Tatry Cup 2019 - wyniki


KATEGORIA U8

 

 •W turnieju Tatry Cup 2019, w kategorii U8 wystąpi 10 zespołów, które zagrają w grupie A systemem „każdy z każdym”.
• Tabela po zakończeniu wszystkich spotkań w grupie będzie końcową klasyfikacją kategorii U8
i jednocześnie klasyfikacją do II rundy rozgrywek w kategorii U9. Po zakończeniu rozgrywek w grupie odbędzie się dekoracja drużyn w kategorii U8.
• Wszystkie mecze będą trwały 1x15 minut.
• W trzecim dniu turnieju drużyny z rocznika 2011 i młodsi dołączą do rywalizacji w kategorii U9, w której w sumie wystąpi 29 zespołów podzielonych na 3 grupy (A, B, C,) po 10 drużyn w grupach A i B, oraz 9 drużyn w grupie C.
• Do II rundy turnieju głównego awansuje po pięć najlepszych drużyn z każdej grupy, oraz jedna drużyna z szóstego miejsca z grup dziesięciozespołowych (A, B) z lepszym bilansem punktów i bramek. Pozostałe drużyny zagrają w Pucharze Giewontu i Pucharze Nosala.
• W Pucharze Giewontu drużyny zagają wg. następującego klucza:
- drużyna z 6 miejsca z grup dziesięciozespołowych (A, B) z gorszym bilansem punktów i bramek, drużyna z 6 miejsca z grupy dziewięciozespołowej (C), drużyny z 7 miejsc każdej grupy, oraz drużyny z 8 miejsc z grup dziesięciozespołowych (A,B).
• W Pucharze Nosala drużyny zagają wg. następującego klucza:
- drużyna z 8 miejsca z grupy dziewięciozespołowej (C), drużyny z 9 miejsc każdej grupy, oraz drużyny z 10 miejsc z grup dziesięciozespołowych (A, B)
• W II rundzie turnieju głównego 16 drużyn zostanie podzielonych na 4 grupy po 4 drużyny.
Awans do ¼ finału uzyskają po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy, drużyny z miejsc trzecich i czwartych zagrają w Pucharze Kasprowego.
• W Pucharze Giewontu 7 drużyn utworzy jedną grupę i rywalizować będzie przez dwa dni systemem ,,każdy z każdym”.
• W Pucharze Nosala 6 drużyn utworzy jedną grupę i rywalizować będzie przez dwa dni systemem ,,każdy z każdym”.
• Szczegółowy program turnieju, z podziałem na grupy, godzinami rozgrywania meczów
przesyłamy w osobnych załącznikach.
• Po zakończeniu meczów każdej grupy, trenerzy drużyn otrzymają harmonogram gier na kolejną fazę turnieju. Bardzo prosimy o odbiór dokumentów przy stoliku organizatorów.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

GRUPA A 1x15 minut
Boisko API 2, Zakopane, wjazd na skrzyżowaniu ulic Droga do Olczy – Pardałówka - Broniewskiego (przedłużenie ulicy Broniewskiego)

 

22 CZERWCA 2019 – SOBOTA

 

Boisko nr 1
8.30 FORTECA ŚWIERKLANY - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III(0:0)

Boisko nr 2
8.30 PIAST ŻMIGRÓD I - CHAMPIONS RAWA M./BIAŁA R. (0:2)

Boisko nr 3
8.30 FM NIKE WILNO - KRAJNA WYRZYSK (1:1)

Boisko nr 4
8.30 PIAST ŻMIGRÓD II - ZJEDNOCZENI STRYKÓW II(3:0)

Boisko nr 1

8.50 ZJEDNOCZENI STRYKÓW I - PRO FAN GOŚCICINO(2:1)

Boisko nr 2
8.50 FORTECA ŚWIERKLANY - PIAST ŻMIGRÓD I (1:0)

Boisko nr 3
8.50 KRAJNA WYRZYSK - PIAST ŻMIGRÓD II (1:1)

Boisko nr 4
8.50 FM NIKE WILNO - CHAMPIONS RAW M./BIAŁA R. (3:0)

Boisko nr 1
9.30 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III - PRO FAN GOŚCICINO (1:2)

Boisko nr 2
9.30 ZJEDNOCZENI STRYKÓW II - ZJEDNOCZENI STRYKÓW I (1:2)

Boisko nr 3
9.30 FM NIKE WILNO - FORTECA ŚWIERKLANY (2:0)

Boisko nr 4
9.30 PIAST ŻMIGRÓD II - CHAMPIONS RAWA M./BIAŁA R. (0:3)

Boisko nr 1
10.00 ZJEDNOCZENI STRYKÓW I - KRAJNA WYRZYSK(4:0)

Boisko nr 2
10.00 PRO FAN GOŚCICINO - ZJEDNOCZENI STRYKÓW II (4:1)

Boisko nr 3
10.00 PIAST ŻMIGRÓD I - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III (1:4)

Boisko nr 4
10.00 FORTECA ŚWIERKLANY - PIAST ŻMIGRÓD II (0:1)

Boisko nr 1
10.40 ZJEDNOCZENI STRYKÓW I - CHAMPIONS RAWA M./BIAŁA R. (0:2)

Boisko nr 2
10.40 KRAJNA WYRZYSK - PRO FAN GOŚCICINO (1:1)

Boisko nr 3
10.40 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III - ZJEDNOCZENI STRYKÓW II(3:0)

Boisko nr 4
10.40 PIAST ŻMIGRÓD I - FM NIKE WILNO (1:3)

Boisko nr 1
11.20 ZJEDNOCZENI STRYKÓW I - FORTECA ŚWIERKLANY (1:0)

Boisko nr 2
11.20 PRO FAN GOŚCICINO - CHAMPIONS RAWA M./BIAŁA R.(1:2)

Boisko nr 3
11.20 FM NIKE WILNO - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III (3:2)

Boisko nr 4
11.20 PIAST ŻMIGRÓD II - PIAST ŻMIGRÓD I(2:1)

23 CZERWCA 2019 – NIEDZIELA

 

Boisko nr 1
8.30 ZJEDNOCZENI STRYKÓW II - KRAJNA WYRZYSK (0:1)

Boisko nr 2
8.30 FORTECA ŚWIERKLANY - PRO FAN GOŚCICINO (3:2)

Boisko nr 3
8.30 PIAST ŻMIGRÓD I - ZJEDNOCZENI STRYKÓW I (0:3)

Boisko nr 4
8.30 FM NIKE WILNO - PIAST ŻMIGRÓD II(0:0)

Boisko nr 1
9.10 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III - KRAJNA WYRZYSK (0:0)

Boisko nr 2
9.10 ZJEDNOCZENI STRYKÓW II - CHAMPIONS RAWA M./BIAŁA R. (0:2)

Boisko nr 3
9.10 ZJEDNOCZENI STRYKÓW I - FM NIKE WILNO (1:0)

Boisko nr 4
9.10 PRO FAN GOŚCICINO - PIAST ŻMIGRÓD I (4:1)

Boisko nr 1
9.45 PIAST ŻMIGRÓD II - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III (0:0)

Boisko nr 2
9.45 ZJEDNOCZENI STRYKÓW II - FORTECA ŚWIERKLANY (0:1)

Boisko nr 3
9.45 KRAJNA WYRZYSK - CHAMPIONS RAWA M./BIAŁA R. (2:1)

Boisko nr 4
9.45 FM NIKE WILNO - PRO FAN GOŚCICINO(0:4)

Boisko nr 1
10.05 PIAST ŻMIGRÓD II - ZJEDNOCZENI STRYKÓW I (0:0)

Boisko nr 2
10.05 PIAST ŻMIGRÓD I - ZJEDNOCZENI STRYKÓW II (0:2)

Boisko nr 3
10.05 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III - CHAMPIONS RAWA M./BIAŁA R.(1:3)

Boisko nr 4
10.05 FORTECA ŚWIERKLANY - KRAJNA WYRZYSK(0:1)

Boisko nr 1
10.40 PRO FAN GOŚCICINO - PIAST ŻMIGRÓD II(0:1)

Boisko nr 2
10.40 ZJEDNOCZENI STRYKÓW II - FM NIKE WILNO (0:6)

Boisko nr 3
10.40 ZJEDNOCZENI STRYKÓW I - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III (4:1)

Boisko nr 4
10.40 PIAST ŻMIGRÓD I - KRAJNA WYRZYSK (2:1)

Boisko nr 4
11.20 FORTECA ŚWIERKLANY - CHAMPIONS RAWA M./BIAŁA R.(0:0)

 

TABELA KOŃCOWA KATEGORII U8

LP./ NAZWA DRUŻYNY / Pkt. / Br.

1. ZJEDNOCZENI STRYKÓW I 22 pkt 17-5 
2. CHAMPIONS RAWA M./BIAŁA R. 19 pkt (15-7)
3. FM NIKE WILNO 17 pkt (18-9)
4. PIAST ŻMIGRÓD II 16 pkt (8-5)
5. PRO FAN GOŚCICINO 13 pkt (19-12)
6. KRAJNA WYRZYSK 13 pkt (8-10) 
7. ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III 12 pkt (13-12)
8. FORTECA ŚWIERKLANY 11 pkt (5-7)
9. ZJEDNOCZENI STRYKÓW II 3 pkt (4-22)
10. PIAST ŻMIGRÓD I 3 pkt (6-22)

 

KATEGORIA U9

 

• W turnieju wystąpi 29 zespołów podzielonych na 3 grupy (A, B, C,) po 10 drużyn w grupach A i B, oraz 9 drużyn w grupie C.
• Wszystkie mecze będą trwały 1x15 minut.
• W pierwszym etapie drużyny rywalizują systemem ,,każdy z każdym”.
• Do II rundy turnieju głównego awansuje po pięć najlepszych drużyn z każdej grupy, oraz jedna drużyna z szóstego miejsca z grup dziesięciozespołowych (A, B) z lepszym bilansem punktów i bramek. Pozostałe drużyny zagrają w Pucharze Giewontu i Pucharze Nosala.
• W Pucharze Giewontu drużyny zagają wg. następującego klucza:
- drużyna z 6 miejsca z grup dziesięciozespołowych (A, B) z gorszym bilansem punktów i bramek, drużyna z 6 miejsca z grupy dziewięciozespołowej (C), drużyny z 7 miejsc każdej grupy, oraz drużyny z 8 miejsc z grup dziesięciozespołowych (A, B).
• W Pucharze Nosala drużyny zagrają wg. następującego klucza:
- drużyna z 8 miejsca z grupy dziewięciozespołowej (C), drużyny z 9 miejsc każdej grupy, oraz drużyny z 10 miejsc z grup dziesięciozespołowych (A, B)
• W II rundzie turnieju głównego 16 drużyn zostanie podzielonych na 4 grupy po 4 drużyny.
Awans do ¼ finału uzyskają po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy, drużyny z miejsc trzecich i czwartych zagrają w Pucharze Kasprowego.
• W Pucharze Giewontu 7 drużyn utworzy jedną grupę i rywalizować będzie przez dwa dni systemem ,,każdy z każdym”.
• W Pucharze Nosala 6 drużyn utworzy jedną grupę i rywalizować będzie przez dwa dni systemem ,,każdy z każdym”.
• Po zakończeniu meczów każdej grupy, trenerzy drużyn otrzymają harmonogram gier na kolejną fazę turnieju. Bardzo prosimy o odbiór dokumentów przy stoliku organizatorów

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GRUPA A 1x15 minut
Boisko API 2, Zakopane, wjazd na skrzyżowaniu ulic Droga do Olczy – Pardałówka - Broniewskiego (przedłużenie ulicy Broniewskiego)

 

22 CZERWCA 2019 – SOBOTA

 

Boisko nr 1
8.30 FORTECA ŚWIERKLANY - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III (0:0)

Boisko nr 2
8.30 PIAST ŻMIGRÓD I - CHAMPIONS RAWA M./BIAŁA R. (0:2)

Boisko nr 3
8.30 FM NIKE WILNO - KRAJNA WYRZYSK (1:1)

Boisko nr 4
8.30 PIAST ŻMIGRÓD II - ZJEDNOCZENI STRYKÓW II (3:0)

Boisko nr 1

8.50 ZJEDNOCZENI STRYKÓW I - PRO FAN GOŚCICINO (2:1)

Boisko nr 2
8.50 FORTECA ŚWIERKLANY - PIAST ŻMIGRÓD I (1:0)

Boisko nr 3
8.50 KRAJNA WYRZYSK - PIAST ŻMIGRÓD II(1:1)

Boisko nr 4
8.50 FM NIKE WILNO - CHAMPIONS RAW M./BIAŁA R. (3:0)

Boisko nr 1
9.30 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III - PRO FAN GOŚCICINO(1:2)

Boisko nr 2
9.30 ZJEDNOCZENI STRYKÓW II - ZJEDNOCZENI STRYKÓW I(1:2)

Boisko nr 3
9.30 FM NIKE WILNO - FORTECA ŚWIERKLANY(2:0)

Boisko nr 4
9.30 PIAST ŻMIGRÓD II - CHAMPIONS RAWA M./BIAŁA R.(0:3)

Boisko nr 1
10.00 ZJEDNOCZENI STRYKÓW I - KRAJNA WYRZYSK (4:0)

Boisko nr 2
10.00 PRO FAN GOŚCICINO - ZJEDNOCZENI STRYKÓW II (4:1)

Boisko nr 3
10.00 PIAST ŻMIGRÓD I - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III (1:4)

Boisko nr 4
10.00 FORTECA ŚWIERKLANY - PIAST ŻMIGRÓD II(0:1)

Boisko nr 1
10.40 ZJEDNOCZENI STRYKÓW I - CHAMPIONS RAWA M./BIAŁA R. (0:2)

Boisko nr 2
10.40 KRAJNA WYRZYSK - PRO FAN GOŚCICINO(1:1)

Boisko nr 3
10.40 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III - ZJEDNOCZENI STRYKÓW II (3:0)

Boisko nr 4
10.40 PIAST ŻMIGRÓD I - FM NIKE WILNO(1:3)

Boisko nr 1
11.20 ZJEDNOCZENI STRYKÓW I - FORTECA ŚWIERKLANY (1:0)

Boisko nr 2
11.20 PRO FAN GOŚCICINO - CHAMPIONS RAWA M./BIAŁA R.(1:2)

Boisko nr 3
11.20 FM NIKE WILNO - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III(3:2)

Boisko nr 4
11.20 PIAST ŻMIGRÓD II - PIAST ŻMIGRÓD I (2:1)

23 CZERWCA 2019 – NIEDZIELA

 

Boisko nr 1
8.30 ZJEDNOCZENI STRYKÓW II - KRAJNA WYRZYSK (0:1)

Boisko nr 2
8.30 FORTECA ŚWIERKLANY - PRO FAN GOŚCICINO (3:2)

Boisko nr 3
8.30 PIAST ŻMIGRÓD I - ZJEDNOCZENI STRYKÓW I(0:3)

Boisko nr 4
8.30 FM NIKE WILNO - PIAST ŻMIGRÓD II(0:0)

Boisko nr 1
9.10 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III - KRAJNA WYRZYSK (0:0)

Boisko nr 2
9.10 ZJEDNOCZENI STRYKÓW II - CHAMPIONS RAWA M./BIAŁA R. (0:2)

Boisko nr 3
9.10 ZJEDNOCZENI STRYKÓW I - FM NIKE WILNO (1:0)

Boisko nr 4
9.10 PRO FAN GOŚCICINO - PIAST ŻMIGRÓD I (4:1)

Boisko nr 1
9.45 PIAST ŻMIGRÓD II - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III  (0:0)

Boisko nr 2
9.45 ZJEDNOCZENI STRYKÓW II - FORTECA ŚWIERKLANY (0:1)

Boisko nr 3
9.45 KRAJNA WYRZYSK - CHAMPIONS RAWA M./BIAŁA R. (2:1)

Boisko nr 4
9.45 FM NIKE WILNO - PRO FAN GOŚCICINO (0:4)

Boisko nr 1
10.05 PIAST ŻMIGRÓD II - ZJEDNOCZENI STRYKÓW I  (0:0)

Boisko nr 2
10.05 PIAST ŻMIGRÓD I - ZJEDNOCZENI STRYKÓW II  (0:2)

Boisko nr 3
10.05 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III - CHAMPIONS RAWA M./BIAŁA R. (1:3) 

Boisko nr 4
10.05 FORTECA ŚWIERKLANY - KRAJNA WYRZYSK  (0:1) 

Boisko nr 1
10.40 PRO FAN GOŚCICINO - PIAST ŻMIGRÓD II  (0:1)

Boisko nr 2
10.40 ZJEDNOCZENI STRYKÓW II - FM NIKE WILNO  (0:6)

Boisko nr 3
10.40 ZJEDNOCZENI STRYKÓW I - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III  (4:1)

Boisko nr 4
10.40 PIAST ŻMIGRÓD I - KRAJNA WYRZYSK (2:1)

Boisko nr 4
11.20 FORTECA ŚWIERKLANY - CHAMPIONS RAWA M./BIAŁA R. (0:0)

 

TABELA GRUPY A- -Punkty - -Bramki
---------------------------------------------------

A1. ZJEDNOCZENI STRYKÓW I 22 pkt 17-5
A2. CHAMPIONS RAWA M./BIAŁA R. 19 pkt (15-7)
A3. FM NIKE WILNO 17 pkt (18-9)
A4. PIAST ŻMIGRÓD II 16 pkt (8-5)
A5. PRO FAN GOŚCICINO 13 pkt (19-12)
A6. KRAJNA WYRZYSK13 pkt (8-10)
A7. ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III 12 pkt (13-12)
A8. FORTECA ŚWIERKLANY 11 pkt (5-7)
A9. ZJEDNOCZENI STRYKÓW II 3 pkt (4-22)
A10. PIAST ŻMIGRÓD I 3 pkt (6-22)

 

GRUPA B 1x15 minut
Boisko API 2, Zakopane, wjazd na skrzyżowaniu ulic Droga do Olczy – Pardałówka - Broniewskiego (przedłużenie ulicy Broniewskiego)

 

 

22 CZERWCA 2019 – SOBOTA

 

Boisko nr 1
8.15 BKS 7 WARSZAWA I - BKS 7 WARSZAWA II (7:2)

Boisko nr 2
8.15 ORZEŁ SIEMIATYCZE - KS ZAKOPANE (0:6)

Boisko nr 3
8.15 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW - AS SULMIERZYCE (5:0)

Boisko nr 4
8.15 SŁOWIK OLKUSZ - REPREZENTACJA GMINY CZARNA(4:0)

Boisko nr 1

9.10 CELULOZA KOSTRZYN - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK I(0:1)

Boisko nr 2
9.10 BKS 7 WARSZAWA I - ORZEŁ SIEMIATYCZE(1:3)

Boisko nr 3
9.10 AS SULMIERZYCE - SŁOWIK OLKUSZ (0:3)

Boisko nr 4
9.10 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW - KS ZAKOPANE (2:1)

Boisko nr 1
9.45 BKS 7 WARSZAWA II - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK I (0:4)

Boisko nr 2
9.45 REPRE. GMINY CZARNA - CELULOZA KOSTRZYN (1:0)

Boisko nr 3
9.45 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW - BKS 7 WARSZAWA I (0:2)

Boisko nr 4
9.45 SŁOWIK OLKUSZ - KS ZAKOPANE(1:1)

Boisko nr 1
10.20 CELULOZA KOSTRZYN - AS SULMIERZYCE (5:0)

Boisko nr 2
10.20 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK I - REPREZENTACJA GMINY CZARNA (0:1)

Boisko nr 3
10.20 ORZEŁ SIEMIATYCZE - BKS 7 WARSZAWA II(6:0)

Boisko nr 4
10.20 BKS 7 WARSZAWA I - SŁOWIK OLKUSZ (1:1)

Boisko nr 1
11.00 CELULOZA KOSTRZYN - KS ZAKOPANE(3:1)

Boisko nr 2
11.00 AS SULMIERZYCE - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK I (0:3)

Boisko nr 3
11.00 BKS 7 WARSZAWA II - REPREZENTACJA GMINY CZARNA (0:2)

Boisko nr 4
11.00 ORZEŁ SIEMIATYCZE - CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW (1:1)

Boisko nr 1
12.20 CELULOZA KOSTRZYN - BKS 7 WARSZAWA I (5:0)

Boisko nr 2
12.20 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK I - KS ZAKOPANE (0:3)

Boisko nr 3
12.20 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW - BKS 7 WARSZAWA II (6:0)

Boisko nr 4
12.20 SŁOWIK OLKUSZ - ORZEŁ SIEMIATYCZE (1:1)

23 CZERWCA 2019 – NIEDZIELA

 

Boisko nr 1
8.15 REPREZE. GMINY CZARNA - AS SULMIERZYCE (1:1)

Boisko nr 2
8.15 BKS 7 WARSZAWA I - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK I(7:8)

Boisko nr 3
8.15 ORZEŁ SIEMIATYCZE - CELULOZA KOSTRZYN (1:1)

Boisko nr 4
8.15 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW - SŁOWIK OLKUSZ (0:1)

Boisko nr 1
8.50 BKS 7 WARSZAWA II - AS SULMIERZYCE(0:1)

Boisko nr 2
8.50 REPREZE. GMINY CZARNA - KS ZAKOPANE (0:5)

Boisko nr 3
8.50 CELULOZA KOSTRZYN - CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW (4:1)

Boisko nr 4
8.50 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK I - ORZEŁ SIEMIATYCZE(2:2)

Boisko nr 1
9.30 SŁOWIK OLKUSZ - BKS 7 WARSZAWA II (8:2)

Boisko nr 2
9.30 REPREZE. GMINY CZARNA - BKS 7 WARSZAWA I (0:1)

Boisko nr 3
9.30 AS SULMIERZYCE - KS ZAKOPANE (0:5)

Boisko nr 4
9.30 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK I (1:0)

Boisko nr 1
10.20 SŁOWIK OLKUSZ - CELULOZA KOSTRZYN (0:0)

Boisko nr 2
10.20 ORZEŁ SIEMIATYCZE - REPREZENTACJA GMINY CZARNA (2:0)

Boisko nr 3
10.20 BKS 7 WARSZAWA II - KS ZAKOPANE (0:7)

Boisko nr 4
10.20 BKS 7 WARSZAWA I - AS SULMIERZYCE (4:0)

Boisko nr 1
11.20 REPREZE. GMINY CZARNA - CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW (0:0)

Boisko nr 2
11.20 CELULOZA KOSTRZYN - BKS 7 WARSZAWA II (8:0)

Boisko nr 3
11.20 BKS 7 WARSZAWA I - KS ZAKOPANE (3:4)

Boisko nr 1
12.20 ORZEŁ SIEMIATYCZE - AS SULMIERZYCE (0:1)

Boisko nr 2
12.20 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK I - SŁOWIK OLKUSZ (0:1)

 

TABELA GRUPY B- -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

B1. KS ZAKOPANE 19 pkt (33-9)

B2. SŁOWIK OLKUSZ 19 pkt (20-5)

B3. CELULOZA KOSTRZYN 17 pkt (26-5)

B4. CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW 14 pkt (16-9)

B5. ORZEŁ SIEMIATYCZE 13 pkt (16-13)

B6. ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK I 13 pkt (18-15)

B7. BKS 7 WARSZAWA I 13 pkt (26-23) 

B8. REPREZE. GMINY CZARNA 11 pkt (5-13)

B9. AS SULMIERZYCE 7 pkt (3-26)

B10. BKS 7 WARSZAWA II 0 pkt (4-49) 

 

 

GRUPA C 1x15 minut
Boisko API 2, Zakopane, wjazd na skrzyżowaniu ulic Droga do Olczy – Pardałówka - Broniewskiego (przedłużenie ulicy Broniewskiego)

 

22 CZERWCA 2019 – SOBOTA

 

boisko nr 1
11.40 TECHNIK ŚWIDWIN - CZARNI WĘGRÓW  (2:1)

boisko nr 2
11.40 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS TEAM PRZECŁAW (0:1)

boisko nr 3
11.40 OLIMPIA ŻERNIKI WR. - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK II (1:2)

boisko nr 4
11.40 FDA WIELISZEW - UKS PIEŃSK (2:2)

boisko nr 1
12.00 CZARNI WĘGRÓW - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (0:0)

boisko nr 2
12.00 HATTRICK GŁUCHOŁAZY - UKS PIEŃSK (0:2)

boisko nr 3
12.00 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK I - FDA WIELISZEW (0:4)

boisko nr 4
12.00 LKS TEAM PRZECŁAW - OLIMPIA ŻERNIKI WR. (0:0)

boisko nr 1

12.40 TECHNIK ŚWIDWIN - HATTRICK GŁUCHOŁAZY (1:0)

boisko nr 2
12.40 OLIMPIA ŻERNIKI WR. - CZARNI WĘGRÓW (0:1)

boisko nr 3
12.40 FDA WIELISZEW - LKS TEAM PRZECŁAW (1:1)

boisko nr 4
12.40 UKS PIEŃSK - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK II (2:1)

boisko nr 1
13.00 HATTRICK GŁUCHOŁAZY - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK II (0:0)

boisko nr 2
13.00 CZARNI WĘGRÓW - FDA WIELISZEW (1:0)

boisko nr 3
13.00 LKS TEAM PRZECŁAW - UKS PIEŃSK (1:6)

boisko nr 4
13.00 TECHNIK ŚWIDWIN - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (2:1)

 

23 CZERWCA 2019 – NIEDZIELA

 

boisko nr 1
11.00 CZARNI WĘGRÓW - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK II (3:0)

boisko nr 2
11.00 HATTRICK GŁUCHOŁAZY - LKS TEAM PRZECŁAW (0:0)

boisko nr 3
11.00 TECHNIK ŚWIDWIN - FDA WIELISZEW (0:3)

boisko nr 4
11.00 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - OLIMPIA ŻERNIKI WR. (1:1)

boisko nr 1
11.40 UKS PIEŃSK - TECHNIK ŚWIDWIN (3:0)

boisko nr 2
11.40 LKS TEAM PRZECŁAW - CZARNI WĘGRÓW (0:1)

boisko nr 3
11.40 OLIMPIA ŻERNIKI WR. - HATTRICK GŁUCHOŁAZY (2:1)

boisko nr 4
11.40 FDA WIELISZEW - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (4:0)

boisko nr 1

12.00 HATTRICK GŁUCHOŁAZY - CZARNI WĘGRÓW (0:5)

boisko nr 2
12.00 TECHNIK ŚWIDWIN - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK II (0:0)

boisko nr 3
12.00 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - UKS PIEŃSK (0:3)

boisko nr 4
12.00 OLIMPIA ŻERNIKI WR. - FDA WIELISZEW  (0:1)

boisko nr 1
12.40 LKS TEAM PRZECŁAW - TECHNIK ŚWIDWIN (0:0)

boisko nr 2
12.40 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK II - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (3:1)

boisko nr 3
12.40 UKS PIEŃSK - OLIMPIA ŻERNIKI WR. (6:0)

boisko nr 4
12.40 FDA WIELISZEW - HATTRICK GŁUCHOŁAZY (3:1)

boisko nr 1
13.00 OLIMPIA ŻERNIKI WR. - TECHNIK ŚWIDWIN (0:0)

boisko nr 2
13.00 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - HATTRICK GŁUCHOŁAZY (1:1)

boisko nr 3
13.00 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK II - LKS TEAM PRZECŁAW (3:2)

boisko nr 4
13.00 UKS PIEŃSK - CZARNI WĘGRÓW (2:0)

 

TABELA GRUPY C- -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

C1. UKS PIEŃSK 22 pkt (26-4)

C2. FDA WIELISZEW 17 pkt (18-5)

C3. CZARNI WĘGRÓW 16 pkt (12-4)

C4. TECHNIK ŚWIDWIN 12 pkt (5-8)

C5. ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK II 11 pkt (9-13)

C6. LKS TEAM PRZECŁAW 7 pkt (5-11)

C7. OLIMPIA ŻERNIKI WR. 6 pkt (4-12)

C8. SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 3 pkt (4-15)

C9. HATTRICK GŁUCHOŁAZY 3 pkt (3-14)

 

 

 

KATEGORIA U9 - II RUNDA TURNIEJU
Boisko API 2, Zakopane, wjazd na skrzyżowaniu ulic Droga do Olczy – Pardałówka - Broniewskiego (przedłużenie ulicy Broniewskiego)


GRUPA I 1x15 minut

 

24 CZERWCA 2019 – PONIEDZIAŁEK

 

boisko nr 1
14.00 A1 ZJEDNOCZENI STRYKÓW I - B4 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW (0:1)

boisko nr 2
14.00 C2 FDA WIELISZEW - A5 PRO FAN GOŚCICINO(9:0)

boisko nr 1
14.40 A1 ZJEDNOCZENI STRYKÓW I - A5 PRO FAN GOŚCICINO (1:1)

boisko nr 2
14.40 C2 FDA WIELISZEW - B4 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW (1:0)

boisko nr 1
15.20 A1 ZJEDNOCZENI STRYKÓW I - C2 FDA WIELISZEW (1:4)

boisko nr 2
15.20 B4 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW - A5 PRO FAN GOŚCICINO (6:0)

 

 TABELA GRUPY I- -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. FDA WIELISZEW  9 pkt (14-1)

2. CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW 6 pkt (7-1)

3. ZJEDNOCZENI STRYKÓW I  1 pkt (2-6)

4. PRO FAN GOŚCICINO 1 pkt (1-14)

 

GRUPA II 1x15 minut

 

24 CZERWCA 2019 – PONIEDZIAŁEK

 

boisko nr 3
14.00 B1 KS ZAKOPANE - C4 TECHNIK ŚWIDWIN (1:0)

boisko nr 4
14.00 A3 FM NIKE WILNO - B5 ORZEŁ SIEMIATYCZE(0:1)

boisko nr 3
14.40 B1 KS ZAKOPANE - B5 ORZEŁ SIEMIATYCZE (4:0)

boisko nr 4
14.40 A3 FM NIKE WILNO - C4 TECHNIK ŚWIDWIN (0:1)

boisko nr 3
15.20 B1 KS ZAKOPANE - A3 FM NIKE WILNO (4:2)

boisko nr 4
15.20 B5 ORZEŁ SIEMIATYCZE - C4 TECHNIK ŚWIDWIN (0:1)

 

TABELA GRUPY II - -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. KS ZAKOPANE  9 pkt (9-2)

2. TECHNIK ŚWIDWIN 6 pkt (2-1) 

3. ORZEŁ SIEMIATYCZE  3 pkt (1-5)

4. FM NIKE WILNO 0 pkt (2-6) 


GRUPA III 1x15 minut

 

24 CZERWCA 2019 – PONIEDZIAŁEK

 

boisko nr 1
14.20 C1 UKS PIEŃSK - A4 PIAST ŻMIGRÓD II (6:0)

boisko nr 2
14.20 B3 CELULOZA KOSTRZYN - C5 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK II(2:0)

boisko nr 1
15.00 C1 UKS PIEŃSK - C5 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK II (3:1)

boisko nr 2
15.00 B3 CELULOZA KOSTRZYN - A4 PIAST ŻMIGRÓD II (3:0)

boisko nr 1
15.40 C1 UKS PIEŃSK - B3 CELULOZA KOSTRZYN (3:1)

boisko nr 2
15.40 A4 PIAST ŻMIGRÓD II - C5 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK II (3:5)

 

TABELA GRUPY III - -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. UKS PIEŃSK  9 pkt (12-2) 

2. CELULOZA KOSTRZYN 6 pkt (8-3)

3. OSIR CIECHOCINEK II  3 pkt (6-10)

4. PIAST ŻMIGRÓD II  0 pkt (3-14)


GRUPA IV 1x15 minut

 

24 CZERWCA 2019 – PONIEDZIAŁEK

 

boisko nr 3
14.20 A2 CHAMPIONS RAWA M./BIAŁA R. - C3 CZARNI WĘGRÓW (0:2)

boisko nr 4
14.20 B2 SŁOWIK OLKUSZ - A6/B6 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK I (2:0)

boisko nr 3
15.00 A2 CHAMPIONS RAWA M./BIAŁA R. - A6/B6 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK I (1:1)

boisko nr 4
15.00 B2 SŁOWIK OLKUSZ - C3 CZARNI WĘGRÓW (3:1)

boisko nr 3
15.40 A2 CHAMPIONS RAWA M./BIAŁA R. - B2 SŁOWIK OLKUSZ (0:4)

boisko nr 4
15.40 A6/B6 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK I - C3 CZARNI WĘGRÓW (0:3)

 

TABELA GRUPY IV - -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. SŁOWIK OLKUSZ  9 pkt (9-1) 

2. CZARNI WĘGRÓW 6 pkt (6-3) 

3. ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK I 1 pkt (1-6) 

4. CHAMPIONS RAWA M./BIAŁA R. 1 pkt (1-7) 

 

KATEGORIA U9 - PUCHAR KASPROWEGO 1x15 minut
Boisko API 2, Zakopane, wjazd na skrzyżowaniu ulic Droga do Olczy – Pardałówka - Broniewskiego (przedłużenie ulicy Broniewskiego)


25 CZERWCA 2019 – WTOREK

 

¼ FINAŁU


boisko nr 1 (ćw.1)
9.10 I3 ZJEDNOCZENI STRYKÓW I - IV4 CHAMPIONS RAWA M./BIAŁA R. (1:0)

boisko nr 2 (ćw.2)
9.10 II3 ORZEŁ SIEMIATYCZE - III4 PIAST ŻMIGRÓD II (4:0)

boisko nr 3 (ćw.3)
9.10 III3 OSIR CIECHOCINEK II - II4 FM NIKE WILNO (2:2) k.1-2

boisko nr 4 (ćw.4)
9.10 IV3 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK I - I4 PRO FAN GOŚCICINO (1:2)

 

Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)


boisko nr 1
9.50 ćw.1 CHAMPIONS RAWA M./BIAŁA R. - ćw.2 PIAST ŻMIGRÓD II (3:2)

boisko nr 2
9.50 ćw.3 OSIR CIECHOCINEK II- ćw.4 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK I (1:0)

 

½ FINAŁU


boisko nr 3
9.50 ćw.1 ZJEDNOCZENI STRYKÓW I - ćw.2 ORZEŁ SIEMIATYCZE (1:1) k.0-2

boisko nr 4
9.50 ćw.3 FM NIKE WILNO - ćw.4 PRO FAN GOŚCICINO (2:0)

 

Mecz o 7 miejsce
boisko nr 1
10.30 PIAST ŻMIGRÓD II - ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK I (0:1)

 

Mecz o 5 miejsce

boisko nr 2
10.30 CHAMPIONS RAWA M./BIAŁA R - OSIR CIECHOCINEK II (0:3)

 

Mecz o 3 miejsce
boisko nr 3
10.30 ZJEDNOCZENI STRYKÓW I. - PRO FAN GOŚCICINO (3:0)

 

FINAŁ

boisko nr 4
10.30 ORZEŁ SIEMIATYCZE - FM NIKE WILNO (2:0)

PUCHAR GIEWONTU 1 x 15 minut

 

Boisko API 2, Zakopane, wjazd na skrzyżowaniu ulic Droga do Olczy – Pardałówka - Broniewskiego (przedłużenie ulicy Broniewskiego)

 

24 CZERWCA 2019 – PONIEDZIAŁEK

 

boisko nr 1
16.00 C6 LKS TEAM PRZECŁAW - B8 REPREZE. GMINY CZARNA (0:1)

boisko nr 2
16.00 A7 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III - A8 FORTECA ŚWIERKLANY (1:0)

boisko nr 3
16.00 B7 BKS 7 WARSZAWA I - C7 OLIMPIA ŻERNIKI WR (2:1)

boisko nr 1
16.20 A6/B6 KRAJNA WYRZYSK - C6 LKS TEAM PRZECŁAW (0:0)

boisko nr 2
16.20 A8 FORTECA ŚWIERKLANY - B7 BKS 7 WARSZAWA I (0:4)

boisko nr 1
16.40 B8 REPREZE. GMINY CZARNA - A7  ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III (1:0)

boisko nr 3

17.00 C7 OLIMPIA ŻERNIKI WR - A8 FORTECA ŚWIERKLANY (4:0)

boisko nr 1
17.20 C6 LKS TEAM PRZECŁAW - A7 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III (2:0)

boisko nr 2
17.20 A6/B6 KRAJNA WYRZYSK - B7 BKS 7 WARSZAWA I (0:6)

 

25 CZERWCA 2019 – WTOREK

 

boisko nr 1
8.30 A7 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III - A6/B6 KRAJNA WYRZYSK (0:0) 

boisko nr 2
8.30 B7 BKS 7 WARSZAWA I - B8 REPREZE. GMINY CZARNA (2:1)

boisko nr 3
8.30 C6 LKS TEAM PRZECŁAW - C7 OLIMPIA ŻERNIKI WR. (0:1)

boisko nr 1
8.50 B8 REPREZE. GMINY CZARNA - C7 OLIMPIA ŻERNIKI WR. (2:0)

boisko nr 2
8.50 B7 BKS 7 WARSZAWA I - C6 LKS TEAM PRZECŁAW (5:0)

boisko nr 3
8.50 A6/B6 KRAJNA WYRZYSK - A8 FORTECA ŚWIERKLANY (0:1)

boisko nr 1
9.30 C7 OLIMPIA ŻERNIKI WR. - A6/B6 KRAJNA WYRZYSK (3:0)

boisko nr 2
9.30 A7 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III - B7 BKS 7 WARSZAWA I (0:5)

boisko nr 1
10.10 A8 FORTECA ŚWIERKLANY - C6 LKS TEAM PRZECŁAW (0:2)

boisko nr 2
10.10 B8 REPREZE. GMINY CZARNA - A6/B6 KRAJNA WYRZYSK (2:1)

boisko nr 1
10.50 C7 OLIMPIA ŻERNIKI WR. - A7 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III (1:0)

boisko nr 2
10.50 A8 FORTECA ŚWIERKLANY - B8 REPREZE. GMINY CZARNA (0:1)

 

TABELA - Punkty - -Bramki
----------------------------------------

1. BKS 7 WARSZAWA I  18 pkt (24-2)

2. REPREZE. GMINY CZARNA  15 pkt (8-3)

3, OLIMPIA ŻERNIKI WR. 12 pkt (10-4)

4. LKS TEAM PRZECŁAW 7 pkt (4-7)

5. ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK III 4 pkt (1-9)

6. FORTECA ŚWIERKLANY 3 pkt (1-12)

7. KRAJNA WYRZYSK 2 pkt (1-12)

 

 

KATEGORIA U9 - PUCHAR NOSALA 1x15 minut
Boisko API 2, Zakopane, wjazd na skrzyżowaniu ulic Droga do Olczy – Pardałówka - Broniewskiego (przedłużenie ulicy Broniewskiego)

 

 

24 CZERWCA 2019 – PONIEDZIAŁEK

 

boisko nr 4
16.00 C8 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - B10 BKS 7 WARSZAWA II (0:1)

boisko nr 3
16.20 A9 ZJEDNOCZENI STRYKÓW II - C9 HATTRICK GŁUCHOŁAZY (0:6)

boisko nr 4
16.20 B9 AS SULMIERZYCE - A10 PIAST ŻMIGRÓD I (2:0)

boisko nr 2
16.40 C8 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - A9 ZJEDNOCZENI STRYKÓW II (2:0)

boisko nr 3
16.40 B10 BKS 7 WARSZAWA II - A10 PIAST ŻMIGRÓD I(1:0)

boisko nr 4
17.00 C9 HATTRICK GŁUCHOŁAZY - B9 AS SULMIERZYCE (3:0)

boisko nr 3
17.20 A9 ZJEDNOCZENI STRYKÓW II - B10 BKS 7 WARSZAWA II  (0:6)

 

25 CZERWCA 2019 – WTOREK

 

boisko nr 4
8.30 A10 PIAST ŻMIGRÓD I - C9 HATTRICK GŁUCHOŁAZY (1:5)

boisko nr 4
8.50 B9 AS SULMIERZYCE - C8 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (0:0)

boisko nr 3
9.30 B10 BKS 7 WARSZAWA II - C9 HATTRICK GŁUCHOŁAZY (2:2)

boisko nr 4
9.30 C8 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - A10 PIAST ŻMIGRÓD I (2:0)

boisko nr 3
10.10 A9 ZJEDNOCZENI STRYKÓW II - B9 AS SULMIERZYCE (0:1)

boisko nr 4
10.10 C9 HATTRICK GŁUCHOŁAZY - C8 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (5:1)

boisko nr 3
10.50 B9 AS SULMIERZYCE - B10 BKS 7 WARSZAWA II (0:1)

boisko nr 4
10.50 A10 PIAST ŻMIGRÓD I - A9 ZJEDNOCZENI STRYKÓW II (1:0)

 

TABELA  - Punkty - -Bramki
----------------------------------------

1. HATTRICK GŁUCHOŁAZY 13 pkt (21-4)

2. BKS 7 WARSZAWA II  13 pkt (11-2)

3, SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 7 pkt (5-6) 

4. AS SULMIERZYCE  7 pkt (3-4) 

5. PIAST ŻMIGRÓD I  3 pkt (2-10) 

6. ZJEDNOCZENI STRYKÓW II 0 pkt (0-16) 

 

 

KATEGORIA U9 - FAZA FINAŁOWA 1x15 minut
Boisko API Sport Arena, Zakopane ul. Pardałówka 9

 

25 CZERWCA 2019 – WTOREK

 

¼ FINAŁU


boisko nr 1 (ćw.1)
8.30 I1 FDA WIELISZEW - IV2 CZARNI WĘGRÓW (4:0)

boisko nr 2 (ćw.2)
8.30 II1 KS ZAKOPANE - III2 CELULOZA KOSTRZYN (2:0)

boisko nr 1 (ćw.3)
8.50 III1 UKS PIEŃSK - II2 TECHNIK ŚWIDWIN(4:0)

boisko nr 2 (ćw.4)
8.50 IV1 SŁOWIK OLKUSZ - I2 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW (0:0) k. 2:1)

 

Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)


boisko nr 1
9.10 ćw.1 CZARNI WĘGRÓW - ćw.2 CELULOZA KOSTRZYN(0:1)

boisko nr 2
9.10 ćw.3 TECHNIK ŚWIDWIN - ćw.4 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW (1:1) k.1:0

 

½ FINAŁU


boisko nr 1
9.30 ćw.1 FDA WIELISZEW - ćw.2 KS ZAKOPANE (1:2)

boisko nr 2
9.30 ćw.3 UKS PIEŃSK - ćw.4 SŁOWIK OLKUSZ (0:0) k. 0-2)

 

Mecz o 7 miejsce


boisko nr 1
9.50 CZARNI WĘGRÓW  - CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW (1:0)

 

Mecz o 5 miejsce


boisko nr 2
9.50 CELULOZA KOSTRZYN - TECHNIK ŚWIDWIN (2:1)

 

Mecz o 3 miejsce
boisko nr 1
10.10 FDA WIELISZEW - UKS PIEŃSK (2:1)

 

FINAŁ

boisko nr 2
10.10 KS ZAKOPANE - SŁOWIK OLKUSZ (0:1)

 

 

 

KATEGORIA U10

• W turnieju wystąpi 19 zespołów podzielonych na dwie grupy (A, B) 10 drużyn w grupie A i 9
drużyn w grupie B.
• Wszystkie mecze będą trwały 1x15 minut.
• W pierwszym etapie drużyny rywalizują systemem ,,każdy z każdym”.
• Do II rundy turnieju głównego awansuje po sześć najlepszych drużyn z każdej grupy. Pozostałe drużyny zagrają w Pucharze Giewontu.
• W II rundzie turnieju głównego 12 drużyn zostanie podzielonych na 3 grupy po 4 drużyny. Awans do ¼ finału uzyskają po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy, oraz dwie drużyny z trzeciego miejsca z najlepszym bilansem punktów i bramek. Pozostałe drużyny zagrają w Pucharze Kasprowego.
• W Pucharze Giewontu 7 drużyn utworzy jedną grupę i rywalizować będzie przez dwa dni systemem ,,każdy z każdym”.
• Szczegółowy program turnieju, z podziałem na grupy, godzinami rozgrywania meczów
przesyłamy w osobnych załącznikach.
• Po zakończeniu meczów każdej grupy, trenerzy drużyn otrzymają harmonogram gier na kolejną fazę turnieju. Bardzo prosimy o odbiór dokumentu przy stoliku organizatorów.

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

GRUPA A 1x15 minut
Boisko API 2, Zakopane, wjazd na skrzyżowaniu ulic Droga do Olczy – Pardałówka - Broniewskiego (przedłużenie ulicy Broniewskiego)

 

22 CZERWCA 2019 – SOBOTA


Boisko nr 1
13.20 KS ZAKOPANE - GÓRNIK ŁĘCZNA (1:4)

Boisko nr 2
13.20 BALKAN TEAM WARSZAWA - AP BANINO GR.CZARNA (0:1)

Boisko nr 3
13.20 ORZEŁ SIEMIATYCZE - POLONIA PASŁĘK I (0:5)

Boisko nr 1
13.40 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW - AS SULMIERZYCE(5:0)

Boisko nr 2
13.40 VĘGORIA WEGORZEWO - FM NIKE WILNO (5:0)

Boisko nr 3
13.40 KS ZAKOPANE - BALKAN TEAM WARSZAWA(0:2)

Boisko nr 1

14.20 AS SULMIERZYCE - VĘGORIA WĘGORZEWO(0:3)

Boisko nr 2
14.20 POLONIA PASŁĘK I - CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW (1:2)

Boisko nr 3
14.20 AP BANINO GR.CZARNA - ORZEŁ SIEMIATYCZE (3:0)

Boisko nr 1
14.55 GÓRNIK ŁĘCZNA - FM NIKE WILNO (2:1)

Boisko nr 2
14.55 VĘGORIA WĘGORZEWO - POLONIA PASŁĘK I (3:0) w.o.

Boisko nr 3
14.55 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW - AP BANINO GR.CZARNA(3:0)

Boisko nr 1
15.35 FM NIKE WILNO - AS SULMIERZYCE (2:0)

Boisko nr 2
15.35 BALKAN TEAM WARSZAWA - GÓRNIK ŁĘCZNA (0:1)

Boisko nr 3
15.35 ORZEŁ SIEMIATYCZE - KS ZAKOPANE (1:1)

Boisko nr 1
16.10 GÓRNIK ŁĘCZNA - AS SULMIERZYCE(5:0)

Boisko nr 2
16.10 AP BANINO GR.CZARNA - VĘGORIA WĘGORZEWO (0:4)

Boisko nr 3
16.10 POLONIA PASŁĘK I - FM NIKE WILNO (1:1)

Boisko nr 1
16.50 KS ZAKOPANE - CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW (0:4)

Boisko nr 2
16.50 BALKAN TEAM WARSZAWA - ORZEŁ SIEMIATYCZE (3:1)

Boisko nr 3
16.50 AS SULMIERZYCE - POLONIA PASŁĘK I (0:5)

Boisko nr 1
17.30 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW - BALKAN TEAM WARSZAWA(2:0)

Boisko nr 2
17.30 VĘGORIA WĘGORZEWO - KS ZAKOPANE (2:0)

Boisko nr 3
17.30 FM NIKE WILNO - AP BANINO GR.CZARNA(4:1)

 

23 CZERWCA 2019 – NIEDZIELA

 

Boisko nr 1
13.20 ORZEŁ SIEMIATYCZE - GÓRNIK ŁĘCZNA (0:3)

Boisko nr 2
13.20 AP BANINO GR.CZARNA - AS SULMIERZYCE(0:0)

Boisko nr 3
13.20 KS ZAKOPANE - FM NIKE WILNO(0:4)

Boisko nr 1
14.00 GÓRNIK ŁĘCZNA - POLONIA PASŁĘK I (1:0)

Boisko nr 2
14.00 BALKAN TEAM WARSZAWA - VĘGORIA WĘGORZEWO (0:2)

Boisko nr 3
14.00 ORZEŁ SIEMIATYCZE - CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW (0:7)

Boisko nr 1
14.40 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW - GÓRNIK ŁĘCZNA (1:1)

Boisko nr 2
14.40 VĘGORIA WĘGORZEWO - ORZEŁ SIEMIATYCZE(4:0)

Boisko nr 3
14.40 FM NIKE WILNO - BALKAN TEAM WARSZAWA (2:1)

Boisko nr 1
15.15 AS SULMIERZYCE - KS ZAKOPANE(2:0)

Boisko nr 2
15.15 POLONIA PASŁĘK I - AP BANINO GR.CZARNA(1:0)

Boisko nr 3
15.15 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW - VĘGORIA WĘGORZEWO(4:1)

Boisko nr 1
15.55 KS ZAKOPANE - POLONIA PASŁĘK I  (0:8)

Boisko nr 2
15.55 BALKAN TEAM WARSZAWA - AS SULMIERZYCE (0:0)

Boisko nr 3
15.55 ORZEŁ SIEMIATYCZE - FM NIKE WILNO (0:3)

Boisko nr 1
16.30 GÓRNIK ŁĘCZNA - AP BANINO GR.CZARNA (1:0)

Boisko nr 2
16.30 FM NIKE WILNO - CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW (1:3)

Boisko nr 3
16.30 AS SULMIERZYCE - ORZEŁ SIEMIATYCZE (0:3)

Boisko nr 1

17.10 VĘGORIA WĘGORZEWO - GÓRNIK ŁĘCZNA (1:0)

Boisko nr 2
17.10 POLONIA PASŁĘK I - BALKAN TEAM WARSZAWA (0:0)

Boisko nr 3
17.10 AP BANINO GR.CZARNA - KS ZAKOPANE (2:0)

 

TABELA GRUPY A- -Punkty - -Bramki
---------------------------------------------------

A1. CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW 25 pkt (31-4)

A2. GÓRNIK ŁĘCZNA 23 pkt (19-4) 

A3. VĘGORIA WĘGORZEWO 22 pkt (25-5)

A4. FM NIKE WILNO 16 pkt (18-13)

A5. POLONIA PASŁĘK I 14 pkt (21-6)

A6. AP BANINO GR.CZARNA 10 pkt (8-11)

A7. BALKAN TEAM WARSZAWA 8 pkt (6-9)

A8. AS SULMIERZYCE 8 pkt (4-20)

A9. KS ZAKOPANE 1 pkt (2-30)

A10. ORZEŁ SIEMIATYCZE 1 pkt (2-31)

 

 

GRUPA B 1x15 minut
Boisko API 2, Zakopane, wjazd na skrzyżowaniu ulic Droga do Olczy – Pardałówka - Broniewskiego (przedłużenie ulicy Broniewskiego)

 

22 CZERWCA 2019 – SOBOTA

 

boisko nr 1
14.00 POWAŁA TACZÓW - AP BANINO GR.NIEBIESKA (0:1)

boisko nr 2
14.00 JASTRZĄB GŁOWACZÓW - DUNAJEC NOWY SĄCZ(0:2)

boisko nr 3
14.00 REP. GMINY CZARNA - POLONIA PASŁĘK II (5:0)

boisko nr 1
14.40 UKS FA ZAWIERCIE - OLIMPIA SZCZECIN (2:1)

boisko nr 2
14.40 AP BANINO GR.NIEBIESKA - JASTRZĄB GŁOWACZÓW (1:1)

boisko nr 3
14.40 BKS 7 WARSZAWA - POWAŁA TACZÓW(1:4)

boisko nr 1

15.15 POLONIA PASŁĘK II - UKS FA ZAWIERCIE(0:4)

boisko nr 2
15.15 DUNAJEC NOWY SĄCZ - REPREZNTACJA GMINY CZARNA (1:0)

boisko nr 3
15.15 JASTRZĄB GŁOWACZÓW - BKS 7 WARSZAWA (3:0)

boisko nr 1
15.55 POWAŁA TACZÓW - JASTRZĄB GŁOWACZÓW(0:3)

boisko nr 2
15.55 OLIMPIA SZCZECIN - AP BANINO GR.NIEBIESKA(4:1)

boisko nr 3
15.55 POLONIA PASŁĘK II - DUNAJEC NOWY SĄCZ (0:6)

boisko nr 1
16.30 AP BANINO GR.NIEBIESKA - UKS FA ZAWIERCIE (1:2)

boisko nr 2
16.30 DUNAJEC NOWY SĄCZ - OLIMPIA SZCZECIN (2:0)

boisko nr 3
16.30 BKS 7 WARSZAWA - REPREZENTACJA GMINY CZARNA (0:3)

boisko nr 1
17.10 REP. GMINY CZARNA - AP BANINO GR.NIEBIESKA (1:1)

boisko nr 2
17.10 UKS FA ZAWIERCIE - DUNAJEC NOWY SĄCZ(1:4)

boisko nr 3
17.10 OLIMPIA SZCZECIN - POLONIA PASŁĘK II (4:0)

 

23 CZERWCA 2019 – NIEDZIELA

 

boisko nr 1
13.40 REP. GMINY CZARNA - POWAŁA TACZÓW(0:3)

boisko nr 2
13.40 UKS FA ZAWIERCIE - BKS 7 WARSZAWA(2:0)

boisko nr 3
13.40 AP BANINO GR.NIEBIESKA - POLONIA PASŁĘK II(4:0)

boisko nr 1

14.20 BKS 7 WARSZAWA - OLIMPIA SZCZECIN (0:5)

boisko nr 2
14.20 POWAŁA TACZÓW - UKS FA ZAWIERCIE (2:1)

boisko nr 3
14.20 JASTRZĄB GŁOWACZÓW - REP. GMINY CZARNA (1:1)

boisko nr 1
14.55 UKS FA ZAWIERCIE - JASTRZĄB GŁOWACZÓW (0:0)

boisko nr 2
14.55 OLIMPIA SZCZECIN - POWAŁA TACZÓW(3:0)

boisko nr 3
14.55 POLONIA PASŁĘK II - BKS 7 WARSZAWA (1:3)

boisko nr 1
15.35 DUNAJEC NOWY SĄCZ - AP BANINO GR.NIEBIESKA (1:0)

boisko nr 2
15.35 JASTRZĄB GŁOWACZÓW - OLIMPIA SZCZECIN (0:0)

boisko nr 3
15.35 REP. GMINY CZARNA - UKS FA ZAWIERCIE (1:1)

boisko nr 1
16.10 BKS 7 WARSZAWA - DUNAJEC NOWY SĄCZ (0:4)

boisko nr 2
16.10 POWAŁA TACZÓW - POLONIA PASŁĘK II (3:0)

boisko nr 3
16.10 OLIMPIA SZCZECIN - REP. GMINY CZARNA (0:3)

boisko nr 1
16.50 POLONIA PASŁĘK II - JASTRZĄB GŁOWACZÓW (1:1)

boisko nr 2
16.50 DUNAJEC NOWY SĄCZ - POWAŁA TACZÓW (4:0)

boisko nr 3
16.50 AP BANINO GR.NIEBIESKA - BKS 7 WARSZAWA (1:4)

 

TABELA GRUPY B- -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

B1. DUNAJEC NOWY SĄCZ 24 pkt (24-1)

B2. UKS FA ZAWIERCIE 14 pkt (13-9)

B3. OLIMPIA SZCZECIN 13 pkt (17-8)

B4. POWAŁA TACZÓW 12 pkt (12-13)

B5. REP. GMINY CZARNA 12 pkt (14-7)

B6. JASTRZĄB GŁOWACZÓW 11 pkt (9-5)

B7. AP BANINO GR.NIEBIESKA 8 pkt (10-13)

B8. BKS 7 WARSZAWA 6 pkt (8-23) 

B9. POLONIA PASŁĘK II 1 pkt (2-30) 

 

 

KATEGORIA U10 - II RUNDA TURNIEJU
Boisko API 2, Zakopane, wjazd na skrzyżowaniu ulic Droga do Olczy – Pardałówka - Broniewskiego (przedłużenie ulicy Broniewskiego)

 

Awans do ¼ finału uzyskają zwycięzcy grup, drużyny z drugich miejsc oraz dwie drużyny z trzeciego miejsca z najlepszym bilansem punktów i bramek. Pozostałe drużyny zagrają w Pucharze Kasprowego.


GRUPA I 1x15 minut

 

24 CZERWCA 2019 – PONIEDZIAŁEK

 

boisko nr 1
8.50 A1 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW - A5 POLONIA PASŁĘK I (1:0)

boisko nr 2
8.50 B3 OLIMPIA SZCZECIN- B6 JASTRZĄB GŁOWACZÓW(0:0)

boisko nr 1
10.05 A1 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW - B6 JASTRZĄB GŁOWACZÓW(0:1)

boisko nr 2
10.05 B3 OLIMPIA SZCZECIN - A5 POLONIA PASŁĘK I (2:1)

boisko nr 1
10.45 A1 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW - B3 OLIMPIA SZCZECIN(1:1)

boisko nr 2
10.45 A5 POLONIA PASŁĘK I - B6 JASTRZĄB GŁOWACZÓW(0:0)

 

TABELA GRUPY I- -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. OLIMPIA SZCZECIN5 pkt (3-2)

2. JASTRZĄB GŁOWACZÓW 5 pkt (1-0)

3. CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW 4 pkt (2-2)

4. POLONIA PASŁĘK I 1 pkt (1-4) 

 


GRUPA II 1x15 minut

 

24 CZERWCA 2019 – PONIEDZIAŁEK

 

boisko nr 3
8.50 B1 DUNAJEC NOWY SĄCZ - B4 POWAŁA TACZÓW (0:0)

boisko nr 1
9.50 A3 VĘGORIA WĘGORZEWO - A6 AP BANINO GR.CZARNA (3:0)

boisko nr 3
10.05 B1 DUNAJEC NOWY SĄCZ - A6 AP BANINO GR.CZARNA (2:0)

boisko nr 1
10.25 A3 VĘGORIA WĘGORZEWO - B4 POWAŁA TACZÓW (3:0)

boisko nr 3
10.45 B1 DUNAJEC NOWY SĄCZ - A3 VĘGORIA WĘGORZEWO (0:3)

boisko nr 1
11.05 B4 POWAŁA TACZÓW - A6 AP BANINO GR.CZARNA (1:0)

 

TABELA GRUPY II - -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. VĘGORIA WĘGORZEWO 9 pkt (9-0)

2. DUNAJEC NOWY SĄCZ 4 pkt (2-3)

3. POWAŁA TACZÓW 4 pkt (1-3)

4. AP BANINO GR.CZARNA 0 pkt (0-6)

 


GRUPA III 1x15 minut

 

24 CZERWCA 2019 – PONIEDZIAŁEK

 

boisko nr 2
9.50 A2 GÓRNIK ŁĘCZNA - A4 FM NIKE WILNO (1:2)

boisko nr 3
9.50 B2 UKS FA ZAWIERCIE - B5 REP. GMINY CZARNA (0:2)

boisko nr 2
10.25 A2 GÓRNIK ŁĘCZNA - B5 REP. GMINY CZARNA (3:0)

boisko nr 3
10.25 B2 UKS FA ZAWIERCIE - A4 FM NIKE WILNO (0:1)

boisko nr 2
11.05 A2 GÓRNIK ŁĘCZNA - B2 UKS FA ZAWIERCIE (3:0)

boisko nr 3
11.05 B5 REP. GMINY CZARNA - A4 FM NIKE WILNO (1:1)

 

TABELA GRUPY III - -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. FM NIKE WILNO 7 pkt (4-2)

2. GÓRNIK ŁĘCZNA 6 pkt (7-2)

3. REP. GMINY CZARNA 4 pkt (3-4)

4. UKS FA ZAWIERCIE 0 pkt (0-6)

 

 

KATEGORIA U 10 - PUCHAR GIEWONTU  1 x 15 minut

Boisko API 2, Zakopane, wjazd na skrzyżowaniu ulic Droga do Olczy – Pardałówka - Broniewskiego (przedłużenie ulicy Broniewskiego)

 

24 CZERWCA 2019 – PONIEDZIAŁEK

 

boisko nr 1
8.15 B7 AP BANINO GR.NIEBIESKA - A10 ORZEŁ SIEMIATYCZE(1:1)

boisko nr 2
8.15 A8 AS SULMIERZYCE - B9 POLONIA PASŁĘK II (1:0)

boisko nr 3
8.15 B8 BKS 7 WARSZAWA - A9 KS ZAKOPANE(0:3)

boisko nr 1
8.35 B9 POLONIA PASŁĘK II - B8 BKS 7 WARSZAWA (1:2)

boisko nr 2
8.35 A10 ORZEŁ SIEMIATYCZE - A8 AS SULMIERZYCE(1:0)

boisko nr 3
8.35 A7 BALKAN TEAM WARSZAWA - B7 AP BANINO GR.NIEBIESKA (0:4)

boisko nr 1

9.10 A8 AS SULMIERZYCE - A7 BALKAN TEAM WARSZAWA (0:1)

boisko nr 2
9.10 B8 BKS 7 WARSZAWA - A10 ORZEŁ SIEMIATYCZE (2:1)

boisko nr 3
9.10 A9 KS ZAKOPANE - B9 POLONIA PASŁĘK II (7:0)

boisko nr 1
9.30 A10 ORZEŁ SIEMIATYCZE - A9 KS ZAKOPANE (1:3)

boisko nr 2
9.30 A7 BALKAN TEAM WARSZAWA - B8 BKS 7 WARSZAWA (2:0)

boisko nr 3
9.30 B7 AP BANINO GR.NIEBIESKA - A8 AS SULMIERZYCE(1:0)

 

25 CZERWCA 2019 – WTOREK

 

boisko nr 3
11.15 B8 BKS 7 WARSZAWA - B7 AP BANINO GR.NIEBIESKA (2:1)

boisko nr 2
11.35 A9 KS ZAKOPANE - A7 BALKAN TEAM WARSZAWA (4:2)

boisko nr 3
11.35 B9 POLONIA PASŁĘK II - A10 ORZEŁ SIEMIATYCZE (1:2)

boisko nr 2
11.55 A7 BALKAN TEAM WARSZAWA - B9 POLONIA PASŁĘK II (5:1)

boisko nr 3
11.55 A8 AS SULMIERZYCE - B8 BKS 7 WARSZAWA (0:1)

boisko nr 3
12.15 B7 AP BANINO GR.NIEBIESKA - A9 KS ZAKOPANE (1:1)

boisko nr 1
12.35 A9 KS ZAKOPANE - A8 AS SULMIERZYCE (2:2)

boisko nr 2
12.35 B9 POLONIA PASŁĘK II - B7 AP BANINO GR.NIEBIESKA (1:4)

boisko nr 3
12.35 A10 ORZEŁ SIEMIATYCZE - A7 BALKAN TEAM WARSZAWA (1:2)

 

TABELA GRUPY - -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. KS ZAKOPANE 14 pkt (20-6)

2. BALKAN TEAM WARSZAWA 12 pkt (12-10)

3. BKS 7 WARSZAWA 12 pkt (7-8)

4. AP BANINO GR.NIEBIESKA 11 pkt (12-5)

5. ORZEŁ SIEMIATYCZE 7 pkt (7-9)

6. AS SULMIERZYCE 4 pkt (3-6)

7. POLONIA PASŁĘK II 0 pkt (4-21)

 

KATEGORIA U10 - PUCHAR KASPROWEGO 1 x 15 minut
Boisko API 2, Zakopane, wjazd na skrzyżowaniu ulic Droga do Olczy – Pardałówka - Broniewskiego (przedłużenie ulicy Broniewskiego)

 

25 CZERWCA 2019 – WTOREK

 

boisko nr 1
11.15 I,II,III3 POWAŁA TACZÓW - II4 AP BANINO GR.CZARNA (1:0)

boisko nr 2
11.15 I4 POLONIA PASŁĘK I - III4 UKS FA ZAWIERCIE(1:1)

boisko nr 1
11.35 I,II,III3 POWAŁA TACZÓW - III4 UKS FA ZAWIERCIE (0:0)

boisko nr 1
11.55 I4 POLONIA PASŁĘK I - II4 AP BANINO GR.CZARNA(4:0)

boisko nr 1
12.15 I,II,III3cPOWAŁA TACZÓW - I4 POLONIA PASŁĘK I (1:3)

boisko nr 2
12.15 II4 AP BANINO GR.CZARNA - III4 UKS FA ZAWIERCIE (1:4)

 

 TABELA GRUPY  - -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. POLONIA PASŁĘK I 7 pkt (8-2)

2. UKS FA ZAWIERCIE

3.  POWAŁA TACZÓW 

4. AP BANINO GR.CZARNA 

 

KATEGORIA U10 - FAZA FINAŁOWA 1x15 minut
Boisko API Sport Arena, Zakopane ul. Pardałówka 9


25 CZERWCA 2019 – WTOREK

 

¼ FINAŁU


boisko nr 1 (ćw.1)
12.20 I1 OLIMPIA SZCZECIN - III2 GÓRNIK ŁĘCZNA(1:1) k.3-1

boisko nr 2 (ćw.2)
12.20 II1 VĘGORIA WĘGORZEWO - I3,III3 REP. GMINY CZARNA (3:0)

boisko nr 1 (ćw.3)
12.40 III1 FM NIKE WILNO - I3,II3 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW (0:2)

boisko nr 2 (ćw.4)
12.40 I2 JASTRZĄB GŁOWACZÓW - II2 DUNAJEC NOWY SĄCZ  (0:2)

 

Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)


boisko nr 1
13.00 ćw.1 GÓRNIK ŁĘCZNA - ćw.2 REP. GMINY CZARNA (4:1)

boisko nr 2
13.00 ćw.3 FM NIKE WILNO - ćw.4 JASTRZĄB GŁOWACZÓW (0:0) k.3-1

 

½ FINAŁU


boisko nr 1
13.20 ćw.1 OLIMPIA SZCZECIN - ćw.2 VĘGORIA WĘGORZEWO (0:2)

boisko nr 2
13.20 ćw.3 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW - ćw.4 DUNAJEC NOWY SĄCZ (2:1)

 

Mecz o 7 miejsce


boisko nr 1
13.40 JASTRZĄB GŁOWACZÓW - REP. GMINY CZARNA -  (3:0)

 

Mecz o 5 miejsce


boisko nr 2
13.40 GÓRNIK ŁĘCZNA - FM NIKE WILNO (1:1) k.5-6

 

Mecz o 3 miejsce


boisko nr 1
14.00 DUNAJEC NOWY SĄCZ - OLIMPIA SZCZECIN  (3:1)

 

FINAŁ

boisko nr 2
14.00  CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW - VĘGORIA WĘGORZEWO (1:2)

 

 

 

KATEGORIA U11

 

• W turnieju wystąpi 30 zespołów podzielonych na 3 grupy (A,B,C) po 10 drużyn w każdej grupie.
• Wszystkie mecze grupowe oraz fazy finałowej będą trwały 2x10 minut. Mecze o Puchar Kasprowego, Giewontu, Nosala i Gubałówki będą trwały 1x15 minut.
• W pierwszym etapie drużyny rywalizują w grupach systemem ,,każdy z każdym”.
• Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy finałowej i zagrają o miejsca 1-6
• Drużyny z miejsc 3,4 każdej grupy zagrają w tzw. Pucharze Kasprowego o miejsca 7-12
• Drużyny z miejsc 5,6 każdej grupy zagrają w tzw. Pucharze Giewontu o miejsca 13-18
• Drużyny z miejsc 7,8 każdej grupy zagrają w tzw. Pucharze Nosala o miejsca 19-24
• Drużyny z miejsc 9,10 każdej grupy zagrają w tzw. Pucharze Gubałówki o miejsca 25-30
• Szczegółowy program turnieju, z podziałem na grupy, godzinami rozgrywania meczów
przesyłamy w osobnych załącznikach.
• Po zakończeniu meczów każdej grupy, trenerzy drużyn otrzymają harmonogram gier na kolejną fazę turnieju. Bardzo prosimy o odbiór dokumentu przy stoliku organizatorów.

 

Boisko Api-Sport Arena, Zakopane, ul. Pardałówka 9

 

Boisko API 2, Zakopane, wjazd na skrzyżowaniu ulic Droga do Olczy – Pardałówka - Broniewskiego (przedłużenie ulicy Broniewskiego)

 

Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

GRUPA A 2x10 minut
Boisko API 2, Zakopane, wjazd na skrzyżowaniu ulic Droga do Olczy – Pardałówka - Broniewskiego (przedłużenie ulicy Broniewskiego)

 

22 CZERWCA 2019 – SOBOTA

 

Boisko nr 1
17.50 NOTECIANKA PAKOŚĆ - GIGANCI RADYMNO (5:0)

Boisko nr 2
17.50 SOKÓŁ MIEŚCISKO - AP BANINO (3:1)

Boisko nr 3
17.50 MAP MIEROSZÓW - ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR(5:0)

Boisko nr 1
18.15 AP DRAWSKO POMORSKIE - LEW LĘBORK(0:0)

Boisko nr 2
18.15 CZARNI PLISZCZYN - OLIMPIA HUTA STARA (0:5)

Boisko nr 3
18.15 NOTECIANKA PAKOŚĆ - SOKÓŁ MIEŚCISKO (3:0)

Boisko nr 1

18.45 LEW LĘBORK - CZARNI PLISZCZYN (5:0)

Boisko nr 2
18.45 MAP MIEROSZÓW - AP DRAWSKO POMORSKIE (1:4)

Boisko nr 3
18.45 AP BANINO - ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (4:0)

Boisko nr 1
19.15 GIGANCI RADYMNO - OLIMPIA HUTA STARA (0:3)

Boisko nr 2
19.15 CZARNI PLISZCZYN - MAP MIEROSZÓW (0:7)

Boisko nr 3
19.15 AP DRAWSKO POMORSKIE - AP BANINO (2:0)

Boisko nr 1
19.40 OLIMPIA HUTA STARA - LEW LĘBORK (1:0)

Boisko nr 2
19.40 SOKÓŁ MIEŚCISKO - GIGANCI RADYMNO (3:0)

Boisko nr 3
19.40 NOTECIANKA PAKOŚĆ - ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (5:0)

 

23 CZERWCA 2019 – NIEDZIELA

 

Boisko nr 1
17.30 GIGANCI RADYMNO - LEW LĘBORK(1:5)

Boisko nr 2
17.30 AP BANINO - CZARNI PLISZCZYN (7:0)

Boisko nr 3
17.30 MAP MIEROSZÓW - OLIMPIA HUTA STARA (0:1)

Boisko nr 1
17.55 NOTECIANKA PAKOŚĆ - AP DRAWSKO POMORSKIE(1:2)

Boisko nr 2
17.55 SOKÓŁ MIEŚCISKO - ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (3:1)

Boisko nr 3
17.55 LEW LĘBORK - MAP MIEROSZÓW (4:1)

Boisko nr 1
18.25 AP DRAWSKO POMORSKIE - SOKÓŁ MIEŚCISKO (1:0)

Boisko nr 2
18.25 CZARNI PLISZCZYN - NOTECIANKA PAKOŚĆ (0:9)

Boisko nr 3
18.25 OLIMPIA HUTA STARA - AP BANINO (0:3)

Boisko nr 1

18.55 GIGANCI RADYMNO - ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (1:1)

Boisko nr 2
18.55 AP BANINO - LEW LĘBORK (1:0)

Boisko nr 3
18.55 NOTECIANKA PAKOŚĆ - OLIMPIA HUTA STARA (3:2)

Boisko nr 1
19.20 GIGANCI RADYMNO - MAP MIEROSZÓW(2:1)

Boisko nr 2
19.20 SOKÓŁ MIEŚCISKO - CZARNI PLISZCZYN (7:0)

Boisko nr 3
19.20 AP DRAWSKO POMORSKIE - ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (9:2)

 

24 CZERWCA 2019 – PONIEDZIAŁEK

 

Boisko nr 1
17.40 AP DRAWSKO POMORSKIE - GIGANCI RADYMNO (5:1)

Boisko nr 2
17.40 CZARNI PLISZCZYN - ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR(1:3)

Boisko nr 3
17.40 OLIMPIA HUTA STARA - SOKÓŁ MIEŚCISKO(0:1)

Boisko nr 1
18.05 LEW LĘBORK - NOTECIANKA PAKOŚĆ (2:0)

Boisko nr 2
18.05 MAP MIEROSZÓW - AP BANINO (1:2)

Boisko nr 3
18.05 AP DRAWSKO POMORSKIE - CZARNI PLISZCZYN (8:0)

Boisko nr 1
18.35 NOTECIANKA PAKOŚĆ - MAP MIEROSZÓW (3:1)

Boisko nr 2
18.35 SOKÓŁ MIEŚCISKO - LEW LĘBORK (0:2)

Boisko nr 3
18.35 OLIMPIA HUTA STARA - ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (1:2)

Boisko nr 1
19.05 GIGANCI RADYMNO - AP BANINO(1:5)

Boisko nr 2
19.05 OLIMPIA HUTA STARA - AP DRAWSKO POMORSKIE(1:1)

Boisko nr 3
19.05 LEW LĘBORK - ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (3:0)

Boisko nr 1

19.30 CZARNI PLISZCZYN - GIGANCI RADYMNO (0:6)

Boisko nr 2
19.30 MAP MIEROSZÓW - SOKÓŁ MIEŚCISKO (0:2)

Boisko nr 3
19.30 AP BANINO - NOTECIANKA PAKOŚĆ (4:2)

 

TABELA GRUPY A- -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

A1. AP DRAWSKO POMORSKIE 22 pkt (32-6)

A2. AP BANINO 21 pkt (27-9)

A3. LEW LĘBORK 19 pkt (21-4)

A4. NOTECIANKA PAKOŚĆ 18 pkt (31-11)

A5. SOKÓŁ MIEŚCISKO 18 pkt (19-8) 

A6. OLIMPIA HUTA STARA 13 pkt (14-10)

A7. GIGANCI RADYMNO 7 pkt (12-28)

A8.  ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR 7 pkt (9-32)

A9. MAP MIEROSZÓW 6 pkt (17-18)

A10. CZARNI PLISZCZYN 0 pkt (1-57)

 

 

 

 

GRUPA B 2x10 minut

Boisko API Sport Arena, Zakopane ul. Pardałówka 9

 

22 CZERWCA 2019 – SOBOTA

 

Boisko nr 1
8.30 UKS FA ZAWIERCIE - MŁODA RAWIA RAWICZ I  (0:3)

Boisko nr 2
8.30 POGOŃ ŚWIEBODZIN I - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE(2:2)

Boisko nr 1
8.55 CZARNI WĘGRÓW - CELULOZA KOSTRZYN(0:5)

Boisko nr 2
8.55 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW- HATTRICK GŁUCHOŁAZY II(1:0)

Boisko nr 1
9.20 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA- ŁKS ŁOMŻA II (4:3)

Boisko nr 2
9.20 UKS FA ZAWIERCIE - POGOŃ ŚWIEBODZIN I(8:0)
Boisko nr 1

9.45 CELULOZA KOSTRZYN - CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW (3:2)

Boisko nr 2
9.45 CZARNI WĘGRÓW - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (1:1)

Boisko nr 1
10.05 MŁODA RAWIA RAWICZ I - ŁKS ŁOMŻA II (2:0)

Boisko nr 2
10.05 HATTRICK GŁUCHOŁAZY II - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA (0:2)

Boisko nr 1
10.30 CZARNI WĘGRÓW - UKS FA ZAWIERCIE (4:2)

Boisko nr 2
10.30 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (0:3)

Boisko nr 1
10.55 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - CELULOZA KOSTRZYN (1:4)

Boisko nr 2
10.55 ŁKS ŁOMŻA II - HATTRICK GŁUCHOŁAZY II (3:2)

Boisko nr 1
11.20 POGOŃ ŚWIEBODZIN I - MŁODA RAWIA RAWICZ I (1:6)

 

23 CZERWCA 2019 – NIEDZIELA

Boisko API Sport Arena, Zakopane ul. Pardałówka 9

 

Boisko nr 1
11.20 UKS FA ZAWIERCIE - CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW(2:4)

Boisko nr 1
11.45 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (1:2)

Boisko nr 2
11.45 CELULOZA KOSTRZYN - ŁKS ŁOMŻA II (0:3)

Boisko nr 1
12.10 MŁODA RAWIA RAWICZ I - HATTRICK GŁUCHOŁAZY II (1:3)

Boisko nr 2
12.10 POGOŃ ŚWIEBODZIN I - CZARNI WĘGRÓW (1:0)

Boisko nr 1
12.35 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - UKS FA ZAWIERCIE (3:0)

Boisko nr 2
12.35 ŁKS ŁOMŻA II - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE(5:0)

Boisko nr 1
12.55 CZARNI WĘGRÓW - MŁODA RAWIA RAWICZ I(3:1)

Boisko nr 2
12.55 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW - POGOŃ ŚWIEBODZIN I (2:1)
Boisko nr 1

13.20 HATTRICK GŁUCHOŁAZY II - CELULOZA KOSTRZYN(0:2)

Boisko nr 2
13.20 UKS FA ZAWIERCIE - ŁKS ŁOMŻA II (3:3)

Boisko nr 1
13.45 POGOŃ ŚWIEBODZIN I - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA (1:4)

Boisko nr 2
13.45 CZARNI WĘGRÓW - CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW (0:2)

Boisko nr 1
14.10 MŁODA RAWIA RAWICZ I - CELULOZA KOSTRZYN (7:1)

Boisko nr 2
14.10 HATTRICK GŁUCHOŁAZY II - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (1:2)

 

24 CZERWCA 2019 – PONIEDZIAŁEK

Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)

 

Boisko nr 1
14.00 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - CZARNI WĘGRÓW (2:2)

Boisko nr 2
14.00 ŁKS ŁOMŻA II - POGOŃ ŚWIEBODZIN I (6:0)

Boisko nr 1
14.25 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW - MŁODA RAWIA RAWICZ I (1:2)

Boisko nr 2
14.25 HATTRICK GŁUCHOŁAZY II - UKS FA ZAWIERCIE(2:2)

Boisko nr 1
14.50 CELULOZA KOSTRZYN - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE(2:0)

Boisko nr 2
14.50 CZARNI WĘGRÓW - ŁKS ŁOMŻA II (1:1)

Boisko nr 1
15.10 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA(0:3)

Boisko nr 2
15.10 POGOŃ ŚWIEBODZIN I - HATTRICK GŁUCHOŁAZY II (1:2)

Boisko nr 1
15.35 MŁODA RAWIA RAWICZ I - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (2:0)

Boisko nr 2
15.35 UKS FA ZAWIERCIE - CELULOZA KOSTRZYN (1:4)

Boisko nr 1
16.00 ŁKS ŁOMŻA II - CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW(1:0)

Boisko nr 2
16.00 HATTRICK GŁUCHOŁAZY II - CZARNI WĘGRÓW (1:0)

Boisko nr 1

16.25 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - MŁODA RAWIA RAWICZ I (0:3)

Boisko nr 2
16.25 POGOŃ ŚWIEBODZIN I - CELULOZA KOSTRZYN (2:3)

Boisko nr 1
16.50 UKS FA ZAWIERCIE - SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (3:3)

 

TABELA GRUPY B -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

B1. MŁODA RAWIA RAWICZ I 21 pkt (27-9)

B2. CELULOZA KOSTRZYN  21 pkt (24-16)

B3. ŁKS ŁOMŻA II  17 pkt (25-12)

B4. ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA  16 pkt (20-15)

B5. SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE  12 pkt (10-17) 

B6. CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW 12 pkt (12-16)

B7. HATTRICK GŁUCHOŁAZY II  10 pkt (11-13)

B8. CZARNI WĘGRÓW  9 pkt (11-15)

B9. UKS FA ZAWIERCIE 6 pkt (21-26)

B10. POGOŃ ŚWIEBODZIN I 4 pkt (9-33)

GRUPA C 2x10 minut

 

22 CZERWCA 2019 – SOBOTA

Boisko API Sport Arena, Zakopane ul. Pardałówka 9

 

Boisko nr 2
11.20 ŁKS ŁOMŻA I - HATTRICK GŁUCHOŁAZY I (1:2)

Boisko nr 1
11.45 POLONIA PASŁĘK - M-FOOTBALL GAWORZYCE(8:0)

Boisko nr 2
11.45 POGOŃ ŚWIEBODZIN II - ORZEŁ SIEMIATYCZE (2:0)

Boisko nr 1
12.10 SKALAT DJUSZ - PRO FAN GOŚCICINO(1:0)

Boisko nr 2
12.10 TEAM PRZECŁAW - HATTRICK GŁUCHOŁAZY I (1:4)

Boisko nr 1

12.35 MŁODA RAWIA RAWICZ II - ŁKS ŁOMŻA I (2:2)

Boisko nr 2
12.35 POLONIA PASŁĘK - POGOŃ ŚWIEBODZIN II(0:6)

Boisko nr 1
12.55 PRO FAN GOŚCICINO - TEAM PRZECŁAW (3:0)

Boisko nr 2
12.55 SKALAT DJUSZ - ORZEŁ SIEMIATYCZE (1:2)

Boisko nr 1
13.20 M-FOOTBALL GAWORZYCE - ŁKS ŁOMŻA I (0:8)

Boisko nr 2
13.20 HATTRICK GŁUCHOŁAZY I - MŁODA RAWIA RAWICZ II  (6:2)

Boisko nr 1
13.45 SKALAT DJUSZ - POLONIA PASŁĘK (6:0)

Boisko nr 2
13.45 TEAM PRZECŁAW - ORZEŁ SIEMIATYCZE (2:1)

Boisko nr 1
14.10 MŁODA RAWIA RAWICZ II - PRO FAN GOŚCICINO (0:1)

Boisko nr 2
14.10 POGOŃ ŚWIEBODZIN II - M-FOOTBALL GAWORZYCE(9:0)

 

23 CZERWCA 2019 – NIEDZIELA

Boisko API Sport Arena, Zakopane ul. Pardałówka 9

 

Boisko nr 1
8.30 MŁODA RAWIA RAWICZ II - ORZEŁ SIEMIATYCZE(2:3)

Boisko nr 2
8.30 PRO FAN GOŚCICINO - ŁKS ŁOMŻA I (0:2)

Boisko nr 1
8.55 M-FOOTBALL GAWORZYCE - HATTRICK GŁUCHOŁAZY I(2:5)

Boisko nr 2
8.55 POGOŃ ŚWIEBODZIN II - SKALAT DJUSZ (5:0)

Boisko nr 1
9.20 MŁODA RAWIA RAWICZ II - POLONIA PASŁĘK(2:0)

Boisko nr 2
9.20 ŁKS ŁOMŻA I - ORZEŁ SIEMIATYCZE (2:2)

Boisko nr 1
9.45 SKALAT DJUSZ - M-FOOTBALL GAWORZYCE (3:0)

Boisko nr 2
9.45 TEAM PRZECŁAW - POGOŃ ŚWIEBODZIN II (0:4)
Boisko nr 1

10.05 HATTRICK GŁUCHOŁAZY I - PRO FAN GOŚCICINO (6:1)

Boisko nr 2
10.05 POLONIA PASŁĘK - ŁKS ŁOMŻA I(0:7)

Boisko nr 1
10.30 POGOŃ ŚWIEBODZIN II - MŁODA RAWIA RAWICZ II(9:1)

Boisko nr 2
10.30 SKALAT DJUSZ - TEAM PRZECŁAW (2:1)

Boisko nr 1
10.55 M-FOOTBALL GAWORZYCE - PRO FAN GOŚCICINO (0:6)

Boisko nr 2
10.55 HATTRICK GŁUCHOŁAZY I - ORZEŁ SIEMIATYCZE (6:1)

Boisko nr 2
11.20 POLONIA PASŁĘK - TEAM PRZECŁAW (0:4)

 

24 CZERWCA 2019 – PONIEDZIAŁEK

Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)

 

Boisko nr 2
16.50 POLONIA PASŁĘK - ORZEŁ SIEMIATYCZE(0:4)

Boisko nr 1
17.15 MŁODA RAWIA RAWICZ II - SKALAT DJUSZ (0:0)

Boisko nr 2
17.15 ŁKS ŁOMŻA I - POGOŃ ŚWIEBODZIN II(0:2)

Boisko nr 1
17.40 TEAM PRZECŁAW - M-FOOTBALL GAWORZYCE (4:0)

Boisko nr 2
17.40 HATTRICK GŁUCHOŁAZY I - POLONIA PASŁĘK (4:1)

Boisko nr 1
18.00 PRO FAN GOŚCICINO - ORZEŁ SIEMIATYCZE(2:0)

Boisko nr 2
18.00 SKALAT DJUSZ - ŁKS ŁOMŻA I (1:2)

Boisko nr 1
18.25 TEAM PRZECŁAW - MŁODA RAWIA RAWICZ II (2:1)

Boisko nr 2
18.25 POGOŃ ŚWIEBODZIN II - HATTRICK GŁUCHOŁAZY I(3:0)

Boisko nr 1
18.50 M-FOOTBALL GAWORZYCE - ORZEŁ SIEMIATYCZE (0:5)

Boisko nr 2
18.50 POLONIA PASŁĘK - PRO FAN GOŚCICINO (4:2)

Boisko nr 1

19.15 ŁKS ŁOMŻA I - TEAM PRZECŁAW (4:0)

Boisko nr 2
19.15 HATTRICK GŁUCHOŁAZY I - SKALAT DJUSZ (1:0)

Boisko nr 1
19.40 MŁODA RAWIA RAWICZ II - M-FOOTBALL GAWORZYCE (4:0)

Boisko nr 2
19.40 POGOŃ ŚWIEBODZIN II - PRO FAN GOŚCICINO (2:2)

 

TABELA GRUPY C -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

C1. POGOŃ ŚWIEBODZIN II 25 pkt (42-3)

C2. HATTRICK GŁUCHOŁAZY I  24 pkt (34-12) 

C3. ŁKS ŁOMŻA I 17 pkt (28-9) 

C4. PRO FAN GOŚCICINO 13 pkt (17-15) 

C5. SKALAT DJUSZ 13 pkt (14-11) 

C6. ORZEŁ SIEMIATYCZE 13 pkt (18-20) 

C7. TEAM PRZECŁAW 12 pkt (14-19) 

C8. MŁODA RAWIA RAWICZ II 8 pkt (14-23)

C9. POLONIA PASŁĘK 6 pkt (13-35) 

C10. M-FOOTBALL GAWORZYCE 0 pkt (2-52)

 

 

KATEGORIA U11 - PUCHAR KASPROWEGO 1x15 minut
Boisko API 2, Zakopane, wjazd na skrzyżowaniu ulic Droga do Olczy – Pardałówka - Broniewskiego (przedłużenie ulicy Broniewskiego)


25 CZERWCA 2019 – WTOREK

 

GRUPA III


boisko nr 1

14.00 B3 ŁKS ŁOMŻA II - C4 PRO FAN GOŚCICINO (1:0)

boisko nr 2
14.20 A3 LEW LĘBORK - C4 PRO FAN GOŚCICINO (1:0)

boisko nr 3
14.40 A3 LEW LĘBORK - B3 ŁKS ŁOMŻA II (4:3)

 

TABELA GRUPY III - -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. LEW LĘBORK 6 pkt (5-3)

2. ŁKS ŁOMŻA II 3 pkt (4-4)

3. PRO FAN GOŚCICINO 0 pkt (0-2)

 

 

GRUPA IV

 

boisko nr 2
14.00 B4 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - A4 NOTECIANKA PAKOŚĆ (1:1)

boisko nr 3
14.20 C3 ŁKS ŁOMŻA I - A4 NOTECIANKA PAKOŚĆ (1:2)

boisko nr 1
15.00 C3 ŁKS ŁOMŻA I - B4 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA (3:1)

 

TABELA GRUPY IV - -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. NOTECIANKA PAKOŚĆ 4 pkt (3-2)

2. ŁKS ŁOMŻA I 3 pkt (4-3) 

3. ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 1 pkt (2-4)

 

 

MECZ O 5 MIEJSCE

boisko nr 1
15.20 III3 PRO FAN GOŚCICINO - IV3 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA  (0:1)

 

MECZ O 3 MIEJSCE

boisko nr 2
15.20 III2 ŁKS ŁOMŻA II  - IV2 ŁKS ŁOMŻA I  (0:2)

 

MECZ O 1 MIEJSCE
boisko nr 3
15.20 III1 LEW LĘBORK - IV1 NOTECIANKA PAKOŚĆ  (0:0) k.1-2

 

 

KATEGORIA U11 - PUCHAR GIEWONTU 1x15 minut
Boisko API 2, Zakopane, wjazd na skrzyżowaniu ulic Droga do Olczy – Pardałówka - Broniewskiego (przedłużenie ulicy Broniewskiego)


25 CZERWCA 2019 – WTOREK

GRUPA V

 

boisko nr 3
14.00 B5 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - C6 ORZEŁ SIEMIATYCZE (2:0)

boisko nr 1
14.40 A5 SOKÓŁ MIEŚCISKO - C6 ORZEŁ SIEMIATYCZE (1:0)

boisko nr 2
15.00 A5 SOKÓŁ MIEŚCISKO - B5 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE (2:0)

 

TABELA GRUPY V - -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. SOKÓŁ MIEŚCISKO 6 pkt (3-0)

2. SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 3 pkt (2-2)

3. ORZEŁ SIEMIATYCZE 0 pkt (0-3)

 

GRUPA VI

 

boisko nr 1
14.20 B6 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW - A6 OLIMPIA HUTA STARA (1:0)

boisko nr 2
14.40 C5 SKALAT DJUSZ - A6 OLIMPIA HUTA STARA (0:2)

boisko nr 3
15.00 C5 SKALAT DJUSZ - B6 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW (0:0)

 

TABELA GRUPY VI - -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW 4 pkt (1-0)

2. OLIMPIA HUTA STARA3 pkt (2-1)

3. SKALAT DJUSZ 1 pkt (0-2)

 

 

MECZ O 5 MIEJSCE
boisko nr 1
15.40 V3 ORZEŁ SIEMIATYCZE - VI3 SKALAT DJUSZ (2:1)

 

MECZ O 3 MIEJSCE
boisko nr 2
15.40 V2 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - VI2 OLIMPIA HUTA STARA (3:0)

 

MECZ O 1 MIEJSCE
boisko nr 3
15.40 V1 SOKÓŁ MIEŚCISKO - VI1 CHAMPIONS ACADEMY WROCŁAW (0:4)

 

KATEGORIA U11 - PUCHAR NOSALA 1x15 minut
Boisko API 2, Zakopane, wjazd na skrzyżowaniu ulic Droga do Olczy – Pardałówka - Broniewskiego (przedłużenie ulicy Broniewskiego)


25 CZERWCA 2019 – WTOREK


GRUPA VII

 

boisko nr 1
16.00 B7 HATTRICK GŁUCHOŁAZY II - C8 MŁODA RAWIA RAWICZ II (1:2)

boisko nr 2
16.20 A7 GIGANCI RADYMNO - C8 MŁODA RAWIA RAWICZ II (0:1)

boisko nr 3
16.40 A7 GIGANCI RADYMNO - B7 HATTRICK GŁUCHOŁAZY II (1:2)

 

TABELA GRUPY VII - -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. MŁODA RAWIA RAWICZ II 6 pkt (3-1)

2. HATTRICK GŁUCHOŁAZY II 3 pkt (3-3)

3. GIGANCI RADYMNO 0 pkt (1-3)

 

GRUPA VIII

 

boisko nr 2
16.00 B8 CZARNI WĘGRÓW - A8 ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (1:1)

boisko nr 3
16.20 C7 TEAM PRZECŁAW - A8 ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (3:0)

boisko nr 1
17.00 C7 TEAM PRZECŁAW - B8 CZARNI WĘGRÓW (1:0)

 

TABELA GRUPY VIII - -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. TEAM PRZECŁAW 6 pkt (4-0)

2. CZARNI WĘGRÓW 1 pkt (1-2)

3. ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR 1 pkt (1-4)

 

 

MECZ O 5 MIEJSCE
boisko nr 1
17.20 VII3 GIGANCI RADYMNO - VIII3 ASTORIA SZCZERCÓW JUNIOR (4:0)

 

MECZ O 3 MIEJSCE
boisko nr 2
17.20 VII2 HATTRICK GŁUCHOŁAZY II - VIII2 CZARNI WĘGRÓW (1:2)

 

MECZ O 1 MIEJSCE
boisko nr 3
17.20 VII1 MŁODA RAWIA RAWICZ II - VIII1 TEAM PRZECŁAW (3:0)

 

KATEGORIA U11 - PUCHAR GUBAŁÓWKI 1x15 minut
Boisko API 2, Zakopane, wjazd na skrzyżowaniu ulic Droga do Olczy – Pardałówka - Broniewskiego (przedłużenie ulicy Broniewskiego)


25 CZERWCA 2019 – WTOREK


GRUPA IX

 

boisko nr 3
16.00 B9 UKS FA ZAWIERCIE - C10 M-FOOTBALL GAWORZYCE (3:0)

boisko nr 1
16.40 A9 MAP MIEROSZÓW - C10 M-FOOTBALL GAWORZYCE (1:1)

boisko nr 2
17.00 A9 MAP MIEROSZÓW - B9 UKS FA ZAWIERCIE (0:4)

 

TABELA GRUPY IX - -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. FA ZAWIERCIE 6 pkt (7-0)

2. M-FOOTBALL GAWORZYCE 1 pkt (1-4)

3. MAP MIEROSZÓW 1 pkt (0-4)

 

GRUPA X

 

boisko nr 1
16.20 B10 POGOŃ ŚWIEBODZIN I  - A10 CZARNI PLISZCZYN (6:0)

boisko nr 2
16.40 C9 POLONIA PASŁĘK - A10 CZARNI PLISZCZYN (3:0)

boisko nr 3
17.00 C9 POLONIA PASŁĘK - B10 POGOŃ ŚWIEBODZIN I (1:4)

 

TABELA GRUPY X - -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. POGOŃ ŚWIEBODZIN I 6 pkt (10-1)

2. POLONIA PASŁĘK  3 pkt (4-4)

3. CZARNI PLISZCZYN  0 pkt (0-9)

 

MECZ O 5 MIEJSCE
boisko nr 1
17.40 IX3 MAP MIEROSZÓW - X3 CZARNI PLISZCZYN (3:0)

 

MECZ O 3 MIEJSCE
boisko nr 2
17.40 IX2 M-FOOTBALL GAWORZYCE - X2 POLONIA PASŁĘK (3:0)

 

MECZ O 1 MIEJSCE
boisko nr 3
17.40 IX1 FA ZAWIERCIE - X1 POGOŃ ŚWIEBODZIN I (3:0)

 

KATEGORIA U11 - FAZA FINAŁOWA 2x10 minut
Boisko API Sport Arena, Zakopane ul. Pardałówka 9


25 CZERWCA 2019 – WTOREK


GRUPA I

 

boisko nr 1
14.20 B1 MŁODA RAWIA RAWICZ I - C2 HATTRICK GŁUCHOŁAZY I (1:3)

boisko nr 1
14.45 A1 AP DRAWSKO POMORSKIE - C2 HATTRICK GŁUCHOŁAZY I (3:3)

boisko nr 1
15.10 A1 AP DRAWSKO POMORSKIE - B1 MŁODA RAWIA RAWICZ I (0:7)

 

TABELA GRUPY I - -Punkty - -Bramki
--------------------------------------------------

1. HATTRICK GŁUCHOŁAZY I - 4 pkt (6-4)

2. MŁODA RAWIA RAWICZ I - 3 pkt (8-3)

3. AP DRAWSKO POMORSKIE 1 pkt (3-10)

 

GRUPA II

 

boisko nr 2
14.20 B2 CELULOZA KOSTRZYN - A2 AP BANINO (5:1)

boisko nr 2
14.45 C1 POGOŃ ŚWIEBODZIN II - A2 AP BANINO(9:1)

boisko nr 2
15.10 C1 POGOŃ ŚWIEBODZIN II - B2 CELULOZA KOSTRZYN (4:2)

 

TABELA GRUPY II - -Punkty - -Bramki
----------------------------------------------------

1. POGOŃ ŚWIEBODZIN II 6 pkt (13-3)

2. CELULOZA KOSTRZYN 3 pkt (7-5)

3. AP BANINO0 pkt (2-14)

 

 

MECZ O 5 MIEJSCE
boisko nr 1
15.35 I3 AP DRAWSKO POMORSKIE - II3 AP BANINO (3:5)

 

MECZ O 3 MIEJSCE
boisko nr 2
15.35 I2 MŁODA RAWIA RAWICZ I - II2 CELULOZA KOSTRZYN  (3:1)

 

MECZ O 1 MIEJSCE
boisko nr 1
16.00 I1 HATTRICK GŁUCHOŁAZY I - II1 POGOŃ ŚWIEBODZIN II (6:0)

 

 

KATEGORIA U12

• W turnieju wystąpi 15 zespołów podzielonych na 3 grupy (A,B,C) po 5 drużyn w każdej grupie.
• Mecze w zależności od fazy turnieju będą trwały 1x13 minut, 1x16 minut, 2x10 minut. Przy rozpiskach godzinowych danej fazy turnieju, są podane czasy gry.
• W pierwszym etapie drużyny rywalizują w grupach systemem ,,każdy z każdym”.
• Do grupy mistrzowskiej awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Pozostałe drużyny, które nie uzyskają awansu do grupy mistrzowskiej rywalizować będą w barażach o awans do ¼ finału.
• Drużyny w grupie mistrzowskiej grają o rozstawienie w ¼ finału. W grupie barażowej drużyny zagrają systemem „każdy z każdym” i dwie najlepsze drużyny uzyskają awans do ¼ finału.
• Zespoły z grupy barażowej, które nie awansują do ¼ finału zagrają o Puchar Kasprowego i o Puchar Giewontu.
• W Pucharze Kasprowego zagrają drużyny z grupy barażowej z miejsc 3,4,5,6.
• W Pucharze Giewontu zagrają drużyny z grupy barażowej z miejsc 7,8,9.
• Szczegółowy program turnieju, z podziałem na grupy, godzinami rozgrywania meczów przesyłamy w osobnych załącznikach.
• Po zakończeniu meczów każdej grupy, trenerzy drużyn otrzymają harmonogram gier na kolejną fazę turnieju. Bardzo prosimy o odbiór dokumentu przy stoliku organizatorów.

 

-Boisko Api-Sport Arena, Zakopane, ul. Pardałówka 9

-Boisko API 2, Zakopane, wjazd na skrzyżowaniu ulic Droga do Olczy – Pardałówka - Broniewskiego (przedłużenie ulicy Broniewskiego)

-Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

GRUPA A 1x16 minut
Boisko API Sport Arena, Zakopane ul. Pardałówka 9

 

22 CZERWCA 2019 – SOBOTA


boisko nr 1
14.30 SKALAT DJUSZ - POWAŁA TACZÓW (0:3)

boisko nr 2
14.30 BKS 7 WARSZAWA - MAŁAPANEW OZIMEK I (1:0)

boisko nr 1
15.30 POWAŁA TACZÓW - BKS 7 WARSZAWA(1:0)

boisko nr 2
15.30 PODOKRĘG SKOCZÓW - SKALAT DJUSZ (6:0)

boisko nr 1
16.30 BKS 7 WARSZAWA - PODOKRĘG SKOCZÓW (1:1)

boisko nr 2
16.30 MAŁAPANEW OZIMEK I - POWAŁA TACZÓW (0:1)

boisko nr 1
17.30 PODOKRĘG SKOCZÓW - MAŁAPANEW OZIMEK I (0:0)

boisko nr 2
17.30 SKALAT DJUSZ - BKS 7 WARSZAWA (0:4)

boisko nr 1
18.30 MAŁAPANEW OZIMEK I - SKALAT DJUSZ (2:0)

boisko nr 2
18.30 POWAŁA TACZÓW - PODOKRĘG SKOCZÓW (0:0)

 


TABELA GRUPY A - -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. POWAŁA TACZÓW 10 pkt (5-0)

2. BKS 7 WARSZAWA 7 pkt (6-2)

3. PODOKRĘG SKOCZÓW 6 pkt (7-1)

4. MAŁAPANEW OZIMEK I 4 pkt (2-2)

5. SKALAT DJUSZ 0 pkt (0-15)

 

 

GRUPA B 1x16 minut
Boisko API Sport Arena, Zakopane ul. Pardałówka 9

 

22 CZERWCA 2019 – SOBOTA

 

boisko nr 1
14.50 AP DRAWSKO POMORSKIE - REPREZENTACJA GMINY CZARNA (3:0)

boisko nr 2
14.50 POGOŃ STASZÓW - MAŁAPANEW OZIMEK II (3:0)

boisko nr 1
15.50 REPR. GMINY CZARNA - POGOŃ STASZÓW (1:4)

boisko nr 2
15.50 JKS JAROSŁAW - AP DRAWSKO POMORSKIE (0:0)

boisko nr 1
16.50 POGOŃ STASZÓW - JKS JAROSŁAW (2:0)

boisko nr 2
16.50 MAŁAPANEW OZIMEK II - REPREZENTACJA GMINY CZARNA (0:0)

boisko nr 1
17.50 JKS JAROSŁAW - MAŁAPANEW OZIMEK II (0:1)

boisko nr 2
17.50 AP DRAWSKO POMORSKIE - POGOŃ STASZÓW (0:2)

boisko nr 1
18.50 MAŁAPANEW OZIMEK II - AP DRAWSKO POMORSKIE(0:3)

boisko nr 2
18.50 REPR. GMINY CZARNA - JKS JAROSŁAW (3:2)

 

TABELA GRUPY B - -Punkty - -Bramki
------------------------------------------------------

1. POGOŃ STASZÓW 12 pkt (11-1)

2. AP DRAWSKO POMORSKIE 7 pkt (6-2)

3. REPR. GMINY CZARNA 4 pkt (4-9)

4. MAŁAPANEW OZIMEK II 4 pkt (1-6)

5. JKS JAROSŁAW 1 pkt (2-6)

 

 

GRUPA C 1x16 minut
Boisko API Sport Arena, Zakopane ul. Pardałówka 9

 

22 CZERWCA 2019 – SOBOTA

 

boisko nr 1
15.10 OLIMPIA KOŁO - VICTORIA WAŁBRZYCH(1:0)

boisko nr 2
15.10 AS SULMIERZYCE - TEAM PRZECŁAW (2:3)

boisko nr 1
16.10 VICTORIA WAŁBRZYCH - AS SULMIERZYCE (0:0)

boisko nr 2
16.10 ORZEŁ SIEMIATYCZE - OLIMPIA KOŁO (1:0)

boisko nr 1
17.10 AS SULMIERZYCE - ORZEŁ SIEMIATYCZE (0:6)

boisko nr 2
17.10 TEAM PRZECŁAW - VICTORIA WAŁBRZYCH (1:2)

boisko nr 1
18.10 ORZEŁ SIEMIATYCZE - TEAM PRZECŁAW (2:1)

boisko nr 2
18.10 OLIMPIA KOŁO - AS SULMIERZYCE (4:0)

boisko nr 1
19.10 TEAM PRZECŁAW - OLIMPIA KOŁO (2:1)

boisko nr 2
19.10 VICTORIA WAŁBRZYCH - ORZEŁ SIEMIATYCZE (4:0)

 

TABELA GRUPY C - -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. ORZEŁ SIEMIATYCZE 9 pkt (9-5)

2. VICTORIA WAŁBRZYCH 7 pkt (6-2)

3. LKS TEAM PRZECŁAW 6 pkt (7-7)

4. OLIMPIA KOŁO 6 pkt (6-3)

5. AS SULMIERZYCE 1 pkt (2-13)

 

 

GRUPA I – MISTRZOWSKA 2x10 minut

 

23 CZERWCA 2019 – NIEDZIELA
Boisko API Sport Arena, Zakopane ul. Pardałówka 9

 

boisko nr 1
14.30 A1 POWAŁA TACZÓW - C2 VICTORIA WAŁBRZYCH (0:4)

boisko nr 2
14.30 A2 BKS 7 WARSZAWA - B2 AP DRAWSKO POMORSKIE(7:2)

boisko nr 1
14.55 B1 POGOŃ STASZÓW - C1 ORZEŁ SIEMIATYCZE (0:2)

boisko nr 2
14.55 A2 BKS 7 WARSZAWA - C2 VICTORIA WAŁBRZYCH (1:0)

boisko nr 1
15.20 B2 AP DRAWSKO POMORSKIE - A1 POWAŁA TACZÓW (1:3)

boisko nr 1
15.40 B1 POGOŃ STASZÓW - C2 VICTORIA WAŁBRZYCH (1:0)

boisko nr 2
15.40 C1 ORZEŁ SIEMIATYCZE - A2 BKS 7 WARSZAWA (0:0)

boisko nr 1
16.05 B1 POGOŃ STASZÓW - A1 POWAŁA TACZÓW (0:1)

boisko nr 2
16.05 C1 ORZEŁ SIEMIATYCZE - B2 AP DRAWSKO POMORSKIE (0:0)

24 CZERWCA 2019 – PONIEDZIAŁEK

Boisko API 2, Zakopane, wjazd na skrzyżowaniu ulic Droga do Olczy – Pardałówka - Broniewskiego (przedłużenie ulicy Broniewskiego)

 

boisko nr 1
11.40 C2 VICTORIA WAŁBRZYCH - C1 ORZEŁ SIEMIATYCZE (1:1)

boisko nr 2
11.40 B2 AP DRAWSKO POMORSKIE - B1 POGOŃ STASZÓW (2:0)

boisko nr 3
11.40 A1 POWAŁA TACZÓW - A2 BKS 7 WARSZAWA (0:3)

boisko nr 1
12.20 C2 VICTORIA WAŁBRZYCH - B2 AP DRAWSKO POMORSKIE (4:1)

boisko nr 2
12.20 A1 POWAŁA TACZÓW - C1 ORZEŁ SIEMIATYCZE (5:0)

boisko nr 3
12.20 A2 BKS 7 WARSZAWA - B1 POGOŃ STASZÓW (2:0)

 

TABELA GRUPY I - -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. BKS 7 WARSZAWA  13 pkt (13-2)

2. POWAŁA TACZÓW 9 pkt (8-8) 

3. VICTORIA WAŁBRZYCH 7 pkt (9-4) 

4. ORZEŁ SIEMIATYCZE 6 pkt (3-6) 

5. AP DRAWSKO POMORSKIE 4 pkt (1-13) 

6. POGOŃ STASZÓW 3 pkt (1-7)

 

GRUPA II – BARAŻE 1x13 minut

 

23 CZERWCA 2019 – NIEDZIELA
Boisko API Sport Arena, Zakopane ul. Pardałówka 9

 

boisko nr 1
16.30 A4 MAŁAPANEW OZIMEK I - C5 AS SULMIERZYCE(2:0)

boisko nr 2
16.30 A5 SKALAT DJUSZ - C4 OLIMPIA KOŁO(0:2)

boisko nr 1
16.45 B3 REPR. GMINY CZARNA - C3 LKS TEAM PRZECŁAW (0:1)

boisko nr 2
16.45 B4 MAŁAPANEW OZIMEK II - B5 JKS JAROSŁAW(0:1)

boisko nr 1
17.00 C3 LKS TEAM PRZECŁAW - B4 MAŁAPANEW OZIMEK II (2:0)

boisko nr 2
17.00 C4 OLIMPIA KOŁO - B3 REPR. GMINY CZARNA (1:1)

boisko nr 1
17.15 C5 AS SULMIERZYCE - A5 SKALAT DJUSZ (4:0)

boisko nr 2
17.15 A3 PODOKRĘG SKOCZÓW - A4 MAŁAPANEW OZIMEK I (0:2)

boisko nr 1
17.35 A5 SKALAT DJUSZ - A3 PODOKRĘG SKOCZÓW (0:3)

boisko nr 2
17.35 B3 REPR. GMINY CZARNA - C5 AS SULMIERZYCE (2:0)

boisko nr 1
17.50 B4 MAŁAPANEW OZIMEK II - C4 OLIMPIA KOŁO (0:3)

boisko nr 2
17.50 B5 JKS JAROSŁAW - C3 LKS TEAM PRZECŁAW (0:3)

boisko nr 1
18.05 B3 REPR. GMINY CZARNA - A4 MAŁAPANEW OZIMEK I (1:1)

boisko nr 2
18.05 B4 MAŁAPANEW OZIMEK II - A3 PODOKRĘG SKOCZÓW(1:2)

boisko nr 1
18.20 B5 JKS JAROSŁAW - C5 AS SULMIERZYCE(0:0)

boisko nr 2
18.20 C3 LKS TEAM PRZECŁAW - C4 OLIMPIA KOŁO (1:1)

boisko nr 1
18.40 A3 PODOKRĘG SKOCZÓW - B3 REPR. GMINY CZARNA (3:0)

boisko nr 2
18.40 A4 MAŁAPANEW OZIMEK I - A5 SKALAT DJUSZ (2:0)

boisko nr 1
18.55 C4 OLIMPIA KOŁO - B5 JKS JAROSŁAW (3:0)

boisko nr 2
18.55 C5 AS SULMIERZYCE - C3 LKS TEAM PRZECŁAW (0:1)

boisko nr 1
19.10 A3 PODOKRĘG SKOCZÓW - B5 JKS JAROSŁAW(2:0)

boisko nr 2
19.10 A4 MAŁAPANEW OZIMEK I - B4 MAŁAPANEW OZIMEK II (9:0)

 

24 CZERWCA 2019 – PONIEDZIAŁEK

Boisko API 2, Zakopane, wjazd na skrzyżowaniu ulic Droga do Olczy – Pardałówka - Broniewskiego (przedłużenie ulicy Broniewskiego)

 

boisko nr 1
11.25 C5 AS SULMIERZYCE - B4 MAŁAPANEW OZIMEK II (0:0)

boisko nr 2
11.25 A5 SKALAT DJUSZ - B3 REPR. GMINY CZARNA (0:1)

boisko nr 3
11.25 B5 JKS JAROSŁAW - A4 MAŁAPANEW OZIMEK I (1:7)

boisko nr 1
12.05 B4 MAŁAPANEW OZIMEK II - A5 SKALAT DJUSZ (1:2)

boisko nr 2
12.05 C3 LKS TEAM PRZECŁAW - A3 PODOKRĘG SKOCZÓW (1:1)

boisko nr 3
12.05 C4 OLIMPIA KOŁO - C5 AS SULMIERZYCE (4:1)

boisko nr 1
12.40 A4 MAŁAPANEW OZIMEK I - C3 LKS TEAM PRZECŁAW  (3:1) 

boisko nr 2
12.40 A5 SKALAT DJUSZ - B5 JKS JAROSŁAW (2:0)

boisko nr 3
12.40 B3 REPR. GMINY CZARNA - B4 MAŁAPANEW OZIMEK II (0:0) 

boisko nr 1
12.55 A3 PODOKRĘG SKOCZÓW - C4 OLIMPIA KOŁO (1:0)

boisko nr 2
12.55 B5 JKS JAROSŁAW - B3 REPR. GMINY CZARNA (0:2)

boisko nr 3
12.55 C3 LKS TEAM PRZECŁAW - A5 SKALAT DJUSZ (1:2)

boisko nr 1
13.10 C4 OLIMPIA KOŁO - A4 MAŁAPANEW OZIMEK I (1:4)

boisko nr 2
13.10 C5 AS SULMIERZYCE - A3 PODOKRĘG SKOCZÓW (0:1)

 

TABELA GRUPY II - -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. MAŁAPANEW OZIMEK I 22 pkt (30-4)

2. PODOKRĘG SKOCZÓW 19 pkt (13-4)

3. OLIMPIA KOŁO  14 pkt (15-8)

4. LKS TEAM PRZECŁAW 14 pkt (11-7)

5. REPR. GMINY CZARNA 12 pkt (7-6)

6. SKALAT DJUSZ 9 pkt (6-14)

7. AS SULMIERZYCE 5 pkt (5-10)

8. JKS JAROSŁAW 4 pkt (2-19) 

9. MAŁAPANEW OZIMEK II  2 pkt (2-19) 

 

 

KATEGORIA U12 - PUCHAR GIEWONTU 2x10 MINUT 

Boisko API 2, Zakopane, wjazd na skrzyżowaniu ulic Droga do Olczy – Pardałówka - Broniewskiego (przedłużenie ulicy Broniewskiego)

 

25 CZERWCA 2019 – WTOREK

 

boisko nr 3
12.50 II7 AS SULMIERZYCE  - II9 MAŁAPANEW OZIMEK II (1:1)

boisko nr 3
13.15 II8 JKS JAROSŁAW - II9 MAŁAPANEW OZIMEK II (0:2)

boisko nr 3
13.40 II7 AS SULMIERZYCE - II8 JKS JAROSŁAW (3:0)

 

TABELA GRUPY -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. AS SULMIERZYCE 4 pkt (4-1)

2. MAŁAPANEW OZIMEK II 4 pkt (3-1)

3. JKS JAROSŁAW 0 pkt (0-5) 

 

KATEGORIA U12 - PUCHAR KASPROWEGO 1x16 minut

Boisko API 2, Zakopane, wjazd na skrzyżowaniu ulic Droga do Olczy – Pardałówka - Broniewskiego (przedłużenie ulicy Broniewskiego)

 

25 CZERWCA 2019 – WTOREK

 

boisko nr 1
12.50 II3 OLIMPIA KOŁO - II5 REPR. GMINY CZARNA  (3:0) 

boisko nr 2
12.50 II4 LKS TEAM PRZECŁAW - II6 SKALAT DJUSZ(3:0)

boisko nr 1
13.15 II3 OLIMPIA KOŁO - II6 SKALAT DJUSZ(3:0)

boisko nr 2
13.15 II4 LKS TEAM PRZECŁAW - II5 REPR. GMINY CZARNA (1:0)

boisko nr 1
13.40 II3 OLIMPIA KOŁO - II4 LKS TEAM PRZECŁAW(0:1)

boisko nr 2
13.40 II5 REPR. GMINY CZARNA - II6 SKALAT DJUSZ(1:0)

 

TABELA GRUPY  - -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. LKS TEAM PRZECŁAW  9 pkt (5-0)

2. OLIMPIA KOŁO 6 pkt (6-1)

3. REPR. GMINY CZARNA 3 pkt (1-4)

4. SKALAT DJUSZ 0 pkt (0-7)

 

 

 

KATEGORIA U12 - FAZA FINAŁOWA
Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)


25 CZERWCA 2019 – WTOREK


1x16 minut


¼ FINAŁU

 

boisko nr 1 (ćw.1)
8.30 I1 BKS 7 WARSZAWA - II2/ PODOKRĘG SKOCZÓW (4:0)

boisko nr 2 (ćw.2)
8.30 I4 ORZEŁ SIEMIATYCZE - I5/ AP DRAWSKO POMORSKIE(0:1)

boisko nr 1 (ćw.3)
8.50 I2 POWAŁA TACZÓW - II1/ MAŁAPANEW OZIMEK I  (1:0)

boisko nr 2 (ćw.4)
8.50 I3 VICTORIA WAŁBRZYCH - I6/ POGOŃ STASZÓW(3:1)

 

Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
boisko nr 1
9.50 ćw.1 PODOKRĘG SKOCZÓW - ćw.2 ORZEŁ SIEMIATYCZE (1:1) k.2-3

boisko nr 2
9.50 ćw.3 MAŁAPANEW OZIMEK I  - ćw.4 POGOŃ STASZÓW (7:0)

 

Mecz o 7 miejsce
boisko nr 1
10.30 PODOKRĘG SKOCZÓW - POGOŃ STASZÓW (3:1)

 

Mecz o 5 miejsce
boisko nr 2
10.30 ORZEŁ SIEMIATYCZE - AŁAPANEW OZIMEK I (2:2) k. 4:1

 

Boisko API Sport Arena, Zakopane ul. Pardałówka 9
2x10 minut


½ FINAŁU


boisko nr 1
10.30 ćw.1 BKS 7 WARSZAWA  - ćw.2 AP DRAWSKO POMORSKIE (7:2)

boisko nr 2
10.30 ćw.3 POWAŁA TACZÓW  - ćw.4 VICTORIA WAŁBRZYCH (3:2)

 

Mecz o 3 miejsce
boisko nr 1
11.20 POWAŁA TACZÓW - VICTORIA WAŁBRZYCH (0:5)

 

FINAŁ

boisko nr 2
11.20 BKS 7 WARSZAWA - POWAŁA TACZÓW (3:3) k.1-2

 

KATEGORIA U13

 

• W turnieju wystąpi 20 zespołów podzielonych na dwie grupy (A, B) 10 drużyn w każdej grupie.
• Mecze w grupach i w ½ finału będą trwały 2x10 minut, mecze o Puchar Kasprowego i Giewontu, oraz mecze fazy ¼ finału i o miejsca 5-8, będą trwały 1x16 minut.
• W pierwszym etapie drużyny rywalizują systemem ,,każdy z każdym”.
• Cztery najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy finałowej i zagrają o miejsca 1-8.
• Drużyny z miejsc 5,6,7 każdej grupy zagrają w tzw. Pucharze Kasprowego o miejsca 9-14.
• Drużyny z miejsc 8,9,10 każdej grupy zagrają w tzw. Pucharze Giewontu o miejsca 15-20.
• Szczegółowy program turnieju, z podziałem na grupy, godzinami rozgrywania meczów
przesyłamy w osobnych załącznikach.
• Po zakończeniu meczów każdej grupy, trenerzy drużyn otrzymają harmonogram gier na kolejną fazę turnieju. Bardzo prosimy o odbiór dokumentu przy stoliku organizatorów.

 

Boisko Api-Sport Arena, Zakopane, ul. Pardałówka 9

Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GRUPA A 2x10 minut
Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)

 

22 CZERWCA 2019 – SOBOTA

 

Boisko nr 1
8.30 GKS NOWINY - M-FOOTBALL GAWORZYCE (4:0)

Boisko nr 2
8.30 MOKIS JAWORZNO I - ORZEŁ SIEMIATYCZE (0:7)

Boisko nr 1
8.55 CZARNI WĘGRÓW - SOKOŁEK NISKO (1:1)

Boisko nr 2
8.55 BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO - OLIMPIA ŻERNIKI WR. (1:3)

Boisko nr 1
9.20 RAP RADOMSKO I - UKS PIEŃSK (0:1)

Boisko nr 2
9.20 GKS NOWINY - MOKIS JAWORZNO I (2:2)

Boisko nr 1

9.45 SOKOŁEK NISKO - BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO(1:7)

Boisko nr 2
9.45 CZARNI WĘGRÓW - ORZEŁ SIEMIATYCZE (0:8)

Boisko nr 1
10.10 M-FOOTBALL GAWORZYCE - UKS PIEŃSK (1:0)

Boisko nr 2
10.10 OLIMPIA ŻERNIKI WR. - RAP RADOMSKO I (3:1)

Boisko nr 1
10.30 CZARNI WĘGRÓW - GKS NOWINY (3:0)

Boisko nr 2
10.30 BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO - ORZEŁ SIEMIATYCZE (1:2)

Boisko nr 1
10.55 RAP RADOMSKO I - SOKOŁEK NISKO (4:1)

Boisko nr 2
10.55 MOKIS JAWORZNO I - M-FOOTBALL GAWORZYCE(7:0)

Boisko nr 1
11.20 UKS PIEŃSK - OLIMPIA ŻERNIKI WR. (0:4)

Boisko nr 2
11.20 GKS NOWINY - BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO(2:0)

 

23 CZERWCA 2019 – NIEDZIELA

 

Boisko nr 1
11.45 RAP RADOMSKO I - ORZEŁ SIEMIATYCZE (0:6)

Boisko nr 2
11.45 SOKOŁEK NISKO - UKS PIEŃSK (2:1)

Boisko nr 1
12.10 M-FOOTBALL GAWORZYCE - OLIMPIA ŻERNIKI WR.  (0:6)

Boisko nr 2
12.10 MOKIS JAWORZNO I - CZARNI WĘGRÓW (3:1)

Boisko nr 1
12.35 RAP RADOMSKO I - GKS NOWINY(1:1)

Boisko nr 2
12.35 UKS PIEŃSK - ORZEŁ SIEMIATYCZE (0:10)

Boisko nr 1
13.00 CZARNI WĘGRÓW - M-FOOTBALL GAWORZYCE(2:1)

Boisko nr 2
13.00 BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO - MOKIS JAWORZNO I (1:1)

Boisko nr 1
13.20 OLIMPIA ŻERNIKI WR. - SOKOŁEK NISKO (1:1)

Boisko nr 2
13.20 GKS NOWINY - UKS PIEŃSK (1:0)

Boisko nr 1
13.45 MOKIS JAWORZNO I - RAP RADOMSKO I (3:0)

Boisko nr 2
13.45 CZARNI WĘGRÓW - BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO(0:4)

Boisko nr 1
14.10 M-FOOTBALL GAWORZYCE - SOKOŁEK NISKO (0:5)

Boisko nr 2
14.10 OLIMPIA ŻERNIKI WR. - ORZEŁ SIEMIATYCZE(0:1)

Boisko nr 1
14.35 RAP RADOMSKO I - CZARNI WĘGRÓW (0:0)

Boisko nr 2
14.35 UKS PIEŃSK - MOKIS JAWORZNO I(1:2)

 

24 CZERWCA 2019 – PONIEDZIAŁEK

 

Boisko nr 1
8.10 BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO - M-FOOTBALL GAWORZYCE (7:0)

Boisko nr 2
8.10 OLIMPIA ŻERNIKI WR. - GKS NOWINY (1:0)

Boisko nr 1
8.35 SOKOŁEK NISKO - ORZEŁ SIEMIATYCZE (0:11)

Boisko nr 2
8.35 CZARNI WĘGRÓW - UKS PIEŃSK (0:0)

Boisko nr 1
9.00 BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO - RAP RADOMSKO I (3:1)

Boisko nr 2
9.00 MOKIS JAWORZNO I - OLIMPIA ŻERNIKI WR. (0:0)

Boisko nr 1
9.20 M-FOOTBALL GAWORZYCE - ORZEŁ SIEMIATYCZE(1:12)

Boisko nr 2
9.20 GKS NOWINY - SOKOŁEK NISKO (5:1)

Boisko nr 1
9.45 UKS PIEŃSK - BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO (0:3)

Boisko nr 2
9.45 OLIMPIA ŻERNIKI WR. - CZARNI WĘGRÓW (1:2)

Boisko nr 1
10.10 RAP RADOMSKO I - M-FOOTBALL GAWORZYCE (6:0)

Boisko nr 2
10.10 MOKIS JAWORZNO I - SOKOŁEK NISKO (1:0)

Boisko nr 1
10.35 GKS NOWINY - ORZEŁ SIEMIATYCZE (0:2)

 

 TABELA GRUPY A - - Punkty - -Bramki
------------------------------------------------------

1. ORZEŁ SIEMIATYCZE 27 pkt (59-2)

2. MOKIS JAWORZNO I 18 pkt (19-12)

3. OLIMPIA ŻERNIKI WR. 17 pkt (19-4)

4. BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO 16 pkt (27-10)

5. GKS NOWINY 14 pkt (15-10)

6. CZARNI WĘGRÓW 12 pkt (9-18)

7. RAP RADOMSKO I 8 pkt (12-18)

8. SOKOŁEK NISKO 8 pkt (12-31)

9. UKS PIEŃSK 4 pkt (3-20)

10. M-FOOTBALL GAWORZYCE 3 pkt (3-43)

 

GRUPA B 2x10 minut
Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)

 

22 CZERWCA 2019 – SOBOTA

 

Boisko nr 1
11.45 SOKÓŁ MIEŚCISKO - KS ZAKOPANE(0:2)

Boisko nr 2
11.45 MOKIS JAWORZNO II - KRAJNA WYRZYSK (0:2)

Boisko nr 1
12.10 HATTRICK GŁUCHOŁAZY - CELULOZA KOSTRZYN(0:9)

Boisko nr 2
12.10 FFGR GUSIATYN - LEW LĘBORK (1:1)

Boisko nr 1
12.35 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - RAP RADOMSKO II (0:1)

Boisko nr 2
12.35 SOKÓŁ MIEŚCISKO - MOKIS JAWORZNO II (3:1)

Boisko nr 1

12.55 CELULOZA KOSTRZYN - FFGR GUSIATYN  (4:0)

Boisko nr 2
12.55 HATTRICK GŁUCHOŁAZY - KRAJNA WYRZYSK(1:3)

Boisko nr 1
13.20 KS ZAKOPANE - RAP RADOMSKO II (1:1)

Boisko nr 2
13.20 LEW LĘBORK - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA (0:1)

Boisko nr 1
13.45 HATTRICK GŁUCHOŁAZY - SOKÓŁ MIEŚCISKO (4:0)

Boisko nr 2
13.45 FFGR GUSIATYN - KRAJNA WYRZYSK(0:0)

Boisko nr 1
14.10 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - CELULOZA KOSTRZYN (2:8)

Boisko nr 2
14.10 MOKIS JAWORZNO II - KS ZAKOPANE(2:2)

Boisko nr 1
14.35 RAP RADOMSKO II - LEW LĘBORK(0:0)

Boisko nr 2
14.35 SOKÓŁ MIEŚCISKO - FFGR GUSIATYN (3:0)

 

23 CZERWCA 2019 – NIEDZIELA

 

Boisko nr 1
8.30 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - KRAJNA WYRZYSK(0:2)

Boisko nr 2
8.30 CELULOZA KOSTRZYN - RAP RADOMSKO II (0:4)

Boisko nr 1
8.55 KS ZAKOPANE - LEW LĘBORK (1:4)

Boisko nr 2
8.55 MOKIS JAWORZNO II - HATTRICK GŁUCHOŁAZY (1:1)

Boisko nr 1
9.20 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - SOKÓŁ MIEŚCISKO (2:0)

Boisko nr 2
9.20 RAP RADOMSKO II - KRAJNA WYRZYSK (3:0)

Boisko nr 1
9.45 HATTRICK GŁUCHOŁAZY - KS ZAKOPANE(2:1)

Boisko nr 2
9.45 FFGR GUSIATYN - MOKIS JAWORZNO II(2:0)

Boisko nr 1
10.10 LEW LĘBORK - CELULOZA KOSTRZYN (0:2)

Boisko nr 2
10.10 SOKÓŁ MIEŚCISKO - RAP RADOMSKO II (0:6)

Boisko nr 1
10.30 MOKIS JAWORZNO II - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA(1:2)

Boisko nr 2
10.30 HATTRICK GŁUCHOŁAZY - FFGR GUSIATYN (1:2)

Boisko nr 1
10.55 KS ZAKOPANE - CELULOZA KOSTRZYN(0:6)

Boisko nr 2
10.55 LEW LĘBORK - KRAJNA WYRZYSK(0:0)

Boisko nr 1
11.20 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - HATTRICK GŁUCHOŁAZY (1:1)

Boisko nr 2
11.20 RAP RADOMSKO II - MOKIS JAWORZNO II (4:0)

 

24 CZERWCA 2019 – PONIEDZIAŁEK

 

Boisko nr 2
10.35 MOKIS JAWORZNO II - CELULOZA KOSTRZYN (0:8)

Boisko nr 1
11.00 FFGR GUSIATYN - KS ZAKOPANE (1:1)

Boisko nr 2
11.00 LEW LĘBORK - SOKÓŁ MIEŚCISKO (2:0)

Boisko nr 1
11.20 CELULOZA KOSTRZYN - KRAJNA WYRZYSK (3:1)

Boisko nr 2
11.20 HATTRICK GŁUCHOŁAZY - RAP RADOMSKO II (0:5)

Boisko nr 1
11.45 FFGR GUSIATYN - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA (3:0)

Boisko nr 2
11.45 MOKIS JAWORZNO II - LEW LĘBORK (1:2)

Boisko nr 1
12.10 KS ZAKOPANE - KRAJNA WYRZYSK (0:0)

Boisko nr 2
12.10 SOKÓŁ MIEŚCISKO - CELULOZA KOSTRZYN (1:4)

Boisko nr 1
12.35 RAP RADOMSKO II - FFGR GUSIATYN (6:3)

Boisko nr 2
12.35 LEW LĘBORK - HATTRICK GŁUCHOŁAZY (3:2)

Boisko nr 1
13.00 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - KS ZAKOPANE (1:0)

Boisko nr 2
13.00 SOKÓŁ MIEŚCISKO - KRAJNA WYRZYSK (0:3)

 

 TABELA GRUPY B - - Punkty - -Bramki
------------------------------------------------------

1. CELULOZA KOSTRZYN 24 pkt (44-7)

2. RAP RADOMSKO II 23 pkt (30-4)

3. LEW LĘBORK 15 pkt (12-6)

4. KRAJNA WYRZYSK 15 pkt (11-7)

5. ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 13 pkt (9-16)

6. FFGR GUSIATYN 12 pkt (12-18)

7. HATTRICK GŁUCHOŁAZY 8 pkt (12-25)

8. KS ZAKOPANE 7 pkt (8-17)

9. SOKÓŁ MIEŚCISKO 6 pkt (7-24)

10. MOKIS JAWORZNO II 2 pkt (6-26) 

 

KATEGORIA U13 - PUCHAR GIEWONTU 1x16 minut
Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)


25 CZERWCA 2019 – WTOREK


GRUPA X

 

boisko nr 1
11.30 B9 SOKÓŁ MIEŚCISKO - A10 M-FOOTBALL GAWORZYCE (1:0)

boisko nr 1
12.10 A8 SOKOŁEK NISKO - A10 M-FOOTBALL GAWORZYCE (1:3)

boisko nr 1
12.50 A8 SOKOŁEK NISKO - B9 SOKÓŁ MIEŚCISKO (1:2)

 

TABELA GRUPY X- -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. SOKÓŁ MIEŚCISKO 6 pkt (3-1)

2. M-FOOTBALL GAWORZYCE 3 pkt (3-2)

3. SOKOŁEK NISKO 0 pkt (2-5)

 

 

GRUPA Y

 

boisko nr 2
11.30 A9 UKS PIEŃSK - B10 MOKIS JAWORZNO II (0:2)

boisko nr 2
12.10 B8 KS ZAKOPANE - B10 MOKIS JAWORZNO II (1:1)

boisko nr 2
12.50 B8 KS ZAKOPANE - A9 UKS PIEŃSK (1:0)

 

TABELA GRUPY Y- -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. MOKIS JAWORZNO II 4 pkt (3-1)

2. KS ZAKOPANE 4 pkt (2-1)

3. UKS PIEŃSK 0 pkt (1-2)

 

MECZ O 5 MIEJSCE
boisko nr 2
13.30 X3 SOKOŁEK NISKO - Y3 UKS PIEŃSK  (1:2)

 

MECZ O 3 MIEJSCE
boisko nr 1
13.50 X2 M-FOOTBALL GAWORZYCE - Y2 KS ZAKOPANE (6:0)

 

MECZ O 1 MIEJSCE
boisko nr 2
13.50 X1 SOKÓŁ MIEŚCISKO - Y1 MOKIS JAWORZNO II (0:2)

 

 

 

KATEGORIA U13 - PUCHAR KASPROWEGO 1x16 minut
Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)


25 CZERWCA 2019 – WTOREK


GRUPA I

 

boisko nr 1
11.10 B6 FFGR GUSIATYN - A7 RAP RADOMSKO I (0:0)

boisko nr 1
11.50 A5 GKS NOWINY - A7 RAP RADOMSKO I (1:0)

boisko nr 1
12.30 A5 GKS NOWINY - B6 FFGR GUSIATYN (0:1)

 

GRUPA II

 

boisko nr 2
11.10 A6 CZARNI WĘGRÓW - B7 HATTRICK GŁUCHOŁAZY (2:0)

boisko nr 2
11.50 B5 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - B7 HATTRICK GŁUCHOŁAZY (4:0)

boisko nr 2
12.30 B5 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - A6 CZARNI WĘGRÓW (0:1)

 

MECZ O 5 MIEJSCE
boisko nr 1
13.10 I3 RAP RADOMSKO I - II3 HATTRICK GŁUCHOŁAZY (1:2)

 

MECZ O 3 MIEJSCE
boisko nr 2
13.10 I2 GKS NOWINY - II2 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA (1:0)

 

MECZ O 1 MIEJSCE
boisko nr 1
13.30 I1 FFGR GUSIATYN - II1 CZARNI WĘGRÓW (3:1)

 

KATEGORIA U13 - FAZA FINAŁOWA
Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)


25 CZERWCA 2019 – WTOREK


1x16 minut


¼ FINAŁU
boisko nr 1 (ćw.1)
9.10 A1 ORZEŁ SIEMIATYCZE - B4 KRAJNA WYRZYSK(7:0)

boisko nr 2 (ćw.2)
9.10 A3 OLIMPIA ŻERNIKI WR - B2 RAP RADOMSKO II(1:1) k.2-1

boisko nr 1 (ćw.3)
9.30 A2 MOKIS JAWORZNO I - B3 LEW LĘBORK(1:0)

boisko nr 2 (ćw.4)
9.30 A4 BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO - B1 CELULOZA KOSTRZYN (0:4)

 

Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)


boisko nr 1
10.10 ćw.1 KRAJNA WYRZYSK - ćw.2 RAP RADOMSKO II (1:1) k.1-3

boisko nr 2
10.10 ćw.3 LEW LĘBORK - ćw.4 BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO (0:0) k.2-1

 

Mecz o 7 miejsce
boisko nr 1
10.50 KRAJNA WYRZYSK - BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO (1:0)

 

Mecz o 5 miejsce
boisko nr 2
10.50 RAP RADOMSKO II - LEW LĘBORK :

 

Boisko API Sport Arena, Zakopane ul. Pardałówka 9
2x10 minut


½ FINAŁU
boisko nr 1
10.55 ćw.1 ORZEŁ SIEMIATYCZE - ćw.2 OLIMPIA ŻERNIKI WR (4:0)

boisko nr 2
10.55 ćw.3 MOKIS JAWORZNO I - ćw.4 CELULOZA KOSTRZYN (0:9)

 

Mecz o 3 miejsce
boisko nr 1
11.45 OLIMPIA ŻERNIKI - MOKIS JAWORZNO I (3:2)

 

FINAŁ

boisko nr 2
11.45 ORZEŁ SIEMIATYCZE - CELULOZA KOSTRZYN (3:3) k.1-3

 

 

KATEGORIA U14 I U15

 

• W kategorii U14 wystąpi 6 zespołów, które zagrają w grupie A systemem „każdy z każdym”.
• Tabela po zakończeniu wszystkich spotkań w grupie będzie końcową klasyfikacją kategorii U14 i jednocześnie klasyfikacją do II rundy rozgrywek w kategorii U15. Po zakończeniu rozgrywek w grupie odbędzie się dekoracja drużyn w kategorii U14.
• Wszystkie mecze będą trwały 1x16 minut. oprócz meczów od fazy ½ finału które będą trwały 2x12 minut.
• W drugim dniu turnieju drużyny z rocznika 2005 i młodsi dołączą do rywalizacji w kategorii U15, w której w sumie wystąpi 12 zespołów.
• W pierwszym etapie drużyny rywalizują w grupach systemem ,,każdy z każdym”.
• Do grupy mistrzowskiej awansują po trzy najlepsze drużyny z każdej grupy.
Pozostałe drużyny, które nie uzyskają awansu do grupy mistrzowskiej rywalizować będą w barażach o awans do ¼ finału.
• Drużyny w grupie mistrzowskiej grają o rozstawienie w ¼ finału. W grupie barażowej drużyny zagrają systemem „każdy z każdym” i dwie najlepsze drużyny uzyskają awans do ¼ finału. Zespoły, które nie awansują do ¼ finału zagrają o tzw. „Puchar Kasprowego”.
• Pary ćwierćfinałowe ustalone zostaną na podstawie klucza (rozpiska w załączniku Faza Finałowa).
• W Pucharze Kasprowego drużyny zagrają w grupie czterozespołowej systemem „każdy z każdym”.
• Szczegółowy program turnieju, z podziałem na grupy i godzinami rozgrywania meczów przesyłamy w osobnych załącznikach.
• Po zakończeniu meczów każdej grupy, trenerzy drużyn otrzymają harmonogram gier na kolejną fazę turnieju. Bardzo prosimy o odbiór dokumentu przy stoliku organizatorów.

 

Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)

Boisko Api-Sport Arena, Zakopane, ul. Pardałówka 9

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

GRUPA A 1x16 minut U14
Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)

 

22 CZERWCA 2019 – SOBOTA

 

boisko nr 1
17.00 OLIMPIA HUTA STARA - PODOKRĘG SKOCZÓW (0:6)

boisko nr 2
17.00 NOTECIANKA PAKOŚĆ I - ORZEŁ SIEMIATYCZE (0:4)

boisko nr 1
17.40 UNIA WILKOŁAZ - NOTECIANKA PAKOŚĆ I(4:0)

boisko nr 2
17.40 SKALAT DJUSZ - OLIMPIA HUTA STARA (5:1)

boisko nr 1
18.00 ORZEŁ SIEMIATYCZE - PODOKRĘG SKOCZÓW (3:0)

boisko nr 1
18.20 UNIA WILKOŁAZ - OLIMPIA HUTA STARA  (4:0)

boisko nr 2
18.20 SKALAT DJUSZ - NOTECIANKA PAKOŚĆ I (1:1)

boisko nr 1

18.40 UNIA WILKOŁAZ - ORZEŁ SIEMIATYCZE (0:3)

boisko nr 2
18.40 SKALAT DJUSZ - PODOKRĘG SKOCZÓW (1:0)

boisko nr 1
19.00 OLIMPIA HUTA STARA - ORZEŁ SIEMIATYCZE (1:4)

boisko nr 2
19.00 NOTECIANKA PAKOŚĆ I - PODOKRĘG SKOCZÓW (0:4)

boisko nr 1
19.20 OLIMPIA HUTA STARA - NOTECIANKA PAKOŚĆ I (0:3)

boisko nr 2
19.20 UNIA WILKOŁAZ - SKALAT DJUSZ (4:0)

boisko nr 1
19.40 UNIA WILKOŁAZ - PODOKRĘG SKOCZÓW (0:0)

boisko nr 2
19.40 SKALAT DJUSZ - ORZEŁ SIEMIATYCZE (0:4)

 

TABELA GRUPY A -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

A1. ORZEŁ SIEMIATYCZE 15 pkt (18-0)

A2. UNIA WILKOŁAZ 10 pkt (12-3)

A3. SKALAT DJUSZ (UKRAINA) 7 pkt (7-10)

A4. PODOKRĘG SKOCZÓW 7 pkt (10-4)

A5. NOTECIANKA PAKOŚĆ I 4 pkt (5-13) 

A6. OLIMPIA HUTA STARA 0 pkt (1-23)

 

GRUPA B 1x16 minut U15
Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)

 

22 CZERWCA 2019 – SOBOTA

 

boisko nr 1

15.00 SOKOŁEK NISKO - GIGANCI RADYMNO (1:2)

boisko nr 2
15.00 WIELMOŻANKA - PIAST STRZELCE OPOLSKIE (0:3)

boisko nr 1
15.20 ORLIK SZEWNA - NOTECIANKA PAKOŚĆ II (2:2)

boisko nr 2
15.20 SOKOŁEK NISKO - WIELMOŻANKA(2:2)

boisko nr 1
15.40 PIAST STRZELCE OPOLSKIE - ORLIK SZEWNA (0:3)

boisko nr 2
15.40 GIGANCI RADYMNO - NOTECIANKA PAKOŚĆ II (0:2)

boisko nr 1
16.00 SOKOŁEK NISKO - PIAST STRZELCE OPOLSKIE (2:4)

boisko nr 2
16.00 WIELMOŻANKA - GIGANCI RADYMNO (1:3)
boisko nr 1

16.20 SOKOŁEK NISKO - ORLIK SZEWNA (0:6)

boisko nr 2
16.20 WIELMOŻANKA - NOTECIANKA PAKOŚĆ II (0:3)

boisko nr 2
16.40 ORLIK SZEWNA - GIGANCI RADYMNO (0:0)

boisko nr 1
16.40 NOTECIANKA PAKOŚĆ II - PIAST STRZELCE OPOLSKIE (3:0)

boisko nr 1
17.20 SOKOŁEK NISKO - NOTECIANKA PAKOŚĆ II (0:4)

boisko nr 2
17.20 WIELMOŻANKA - ORLIK SZEWNA (0:3)

boisko nr 2
18.00 PIAST STRZELCE OPOLSKIE - GIGANCI RADYMNO(3:3)

 

 TABELA GRUPY B -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

B1. NOTECIANKA PAKOŚĆ II 13 pkt (14-2)

B2. ORLIK SZEWNA 11 pkt (14-2) 

B3. GIGANCI RADYMNO 8 pkt (8-4)

B4. PIAST STRZELCE OPOLSKIE 7 pkt (10-11)

B5. WIELMOŻANKA WIELMOŻA 1 pkt (2-14) 

B6. SOKOŁEK NISKO 1 pkt (5-18)

 

 

GRUPA I – MISTRZOWSKA 1 x 16 minut

Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)

 

 

23 CZERWCA 2019 – NIEDZIELA

 

boisko nr 1
15.00 A1 ORZEŁ SIEMIATYCZE - B3 GIGANCI RADYMNO (1:1)

boisko nr 2
15.00 A2 UNIA WILKOŁAZ - B2 ORLIK SZEWNA (0:2)

boisko nr 1
15.20 A3 SKALAT DJUSZ (UKRAINA) - B1 NOTECIANKA PAKOŚĆ II (1:3)

boisko nr 2
15.20 A1 ORZEŁ SIEMIATYCZE - A2 UNIA WILKOŁAZ(1:1)

boisko nr 1
15.40 B2 ORLIK SZEWNA - A3 SKALAT DJUSZ (UKRAINA)(5:0)

boisko nr 2
15.40 B3 GIGANCI RADYMNO - B1 NOTECIANKA PAKOŚĆ II  (0:2)

boisko nr 1
16.00 A1 ORZEŁ SIEMIATYCZE - B2 ORLIK SZEWNA (0:0)

boisko nr 2
16.00 A2 UNIA WILKOŁAZ - B3 GIGANCI RADYMNO (1:2)

boisko nr 1
16.20 A1 ORZEŁ SIEMIATYCZE - A3 SKALAT DJUSZ (UKRAINA) (4:2)

boisko nr 2
16.20 A2 UNIA WILKOŁAZ - B1 NOTECIANKA PAKOŚĆ II(0:3)

boisko nr 1
16.40 A3 SKALAT DJUSZ (UKRAINA) - B3 GIGANCI RADYMNO(1:4)

boisko nr 2
16.40 B1 NOTECIANKA PAKOŚĆ II  - B2 ORLIK SZEWNA (0:3)

boisko nr 1
17.20 A1 ORZEŁ SIEMIATYCZE - B1 NOTECIANKA PAKOŚĆ II (3:3)

boisko nr 2
17.20 A2 UNIA WILKOŁAZ - A3 SKALAT DJUSZ (UKRAINA) (5:0)

boisko nr 1
18.00 B2 ORLIK SZEWNA - B3 GIGANCI RADYMNO (3:1)

 

TABELA GRUPY I -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. ORLIK SZEWNA 13 pkt (13-1)

2. NOTECIANKA PAKOŚĆ II 10 pkt (11-7)

3. ORZEŁ SIEMIATYCZE7 pkt (9-4)

4. GIGANCI RADYMNO 7 pkt (8-8)

5. UNIA WILKOŁAZ 4 pkt (7-8)

6. SKALAT DJUSZ (UKRAINA) 0 pkt (4-21) 

 

 

GRUPA II – BARAŻE 1 x 16 minut

Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)

 

23 CZERWCA 2019 – NIEDZIELA

 

boisko nr 1
17.00 A6 OLIMPIA HUTA STARA - B6 SOKOŁEK NISKO (2:2)

boisko nr 2
17.00 B4 PIAST STRZELCE OPOLSKIE - B5 WIELMOŻANKA WIELMOŻA(3:0)

boisko nr 1
17.40 A4 PODOKRĘG SKOCZÓW - B4 PIAST STRZELCE OPOLSKIE (1:0)

boisko nr 2
17.40 A5 NOTECIANKA PAKOŚĆ I - A6 OLIMPIA HUTA STARA (1:0)

boisko nr 2
18.00 B5 WIELMOŻANKA WIELMOŻA - B6 SOKOŁEK NISKO (0:3)

boisko nr 1
18.20 A4 PODOKRĘG SKOCZÓW - A6 OLIMPIA HUTA STARA(3:0)

boisko nr 2
18.20 A5 NOTECIANKA PAKOŚĆ I - B4 PIAST STRZELCE OPOLSKIE(0:1)

boisko nr 1

18.40 A4 PODOKRĘG SKOCZÓW - B5 WIELMOŻANKA WIELMOŻA (2:1)

boisko nr 2
18.40 A5 NOTECIANKA PAKOŚĆ I - B6 SOKOŁEK NISKO (2:0)

boisko nr 1
19.00 A6 OLIMPIA HUTA STARA - B5 WIELMOŻANKA WIELMOŻA (0:1)

boisko nr 2
19.00 B4 PIAST STRZELCE OPOLSKIE - B6 SOKOŁEK NISKO (2:0)

boisko nr 1
19.20 A6 OLIMPIA HUTA STARA - B4 PIAST STRZELCE OPOLSKIE (0:4)

boisko nr 2
19.20 A4 PODOKRĘG SKOCZÓW - A5 NOTECIANKA PAKOŚĆ I (1:0)

boisko nr 1
19.40 A4 PODOKRĘG SKOCZÓW - B6 SOKOŁEK NISKO (3:4)

boisko nr 2
19.40 A5 NOTECIANKA PAKOŚĆ I - B5 WIELMOŻANKA WIELMOŻA (2:0)

 

TABELA GRUPY II  -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1.PODOKRĘG SKOCZÓW 12 pkt (10-5)

2.PIAST STRZELCE OPOLSKIE 12 pkt (10-1)

3.NOTECIANKA PAKOŚĆ I 9 pkt (5-2)

4.SOKOŁEK NISKO 7 pkt (6-10)

5.WIELMOŻANKA WIELMOŻA 3 pkt (2-10)

6.OLIMPIA HUTA STARA 1 pkt (2-11)

 

KATEGORIA U15 - PUCHAR KASPROWEGO
Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)


GRUPA X 1x16 minut

 

25 CZERWCA 2019 – WTOREK

 

boisko nr 1
14.40 II3 NOTECIANKA PAKOŚĆ I - II5 WIELMOŻANKA WIELMOŻA (1:0)

boisko nr 2
14.40 II4 SOKOŁEK NISKO - II6 OLIMPIA HUTA STARA (1:2)

boisko nr 1
15.20 II3 NOTECIANKA PAKOŚĆ I - II6 OLIMPIA HUTA STARA (2:4)

boisko nr 2
15.20 II4 SOKOŁEK NISKO - II5 WIELMOŻANKA WIELMOŻA (1:1)

boisko nr 1
16.00 II3 NOTECIANKA PAKOŚĆ I - II4 SOKOŁEK NISKO (0:1)

boisko nr 2
16.00 II5 WIELMOŻANKA WIELMOŻA - II6 OLIMPIA HUTA STARA (0:1)

 

TABELA GRUPY - -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. SOKOŁEK NISKO 9 pkt (7-3)

2. NOTECIANKA PAKOŚĆ I 4 pkt (3-3)

3. OLIMPIA HUTA STARA 3 pkt (3-5)

4. WIELMOŻANKA WIELMOŻA 1 (1-3)

 

KATEGORIA U15 - FAZA FINAŁOWA
Boisko COS, Zakopane, ul. Bogówka (obok skoczni narciarskich)


25 CZERWCA 2019 – WTOREK


1x16 minut

 

¼ FINAŁU
boisko nr 1 (ćw.1)
14.00 I1 ORLIK SZEWNA - II2 PIAST STRZELCE OPOLSKIE (2:0)

boisko nr 2 (ćw.2)
14.00 I4 GIGANCI RADYMNO - I5 UNIA WILKOŁAZ (0:1)

boisko nr 1 (ćw.3)
14.20 I2 NOTECIANKA PAKOŚĆ II - II1 PODOKRĘG SKOCZÓW (2:0)

boisko nr 2 (ćw.4)
14.20 I3 ORZEŁ SIEMIATYCZE  - I6 SKALAT DJUSZ (UKRAINA) (3:1)

 

Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)

 

boisko nr 1
15.00 ćw.1 PIAST STRZELCE OPOLSKIE - ćw.2 GIGANCI RADYMNO(2:0)

boisko nr 2
15.00 ćw.3 PODOKRĘG SKOCZÓW - ćw.4 SKALAT DJUSZ (UKRAINA) (5:0)

 

Mecz o 7 miejsce
boisko nr 1
15.40 GIGANCI RADYMNO  - SKALAT DJUSZ (UKRAINA)  (1:2)

 

Mecz o 5 miejsce
boisko nr 2
15.40 PIAST STRZELCE OPOLSKIE  - PODOKRĘG SKOCZÓW  (1:0)

 

Boisko API Sport Arena, Zakopane ul. Pardałówka 9
2x12 minut


½ FINAŁU
boisko nr 1
16.30 ćw.1 ORLIK SZEWNA - ćw.2 UNIA WILKOŁAZ (3:0)

boisko nr 2
16.30 ćw.3 NOTECIANKA PAKOŚĆ II  - ćw.4 ORZEŁ SIEMIATYCZE (2:1)

 

Mecz o 3 miejsce
boisko nr 1
17.00 UNIA WILKOŁAZ - ORZEŁ SIEMIATYCZE (2:1)

 

FINAŁ

boisko nr 2
17.00 ORLIK SZEWNA  - NOTECIANKA PAKOŚĆ II (4:2)