRÓZNIENIA: 

BARTOSZ DOMAGAŁA - POGOŃ STASZÓW 

MATEUSZ RURZA - FA LUBACZÓW

UGRIUS BOGDAWICINCIUS - NIKE WILNO

MVP - SZYMON MĄDRY - DUNAJEC NOWY SĄCZ 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA: 
I MUKS Dunajec Nowy Sącz
II FM Nike Wilno
III UKS FA Lubaczów
IV MKS Olimpia Pogoń Staszów
V APN Talent Trzebnica
VI GKS Górnik Łęczna
VII KS Sokół Słopnice
VIII Fiamp Iskra FA Wymiarki
IX Glasgow Eagles FC 2012
X KS Ożarowianka
XI BKS 7 Warszawa I
XII Zdrój OSiR Ciechocinek
XIII RKS Radomsko
XIV KS Zakopane
XV GKS Wojtas Prabuty
XVI LKS Będków
XVII Akademia Sportu Sulmierzyce
XVIII BKS 7 Warszawa II
XIX Orzeł Sidzina

 

KATEGORIA U10

• W turnieju wystąpią 24 zespoły podzielone na trzy grupy (A, B, C) po 8 drużyn w każdej grupie.
• Wszystkie mecze będą trwały 1x16 minut.
• W pierwszym etapie drużyny rywalizują systemem ,,każdy z każdym”.
• Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do II rundy turnieju i zagrają o miejsca 1-6
• Drużyny z miejsc 3,4 każdej grupy zagrają w tzw. Pucharze Kasprowego o miejsca 7-12
• Drużyny z miejsc 5,6 każdej grupy zagrają w tzw. Pucharze Giewontu o miejsca 13-18
• Drużyny z miejsc 7,8 każdej grupy zagrają w tzw. Pucharze Nosala o miejsca 19-24

 

GRUPA A 
Boisko Api-Sport Arena, Zakopane, ul. Pardałówka 9

25 CZERWCA 2018 – PONIEDZIAŁEK


8.30 ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. I - HUTNIK SZCZECIN (0:1)

8.30 OLIMPIA POGOŃ STASZÓW - ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. II  (1:2)

8.50 ORLĘTA KIELCE - TALENT TRZEBNICA (1:2)

8.50 POLONIA GDAŃSK - POGOŃ MOGILNO (0:1)

9.10 ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. I - OLIMPIA POGOŃ STASZÓW (1:0)

9.10 HUTNIK SZCZECIN - ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. II (2:2)

9.30 ORLĘTA KIELCE - POLONIA GDAŃSK (2:1)

9.30 TALENT TRZEBNICA - POGOŃ MOGILNO (3:1)

9.50 ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. I - ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. II (2:2)

9.50 HUTNIK SZCZECIN - OLIMPIA POGOŃ STASZÓW (3:1)

10.10 ORLĘTA KIELCE - POGOŃ MOGILNO (2:0)

10.10 TALENT TRZEBNICA - POLONIA GDAŃSK (5:0)

10.30 ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. I - ORLĘTA KIELCE(0:1)

10.30 HUTNIK SZCZECIN - TALENT TRZEBNICA (2:3)

 

26 CZERWCA 2018 – WTOREK


8.30 OLIMPIA POGOŃ STASZÓW - POLONIA GDAŃSK (4:1)

8.30 ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. II - POGOŃ MOGILNO (1:2)

8.50 ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. I - TALENT TRZEBNICA (2:0)

8.50 HUTNIK SZCZECIN - ORLĘTA KIELCE (2:1)

9.10 OLIMPIA POGOŃ STASZÓW - POGOŃ MOGILNO (0:3)

9.10 ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. II - POLONIA GDAŃSK (1:0)

9.30 ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. I - POGOŃ MOGILNO (1:0)

9.30 HUTNIK SZCZECIN - POLONIA GDAŃSK(0:0)

9.50 OLIMPIA POGOŃ STASZÓW - TALENT TRZEBNICA (2:2)

9.50 ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. II - ORLĘTA KIELCE (2:1)

10.10 ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. I - POLONIA GDAŃSK (1:0)

10.10 HUTNIK SZCZECIN - POGOŃ MOGILNO (1:1)

10.30 OLIMPIA POGOŃ STASZÓW - ORLĘTA KIELCE (2:1)

10.30 ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. II - TALENT TRZEBNICA (2:1)

 

TABELA GRUPY A

--------------------------------------

A1. ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. II  14 pkt. (12-9)

A2. ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. I  13 pkt. (7-4)

A3. TALENT TRZEBNICA  13 pkt. (16-10)

A4. HUTNIK SZCZECIN 12 pkt. (11-8)

A5. POGOŃ MOGILNO 10 pkt. (8-8)

A6. ORLĘTA KIELCE 9 pkt. (9-9)

A7. OLIMPIA POGOŃ STASZÓW 7 pkt. (10-13)

A8. POLONIA GDAŃSK 1 pkt. (2-14)

 

GRUPA B 

25 CZERWCA 2018 – PONIEDZIAŁEK

 

14.10 MKS POGOŃ PRUDNIK - CHAMPIONS WROCŁAW (1:0)

14.10 FA ZAWIERCIE - GIGANCI RADYMNO (4:1)

14.30 FORTUNA KOWNO - BŁĘKITNI OWIŃSKA (3:1)

14.30 JEST MOC SZCZERCÓW - RKS RADOMSKO (4:0)

14.50 MKS POGOŃ PRUDNIK - FA ZAWIERCIE (2:2)

14.50 CHAMPIONS WROCŁAW - GIGANCI RADYMNO (3:0)

15.10 FORTUNA KOWNO - JEST MOC SZCZERCÓW (4:2)

15.10 BŁĘKITNI OWIŃSKA - RKS RADOMSKO (2:1)

15.30 MKS POGOŃ PRUDNIK - GIGANCI RADYMNO (2:0)

15.30 CHAMPIONS WROCŁAW - FA ZAWIERCIE (0:1)
15.50 FORTUNA KOWNO - RKS RADOMSKO (4:1)

15.50 BŁĘKITNI OWIŃSKA - JEST MOC SZCZERCÓW (0:0)

16.10 MKS POGOŃ PRUDNIK - FORTUNA KOWNO(1:3)

16.10 CHAMPIONS WROCŁAW - BŁĘKITNI OWIŃSKA (2:1)

 

26 CZERWCA 2018 – WTOREK


14.10 FA ZAWIERCIE - JEST MOC SZCZERCÓW (2:1)

14.10 GIGANCI RADYMNO - RKS RADOMSKO (1:1)

14.30 MKS POGOŃ PRUDNIK - BŁĘKITNI OWIŃSKA (1:1)

14.30 CHAMPIONS WROCŁAW - FORTUNA KOWNO (2:0)

14.50 FA ZAWIERCIE - RKS RADOMSKO (2:0)

14.50 GIGANCI RADYMNO - JEST MOC SZCZERCÓW (2:2)

15.10 MKS POGOŃ PRUDNIK - RKS RADOMSKO (7:1)

15.10 CHAMPIONS WROCŁAW - JEST MOC SZCZERCÓW (0:0)

15.30 FA ZAWIERCIE - BŁĘKITNI OWIŃSKA (4:1)

15.30 GIGANCI RADYMNO - FORTUNA KOWNO (0:1)

15.50 MKS POGOŃ PRUDNIK - JEST MOC SZCZERCÓW (4:1)

15.50 CHAMPIONS WROCŁAW - RKS RADOMSKO (1:0)

16.10 FA ZAWIERCIE - FORTUNA KOWNO (2:3)

16.10 GIGANCI RADYMNO - BŁĘKITNI OWIŃSKA (0:2)

 

TABELA GRUPA B

-----------------------------------

B1. FORTUNA KOWNO  18 pkt. (18-9)

B2. FA ZAWIERCIE  16 pkt. (17-8)

B3. MKS POGOŃ PRUDNIK  14 pkt. (18-8)

B4. CHAMPIONS WROCŁAW  13 pkt. (8-3)

B5. BŁĘKITNI OWIŃSKA 8 pkt. (8-11)

B6. JEST MOC SZCZERCÓW  6 pkt. (10-12)

B7. GIGANCI RADYMNO 2 pkt. (4-15)

B8. RKS RADOMSKO  1 pkt. (4-21)

 

GRUPA C 

25 CZERWCA 2018 – PONIEDZIAŁEK

16.30 GLASGOW EAGLES - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA (0:1)

16.30 GAS GRODKÓW - WISŁA JÓZEFÓW (2:0)

16.50 JTS JAWOR - MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA (2:0)

16.50 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - GARBARNIA KRAKÓW (1:0)

17.10 GLASGOW EAGLES - GAS GRODKÓW (3:3)

17.10 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - WISŁA JÓZEFÓW (2:1)

17.30 JTS JAWOR - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE(1:2)

17.30 MYDLICE DĄBROWA G. - GARBARNIA KRAKÓW (0:3)

17.50 GLASGOW EAGLES - WISŁA JÓZEFÓW(1:2)

17.50 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - GAS GRODKÓW (1:1)
18.10 JTS JAWOR - GARBARNIA KRAKÓW (0:2)

18.10 MYDLICE DĄBROWA G. - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE(0:3)

18.30 GLASGOW EAGLES - JTS JAWOR (1:0)

18.30 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - MYDLICE DĄBROWA G. (1:0)

 

26 CZERWCA 2018 – WTOREK


16.30 GAS GRODKÓW - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (0:0)

16.30 WISŁA JÓZEFÓW - GARBARNIA KRAKÓW (2:0)

16.50 GLASGOW EAGLES - MYDLICE DĄBROWA G. (2:0)

16.50 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - JTS JAWOR (0:2)

17.10 GAS GRODKÓW - GARBARNIA KRAKÓW (1:0)

17.10 WISŁA JÓZEFÓW - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (0:1)

17.30 GLASGOW EAGLES - GARBARNIA KRAKÓW (1:1)

17.30 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (1:2)

17.50 GAS GRODKÓW - MYDLICE DĄBROWA G. (0:0)

17.50 WISŁA JÓZEFÓW - JTS JAWOR (1:0)

18.10 GLASGOW EAGLES - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (2:1)

18.10 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - GARBARNIA KRAKÓW (0:2)

18.30 GAS GRODKÓW - JTS JAWOR (1:3)

18.30 WISŁA JÓZEFÓW - MYDLICE DĄBROWA G. (2:1)

 

TABELA GRUPA C

----------------------------

C1.SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 16 pkt. (10-4)

C2.WISŁA JÓZEFÓW 12 pkt. (8-7)

C3.GLASGOW EAGLES 11 pkt. (10-8)

C4.GAS GRODKÓW 10 pkt. (8-7)

C5.GARBARNIA KRAKÓW 10 pkt. (8-5)

C6.ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 10 pkt. (6-7)

C7.JTS JAWOR 9 pkt. (8-7)

C8.MYDLICE DĄBROWA G.  1 pkt. (1-13)

PUCHAR NOSALA (mecze o miejsca 19-24)

27 CZERWCA 2018 – Środa

Boisko Api-Sport Arena, Zakopane, ul. Pardałówka 9


8.30 (A7) OLIMPIA POGOŃ STASZÓW - (C8) MYDLICE DĄBROWA G(8:0)

8.30 (B7) GIGANCI RADYMNO - (B8) RKS RADOMSKO (3:1)

9.10 (C7) JTS JAWOR - (A8) POLONIA GDAŃSK (0:2)

9.10 (A7) OLIMPIA POGOŃ STASZÓW - (B7) GIGANCI RADYMNO (0:1)

9.50 (C8) MYDLICE DĄBROWA G - (B8) RKS RADOMSKO (3:2)

9.50 (A7) OLIMPIA POGOŃ STASZÓW - (A8) POLONIA GDAŃSK (1:0)

10.30 (B7) GIGANCI RADYMNO - (C7) JTS JAWOR (0:3)

10.30 (C8) MYDLICE DĄBROWA G - (A8) POLONIA GDAŃSK (0:3)

11.10 (B8) RKS RADOMSKO - (C7) JTS JAWOR (1:6)

 

28 CZERWCA 2018 – Czwartek

Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)


8.30 (A8) POLONIA GDAŃSK - (B8) RKS RADOMSKO (1:0)

8.30 (C7) JTS JAWOR - (C8) MYDLICE DĄBROWA G (1:0)

8.50 (A8) POLONIA GDAŃSK - (B7) GIGANCI RADYMNO (1:1)

8.50 (B8) RKS RADOMSKO - (A7) OLIMPIA POGOŃ STASZÓW (1:2)

9.10 (B7) GIGANCI RADYMNO - (C8) MYDLICE DĄBROWA G. (2:2)

9.10 (C7) JTS JAWOR - (A7) OLIMPIA POGOŃ STASZÓW (0:1)

 

TABELA PUCHAR NOSALA

-----------------------------------------

19. OLIMPIA POGOŃ STASZÓW 12 pkt. (12-2)

20. POLONIA GDAŃSK 10 pkt. (7-2)

21. JTS JAWOR 9 pkt. (10-4)

22. GIGANCI RADYMNO 8 pkt. (7-7)

23. MYDLICE DĄBROWA G. 4 pkt. (5-16)

24. RKS RADOMSKO 0 pkt. (5-15)

 

PUCHAR GIEWONTU (mecze o miejsca 13-18) 

27 CZERWCA 2018 – Środa

Boisko Api-Sport Arena, Zakopane, ul. Pardałówka 9

 

8.50 (A5) POGOŃ MOGILNO - (C6) ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA (3:1)

8.50 (B5) BŁĘKITNI OWIŃSKA - (B6) JEST MOC SZCZERCÓW (0:0)

9.30 (C5) GARBARNIA KRAKÓW - (A6) ORLĘTA KIELCE (0:2)

9.30 (A5) POGOŃ MOGILNO - (B5) BŁĘKITNI OWIŃSKA (2:1)

10.10 (C6) ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - (B6) JEST MOC SZCZERCÓW (4:1)

10.10 (A5) POGOŃ MOGILNO - (A6) ORLĘTA KIELCE (0:3)

10.50 (B5) BŁĘKITNI OWIŃSKA - (C5) GARBARNIA KRAKÓW (2:2)

10.50 (C6) ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA- (A6) ORLĘTA KIELCE (0:1)

11.10 (B6) JEST MOC SZCZERCÓW - (C5) GARBARNIA KRAKÓW (1:3)

 

28 CZERWCA 2018 – Czwartek

Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)


9.30 (A6) ORLĘTA KIELCE - (B6) JEST MOC SZCZERCÓW (2:0)

9.30 (C5) GARBARNIA KRAKÓW - (C6) ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA (0:0)

10.10 (A6) ORLĘTA KIELCE - (B5) BŁĘKITNI OWIŃSKA(0:3)

10.10 (B6) JEST MOC SZCZERCÓW - (A5) POGOŃ MOGILNO (1:5)

10.50 (B5) BŁĘKITNI OWIŃSKA - (C6) ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA (0:2)

10.50 (C5) GARBARNIA KRAKÓW - (A5) POGOŃ MOGILNO (1:0)

 

TABELA PUCHAR GIEWONTU

------------------------------------------

13. ORLĘTA KIELCE  12 pkt. (8-3)

14. POGOŃ MOGILNO 9 pkt. (10-7)

15. GARBARNIA KRAKÓW  8 pkt. (6-5)

16. ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 7 pkt. (7-5)

17. BŁĘKITNI OWIŃSKA 5 pkt. (6-6)

18. JEST MOC SZCZERCÓW  1 pkt. (3-14)

 

PUCHAR KASPROWEGO (mecze o miejsca 7 - 12)

27 CZERWCA 2018 – Środa

Boisko Api-Sport Arena, Zakopane, ul. Pardałówka 9


15.20 (A3) TALENT TRZEBNICA - (C4) GAS GRODKÓW (3:0)

15.20 (B3) MKS POGOŃ PRUDNIK - (B4) CHAMPIONS WROCŁAW (0:1)

16.00 (C3) GLASGOW EAGLES - (A4) HUTNIK SZCZECIN (2:1)

16.00 (A3) TALENT TRZEBNICA - (B3) MKS POGOŃ PRUDNIK (0:2)

16.40 (C4) GAS GRODKÓW - (B4) CHAMPIONS WROCŁAW (1:0)

16.40 (A3) TALENT TRZEBNICA - (A4) HUTNIK SZCZECIN (1:4)

17.20 (B3) MKS POGOŃ PRUDNIK - (C3) GLASGOW EAGLES (0:2)

17.20 (C4) GAS GRODKÓW - (A4) HUTNIK SZCZECIN (0:2)

17.40 (B4) CHAMPIONS WROCŁAW - (C3) GLASGOW EAGLES (1:1)

 

28 CZERWCA 2018 – Czwartek

Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)


9.50 (A4) HUTNIK SZCZECIN - (B4) CHAMPIONS WROCŁAW (1:0)

9.50 (C3) GLASGOW EAGLES - (C4) GAS GRODKÓW (2:0)

10.30 (A4) HUTNIK SZCZECIN - (B3) MKS POGOŃ PRUDNIK (2:0)

10.30 (B4) CHAMPIONS WROCŁAW - (A3) TALENT TRZEBNICA (2:0)

11.10 (B3) MKS POGOŃ PRUDNIK - (C4) GAS GRODKÓW (5:0)

11.10 (C3) GLASGOW EAGLES - (A3) TALENT TRZEBNICA (1:3)

 

TABELA PUCHAR KASPROWEGO

---------------------------------------------------

7. HUTNIK SZCZECIN  12 pkt. (10-3)

8. GLASGOW EAGLES  10 pkt. (8-5)

9. TALENT TRZEBNICA  7 pkt. (9-9)

10. MKS POGOŃ PRUDNIK  6 pkt. (7-5)

11. CHAMPIONS WROCŁAW 5 pkt. (4-5) 

12. GAS GRODKÓW 3 pkt. (1-12)

 

II RUNDA TURNIEJU (mecze o miejsca 1 - 6)
Boisko Api-Sport Arena, Zakopane, ul. Pardałówka 9

 

27 CZERWCA 2018 – Środa


15.00 (A1) ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. II - (C2) WISŁA JÓZEFÓW (3:1)

15.00 (B1) FORTUNA KOWNO- (B2) FA ZAWIERCIE (5:1)

15.40 (C1) SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - (A2) ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. I (0:1)

15.40 (A1) ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. II - (B1) FORTUNA KOWNO (1:1)

16.20 (C2) WISŁA JÓZEFÓW - (B2) FA ZAWIERCIE (0:2)

16.20 (A1) ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. II - (A2) ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. I (2:1)

17.00 (B1) FORTUNA KOWNO - (C1) SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (3:1)

17.00 (C2) WISŁA JÓZEFÓW - (A2) ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. I (0:1)

17.40 (B2) FA ZAWIERCIE - (C1) SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (0:3)

 

28 CZERWCA 2018 – Czwartek


9.50 (A2) ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. I - (B2) FA ZAWIERCIE(0:0)

9.50 (C1) SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - (C2) WISŁA JÓZEFÓW (0:0)

10.35 (A2) ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. I - (B1) FORTUNA KOWNO(1:0)

10.35 (B2) FA ZAWIERCIE - (A1) ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. II (1:3)

11.20 (B1) FORTUNA KOWNO - (C2) WISŁA JÓZEFÓW (1:0)

11.20 (C1) SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - (A1) ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. II (0:5)

 

TABELA KOŃCOWA:

----------------------------

1. ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. II 13 pkt. (14-4)

2. ŚWIT NOWY DWÓR MAZ. I  10 pkt. (4-2)

3. FORTUNA KOWNO 10 pkt. (10-4)

4. SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 4 pkt. (4-3)

5. FA ZAWIERCIE 4 pkt. (4-11)

6. WISŁA JÓZEFÓW 1 pkt. (1-7)

 

WYRÓŻNIENIA:

ŁUKASZ LIPKA - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 

LUKAS STARKOS - FORTUNA KOWNO 

OSKAR ZALEWSKI - ŚWIT NOWY DWÓR I

MVP - WIKTOR KIESZEK - ŚWIT NOWY DWÓR II

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA: 
I MOSIR Świt Nowy Dwór Maz. II
II MOSIR Świt Nowy Dwór Maz. I
III FM Fortuna Kowno
IV Spójnia Zebrzydowice
V UKS FA Zawiercie
VI KS Wisła Józefów
VII OKS Hutnik Szczecin
VIII Glasgow Eagles FC 2012
IX APN Talent Trzebnica
X MKS Pogoń Prudnik
XI Champions Wrocław
XII GAS Grodków
XIII LKS Orlęta Kielce
XIV Pogoń Mogilno
XV RKS Garbarnia Kraków
XVI Zjednoczeni Przytoczna
XVII AP Błękitni Owińska
XVIII Jest Moc Szczerców
XIX MKS Olimpia Pogoń Staszów
XX Polonia Gdańsk
XXI JTS Jawor
XXII Giganci Radymno
XXIII KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
XXIV RKS Radomsko

KATEGORIA U11

• W turnieju wystąpią 32 zespoły podzielone na 4 grupy (A, B, C, D) po 8 drużyn w każdej grupie
• Wszystkie mecze będą trwały 2x10 minut.
• W pierwszym etapie drużyny rywalizują systemem ,,każdy z każdym”.
• Po cztery najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do II rundy turnieju głównego. Drużyny z
miejsc 5 i 6 zagrają w II rundzie w tzw. Pucharze Kasprowego, a drużyny z miejsc 7 i 8 zagrają w
II rundzie o tzw. Puchar Giewontu.
• W II rundzie turnieju głównego 16 drużyn zostanie podzielonych na 4 grupy po 4 drużyny.
Awans do ½ finału uzyskają zwycięzcy grup, drużyny z drugich miejsc zagrają w półfinałach o
miejsca 5-8, drużyny z trzecich miejsc zagrają w półfinałach o miejsca 9-12, a drużyny z
czwartych miejsc zagrają w półfinałach o miejsca 13-16.
• W II rundzie Pucharu Kasprowego 8 drużyn zostanie podzielonych na 2 grupy po 4 drużyny.
Awans do ½ finału uzyskają zwycięzcy grup oraz drużyny z drugich miejsc, natomiast drużyny z
trzecich i czwartych miejsc zagrają w półfinałach o miejsca 5-8 w Pucharze Kasprowego.
• W II rundzie Pucharu Giewontu 8 drużyn zostanie podzielonych na 2 grupy po 4 drużyny.
Awans do ½ finału uzyskają zwycięzcy grup oraz drużyny z drugich miejsc, natomiast drużyny z
trzecich i czwartych miejsc zagrają w półfinałach o miejsca 5-8 w Pucharze Giewontu.

GRUPA A 

Boisko Api 2, Zakopane, ul. Jaszczurówka-Bory (wjazd na skrzyżowaniu z Broniewskiego)

 25 CZERWCA 2018 – PONIEDZIAŁEK


11.30 TALENT TRZEBNICA I - MAR-GOLL SŁAWA (3:1)

11.30 DEKO WŁOSZCZOWA - WOJTAS PRABUTY (1:4)

11.30 ORZEŁ SIDZINA - NIDA SOBKÓW (2:0)

12.20 ORLIK PRUDNIK - TALENT TRZEBNICA I (0:2)

12.20 JKS JAROSŁAW - MAR-GOLL SŁAWA (2:0)

12.20 WOJTAS PRABUTY - NIDA SOBKÓW (0:0)

13.10 ORLIK PRUDNIK - MAR-GOLL SŁAWA (2:1)

13.10 JKS JAROSŁAW - TALENT TRZEBNICA I (5:0)

13.10 WOJTAS PRABUTY - ORZEŁ SIDZINA (2:2)

14.00 ORLIK PRUDNIK - DEKO WŁOSZCZOWA (4:0)

14.00 JKS JAROSŁAW - WOJTAS PRABUTY (3:1)

14.00 TALENT TRZEBNICA I - ORZEŁ SIDZINA (8:1)

 

26 CZERWCA 2018 – WTOREK


15.00 DEKO WŁOSZCZOWA - ORZEŁ SIDZINA (1:0)

15.00 ORLIK PRUDNIK - JKS JAROSŁAW (3:1)

15.00 MAR-GOLL SŁAWA - NIDA SOBKÓW (3:0)

15.50 JKS JAROSŁAW - DEKO WŁOSZCZOWA (3:0)

15.50 TALENT TRZEBNICA I - NIDA SOBKÓW (5:2)

15.50 MAR-GOLL SŁAWA - ORZEŁ SIDZINA (3:2)

16.40 ORLIK PRUDNIK - NIDA SOBKÓW (10:0)

16.40 TALENT TRZEBNICA I - WOJTAS PRABUTY (6:0)

16.40 MAR-GOLL SŁAWA - DEKO WŁOSZCZOWA (1:3)

17.30 ORLIK PRUDNIK - ORZEŁ SIDZINA (2:0)

17.30 JKS JAROSŁAW - NIDA SOBKÓW (5:1)

17.30 MAR-GOLL SŁAWA - WOJTAS PRABUTY (1:2)

18.20 ORLIK PRUDNIK - WOJTAS PRABUTY (7:1)

18.20 JKS JAROSŁAW - ORZEŁ SIDZINA (6:1)

18.20 TALENT TRZEBNICA I - DEKO WŁOSZCZOWA(6:1)

19.10 DEKO WŁOSZCZOWA - NIDA SOBKÓW(1:2)

 

TABELA GRUPA A

-----------------------------

A1. JKS JAROSŁAW 18 pkt. (25-6)

A2.ORLIK PRUDNIK  18 pkt. (25-5)

A3.TALENT TRZEBNICA I 18 pkt. (27-10)

A4.WOJTAS PRABUTY 8 pkt. (10-20)

A5.DEKO WŁOSZCZOWA  6 pkt. (7-17)

A6.MAR-GOLL SŁAWA 6 pkt. (10-14)

A7.ORZEŁ SIDZINA 4 pkt. (8-22)

A8.NIDA SOBKÓW 4 pkt. (5-26)

 

GRUPA B 
Boisko Api 2, Zakopane, ul. Jaszczurówka-Bory (wjazd na skrzyżowaniu z Broniewskiego)

25 CZERWCA 2018 – PONIEDZIAŁEK


11.55 FC BĘDZIN - POGOŃ STASZÓW (0:0)

11.55 ORLIK RAJCZA - WOLNI KŁAJ (3:0)

11.55 FIAMP FA WYMIARKI - RM TEAM LĄDEK (0:0)

12.45 TALENT TRZEBNICA II - FC BĘDZIN (0:6)

12.45 UKS MODLIN/BIŁGORAJCZYKI - POGOŃ STASZÓW (0:1)

12.45 WOLNI KŁAJ - RM TEAM LĄDEK (0:5)

13.35 TALENT TRZEBNICA II - POGOŃ STASZÓW (0:11)

13.35 UKS MODLIN/BIŁGORAJCZYKI - FC BĘDZIN (2:0)

13.35 WOLNI KŁAJ - FIAMP FA WYMIARKI (0:5)

14.25 TALENT TRZEBNICA II - ORLIK RAJCZA (0:5)

14.25 UKS MODLIN/BIŁGORAJCZYKI - WOLNI KŁAJ (2:0)

14.25 FC BĘDZIN - FIAMP FA WYMIARKI (1:2)

 

26 CZERWCA 2018 – WTOREK

 

15.25 ORLIK RAJCZA - FIAMP FA WYMIARKI (0:3)

15.25 TALENT TRZEBNICA II - UKS MODLIN/BIŁGORAJCZYKI (0:3)

15.25 POGOŃ STASZÓW - RM TEAM LĄDEK (0:0)

16.15 UKS MODLIN/BIŁGORAJCZYKI - ORLIK RAJCZA (1:1)

16.15 FC BĘDZIN - RM TEAM LĄDEK(2:0)

16.15 POGOŃ STASZÓW - FIAMP FA WYMIARKI (0:1)

17.05 TALENT TRZEBNICA II - RM TEAM LĄDEK (0:7)

17.05 FC BĘDZIN - WOLNI KŁAJ (2:0)

17.05 POGOŃ STASZÓW - ORLIK RAJCZA (5:0)

17.55 TALENT TRZEBNICA II - FIAMP FA WYMIARKI (0:5)

17.55 UKS MODLIN/BIŁGORAJCZYKI - RM TEAM LĄDEK (0:1)

17.55 POGOŃ STASZÓW - WOLNI KŁAJ (5:0)

18.45 TALENT TRZEBNICA II - WOLNI KŁAJ (0:2)

18.45 UKS MODLIN/BIŁGORAJCZYKI - FIAMP FA WYMIARKI(1:6)

18.45 FC BĘDZIN - ORLIK RAJCZA (0:2)

19.10 ORLIK RAJCZA - RM TEAM LĄDEK (0:4)

 

 TABELA GRUPA B

--------------------------------------

B1.FIAMP FA WYMIARKI 19 pkt. (22-2)

B2.POGOŃ STASZÓW 14 pkt. (22-1)

B3.RM TEAM LĄDEK 14 pkt. (17-2)

B4. UKS MODLIN/BIŁGORAJCZYKI 10 pkt. (9-9)

B5.ORLIK RAJCZA  10 pkt. (11-13)

B6.FC BĘDZIN 10 pkt. (11-6)

B7.WOLNI KŁAJ 3 pkt. (2-22)

B8.TALENT TRZEBNICA II 0 pkt. (0-39)

 

GRUPA C 
Boisko Api 2, Zakopane, ul. Jaszczurówka-Bory (wjazd na skrzyżowaniu z Broniewskiego)

25 CZERWCA 2018 – PONIEDZIAŁEK


14.50 AP DRAWSKO POM.I - OMEGA KLESZCZÓW II (6:1)

14.50 AS SULMIERZYCE - WKRA DZIAŁDOWO(0:2)

14.50 UNIA SWARZĘDZ - PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW I :

15.40 BROŃ RADOM - AP DRAWSKO POM.I (0:1)

15.40 ASY ZAKOPANE - OMEGA KLESZCZÓW II (1:0)

15.40 WKRA DZIAŁDOWO - PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW I (5:0)

16.30 BROŃ RADOM - OMEGA KLESZCZÓW II (4:0)

16.30 ASY ZAKOPANE - AP DRAWSKO POM.I (1:2)

16.30 WKRA DZIAŁDOWO - UNIA SWARZĘDZ (1:0)

17.20 BROŃ RADOM - AS SULMIERZYCE(2:0)

17.20 ASY ZAKOPANE - WKRA DZIAŁDOWO (0:4)

17.20 AP DRAWSKO POM.I - UNIA SWARZĘDZ (2:0)

18.10 BROŃ RADOM - ASY ZAKOPANE (1:1)

18.10 AS SULMIERZYCE - UNIA SWARZĘDZ (0:8)

18.10 OMEGA KLESZCZÓW II - PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW I (2:3)

19.00 AS SULMIERZYCE - PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW I (2:0)

 

26 CZERWCA 2018 – WTOREK


11.40 BROŃ RADOM - WKRA DZIAŁDOWO (0:4)

11.40 ASY ZAKOPANE - AS SULMIERZYCE (2:1)

11.40 OMEGA KLESZCZÓW II - UNIA SWARZĘDZ (1:2)

12.30 BROŃ RADOM - PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW I (4:0)

12.30 ASY ZAKOPANE - UNIA SWARZĘDZ (0:3)

12.30 AP DRAWSKO POM.I - WKRA DZIAŁDOWO (0:1)

13.20 ASY ZAKOPANE - PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW I (3:0)

13.20 AP DRAWSKO POM.I - AS SULMIERZYCE (7:0)

13.20 OMEGA KLESZCZÓW II - WKRA DZIAŁDOWO (1:3)

14.10 AP DRAWSKO POM.I - PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW I (9:0)

14.10 OMEGA KLESZCZÓW II - AS SULMIERZYCE(1:1)

14.10 BROŃ RADOM - UNIA SWARZĘDZ (3:2)

 

 

TABELA GRUPA C

---------------------------------------------

C1.WKRA DZIAŁDOWO 21 pkt. (20-1)

C2.AP DRAWSKO POM.I 18 pkt. (27-3)

C3.BROŃ RADOM 13 pkt. (14-8)

C4.UNIA SWARZĘDZ 12 pkt. (19-8)

C5.ASY ZAKOPANE 10 pkt. (8-11)

C6.AS SULMIERZYCE 4 pkt. (4-22)

C7.PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW I 3 pkt. (4-29)

C8.OMEGA KLESZCZÓW II 1pkt. (6-20)

 

GRUPA D
Boisko Api 2, Zakopane, ul. Jaszczurówka-Bory (wjazd na skrzyżowaniu z Broniewskiego)

25 CZERWCA 2018 – PONIEDZIAŁEK

 

15.15 AP DRAWSKO POM.II - OMEGA KLESZCZÓW I (0:1)

15.15 GÓRNIK NMW - GOSRIT LUZINO (1:1)

15.15 CZARNI WĘGRÓW - OKIS PRÓSZKÓW (0:1)

16.05 PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW II - AP DRAWSKO POM.II (7:0)

16.05 GKS KOLBUDY - OMEGA KLESZCZÓW I (6:1)

16.05 GÓRNIK NMW - OKIS PRÓSZKÓW (0:5)

16.55 PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW II - OMEGA KLESZCZÓW I (5:0)

16.55 GKS KOLBUDY - AP DRAWSKO POM.II (5:0)

16.55 GOSRIT LUZINO - CZARNI WĘGRÓW (0:7)

17.45 PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW II - GÓRNIK NMW (0:0)

17.45 GKS KOLBUDY - GOSRIT LUZINO (5:0)

17.45 AP DRAWSKO POM.II - CZARNI WĘGRÓW (1:3)

18.35 PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW II - GKS KOLBUDY(0:2)

18.35 GÓRNIK NMW - CZARNI WĘGRÓW (2:3)

18.35 OMEGA KLESZCZÓW I - OKIS PRÓSZKÓW (0:8)

19.00 GOSRIT LUZINO - OKIS PRÓSZKÓW (1:7)

 

26 CZERWCA 2018 – WTOREK

 

12.05 PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW II - GOSRIT LUZINO (7:0)

12.05 GKS KOLBUDY - GÓRNIK NMW (2:0)

12.05 OMEGA KLESZCZÓW I - CZARNI WĘGRÓW (1:2)

12.55 PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW II - OKIS PRÓSZKÓW (1:0)

12.55 GKS KOLBUDY - CZARNI WĘGRÓW(4:0)

12.55 AP DRAWSKO POM.II - GOSRIT LUZINO (0:4)

13.45 GKS KOLBUDY - OKIS PRÓSZKÓW (1:3)

13.45 AP DRAWSKO POM.II - GÓRNIK NMW (0:6)

13.45 OMEGA KLESZCZÓW I - GOSRIT LUZINO (2:0)

14.35 AP DRAWSKO POM.II - OKIS PRÓSZKÓW (0:6)

14.35 OMEGA KLESZCZÓW I - GÓRNIK NMW (1:1)

14.35 PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW II - CZARNI WĘGRÓW (0:1)

 

TABELA GRUPA D

----------------------------------------

D1.OKIS PRÓSZKÓW 18 pkt. (30-3)

D2.GKS KOLBUDY 18 pkt. (25-4)

D3.CZARNI WĘGRÓW 15 pkt. (16-8)

D4.PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW II 13 pkt. (20-3)

D5.OMEGA KLESZCZÓW I 7 pkt. (5-22)

D6.GÓRNIK NMW6 pkt. (10-12)

D7.GOSRIT LUZINO 4 pkt. (6-29)

D8.AP DRAWSKO POM.II 0 pkt. (1-32)

PUCHAR GIEWONTU (mecze o miejsca 25-32)

 

GRUPA I
Boisko Api 2, Zakopane, ul. Jaszczurówka-Bory (wjazd na skrzyżowaniu z Broniewskiego)

 

27 CZERWCA 2018 – Środa


16.30 (A7) ORZEŁ SIDZINA - (B8) TALENT TRZEBNICA II (4:1)

16.30 (C7) PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW I - (D8) AP DRAWSKO POM.II (0:2)

17.00 (A7) ORZEŁ SIDZINA - (D8) AP DRAWSKO POM.II (2:0)

17.00 (C7) .PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW I - (B8) TALENT TRZEBNICA II (1:1)

17.30 (A7) ORZEŁ SIDZINA - (C7) .PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW I (1:1)

18.00 (D8) AP DRAWSKO POM.II - (B8) TALENT TRZEBNICA II (2:1)

 

TABELA GRUPA I

------------------------

I1.ORZEŁ SIDZINA 7 pkt (7-2)

I2.AP DRAWSKO POM.II 6 pkt. (4-3)

I3.PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW I 2 pkt. (2-4)

I4.TALENT TRZEBNICA II 1 pkt. (3-7)


GRUPA II
Boisko Api 2, Zakopane, ul. Jaszczurówka-Bory (wjazd na skrzyżowaniu z Broniewskiego)

  

27 CZERWCA 2018 – Środa


16.30 (B7) WOLNI KŁAJ - (A8) NIDA SOBKÓW (0:1)

17.00 (D7) GOSRIT LUZINO - (C8) OMEGA KLESZCZÓW II (1:1)

17.30 (B7) WOLNI KŁAJ - (C8) OMEGA KLESZCZÓW II (1:2)

17.30 (D7) GOSRIT LUZINO - (A8) NIDA SOBKÓW (2:1)

18.00 (B7) WOLNI KŁAJ - (D7) GOSRIT LUZINO (3:2)

18.00 (C8) OMEGA KLESZCZÓW II - (A8) NIDA SOBKÓW (0:2)

 

TABELA GRUPA II

-------------------------

II1. NIDA SOBKÓW 6 pkt. (4-2)

II2. GOSRIT LUZINO 4 pkt. (5-5)

II3. OMEGA KLESZCZÓW II 4 pkt. (3-4)

II4. WOLNI KŁAJ 3 pkt. (4-5)


PUCHAR GIEWONTU FAZA FINAŁOWA

Boisko Api 2, Zakopane, ul. Jaszczurówka-Bory (wjazd na skrzyżowaniu z Broniewskiego)


28 CZERWCA 2018 – CZWARTEK

 

½ FINAŁU

10.45 (I1) ORZEŁ SIDZINA - (II2) GOSRIT LUZINO(2:3)

10.45 (II1) NIDA SOBKÓW - (I2) AP DRAWSKO POM.II (1:1 K.2-1)

 

MECZ O 27 MIEJSCE

11.35 ORZEŁ SIDZINA - AP DRAWSKO POM.II (0:2)

 

FINAŁ PUCHARU GIEWONTU
MECZ O 25 MIEJSCE

12.00 GOSRIT LUZINO - NIDA SOBKÓW (2:2 k.0-2)

 

PUCHAR GIEWONTU MECZE O MIEJSCA 29-32

½ FINAŁU
10.45 (I3) PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW I - (II4) WOLNI KŁAJ (1:2)

11.10 (II3) OMEGA KLESZCZÓW II - (I4) TALENT TRZEBNICA II (1:1 k.2-1)

 

MECZ O 31 MIEJSCE

12.00 PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW I - TALENT TRZEBNICA II (1:6)

 

MECZ O 29 MIEJSCE

12.00 WOLNI KŁAJ - OMEGA KLESZCZÓW II (1:0)

 

PUCHAR KASPROWEGO (mecze o miejsca 17-24)

 

GRUPA I
Boisko Api 2, Zakopane, ul. Jaszczurówka-Bory (wjazd na skrzyżowaniu z Broniewskiego)

 

27 CZERWCA 2018 – Środa


14.00 (A5) DEKO WŁOSZCZOWA - (B6) FC BĘDZIN (0:3)

14.25 (C5) ASY ZAKOPANE - (D6) GÓRNIK NMW (2:5)

14.50 (A5) DEKO WŁOSZCZOWA. - (D6) GÓRNIK NMW (1:1)

15.15 (C5) ASY ZAKOPANE - (B6) FC BĘDZIN (0:6)

15.40 (A5) DEKO WŁOSZCZOWA - (C5) ASY ZAKOPANE(1:6)

16.05 (D6) GÓRNIK NMW - (B6) FC BĘDZIN (0:4)

 

TABELA GRUPA I

------------------------

I1. FC BĘDZIN 9 pkt. (13-0)

I2. GÓRNIK NMW 4 pkt. (6-7)

I3. ASY ZAKOPANE 3 pkt. (9-7)

I4. DEKO WŁOSZCZOWA 1 pkt. (2-10)


GRUPA II
Boisko Api 2, Zakopane, ul. Jaszczurówka-Bory (wjazd na skrzyżowaniu z Broniewskiego)

 

27 CZERWCA 2018 – Środa


14.00 (B5) ORLIK RAJCZA - A6) MAR-GOLL SŁAWA (4:2)

14.25 (D5) OMEGA KLESZCZÓW I - C6) AS SULMIERZYCE (2:0)

14.50 (B5) ORLIK RAJCZA - C6) AS SULMIERZYCE (0:2)

15.15 (D5) OMEGA KLESZCZÓW I - A6) MAR-GOLL SŁAWA (0:4)

15.40 (B5) ORLIK RAJCZA - D5) OMEGA KLESZCZÓW I (1:0)

16.05 (C6) AS SULMIERZYCE - A6) MAR-GOLL SŁAWA (0:3)

 

TABELA GRUPA II

-------------------------

II1. ORLIK RAJCZA 6 pkt. (5-4)

II2. MAR-GOLL SŁAWA  6 pkt. (9-4)

II3. OMEGA KLESZCZÓW I  3 pkt. (2-5)

II4. AS SULMIERZYCE 3 pkt. (2-5)

 

PUCHAR KASPROWEGO FAZA FINAŁOWA 

MECZE O MIEJSCA 17-20

Boisko Api 2, Zakopane, ul. Jaszczurówka-Bory (wjazd na skrzyżowaniu z Broniewskiego)

 

28 CZERWCA 2018 – CZWARTEK

 

½ FINAŁU
11.10 (I1) FC BĘDZIN - (II2) MAR-GOLL SŁAWA (2:1)

11.10 (II1) ORLIK RAJCZA - (I2) GÓRNIK NMW (0:0 k.2-3)

 

MECZ O 19 MIEJSCE

12.25 MAR-GOLL SŁAWA - ORLIK RAJCZA (0:1)

 

FINAŁ PUCHARU KASPROWEGO
MECZ O 17 MIEJSCE

12.50 FC BĘDZIN - GÓRNIK NMW (2:0)

 

PUCHAR KASPROWEGO MECZE O MIEJSCA 21-24

28 CZERWCA 2018 – CZWARTEK

 

½ FINAŁU
11.35 (I3) ASY ZAKOPANE - (II4) AS SULMIERZYCE (1:0)

11.35 (II3) OMEGA KLESZCZÓW I - (I4) DEKO WŁOSZCZOWA (1:0)

 

MECZ O 23 MIEJSCE

12.25 AS SULMIERZYCE - DEKO WŁOSZCZOWA (1:1 k.1-2)

 

MECZ O 21 MIEJSCE

12.25 ASY ZAKOPANE - OMEGA KLESZCZÓW I (3:1)

TURNIEJ GŁÓWNY - II RUNDA TURNIEJU

MECZE O MIEJSCA 1 - 16  

 

GRUPA I 
Boisko Api 2, Zakopane, ul. Jaszczurówka-Bory (wjazd na skrzyżowaniu z Broniewskiego)

 

27 CZERWCA 2018 – Środa

 

11.30 (A1) JKS JAROSŁAW - (C3) BROŃ RADOM (0:1)

11.55 (D2) GKS KOLBUDY - (B4) UKS MODLIN/BIŁGORAJCZYKI (0:1)

12.20 (A1) JKS JAROSŁAW - (B4) UKS MODLIN/BIŁGORAJCZYKI (5:0)

12.45 (D2) GKS KOLBUDY - (C3) BROŃ RADOM (0:1)

13.10 (A1) JKS JAROSŁAW - (D2) GKS KOLBUDY (0:3)

13.35 (C3) BROŃ RADOM - (B4) UKS MODLIN/BIŁGORAJCZYKI (3:0)

 

TABELA GRUPA I

------------------------

I1. BROŃ RADOM 9 pkt. (5-0)

I2. JKS JAROSŁAW 3 pkt. (5-4)

I3. GKS KOLBUDY 3 pkt. (3-2)

I4. UKS MODLIN/BIŁGORAJCZYKI 3 pkt. (1-8)


GRUPA II 
Boisko Api 2, Zakopane, ul. Jaszczurówka-Bory (wjazd na skrzyżowaniu z Broniewskiego)

 

27 CZERWCA 2018 – Środa


11.30 (B1) FIAMP FA WYMIARKI - (D3) CZARNI WĘGRÓW (5:0)

11.55 (A2) ORLIK PRUDNIK - (C4) UNIA SWARZĘDZ (3:3)

12.20 (B1) FIAMP FA WYMIARKI- (C4) UNIA SWARZĘDZ (1:1)

12.45 (A2) ORLIK PRUDNIK - (D3) CZARNI WĘGRÓW (4:0)

13.10 (B1) FIAMP FA WYMIARKI - (A2) ORLIK PRUDNIK (2:1)

13.35 (C4) UNIA SWARZĘDZ - (D3) CZARNI WĘGRÓW (2:0)

 

TABELA GRUPA II

-------------------------

II1. ISKRA FIAMP FA WYMIARKI 7 pkt. (8-2)

II2. UNIA SWARZĘDZ 5 pkt. (6-4)

II3. ORLIK PRUDNIK  4 pkt. (8-5)

II4. CZARNI WĘGRÓW 0 pkt. (0-11)


GRUPA III 
Boisko Api 2, Zakopane, ul. Jaszczurówka-Bory (wjazd na skrzyżowaniu z Broniewskiego)

 

27 CZERWCA 2018 – Środa


11.30 (C1) WKRA DZIAŁDOWO- (A3) TALENT TRZEBNICA I (1:2)

11.55 (B2) POGOŃ STASZÓW - (D4) PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW II (2:0)

12.20 (C1) WKRA DZIAŁDOWO - (D4) PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW II (3:0)

12.45 (B2) POGOŃ STASZÓW - (A3) TALENT TRZEBNICA I(1:1)

13.10 (C1) WKRA DZIAŁDOWO - (B2) POGOŃ STASZÓW (2:0)

13.35 (D4) PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW II - (A3) TALENT TRZEBNICA I (0:4)

 

TABELA GRUPA III
--------------------------
III1. TALENT TRZEBNICA I 7 pkt. (7-2)
III2. WKRA DZIAŁDOWO 6 pkt. (6-2)
III3. POGOŃ STASZÓW 4 pkt. (3-3)
III4. PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW II 0 pkt. (0-9)


GRUPA IV 
Boisko Api 2, Zakopane, ul. Jaszczurówka-Bory (wjazd na skrzyżowaniu z Broniewskiego)

 

27 CZERWCA 2018 – Środa


14.00 (D1) OKIS PRÓSZKÓW- (B3) RM TEAM LĄDEK: (1:0)

14.25 (C2) AP DRAWSKO POM.I - (A4) WOJTAS PRABUTY (6:0)

14.50 (D1) OKIS PRÓSZKÓW - (A4) WOJTAS PRABUTY (2:0)

15.15 (C2) AP DRAWSKO POM.I- (B3) RM TEAM LĄDEK (1:0)

15.40 (D1) OKIS PRÓSZKÓW - (C2) AP DRAWSKO POM.I (2:1)

16.05 (A4) WOJTAS PRABUTY- (B3) RM TEAM LĄDEK (2:5)

 

TABELA GRUPA IV

---------------------------

IV1. OKIS PRÓSZKÓW 9 pkt. (5-1)

IV2. AP DRAWSKO POM.I 6 pkt. (8-2)

IV3. RM TEAM LĄDEK 3 pkt. (5-4)

IV4. WOJTAS PRABUTY 0 pkt. (2-13

 

MECZE O MIEJSCA 5-8
Boisko Api 2, Zakopane, ul. Jaszczurówka-Bory (wjazd na skrzyżowaniu z Broniewskiego)

 

28 CZERWCA 2018 – CZWARTEK

 

½ FINAŁU
13.15 (I2) JKS JAROSŁAW - (III2) WKRA DZIAŁDOWO (1:2)

13.40 (II2) UNIA SWARZĘDZ. - (IV2) AP DRAWSKO POM.I (3:3 k.2-3)

 

MECZ O 7 MIEJSCE

14.05 JKS JAROSŁAW - UNIA SWARZĘDZ (2:5)

 

MECZ O 5 MIEJSCE


14.30 WKRA DZIAŁDOWO - AP DRAWSKO POM.I (0:1)


MECZE O MIEJSCA 9-12

28 CZERWCA 2018 – CZWARTEK

 

½ FINAŁU
13.15 (I3) GKS KOLBUDY - (III3) POGOŃ STASZÓW (2:1)

13.40 (II3) ORLIK PRUDNIK - (IV3) RM TEAM LĄDEK (1:0)

 

MECZ O 11 MIEJSCE

14.05 POGOŃ STASZÓW - RM TEAM LĄDEK (5:2)

 

MECZ O 9 MIEJSCE

14.30 GKS KOLBUDY - ORLIK PRUDNIK (0:0 k.1-2)

 

MECZE O MIEJSCA 13-16

28 CZERWCA 2018 – CZWARTEK

 

½ FINAŁU
13.15 (I4) UKS MODLIN/BIŁGORAJCZYKI - (III4) PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW II (1:3)

13.40 (II4) CZARNI WĘGRÓW - (IV4) WOJTAS PRABUTY (4:0)

 

MECZ O 15 MIEJSCE

14.05 UKS MODLIN/BIŁGORAJCZYKI - WOJTAS PRABUTY (2:2 k. 0-2)

 

MECZ O 13 MIEJSCE

14.30 PAD-CHEM JVO DOBIEGNIEW II -  CZARNI WĘGRÓW (1:0)

 

FAZA FINAŁOWA - MECZE O MIEJSCA 1-4

BOISKO API SPORT ARENA ZAKOPANE ul. PARDAŁÓWKA 9

 

28 CZERWCA 2018 – CZWARTEK

 

½ FINAŁU

10.10 (I1) BROŃ RADOM - (III1) TALENT TRZEBNICA I (0:1 k.1-3)

10.10 (II1) ISKRA FIAMP FA WYMIARKI - (IV1) OKIS PRÓSZKÓW (1:1 k.3-2)

 

MECZ O 3 MIEJSCE

10.55 BROŃ RADOM - OKIS PRÓSZKÓW (0:0 k.1-2)

 

FINAŁ

10.55 TALENT TRZEBNICA I. - ISKRA FIAMP FA WYMIARKI (3:3 k.2-0)

 

WYRÓŻNIENIA: 

ŁUKASZ STANIÓW - OKIS PRÓSZKÓW 

PAWEŁ BAROM - OKIS PRÓSZKÓW

JAN DOBROŃ - BROŃ RADOM

FABIAN WOJATL -ISKRA FIAMP WYMIARKI

MVP - TOBIASZ ĆWIKŁA - TALENT TRZEBNICA I

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
I APN Talent Trzebnica I
II Fiamp Iskra FA Wymiarki
III OKIS Prószków
IV Broń Radom
V AP Drawsko Pomorskie I
VI DKS Wkra Działdowo
VII Unia Swarzędz
VIII JKS Jarosław
IX UKS Orlik Prudnik
X GKS Kolbudy
XI MKS Olimpia Pogoń Staszów
XII MKS RM Team Lądek
XIII Pad-Chem JVO Dobiegniew II
XIV MKS Czarni Węgrów
XV GKS Wojtas Prabuty
XVI UKS Modlin-Biłgorajczyki
XVII FC Będzin
XVIII Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
XIX UKS Orlik Rajcza
XX UKS Mar-Goll Sława
XXI ZKP Asy Zakopane
XXII LKS Omega Kleszczów I
XXIII Deko Włoszczowa
XXIV Akademia Sportu Sulmierzyce
XXV KS Nida Sobków
XXVI GOSRIT Luzino
XXVII AP Drawsko Pomorskie II
XXVIII Orzeł Sidzina
XXIX Wolni Kłaj
XXX LKS Omega Kleszczów II
XXXI APN Talent Trzebnica II
XXXII Pad-Chem JVO Dobiegniew I

KATEGORIA U12

• W turnieju wystąpi 18 zespołów podzielonych na dwie grupy A i B po 9 drużyn w każdej grupie.
• Mecze grupowe będą trwały 1x16 minut.
• Mecze w II rundy, fazy finałowej i w Pucharze Kasprowego będą trwały 2x10 minut.
• W pierwszym etapie drużyny rywalizują systemem ,,każdy z każdym”.
• Po cztery najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do II rundy turnieju głównego. Pozostałe
drużyny zagrają w II rundzie w tzw. Pucharze Kasprowego.
• W II rundzie turnieju głównego 8 drużyn zostanie podzielonych na 2 grupy po 4 drużyny.
Awans do ½ finału uzyskają zwycięzcy grup oraz drużyny z drugich miejsc, natomiast drużyny z
trzecich i czwartych miejsc zagrają w półfinałach o miejsca 5-8. Zwycięzcy półfinałów awansują
do finału. Przegrani grają mecz o 3 miejsce.
• W II rundzie Pucharu Kasprowego 10 drużyn zostanie podzielonych na 2 grupy po 5 drużyn.
Zwycięzcy grup zagrają w finale Pucharu Kasprowego i o miejsca 9-10 w generalnej klasyfikacji.
Drużyny z drugich miejsc, zagrają o miejsca 11-12 w generalnej klasyfikacji.
Drużyny z trzecich miejsc, zagrają o miejsca 13-14 w generalnej klasyfikacji.
Drużyny z czwartych miejsc, zagrają o miejsca 15-16 w generalnej klasyfikacji.
Drużyny z piątych miejsc, zagrają o miejsca 17-18 w generalnej klasyfikacji.

GRUPA A 

  25 CZERWCA 2018 – PONIEDZIAŁEK


8.30 UKS PIEŃSK - OLIMPIA ŻERNIKI WR. (0:1)

8.30 POGOŃ PRUDNIK - FIAMP FA WYMIARKI (1:4)

8.50 JTS JAWOR - LEW LĘBORK (3:1)

8.50 IRAS CZAPLINEK - MCKIS JAWORZNO (0:2)

9.10 OLIMPIA ŻERNIKI WR. - POGOŃ PRUDNIK (4:0)

9.10 ESBANK RAP RADOMSKO I - MCKIS JAWORZNO (1:1)

9.30 LEW LĘBORK - IRAS CZAPLINEK (0:1)

9.30 FIAMP FA WYMIARKI - JTS JAWOR (1:2)

9.50 UKS PIEŃSK - ESBANK RAP RADOMSKO I (0:8)

9.50 JTS JAWOR - OLIMPIA ŻERNIKI WR. (3:3)

10.10 IRAS CZAPLINEK - FIAMP FA WYMIARKI (0:3)

10.10 MCKIS JAWORZNO - LEW LĘBORK (1:1)

10.30 ESBANK RAP RADOMSKO I - LEW LĘBORK (1:0)

10.30 OLIMPIA ŻERNIKI WR. - IRAS CZAPLINEK (3:1)

10.50 FIAMP FA WYMIARKI - MCKIS JAWORZNO (1:0)

10.50 UKS PIEŃSK - POGOŃ PRUDNIK (1:4)

11.10 LEW LĘBORK - FIAMP FA WYMIARKI(0:1)

11.10 MCKIS JAWORZNO - OLIMPIA ŻERNIKI WR.(3:0)

 

26 CZERWCA 2018 – WTOREK


11.30 JTS JAWOR - UKS PIEŃSK (2:0)

11.30 POGOŃ PRUDNIK - ESBANK RAP RADOMSKO I (0:3)

11.50 OLIMPIA ŻERNIKI WR. - LEW LĘBORK (3:2)

11.50 ESBANK RAP RADOMSKO I - FIAMP FA WYMIARKI (2:0)

12.10 UKS PIEŃSK - IRAS CZAPLINEK (1:2)

12.10 POGOŃ PRUDNIK - JTS JAWOR (0:2)

12.30 MCKIS JAWORZNO - UKS PIEŃSK (4:0)

12.30 FIAMP FA WYMIARKI - OLIMPIA ŻERNIKI WR. (0:1)

12.50 JTS JAWOR - ESBANK RAP RADOMSKO I (1:0)

12.50 IRAS CZAPLINEK - POGOŃ PRUDNIK(0:1)

13.10 ESBANK RAP RADOMSKO I - OLIMPIA ŻERNIKI WR.(1:2)

13.10 UKS PIEŃSK - LEW LĘBORK (1:5)

13.30 POGOŃ PRUDNIK - MCKIS JAWORZNO (0:1)

13.30 JTS JAWOR - IRAS CZAPLINEK(1:0)

13.50 FIAMP FA WYMIARKI - UKS PIEŃSK (4:0)

13.50 LEW LĘBORK - POGOŃ PRUDNIK (3:1)

14.10 MCKIS JAWORZNO - JTS JAWOR (2:1)

14.10 IRAS CZAPLINEK - ESBANK RAP RADOMSKO I (0:3)

 

TABELA GRUPA A.

------------------------------------------

A1. JTS JAWOR 19 pkt. (16-7)

A2. OLIMPIA ŻERNIKI WR. 19 pkt. (17-10)

A3. MCKIS JAWORZNO 17 pkt. (14-4)

A4. ESBANK RAP RADOMSKO I 16 pkt. (19-4)

A5. FIAMP FA WYMIARKI 15 pkt. (14-6)

A6. LEW LĘBORK 7 pkt. (12-12)

A7. POGOŃ PRUDNIK 6 pkt. (7-18)

A8. IRAS CZAPLINEK 6 pkt. (4-14)

A9. UKS PIEŃSK 0 pkt. (2-30)

 

GRUPA B 

25 CZERWCA 2018 – PONIEDZIAŁEK


11.30 ESBANK RAP RADOMSKO II - KS BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO (0:2)

11.30 FOOTBALL CLUB BĘDZIN - MKS CZARNI WĘGRÓW (2:0)

11.50 GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA - POGOŃ MOGILNO (0:1)

11.50 REPR.GMINY CZARNA - KKS ORŁY KAZIMIERZ (0:2)

12.10 KS BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO - FOOTBALL CLUB BĘDZIN(0:3)

12.10 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - KKS ORŁY KAZIMIERZ (1:0)

12.30 POGOŃ MOGILNO - REPR.GMINY CZARNA (3:0)

12.30 MKS CZARNI WĘGRÓW - GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA(1:1)
12.50 ESBANK RAP RADOMSKO II - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (0:1)

12.50 GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA - KS BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO (3:3)

13.10 REPR.GMINY CZARNA - MKS CZARNI WĘGRÓW (1:6)

13.10 KKS ORŁY KAZIMIERZ - POGOŃ MOGILNO (1:4)

13.30 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - POGOŃ MOGILNO (1:3)

13.30 KS BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO - REPR.GMINY CZARNA (0:1)

13.50 MKS CZARNI WĘGRÓW - KKS ORŁY KAZIMIERZ (6:0)

13.50 ESBANK RAP RADOMSKO II - FOOTBALL CLUB BĘDZIN (1:4)

14.10 POGOŃ MOGILNO - MKS CZARNI WĘGRÓW (0:1)

14.10 KKS ORŁY KAZIMIERZ - KS BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO(2:5)

 

26 CZERWCA 2018 – WTOREK


8.30 GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA - ESBANK RAP RADOMSKO II (2:4)

8.30 FOOTBALL CLUB BĘDZIN - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (4:0)

8.50 KS BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO - POGOŃ MOGILNO (1:1)

8.50 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - MKS CZARNI WĘGRÓW (0:1)

9.10 ESBANK RAP RADOMSKO II - REPR.GMINY CZARNA (4:0)

9.10 FOOTBALL CLUB BĘDZIN - GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA (2:0)

9.30 KKS ORŁY KAZIMIERZ - ESBANK RAP RADOMSKO II (2:0)

9.30 MKS CZARNI WĘGRÓW - KS BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO (1:2)

9.50 GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (2:1)

9.50 REPR.GMINY CZARNA - FOOTBALL CLUB BĘDZIN (0:6)

10.10 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - KS BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO (0:5)

10.10 ESBANK RAP RADOMSKO II - POGOŃ MOGILNO (0:2)

10.30 FOOTBALL CLUB BĘDZIN - KKS ORŁY KAZIMIERZ (4:0)

10.30 GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA - REPR.GMINY CZARNA (1:1)

10.50 MKS CZARNI WĘGRÓW - ESBANK RAP RADOMSKO II (3:1)

10.50 POGOŃ MOGILNO - FOOTBALL CLUB BĘDZIN (1:1)

11.10 KKS ORŁY KAZIMIERZ - GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA (1:1)

11.10 REPR.GMINY CZARNA - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE(2:1)

 

TABELA GRUPY B

----------------------------------

B1. FOOTBALL CLUB BĘDZIN 22 pkt. (26-2)

B2. POGOŃ MOGILNO  17 pkt. (15-5)

B3. MKS CZARNI WĘGRÓW 16 pkt. (19-7)

B4. KS BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO 14 pkt. (18-11)

B5. KKS ORŁY KAZIMIERZ  7 pkt. (8-21)

B6. GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 7 pkt. (10-14)

B7. REPR.GMINY CZARNA 7 pkt. (5-23)

B8. SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE  6 pkt. (5-17)

B9. ESBANK RAP RADOMSKO6 pkt. (10-16)

 

 

PUCHAR KASPROWEGO U12 (mecze o miejsca 9-18)

Boisko COS Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)

 

GRUPA I

27 CZERWCA 2018 – Środa

 

8.30 (B6) GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA - (A9) UKS PIEŃSK (2:0)

8.30 (A7) POGOŃ PRUDNIK - (B8) SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (0:0)

9.20 (A9) UKS PIEŃSK - (A7) POGOŃ PRUDNIK (1:4)

9.20 (A5) FIAMP FA WYMIARKI - (B6) GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA (7:0)

10.10 (A7) POGOŃ PRUDNIK - (A5) FIAMP FA WYMIARKI (0:0)

10.10 (B8) SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - (A9) UKS PIEŃSK (5:0)

11.00 (A5) FIAMP FA WYMIARKI - (B8) SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (1:2)

 

28 CZERWCA 2018 – Czwartek

 

11.55 (B6) GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA - (A7) POGOŃ PRUDNIK (2:0)

11.55 (A9) UKS PIEŃSK - (A5) FIAMP FA WYMIARKI (0:5)

13.10 (B8) SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - (B6) GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA (3:1)

 

TABELA GRUPA I

------------------------

I1. SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 10 pkt. (10-2)

I2. FIAMP FA WYMIARKI 7 pkt. (13-2)

I3. GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 6 pkt. (5-10)

I4. POGOŃ PRUDNIK 5 pkt. (4-3)

I5. UKS PIEŃSK 0 pkt. (1-16)

 

GRUPA II
Boisko COS Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)

27 CZERWCA 2018 – Środa

 

8.55 (A6) LEW LĘBORK - (B9) ESBANK RAP RADOMSKO (3:0)

8.55 (B7) REPR.GMINY CZARNA - (A8) IRAS CZAPLINEK (0:3)

9.45 (B9) ESBANK RAP RADOMSKO - (B7) REPR.GMINY CZARNA (2:0)

9.45 (B5) KKS ORŁY KAZIMIERZ - (A6) LEW LĘBORK (3:3)

10.35 (B7) REPR.GMINY CZARNA - (B5) KKS ORŁY KAZIMIERZ (0:2)

10.35 (A8) IRAS CZAPLINEK - (B9) ESBANK RAP RADOMSKO (0:1)

11.00 (B5) KKS ORŁY KAZIMIERZ - (A8) IRAS CZAPLINEK (0:1)

 

28 CZERWCA 2018 – Czwartek

 

12.20 (A6) LEW LĘBORK - (B7) REPR.GMINY CZARNA (2:0)

12.20 (B9) ESBANK RAP RADOMSKO - (B5) KKS ORŁY KAZIMIERZ (2:0)

13.10 (A8) IRAS CZAPLINEK - (A6) LEW LĘBORK (0:2)

 

TABELA GRUPA II

-------------------------------------------------

II1. LEW LĘBORK 10 pkt. (10-3)

II2. ESBANK RAP RADOMSKO 9 pkt. (4-4)

II3. IRAS CZAPLINEK6 pkt. (4-3)

II4. KKS ORŁY KAZIMIERZ 4 pkt. (5-6) 

II5. REPR.GMINY CZARNA 0 pkt. (0-9)

 

PUCHAR KASPROWEGO - FAZA FINAŁOWA
Boisko COS Zakopane, ul. Bogówka
28 CZERWCA 2018 – CZWARTEK

 

MECZ O 17 MIEJSCE
13.35 (I5) UKS PIEŃSK - (II5) REPR.GMINY CZARNA (0:0 k.12-11)

 

MECZ O 15 MIEJSCE

13.35 (I4) POGOŃ PRUDNIK - (II4) KKS ORŁY KAZIMIERZ (1:3)

 

MECZ O 13 MIEJSCE

14.00 (I3) GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA  - (II3) IRAS CZAPLINEK (1:1 k.3-4) 

 

MECZ O 11 MIEJSCE

14.00 (I2) FIAMP FA WYMIARKI - (II2) ESBANK RAP RADOMSKO (2:0)

 

FINAŁ PUCHARU KASPROWEGO
MECZ O 9 MIEJSCE

14.25 (I1) SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - (II1) LEW LĘBORK (2:1)

II RUNDA TURNIEJU

 

GRUPA I
Boisko COS Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)

 

27 CZERWCA 2018 – Środa

 

11.25 (A1) JTS JAWOR - (B3) MKS CZARNI WĘGRÓW (1:1)

11.25 (B2) POGOŃ MOGILNO - (A4) ESBANK RAP RADOMSKO I (1:1)

12.15 (A1) JTS JAWOR - (A4) ESBANK RAP RADOMSKO I (1:2)

12.15 (B2) POGOŃ MOGILNO - (B3) MKS CZARNI WĘGRÓW.(1:3)

13.05 (A1) JTS JAWOR - (B2) POGOŃ MOGILNO (0:4)

13.05 (B3) MKS CZARNI WĘGRÓW - (A4) ESBANK RAP RADOMSKO I (0:1)

 

TABELA GRUPA I

------------------------

I1.ESBANK RAP RADOMSKO I 7 pkt. (4-2)

I2.MKS CZARNI WĘGRÓW 4 pkt. (4-3)

I3.POGOŃ MOGILNO 4 pkt. (6-4)

I4.JTS JAWOR 1 pkt. (2-7)

 

GRUPA II
Boisko COS Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)

 

27 CZERWCA 2018 – Środa

 

11.50 (B1) FOOTBALL CLUB BĘDZIN - (A3) MCKIS JAWORZNO (0:1)

11.50 (A2) OLIMPIA ŻERNIKI WR - (B4) KS BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO (5:1)

12.40 (B1) FOOTBALL CLUB BĘDZIN - (B4) KS BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO (1:2)

12.40 (A2) OLIMPIA ŻERNIKI WR - (A3) MCKIS JAWORZNO (2:2)

13.30 (B1) FOOTBALL CLUB BĘDZIN - (A2) OLIMPIA ŻERNIKI WR (3:5)

13.30 (B4) KS BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO - (A3) MCKIS JAWORZNO (1:2)

 

TABELA GRUPA II

-------------------------

II1. OLIMPIA ŻERNIKI WR   7 pkt. (12-6)

II2. MCKIS JAWORZNO  7 pkt. (5-3)

II3. KS BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO 3 pkt. (4-8)

II4. FOOTBALL CLUB BĘDZIN 0 pkt. (4-8)

 

FAZA FINAŁOWA (mecze o miejsca 5-8)

Boisko COS ZAKOPANE, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)

 

28 CZERWCA 2018 – CZWARTEK

 

MECZE O MIEJSCA 5-8

11.30 (I3) POGOŃ MOGILNO - (II4) FOOTBALL CLUB BĘDZIN (1:0)

11.30 (II3) KS BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO - (I4) JTS JAWOR (2:0)

 

MECZ O 7 MIEJSCE

12.45 FOOTBALL CLUB BĘDZIN - JTS JAWOR. (3:3 k.0-2)

 

MECZ O 5 MIEJSCE

12.45 POGOŃ MOGILNO - KS BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO (2:1)

 

FAZA FINAŁOWA (mecze o miejsca 1-4)

BOISKO API SPORT ARENA ZAKOPANE ul. PARDAŁÓWKA 9

 

28 CZERWCA 2018 – CZWARTEK

 

½ FINAŁU

11.40 (I1) ESBANK RAP RADOMSKO I - (II2) MCKIS JAWORZNO (0:3)

11.40 (II1) OLIMPIA ŻERNIKI WR - (I2) MKS CZARNI WĘGRÓW (0:0 k.3-2)

 

MECZ O 3 MIEJSCE

12.30 ESBANK RAP RADOMSKO I - MKS CZARNI WĘGRÓW (1:0)

 

FINAŁ

12.30 MCKIS JAWORZNO - OLIMPIA ŻERNIKI WR (3:4)

 

WYRÓŻNIENIA

BARTOSZ GAŁĄZKA - MKS CZARNI WĘGRÓW

JAKUB ZBROJA - ESBANK RAP RADOMSKO 

PATRYK WONTOR - MCKIS JAWORZNO 

MVP - NORBERT TARGONI - OLIMPIA ŻERNIKI WROCŁAWSKIE

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
I Olimpia Żerniki Wrocławskie
II MCKIS Jaworzno
III ESBank RAP Radomsko I
IV MKS Czarni Węgrów
V Pogoń Mogilno
VI KS Białe Orły Działdowo
VII JTS Jawor
VIII FC Będzin
IX Spójnia Zebrzydowice
X Lew Lębork
XI Fiamp Iskara FA Wymiarki
XII ESBank Rap Radomsko II
XIII KS Iras Czaplinek
XIV GKS Grunwald Ruda Śląska
XV KKS Orły Kazimierz
XVI MKS Pogoń Prudnik
XVII UKS Pieńsk
XVIII Reprezentacja Gminy Czarna

 

KATEGORIA U13

W turnieju wystąpią 22 zespoły podzielone na trzy grupy, 8 drużyn w grupie A i po 7 drużyn w
grupach B i C.
• Wszystkie mecze będą trwały 2x10 minut.
• W pierwszym etapie drużyny rywalizują systemem ,,każdy z każdym”.
• Awans do II rundy turnieju głównego uzyska sześć najlepszych drużyn z grupy ośmiozespołowej A,
oraz po pięć najlepszych drużyn z grup siedmiozespołowych B i C. Pozostałe drużyny zagrają w
tzw. Pucharze Kasprowego.
• W II rundzie turnieju głównego 16 drużyn zostanie podzielonych na 4 grupy po 4 drużyny.
Awans do ½ finału uzyskają zwycięzcy grup, drużyny z drugich miejsc zagrają w półfinałach o
miejsca 5-8, drużyny z trzecich miejsc zagrają w półfinałach o miejsca 9-12, a drużyny z
czwartych miejsc zagrają w półfinałach o miejsca 13-16.
• W Pucharze Kasprowego drużyny utworzą grupę 6-cio zespołową i rywalizować będą
systemem ,,każdy z każdym”. 

 

GRUPA A 

 25 CZERWCA 2018 – PONIEDZIAŁEK


8.30 GAS GRODKÓW - AP TALENTY EŁK (1:1)

8.30 UKS FRENDO DYWITY - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA (1:1)

8.55 ORZEŁ SŁUŻEWO - KS ORZEŁ WAŁCZ (5:1)

8.55 UKS ORLIK RAJCZA - NOTECIANKA PAKOŚĆ I (2:0)

9.20 GAS GRODKÓW - UKS FRENDO DYWITY (2:4)

9.20 AP TALENTY EŁK - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA (0:3)

9.45 ORZEŁ SŁUŻEWO - UKS ORLIK RAJCZA (5:2)

9.45 KS ORZEŁ WAŁCZ - NOTECIANKA PAKOŚĆ I (0:3)

10.10 GAS GRODKÓW - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA (0:9)

10.10 AP TALENTY EŁK - UKS FRENDO DYWITY (1:1)
10.35 ORZEŁ SŁUŻEWO - NOTECIANKA PAKOŚĆ I (7:0)

10.35 KS ORZEŁ WAŁCZ - UKS ORLIK RAJCZA (0:3)

11.00 GAS GRODKÓW - ORZEŁ SŁUŻEWO (1:5)

11.00 AP TALENTY EŁK - KS ORZEŁ WAŁCZ (4:0)

 

26 CZERWCA 2018 – WTOREK

Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)
1x16 minut

19.15 UKS FRENDO DYWITY - UKS ORLIK RAJCZA (2:2)

19.15 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - NOTECIANKA PAKOŚĆ I (1:0)

19.35 GAS GRODKÓW - KS ORZEŁ WAŁCZ (1:1)

19.35 AP TALENTY EŁK - ORZEŁ SŁUŻEWO (0:3)

19.55 UKS FRENDO DYWITY - NOTECIANKA PAKOŚĆ I (0:0)

19.55 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - UKS ORLIK RAJCZA (1:0)

20.15 GAS GRODKÓW - NOTECIANKA PAKOŚĆ I (1:0)

20.15 AP TALENTY EŁK - UKS ORLIK RAJCZA (0:1)

20.35 UKS FRENDO DYWITY - KS ORZEŁ WAŁCZ (3:0)

20.35 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - ORZEŁ SŁUŻEWO (0:4)

20.55 GAS GRODKÓW - UKS ORLIK RAJCZA (0:1)

20.55 AP TALENTY EŁK - NOTECIANKA PAKOŚĆ I (0:1)

21.15 UKS FRENDO DYWITY - ORZEŁ SŁUŻEWO (0:5)

21.15 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - KS ORZEŁ WAŁCZ (4:0)

 

TABELA GRUPA A

--------------------------------------

A1.ORZEŁ SŁUŻEWO21 pkt. (34-4)

A2.AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 16 pkt. (19-5)

A3.UKS ORLIK RAJCZA 13 pkt. (11-8)

A4.UKS FRENDO DYWITY 10 pkt. (11-11)

A5.NOTECIANKA PAKOŚĆ I 7 pkt. (4-11)

A6.AP TALENTY EŁK 5 pkt. (6-10)

A7.GAS GRODKÓW 5 pkt. (6-21)

A8.KS ORZEŁ WAŁCZ 1 pkt. (2-23)

 

GRUPA B 
 

25 CZERWCA 2018 – Poniedziałek

11.25 UKS JASTRZĄB - UNIA WILKOŁAZ (1:1)

11.25 ZKP ASY ZAKOPANE - UKS PIEŃSK (2:1)

11.50 LKS UNIA ŁUKAWIEC - NOTECIANKA PAKOŚĆ II (0:3)

11.50 LUBUSZANIN DREZDENKO - UKS JASTRZĄB (0:3)

12.15 UNIA WILKOŁAZ - ZKP ASY ZAKOPANE (3:0)

12.15 UKS PIEŃSK - LKS UNIA ŁUKAWIEC (1:1)

12.40 UKS JASTRZĄB - NOTECIANKA PAKOŚĆ II (0:2)

12.40 UNIA WILKOŁAZ - LUBUSZANIN DREZDENKO (2:0)

13.05 ZKP ASY ZAKOPANE - LKS UNIA ŁUKAWIEC (6:1)

13.05 UNIA WILKOŁAZ - NOTECIANKA PAKOŚĆ II (1:5)

13.30 UKS PIEŃSK - LUBUSZANIN DREZDENKO (1:0)

 

26 CZERWCA 2018 – Wtorek

Boisko Api 2, Zakopane, ul. Jaszczurówka-Bory


18.50 UKS JASTRZĄB - LKS UNIA ŁUKAWIEC (2:0)

18.50 ZKP ASY ZAKOPANE - NOTECIANKA PAKOŚĆ II(0:3)

18.50 UNIA WILKOŁAZ - UKS PIEŃSK(0:3)

19.30 UKS JASTRZĄB - ZKP ASY ZAKOPANE (5:0)

19.30 LKS UNIA ŁUKAWIEC - LUBUSZANIN DREZDENKO (1:1)

19.30 UKS PIEŃSK - NOTECIANKA PAKOŚĆ II (0:1)

20.10 UKS JASTRZĄB - UKS PIEŃSK (2:0)

20.10 LUBUSZANIN DREZDENKO - NOTECIANKA PAKOŚĆ II (0:3)

20.10 UNIA WILKOŁAZ - LKS UNIA ŁUKAWIEC(0:1)

20.50 LUBUSZANIN DREZDENKO - ZKP ASY ZAKOPANE (1:2)

 

TABELA GRUPA B 

----------------------------

B1. NOTECIANKA PAKOŚĆ II 18 pkt. (17-1)

B2. UKS JASTRZĄB 13 pkt. (13-3)

B3. ZKP ASY ZAKOPANE 9 pkt. (10-14)

B4. UKS PIEŃSK7 pkt. (6-6)

B5. UNIA WILKOŁAZ 7 pkt. (7-10)

B6. LKS UNIA ŁUKAWIEC 5 pkt. (4-13)

B7. LUBUSZANIN DREZDENKO 1 pkt. (2-12)

 

GRUPA C 
 

25 CZERWCA 2018 – Poniedziałek

13.30 MKS OLIMPIA POGOŃ - TS WOLNI KŁAJ (4:0)

13.55 ASTORIA SZCZERCÓW - GÓRNIK N M WAŁBRZYCH (1:6)

13.55 SOKOŁEK NISKO - ORZEŁ SIDZINA (1:4)

14.20 KS CHEŁMEK - MKS OLIMPIA POGOŃ (2:2)

14.20 TS WOLNI KŁAJ - ASTORIA SZCZERCÓW (1:1)

14.45 GÓRNIK N M WAŁBRZYCH - SOKOŁEK NISKO (4:1)

14.45 MKS OLIMPIA POGOŃ - ORZEŁ SIDZINA (1:2)

15.10 TS WOLNI KŁAJ - KS CHEŁMEK (0:5)

15.10 ASTORIA SZCZERCÓW - SOKOŁEK NISKO (2:4)

15.35 TS WOLNI KŁAJ - ORZEŁ SIDZINA (0:4)

15.35 GÓRNIK N M WAŁBRZYCH - KS CHEŁMEK (1:0)

 

26 CZERWCA 2018 – Wtorek

 

Boisko Api 2, Zakopane, ul. Jaszczurówka-Bory

 

19.10 MKS OLIMPIA POGOŃ - SOKOŁEK NISKO (3:0)

19.10 ASTORIA SZCZERCÓW - ORZEŁ SIDZINA (4:1)

19.10 TS WOLNI KŁAJ - GÓRNIK N M WAŁBRZYCH(0:4)

19.50 MKS OLIMPIA POGOŃ - ASTORIA SZCZERCÓW (5:0)

19.50 SOKOŁEK NISKO - KS CHEŁMEK (1:0)

19.50 GÓRNIK N M WAŁBRZYCH - ORZEŁ SIDZINA (3:0)

20.30 MKS OLIMPIA POGOŃ - GÓRNIK N M WAŁBRZYCH (0:0)

20.30 KS CHEŁMEK - ORZEŁ SIDZINA (1:1)

20.30 TS WOLNI KŁAJ - SOKOŁEK NISKO (1:0)

20.50 KS CHEŁMEK - ASTORIA SZCZERCÓW (1:3)

 

TABELA GRUPA C

---------------------------------

C1. GÓRNIK N M WAŁBRZYCH 16 pkt. (18-2)

C2. MKS OLIMPIA POGOŃ STASZÓW 11 pkt. (15-4)

C3. ORZEŁ SIDZINA 10 pkt. (12-10)

C4. ASTORIA SZCZERCÓW 7 pkt. (11-17)

C5. SOKOŁEK NISKO 6 pkt. (7-14)

C6. KS CHEŁMEK 5 pkt. (9-8)

C7. TS WOLNI KŁAJ 4 pkt. (2-18)

 

PUCHAR KASPROWEGO
Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)
1x16 minut

27 CZERWCA 2018 – Środa

 

19.20 (A7)GAS GRODKÓW - C7) TS WOLNI KŁAJ (0:1)

19.20 (B6) LKS UNIA ŁUKAWIEC - B7) LUBUSZANIN DREZDENKO (2:0)

19.40 (A8) KS ORZEŁ WAŁCZ - C6) KS CHEŁMEK (0:2)

19.40 (A7) GAS GRODKÓW - B6) LKS UNIA ŁUKAWIEC(1:1)

20.00 (C7) TS WOLNI KŁAJ - B7) LUBUSZANIN DREZDENKO (0:0)

20.00 (A7) GAS GRODKÓW - C6) KS CHEŁMEK (0:1)

20.20 (B6) LKS UNIA ŁUKAWIEC - A8) KS ORZEŁ WAŁCZ (0:0)

20.20 (C7) TS WOLNI KŁAJ- C6) KS CHEŁMEK(0:0)

20.40 (B7) LUBUSZANIN DREZDENKO - A8) KS ORZEŁ WAŁCZ (2:0)

20.40 (B6) LKS UNIA ŁUKAWIEC- C7) TS WOLNI KŁAJ (4:0)

21.00 (A8) KS ORZEŁ WAŁCZ - A7) GAS GRODKÓW (1:1)

21.00 (C6) KS CHEŁMEK - B7) LUBUSZANIN DREZDENKO (2:0)

21.20 (A8) KS ORZEŁ WAŁCZ - C7) TS WOLNI KŁAJ(4:1)

21.20 (C6) KS CHEŁMEK - B6) LKS UNIA ŁUKAWIEC (0:1)

21.40 (B7) LUBUSZANIN DREZDENKO - A7) GAS GRODKÓW (1:0)

 

TABELA KOŃCOWA PUCHAR KASPROWEGO

-----------------------------------------

1. LKS UNIA ŁUKAWIEC 11 pkt. (8-1)

2. KS CHEŁMEK 10 pkt. (5-1)

3. LUBUSZANIN DREZDENKO 7 pkt. (3-4)

4. KS ORZEŁ WAŁCZ 5 pkt (5-6)

5. TS WOLNI KŁAJ 5 pkt (5-5)

6. GAS GRODKÓW 2 pkt. (2-5)

 

II RUNDA TURNIEJU

 

GRUPA I 1x16 minut
Boisko Api 2, Zakopane, ul. Jaszczurówka-Bory
(wjazd na skrzyżowaniu z Broniewskiego)

 

27 CZERWCA 2018 – Środa


18.15 A1) ORZEŁ SŁUŻEWO - B4) UKS PIEŃSK (2:0)

18.15 C2) MKS OLIMPIA POGOŃ STASZÓW - A6) AP TALENTY EŁK (2:0)

18.55 A1) ORZEŁ SŁUŻEWO - A6) AP TALENTY EŁK (3:0)

19.15 C2) MKS OLIMPIA POGOŃ STASZÓW - B4) UKS PIEŃSK (1:0)

19.55 A1) ORZEŁ SŁUŻEWO - C2) MKS OLIMPIA POGOŃ STASZÓW (2:0)

19.55 B4) UKS PIEŃSK - A6) AP TALENTY EŁK (0:1)

 

TABELA GRUPA I

------------------------

I1. ORZEŁ SŁUŻEWO 9 pkt. (7-0)

I2. MKS OLIMPIA POGOŃ STASZÓW 6 pkt. (3-2)

I3. AP TALENTY EŁK 3 pkt. (1-5)

I4. UKS PIEŃSK 0 pkt. (0-4)


GRUPA II 1x16 minut
27 CZERWCA 2018 – Środa


18.15 B1) NOTECIANKA PAKOŚĆ II - C4) ASTORIA SZCZERCÓW (6:0)

18.35 A3) UKS ORLIK RAJCZA - B5) UNIA WILKOŁAZ (2:0)

19.15 B1) NOTECIANKA PAKOŚĆ II - B5) UNIA WILKOŁAZ (2:0)

19.15 A3) UKS ORLIK RAJCZA - C4) ASTORIA SZCZERCÓW (4:1)

20.15 B1) NOTECIANKA PAKOŚĆ II - A3) UKS ORLIK RAJCZA (1:3)

20.15 B5) UNIA WILKOŁAZ - C4) ASTORIA SZCZERCÓW (1:0)

 

TABELA GRUPA II

-------------------------

II1. UKS ORLIK RAJCZA 9 pkt (9-2)

II2. NOTECIANKA PAKOŚĆ II 6 pkt. (9-3)

II3. UNIA WILKOŁAZ 3 pkt (1-4)

II4. ASTORIA SZCZERCÓW 0 pkt. (1-11)


GRUPA III 1x16 minut
Boisko Api 2, Zakopane, ul. Jaszczurówka-Bory
(wjazd na skrzyżowaniu z Broniewskiego)

 

27 CZERWCA 2018 – Środa


18.35 C1) GÓRNIK N M WAŁBRZYCH - A4) UKS FRENDO DYWITY (4:2)

18.35 B3) ZKP ASY ZAKOPANE - C5) SOKOŁEK NISKO (0:1)

19.35 C1) GÓRNIK N M WAŁBRZYCH - C5) SOKOŁEK NISKO (2:0)

19.35 B3) ZKP ASY ZAKOPANE - A4) UKS FRENDO DYWITY (0:1)

20.15 C1) GÓRNIK N M WAŁBRZYCH - B3) ZKP ASY ZAKOPANE (7:0)

20.35 C5) SOKOŁEK NISKO - A4) UKS FRENDO DYWITY(0:1)

 

TABELA GRUPA III

--------------------------

III1. GÓRNIK N M WAŁBRZYCH 9 pkt. (13-2)

III2. UKS FRENDO DYWITY 6 pkt. (4-4)

III3. SOKOŁEK NISKO 3 pkt. (1-3)

III4. ZKP ASY ZAKOPANE 0 pkt. (0-9)


GRUPA IV 1x16 minut
Boisko Api 2, Zakopane, ul. Jaszczurówka-Bory
(wjazd na skrzyżowaniu z Broniewskiego)

 

27 CZERWCA 2018 – Środa

 

18.55 A2) AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - C3) ORZEŁ SIDZINA (3:0)

18.55 B2) UKS JASTRZĄB - A5) NOTECIANKA PAKOŚĆ I (2:0)

19.35 A2) AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - A5) NOTECIANKA PAKOŚĆ I (4:1)

19.55 B2) UKS JASTRZĄB - C3) ORZEŁ SIDZINA (4:0)

20.35 A2) AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - B2) UKS JASTRZĄB (0:3)

20.35 A5) NOTECIANKA PAKOŚĆ I - C3) ORZEŁ SIDZINA (0:2)

 

TABELA GRUPA IV

--------------------------

IV1. UKS JASTRZĄB GŁOWACZÓW 9 pkt. (9-0)

IV2. AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 6 pkt. (7-4)

IV3.ORZEŁ SIDZINA 3 pkt. (2-7)

IV4. NOTECIANKA PAKOŚĆ I 0 pkt. (1-8)

 

Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)

28 CZERWCA 2018 – CZWARTEK 1x16 minut
MECZE O MIEJSCA 13-16

 

½ FINAŁU
14.30 I4 UKS PIEŃSK - II4 ASTORIA SZCZERCÓW (1:0)

14.30 III4 ZKP ASY ZAKOPANE - IV4 NOTECIANKA PAKOŚĆ I. (0:0 k.2-3)

 

MECZ O 15 MIEJSCE

15.30 ZKP ASY ZAKOPANE - ASTORIA SZCZERCÓW  (0:1)

 

MECZ O 13 MIEJSCE

15.30 UKS PIEŃSK. - NOTECIANKA PAKOŚĆ I (4:0)

 

MECZE O MIEJSCA 9-12

 

½ FINAŁU

14.50 I3 AP TALENTY EŁK - II3 UNIA WILKOŁAZ (0:2)

14.50 III3 SOKOŁEK NISKO - IV3 ORZEŁ SIDZINA (2:0)

 

MECZ O 11 MIEJSCE

15.50  AP TALENTY EŁK - ORZEŁ SIDZINA (2:1)

 

MECZ O 9 MIEJSCE
15.50  - SOKOŁEK NISKO - UNIA WILKOŁAZ (0:0 k.4-5)

 

FAZA FINAŁOWA - MECZE O MIEJSCA 5-8

 

½ FINAŁU
15.10 I2 MKS OLIMPIA POGOŃ STASZÓW - II2 NOTECIANKA PAKOŚĆ II (1:2)

15.10 III2 UKS FRENDO DYWITY - IV2 AP BŁĘKITNI OWIŃSKA (0:3)

 

MECZ O 7 MIEJSCE
16.10 MKS OLIMPIA POGOŃ STASZÓW - UKS FRENDO DYWITY (4:1)

 

MECZ O 5 MIEJSCE

16.10 NOTECIANKA PAKOŚĆ II - BŁĘKITNI OWIŃSKA (0:3)

 

MECZE O MIEJSCA 1-4

28 CZERWCA 2018 – CZWARTEK

BOISKO API SPORT ARENA ZAKOPANE ul. PARDAŁÓWKA 9

 

½ FINAŁU

12.05 I1 ORZEŁ SŁUŻEWO - II1 UKS ORLIK RAJCZA (1:0)

12.05 III1 GÓRNIK N M WAŁBRZYCH - IV1 UKS JASTRZĄB GŁOWACZÓW (3:0)

 

MECZ O 3 MIEJSCE

12.55 UKS JASTRZĄB GŁOWACZÓW - ORLIK RAJCZA (2:2 k.2-3)

 

FINAŁ

12.55 GÓRNIK N M WAŁBRZYCH - ORZEŁ SŁUŻEWO (0:4)

 

WYRÓŻNIENIA: 

SEBASTIAN WYDRA - ORLIK RAJCZA 

ANTONI STĘPIEŃ - JASTRZĄB GŁOWACZÓW

JAKUB NOWOMIEJSKI - GÓRNIK NM WAŁBRZYCH 

MVP - KRAJEWSKI KACPER - ORZEŁ SŁUŻEWO.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
I GLMKS Orzeł Służewo
II Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
III UKS Jastrząb Głowaczów
IV UKS Orlik Rajcza
V AP Błękitni Owińska
VI KS Notecianka Pakość II
VII MKS Olimpia Pogoń Staszów
VIII UKS Frendo Dywity
IX Sokołek Nisko
X Unia Wilkołaz
XI AP Talenty Ełk
XII Orzeł Sidzina
XIII UKS Pieńsk
XIV KS Notecianka Pakość I
XV Astoria Szczerców
XVI ZKP Asy Zakopane
XVII LKS Unia Łukawiec
XVIII KS Chełmek
XIX Lubuszanin Drezdenko
XX KS Orzeł Wałcz
XXI TS Wolni Kłaj
XXII GAS Grodków

KATEGORIA U14

• W turnieju wystąpi 14 zespołów podzielonych na dwie grupy A i B.
• Wszystkie mecze w poniedziałek, wtorek i środę będą trwały 2x13 minut.
• Mecze w czwartek będą trwały 2x10 minut.
• W pierwszym etapie drużyny rywalizują systemem ,,każdy z każdym”.
• Po cztery najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do II rundy turnieju głównego. Pozostałe
drużyny zagrają w Pucharze Giewontu.
• W II rundzie turnieju głównego 8 drużyn zostanie podzielonych na 2 grupy po 4 drużyny.
Awans do ½ finału uzyskają zwycięzcy grup oraz drużyny z drugich miejsc, natomiast drużyny z
trzecich i czwartych miejsc zagrają w półfinałach w Pucharze Kasprowego. Zwycięzcy
półfinałów awansują do finału. Przegrani grają mecz o 3 miejsce.
• W Pucharze Giewontu drużyny utworzą grupę 6-cio zespołową i rywalizować będą systemem
,,każdy z każdym”.

 

GRUPA A 
Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)

 

25 CZERWCA 2018 – Poniedziałek

 

14.30 WIELMOŻANKA - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (0:5)

14.30 RM TEAM LĄDEK - POGOŃ MOGILNO (1:0)

15.30 GKS KOLBUDY - CZARNOVIA CZARNA (1:1)

15.30 CIĘŻKOWIANKA JAW. I - WIELMOŻANKA (7:0)

16.30 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - RM TEAM LĄDEK (2:4)

16.30 POGOŃ MOGILNO - GKS KOLBUDY (3:0)

17.30 WIELMOŻANKA - CZARNOVIA CZARNA (0:3)

17.30 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO I (1:5)

18.30 RM TEAM LĄDEK - GKS KOLBUDY (5:0)

18.30 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - CZARNOVIA CZARNA (1:0)

19.30 POGOŃ MOGILNO - CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO I (3:1)

19.30 WIELMOŻANKA - GKS KOLBUDY (0:6)

 

26 CZERWCA 2018 – Wtorek


15.00 RM TEAM LĄDEK - CZARNOVIA CZARNA(2:0)

15.00 WIELMOŻANKA - POGOŃ MOGILNO (1:5)

16.00 GKS KOLBUDY - CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO I (1:3)

16.00 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - POGOŃ MOGILNO(2:1)

17.00 CIĘŻKOWIANKA JAW. I - CZARNOVIA CZARNA (1:0)
17.00 WIELMOŻANKA - RM TEAM LĄDEK (0:5)
18.00 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - GKS KOLBUDY(4:0)
18.00 POGOŃ MOGILNO - CZARNOVIA CZARNA (4:0)
19.00 CIĘŻKOWIANKA JAW. I - RM TEAM LĄDEK (0:4)

 

TABELA GRUPA A
------------------------------------
A1.RM TEAM LĄDEK 18 pkt. (21-2)
A2.CIĘŻKOWIANKA JAW. I 12 pkt. (17-9)
A3.POGOŃ MOGILNO 12 pkt. (16-5)
A4.SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 12 pkt. (15-10)
A5.CZARNOVIA CZARNA4 pkt. (4-9)
A6.GKS KOLBUDY 4 pkt. (8-16)
A7.WIELMOŻANKA 0 pkt. (1:31)

 

GRUPA B 
Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)

 

25 CZERWCA 2018 – Poniedziałek


15.00 POGOŃ PRUDNIK - NIDA SOBKÓW (9:0)

15.00 WOJTAS PRABUTY - GIGANCI RADYMNO(5:1)

16.00 ORZEŁ WAŁCZ - CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO II (5:0)

16.00 SPARTA KAZIMIERZA W. - POGOŃ PRUDNIK (0:1)

17.00 NIDA SOBKÓW - WOJTAS PRABUTY (0:5)

17.00 GIGANCI RADYMNO - ORZEŁ WAŁCZ (1:4)

18.00 POGOŃ PRUDNIK - CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO II (2:1)

18.00 NIDA SOBKÓW - SPARTA KAZIMIERZA WIELKA (1:9)

19.00 WOJTAS PRABUTY - ORZEŁ WAŁCZ (1:0)

19.00 GIGANCI RADYMNO - SPARTA KAZIMIERZA WIELKA (2:2)

 

26 CZERWCA 2018 – Wtorek


14.30 NIDA SOBKÓW - CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO II (2:2)

14.30 POGOŃ PRUDNIK - ORZEŁ WAŁCZ (0:2)

15.30 WOJTAS PRABUTY - CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO II (11:1)

15.30 POGOŃ PRUDNIK - GIGANCI RADYMNO (7:2)

16.30 ORZEŁ WAŁCZ - SPARTA KAZIMIERZA WIELKA (2:0)

16.30 NIDA SOBKÓW - GIGANCI RADYMNO (1:4)

17.30 SPARTA KAZIMIERZA W. - CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO II (3:1)

17.30 POGOŃ PRUDNIK - WOJTAS PRABUTY (1:2)

18.30 NIDA SOBKÓW - ORZEŁ WAŁCZ (0:8)

18.30 GIGANCI RADYMNO - CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO II(4:1)

19.00 SPARTA KAZIMIERZA W. - WOJTAS PRABUTY (1:6) 

 

TABELA GRUPA B
-----------------------------------
B1. WOJTAS PRABUTY 18 pkt. (30-4)
B2. ORZEŁ WAŁCZ 15 pkt. (22-2)
B3. POGOŃ PRUDNIK 12 pkt. (20-7)
B4. SPARTA KAZIMIERZA WIELKA 7 pkt. (15-13)
B5. GIGANCI RADYMNO 7 pkt. (14-21)
B6. CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO II 1 pkt. (6-27)
B7. NIDA SOBKÓW 1 pkt. (4-37)

PUCHAR GIEWONTU

Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)

 

27 CZERWCA 2018 – Środa 2x13 minut

 

17.00 A5) CZARNOVIA CZARNA - B6) CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO II (0:0)

17.00 B5) GIGANCI RADYMNO - A6) GKS KOLBUDY (1:2)

17.35 A5) CZARNOVIA CZARNA - B7) NIDA SOBKÓW (0:1)

17.35 B5) GIGANCI RADYMNO - A7) WIELMOŻANKA (5:0)

18.10 B6) CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO II - B7) NIDA SOBKÓW (3:2)

18.10 A6) GKS KOLBUDY - A7) WIELMOŻANKA (8:0)

18.45 A5) CZARNOVIA CZARNA - A6) GKS KOLBUDY (1:2)

18.45 B5) GIGANCI RADYMNO - B6) CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO II (3:1)

19.20 B7) NIDA SOBKÓW - A7) WIELMOŻANKA (0:1)

 

28 CZERWCA 2018 – Czwartek 2x10 minut

BOISKO API SPORT ARENA ZAKOPANE ul. PARDAŁÓWKA 9

 

13.20 B5) GIGANCI RADYMNO - B7) NIDA SOBKÓW (1:1)

13.20 B6) CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO II - A7) WIELMOŻANKA (1:3)

13.45 A6) GKS KOLBUDY. - B7) NIDA SOBKÓW (4:1)

13.45 A5) CZARNOVIA CZARNA - B5) GIGANCI RADYMNO (0:1)

14.10 B6) CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO II - A6) GKS KOLBUDY (0:2)

14.10 A5) CZARNOVIA CZARNA - A7) WIELMOŻANKA (0:1)

 

TABELA PUCHAR GIEWONTU

------------------------------------------

1. GKS KOLBUDY 15 pkt. (18-3)

2. GIGANCI RADYMNO 10 pkt. (11-4)

3. WIELMOŻANKA 9 pkt. (9-14)

4.CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO II 4 pkt. (5-10)

5. NIDA SOBKÓW 4 pkt. (5-9)

6. CZARNOVIA CZARNA 1 pkt. (1-5)

 

 

II RUNDA TURNIEJU

 

GRUPA I 2x13 minut
Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)

 

27 CZERWCA 2018 – Środa


14.00 A1 RM TEAM LĄDEK - B3 POGOŃ PRUDNIK (3:1)

14.00 B2 ORZEŁ WAŁCZ - A4 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (0:2)

15.00 A1 RM TEAM LĄDEK - A4 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (0:0)

15.00 B2 ORZEŁ WAŁCZ - B3 POGOŃ PRUDNIK (0:1)

16.00 A1 RM TEAM LĄDEK - B2 ORZEŁ WAŁCZ (2:1)

16.00 B3 POGOŃ PRUDNIK - A4 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (0:4)

 

TABELA GRUPA I 

-------------------------

I1. SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE  7 pkt. (6-0)

I2. RM TEAM LĄDEK  7 pkt. (5-2)

I3. POGOŃ PRUDNIK  3 pkt. (2-8)

I4. ORZEŁ WAŁCZ 0 pkt. (1-4)


GRUPA II 2x13 minut
Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)

 

27 CZERWCA 2018 – Środa


14.30 B1 WOJTAS PRABUTY - A3 POGOŃ MOGILNO (2:0)

14.30 A2 CIĘŻKOWIANKA JAW. I - B4 SPARTA KAZIMIERZA WIELKA (2:0)

15.30 B1 WOJTAS PRABUTY - B4 SPARTA KAZIMIERZA WIELKA (1:0)

15.30 A2 CIĘŻKOWIANKA JAW. I - A3 POGOŃ MOGILNO (4:4)

16.30 B1 WOJTAS PRABUTY - A2 CIĘŻKOWIANKA JAW. I (2:1)

16.30 B4 SPARTA KAZIMIERZA WIELKA - A3 POGOŃ MOGILNO (1:9)

 

TABELA GRUPA II

--------------------------

II1. WOJTAS PRABUTY 9 pkt. (5-1)

II2. POGOŃ MOGILNO 4 pkt. (13-7)

II3. CIĘŻKOWIANKA JAW. I 4 pkt. (7-6)

II4. SPARTA KAZIMIERZA WIELKA 0 pkt. (1-12)

 

PUCHAR KASPROWEGO

BOISKO API SPORT ARENA ZAKOPANE ul. PARDAŁÓWKA 9

2x10 minut

28 CZERWCA 2018 – CZWARTEK

 

½ FINAŁU

14.30 I3) POGOŃ PRUDNIK - II4) SPARTA KAZIMIERZA WIELKA (1:0)

14.30 I4) ORZEŁ WAŁCZ - II3) CIĘŻKOWIANKA JAW. I (2:0)

 

MECZ O 7 MIEJSCE

15.20 SPARTA KAZIMIERZA WIELKA - CIĘŻKOWIANKA JAW. I (1:4)

 

FINAŁ PUCHARU KASPROWEGO
MECZ O 5 MIEJSCE

15.20 POGOŃ PRUDNIK - ORZEŁ WAŁCZ (0:0 k.1-3)

 

FAZA FINAŁOWA

BOISKO API SPORT ARENA ZAKOPANE ul. PARDAŁÓWKA 9

MECZE O MIEJSCA 1-4

2x10 minut

28 CZERWCA 2018 – CZWARTEK

 

½ FINAŁU

14.55 I1) SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - II2) POGOŃ MOGILNO (1:1 k. 3-1)

14.55 I2) RM TEAM LĄDEK - II1) WOJTAS PRABUTY (v.o. 0:3)

 

MECZ O 3 MIEJSCE

15.45 RM TEAM LĄDEK - POGOŃ MOGILNO (v.o. 0:3)

 

FINAŁ

15.45 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - WOJTAS PRABUTY (0:1)

 

WYRÓŻNIENIE:

KACPER STRZELECKI - POGOŃ MOGILNO

MACIEJ PAWLISZ - ORZEŁ WAŁCZ

KAMIL KLIŚ - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE

MVP - DAWID TATARA - WOJTAS PRABUTY

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA: 
I GKS Wojtas Prabuty
II Spójnia Zebrzydowice
III Pogoń Mogilno
IV RM Team Lądek
V KS Orzeł Wałcz
VI MKS Pogoń Prudnik
VII LKS Ciężkowianka Jaworzno I
VIII Sparta Kazimierza Wielka
IX GKS Kolbudy
X Giganci Radymno
XI Wielmożanka Wielmoża
XII LKS Ciężkowianka Jaworzno II
XIII KS Nida Sobków
XIV Reprezentacja Gminy Czarna

KATEGORIA U16

W turnieju wystąpi 8 zespołów.
• Wszystkie mecze będą trwały 2x10 minut.
• W pierwszym etapie drużyny rywalizują systemem ,,każdy z każdym” mecz i rewanż.
• Cztery najlepsze drużyny awansują do półfinałów. Pary półfinałowe ustalone są
na podstawie rozgrywek grupowych (1 z 4, 2 z 3.)
• Zwycięzcy półfinałów awansują do finału. Przegrani grają mecz o 3 miejsce.
• Drużyny z miejsc 5,6,7,8 zagrają w półfinałach o tzw. Puchar Kasprowego. Pary półfinałowe
ustalone są na podstawie rozgrywek grupowych (5 z 8, 6 z 7.)
• Zwycięzcy półfinałów zagrają o 1 miejsce, a przegrani o 3 miejsce w Pucharze Kasprowego.

 

BOISKO MOSIR ZAKOPANE ul. ORKANA 2

 

25 CZERWCA 2018 – PONIEDZIAŁEK

 

16.00 OMEGA KLESZCZÓW - POLONIAPŁOTY (3:1)

16.00 GAS GRODKÓW - SPARTA KAZIMIERZA WIELKA (0:3)

16.25 DĄB PRZYBYSZÓW - NOTECIANKA PAKOŚĆ I (3:1)

16.25 NOTECIANKA PAKOŚĆ II - POGOŃ MOGILNO (3:5)

16.50 OMEGA KLESZCZÓW - GAS GRODKÓW (6:0)

16.50 POLONIA PŁOTY - SPARTA KAZIMIERZA WIELKA (1:3)

17.15 DĄB PRZYBYSZÓW - NOTECIANKA PAKOŚĆ II(2:2)

17.15 NOTECIANKA PAKOŚĆ I - POGOŃ MOGILNO (2:1)

17.40 OMEGA KLESZCZÓW - SPARTA KAZIMIERZA WIELKA (3:2)

17.40 POLONIA PŁOTY - GAS GRODKÓW (5:1)

18.05 DĄB PRZYBYSZÓW - POGOŃ MOGILNO (1:1)

18.05 NOTECIANKA PAKOŚĆ I - NOTECIANKA PAKOŚĆ II (2:4)

 

26 CZERWCA 2018 – WTOREK

BOISKO API SPORT ARENA ZAKOPANE ul. PARDAŁÓWKA 9
1x20 minut

 

18.40 OMEGA KLESZCZÓW - DĄB PRZYBYSZÓW(0:3)

18.40 POLONIA PŁOTY - NOTECIANKA PAKOŚĆ I (0:0)

19.00 GAS GRODKÓW - NOTECIANKA PAKOŚĆ II (0:2)

19.00 SPARTA KAZIMIERZA W. - POGOŃ MOGILNO(1:0)

19.25 OMEGA KLESZCZÓW - NOTECIANKA PAKOŚĆ I (5:1)

19.25 POLONIA PŁOTY - DĄB PRZYBYSZÓW(2:3)

19.45 GAS GRODKÓW - POGOŃ MOGILNO (1:3)

19.45 SPARTA KAZIMIERZA W. - NOTECIANKA PAKOŚĆ II (0:2)

20.10 OMEGA KLESZCZÓW - POGOŃ MOGILNO(2:1)

20.10 POLONIA PŁOTY - NOTECIANKA PAKOŚĆ II(1:4)

20.30 GAS GRODKÓW - NOTECIANKA PAKOŚĆ I (1:3)

20.30 SPARTA KAZIMIERZA W. - DĄB PRZYBYSZÓW(0:2)

20.55 OMEGA KLESZCZÓW - NOTECIANKA PAKOŚĆ II (0:3)

20.55 POLONIA PŁOTY - POGOŃ MOGILNO (0:1)

21.15 GAS GRODKÓW - DĄB PRZYBYSZÓW (0:6)

21.15 SPARTA KAZIMIERZA W. - NOTECIANKA PAKOŚĆ I (2:1)

 

TABELA GRUPY U16

---------------------------------

1. DĄB PRZYBYSZÓW 17 pkt. (20-6)

2. NOTECIANKA PAKOŚĆ II  16 pkt. (20-10)

3. OMEGA KLESZCZÓW 15 pkt. (19-11)

4. SPARTA KAZIMIERZA W. 12 pkt. (11-9)

5. POGOŃ MOGILNO  10 pkt. (12-10)

6. NOTECIANKA PAKOŚĆ I  7 pkt. (10-16)

7. POLONIA PŁOTY  4 pkt. (10-15)

8. GAS GRODKÓW 0 pkt. (3-28)

 

 

BOISKO API SPORT ARENA ZAKOPANE ul. PARDAŁÓWKA 9

PUCHAR KASPROWEGO
MECZE O MIEJSCA 5-8

1x20 minut

27 CZERWCA 2018 – ŚRODA

 

½ FINAŁU

18.00 5 POGOŃ MOGILNO- 8 GAS GRODKÓW (3:1)

18.00 6 NOTECIANKA PAKOŚĆ I- 7 POLONIA PŁOTY (2:3)

 

MECZ O 7 MIEJSCE

18.50 GAS GRODKÓW - NOTECIANKA PAKOŚĆ I (1:3)

 

FINAŁ PUCHARU KASPROWEGO
MECZ O 5 MIEJSCE

18.50 POGOŃ MOGILNO - POLONIA PŁOTY (0:0 k.1:2)

 

 

BOISKO API SPORT ARENA ZAKOPANE ul. PARDAŁÓWKA 9

FAZA FINAŁOWA
MECZE O MIEJSCA 1-4

 

1x20 minut

 

27 CZERWCA 2018 – ŚRODA

 

 ½ FINAŁU

 

18.25 1 DĄB PRZYBYSZÓW - 4 SPARTA KAZIMIERZA W. (1:1 k. 2-1)

 18.25 2 NOTECIANKA PAKOŚĆ II - 3 OMEGA KLESZCZÓW (1:0)

  

MECZ O 3 MIEJSCE

 19.15 OMEGA KLESZCZÓW - SPARTA KAZIMIERZA W. (1:2)

  

FINAŁ

 19.15 NOTECIANKA PAKOŚĆ II - DĄB PRZYBYSZÓW (3:2)

 

WYRÓŻNIENIA: 
Najlepszy zawodnik: Michał Ratajski Notecianka Pakość II
Wyróżnienie: Filip Zatorski Omega Kleszczów
Wyróżnienie:  Krystian Kądzielski Sparta Kazimierza Wielka
Wyróżnienie:  Mikołaj Kiełczewski Dąb Przybyszów

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA: 
I Notecianka Pakość II
II Dąb Przybyszów
III Sparta Kazimierza Wielka
IV LKS Omega Kleszczów
V LKS Polonia Płoty
VI Pogoń Mogilno
VII Notecianka Pakość I
VIII GAS Grodków

 

 

KATEGORIA U15

 

 

16.00 OMEGA KLESZCZÓW - POLONIA PŁOTY (3:1)

16.00 GAS GRODKÓW - SPARTA KAZIMIERZA WIELKA (0:3)

16.50 OMEGA KLESZCZÓW - GAS GRODKÓW (6:0)

16.50 POLONIA PŁOTY - SPARTA KAZIMIERZA WIELKA (1:3)

17.40 OMEGA KLESZCZÓW - SPARTA KAZIMIERZA WIELKA (3:2)

17.40 POLONIA PŁOTY - GAS GRODKÓW (5:1)

18.40 OMEGA KLESZCZÓW - DĄB PRZYBYSZÓW (0:3)

19.25 POLONIA PŁOTY - DĄB PRZYBYSZÓW (2:3)

20.30 SPARTA KAZIMIERZA W. - DĄB PRZYBYSZÓW (0:2)

21.15 GAS GRODKÓW - DĄB PRZYBYSZÓW (0:6)

 

 

TABELA GRUPY U15

---------------------------------

1. DĄB PRZYBYSZÓW 12 pkt. (14-2)

2. OMEGA KLESZCZÓW 9 pkt. (12-6)

3. SPARTA KAZIMIERZA W. 6 pkt. (8-6)

4. POLONIA PŁOTY 3 pkt. (9-10)

5. GAS GRODKÓW 0 pkt. (1-20)

 


WYRÓŻNIENIA:

Najlepszy zawodnik Gabriel Draczyński Dąb Przybyszów
Wyróżnienie Patryk Gal LKS Omega Kleszczów
Wyróżnienie Sebastian Maderak Sparta Kazimierza Wielka
Wyróżnienie Daniel Ratajczyk LKS Polonia Płoty

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I Dąb Przybyszów
II LKS Omega Kleszczów
III Sparta Kazimierza Wielka
IV LKS Polonia Płoty
V GAS Grodków