Language:

WYNIKI 2017


KATEGORIA U8

AS MILICZ 2 : 0 SMYK KWIDZYN
FOOTBALL 4 PRO BIELSKO-BIAŁA 4 : 0 GOL CHEŁMŻA 
WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 1 : 1 KS ZAKOPANE 
UNIA SULMIERZYCE 0 : 3 ORLIK PRZEMYŚL 
AS MILICZ 4 : 0 FOOTBALL 4 PRO BIELSKO-BIAŁA
SMYK KWIDZYN 8 : 0 GOL CHEŁMŻA
WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 6 : 0 UNIA SULMIERZYCE 
KS ZAKOPANE  0 : 4 ORLIK PRZEMYŚL
AS MILICZ 4 : 0  GOL CHEŁMŻA 
SMYK KWIDZYN 1 : 3  FOOTBALL 4 PRO BIELSKO-BIAŁA 
WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI  0 : 5 ORLIK PRZEMYŚL 
KS ZAKOPANE  2 : 1  UNIA SULMIERZYCE 
AS MILICZ  3 : 0  WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 
SMYK KWIDZYN   2 : 0  KS ZAKOPAE 
FOOTBALL 4 PRO BIELSKO-BIAŁA  4 : 0 UNIA SULMIERZYCE 
GOL CHEŁMŻA  0 : 7  ORLIK PRZEMYŚL 
AS MILICZ  1 : 2  KS ZAKOPANE 
SMYK KWIDZYN  1 : 1 WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 
FOOTBALL 4 PRO BIELSKO-BIAŁA  0 : 1  ORLIK PRZEMYŚL 
GOL CHEŁMŻA  0 : 1  UNIA SULMIERZYCE 
AS MILICZ  0 : 1  ORLIK PRZEMYŚL 
SMYK KWIDZYN 1 : 0  UNIA SULMIERZYCE 
FOOTBALL 4 PRO BIELSKO-BIALA  0 : 1 KS ZAKOPANE 
GOL CHEŁMŻA  0 : 6  WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 
AS MILICZ  5 : 0 UNIA SULMIERZYCE 
SMYK KWIDZYN  0 : 4  ORLIK PRZEMYŚL 
FOOTBALL 4 PRO BIELSKO-BIAŁA  3 : 2  WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 
GOL CHEŁMŻA  0 : 4  KS ZAKOPANE 

TABELA 

LP. DRUŻYNA PUNKTY BRAMKI
1. ORLIK PRZEMYŚL 21 25 - 0
2. AS MILICZ 15 19 - 3
3. KS ZAKOPANE 13 10 - 9
4. FOOTBALL 4 PRO BIELSKO-BIAŁA 12 14 - 9
5. SMYK KWIDZYN 10 13 - 10
6. WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 8 16 - 13
7. UNIA SULMIERZYCE 3 2 - 21
8. GOL CHEŁMŻA 0 0 - 34

FAZA FINAŁOWA

1/4 FINAŁU
ORLIK PRZEMYŚL 5 : 0 GOL CHEŁMŻA
AS MILICZ 6 : 0 UNIA SULMIERZYCE
KS ZAKOPANE 3 : 1 WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI
FOOTBALL 4 PRO BIELSKO-BIAŁA 1 : 0 SMYK KWIDZYN
MECZE O MIEJSCA 5 - 8 
GOL CHEŁMAŻA 0 : 1  SMYK KWIDZYN
UNIA SULMIERZYCE 1 : 3 WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI
1/2 FINAŁU
ORLIK PRZEMYŚL 2 : 1 FOOTBALL 4 PRO BIELSKO-BIAŁA
AS MILICZ 2 : 0 KS ZAKOPANE
MECZ O 3 MIEJSCE
FOOTBALL 4 PRO BIELSKO-BIAŁA 0 : 3 KS ZAKOPANE
FINAŁ
ORLIK PRZEMYŚL 0 : 1 AS MILICZ

WYRÓŻNIENIA W TURNIEJU:

STAŚ ŚLIMAK - KS ZAKOPANE

FILIP PUZIUCHOWSKI - AS MILICZ

GRACJAN MŁODZIŃSKI - ORLIK PRZEMYŚL

 

 

KATEGORIA U9

AS MILICZ  0 : 4  GWIAZDA TORUŃ
 WDA ŚWIECIE  0 : 1  NSP RACICE
 WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI  2 : 3 MYŚLIWIEC TUCHOMIE 
 PROGRES GARWOLIN  2 : 0  GOL CHEŁMŻA
 AS MILICZ  1 : 4  WDA ŚWIECIE
 GWIAZDA TORUŃ   3 : 1  NSP RACICE
 WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI  1 : 3  PROGRES GARWOLIN
 MYŚLIWIEC TUCHOMIE  2 : 1  GOL CHEŁMŻA
 AS MILICZ  2 : 3   NSP RACICE
 GWIAZDA TORUŃ  1 : 1  WDA ŚWIECIE
 WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI  2 : 2  GOL CHEŁMŻA
 MYŚLIWIEC TUCHOMIE  1 : 0  PROGRES GARWOLIN
 AS MILICZ  1 : 2  WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI
 WDA SWIECIE   0 : 2  PROGRES GARWOLIN
 NSP RACICE  2 : 4  GOL CHEŁMŻA
 AS MILICZ  1 : 3  MYŚLIWIEC TUCHOMIE
 GWIAZDA TORUŃ  2 : 2  WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 
 WDA ŚWIECIE  1 : 1  GOL CHEŁMŻA
 NSP RACICE  1 : 4  PROGRES GARWOLIN 
 AS MILICZ  2 : 2   GOL CHEŁMŻA 
 GWIAZDA TORUŃ  0 : 0   PROGRES GARWOLIN
 WDA ŚWIECIE  0 : 0   WYŚLIWIEC TUCHOMIE 
 NSP RACICE  0 : 2  WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI
 AS MILICZ  0 : 2  PROGRES GARWOLIN
 GWIAZDA TORUŃ  1 : 0  GOL CHEŁMŻA
 WDA ŚWIECIE  1 : 0  WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 
 NSP RACICE  1 : 1  MYŚLIWIEC TUCHOMIE

TABELA

LP. DRUŻYNA PUNKTY  BRAMKI
1. MYŚLIWIEC TUCHOMIE 17  13 - 5
2. PROGRES GARWOLIN 16 13 - 3
3. GWIAZDA TORUŃ 12 11 - 7
4. WDA ŚWIECIE 9 7 - 6
5. WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 8 11 - 12
6. NSP RACICE 7 9 - 16
7. GOL CHEŁMŻA 6 10 - 12
8. AS MILICZ 1 7 - 20

 

FAZA FINAŁOWA

1/4 FINAŁU
MYŚLIWIEC TUCHOMIE  2 : 1  AS MILICZ
PROGRES GARWOLIN  0 : 0 k. 3 - 2 GOL CHEŁMŻA
GWIAZDA TORUŃ  0 : 0 k. 2 - 0 NSP RACICE
WDA ŚWIECIE   1 : 2 WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI
MECZE O MIEJSCA 5-8 (przegrani z 1/4 finału)
AS MILICZ  0 : 0 k. 0 - 2 WDA ŚWIECIE
GOL CHEŁMŻA  0 : 1  NSP RACICE
1/2 FINAŁU
MYŚLIWIEC TUCHOMIE  2 : 0  WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI
PROGRES GARWOLIN  4 : 0  GWIAZDA TORUŃ
MECZ O 5 MIEJSCE
WDA ŚWIECIE  2 : 0  NSP RACICE
MECZ O 7 MIEJSCE
AS MILICZ  1 : 1 k. 1 - 2  GOL CHEŁMZA
MECZ O 3 MIEJSCE
WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI  1 : 1 k. 3 - 2 GWIAZDA TORUŃ
FINAŁ
MYSLIWIEC TUCHOMIE  0 : 0 k. 3 - 2 PROGRES GARWOLIN

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY:

BORYS MALEC - WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI

SZYMON KOŁNIERZAK - PROGRES GARWOLIN

JAN DRAG - MYŚLIWIEC TUCHOMIE

 

KATEGORIA 10

FOOTBAL 4 PRO B-B 0 : 3 GWIAZDA TORUŃ
BŁĘKITNI INOWROCŁAW 1 : 5 WARTA MIĘDZYCHÓD
RM TEAM LĄDEK 1 : 0 KLIF CHŁAPOWO
LECHIA DZIERŻONIÓW II 0 : 3 LECHIA DZIERŻONIÓW I
FOOTBAL 4 PRO B-B 1 : 0 BŁEKITNI INOWROCŁAW
GWIAZDA TORUŃ 1 : 3 WARTA MIĘDZYCHÓD
RM TEAM LĄDEK 0 : 0 LECHIA DZIERŻONIÓW II
KLIF CHŁAPOWO 0 : 7 LECHIA DZIERZONIÓW I
FOOTBAL 4 PRO B-B 0 : 4 WARTA MIĘDZYCHÓD
GWIAZDA TORUŃ 7 : 0 BLĘKITNI INOWROCŁAW
RM TEAM LĄDEK 0 : 1 LECHIA DZIERŻONIÓW II
FOOTBALL 4 PRO B-B 2 : 2 RM TEAM LĄDEK
GWIAZDA TORUŃ 3 : 0 KLIF CHŁAPOWO
BŁĘKITNI INOWROCŁAW 0 : 0 LECHIA DZIERZONIÓW II
WARTA MIEDZYCHÓD  1 : 2 LECHIA DZIERŻONIÓW I
FOOTBAL4 PRO B-B 1 : 0 KLIF CHŁAPOWO
GWIAZDA TORUŃ 4 : 0 RM TEAM LĄDEK
BŁĘKITNI INOWROCŁAW 1 : 4 LECHIA DZIERŻONIÓW I
WARTA MIĘDZYCHÓD 1 : 0 LECHIA DZIERŻONIÓW II
FOOTBALL 4 PRO B-B 0 : 2 LECHIA DZIERŻONIÓW I
GWIAZDA TORUŃ 4 : 1 LECHIA DZIERŻONIÓW II
BŁĘKITNI INOWROCŁAW 0 : 2 KLIF CHŁAPOWO
WARTA MIĘDZYCHÓD 2 : 0 RM TEAM LĄDEK
FOOTBAL 4 PRO B-B 2 : 1 LECHIA DZIERZONIÓW II
GWIAZDA TORUŃ 2 : 5 LECHIA DZIERŻONIÓW I
BŁEKITNI INOWROCŁAW 0 : 1 RM TEAM LĄDEK
WARTA MIĘDZYCHÓD 2 : 0 KLIF CHŁAPOWO

 

 

 

TABELA

 LP.  DRUŻYNA  PUNKTY  BRAMKI
 1.  LECHIA DZIERŻONIÓW I  21  24 - 4
 2.  WARTA MIĘDZYCHÓD  18  18 - 4
 3.  GWIAZDA TORUŃ  15  24 - 9
 4.  FOOTBALL 4 PRO BIELSKO-BIAŁA  10  6 - 12
 5.  RM TEAM LĄDEK  8  4 - 9
 6.  KLIF CHŁAPOWO  6  4 - 15
 7.  LECHIA DZIERŻONIÓW II  2  3 - 12
 8.  BŁEKITNI INOWROCŁAW   1  2 - 20 

 

 FAZA FINAŁOWA

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY:

KACPER POLAŃSKI - LECHIA DZIERZONIÓW I

ARTUR ŁAWRYNOWICZ - WARTA MIĘDZYCHÓD 

JAKUB KLOCKOWSKI - GWIAZDA TORUŃ 

 

KATEGORIA U12

 

GRUPA A

 

JUVENTUS BYDGOSZCZ  3 : 0 MUSTANG OSTASZEWO
GRANICA KĘTRZYN II 0 : 6 BŁYSKAWICA WARSZAWA
KORNER KORNE 2 : 1 WISŁA MACIEJOWICE
WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 2 : 2 MUSTANG OSTASZEWO
JUVENTUS BYDGOSZCZ 2 : 0 WISŁA MACIEJOWICE
WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 3 : 2 BŁYSKAWICA WARSZAWA 
MUSTANG OSTASZEWO 2 : 0 WISŁA MACIEJOWICE
JUVENTUS BYDGOSZCZ 4 : 0 GRANICA KETRZYN II
WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 1 : 2 WISŁA MACIEJOWICE
KORNER KORNE 1 : 2 BŁYSKAWICA WARSZAWA II
MUSTANG OSTASZEWO 4 : 0 GRANICA KĘTRZYN II
WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 6: 1 KORNER KORNE
WISŁA MACIEJOWICE 4 : 0 GRANICA KĘTRZYN
JUVENTUS BYDGOSZCZ 0 : 0 BŁYSKAWICA WARSZAWA II
WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 2 : 0 GRANICA KĘTRZYN II
KORNER KORNE 0 : 4 JUVENTUS BYDGOSZCZ
MUSTANG OSTASZEWO 0 : 2 BŁYSKAWICA WARSZAWA II
WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 0 : 2 JUVENTUS BYDGOSZCZ
KORNER KORNE 1 : 4 MUSTANG OSTASZEWO
WISLA MACIEJOWICE 0 : 4 BŁYSKAWICA WARSZAWA II

 

TABELA

 

LP. DRUZYNA PUNKTY BRAMKI
1. JUVENTUS BYDGOSZCZ  16 15 - 0
2. BŁYSKAWICA WARSZAWA II 13 16 - 4
3. WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 10 14 - 9
4. MUSTANG OSTASZEWO 10 12 - 8
5. KORNER KORNE 6 8 - 18
6. WISŁA MACIEJOWICE 6 7 - 11
7. GRANICA KĘTRZYN II 0 1- 23

 

 

GRUPA B

 

CUIAVIA INOWROCŁAW 2 : 0 WDA ŚWIECIE
GRANICA KETRZYN I 0 : 2 KS SULMIN
KANIA GOSTYŃ 1 : 0 BŁYSKAWICA WARSZAWA I
GÓRNIK WAŁBRZYCH 1 : 0 WDA ŚWIECIE
CUIAVIA INOWROCŁAW 0 : 5 BŁYSKAWICA WARSZAWA I
GRANICA KĘTRZYN I 0 : 1 KANIA GOSTYŃ
GÓRNIK WAŁBRZYCH 1 : 1 KS SULMIN
WDA ŚWIECIE 0 : 1 BŁYSKAWICA WARSZAWA I
CUIAVIA INOWROCŁAW  2 : 0 GRANICA KĘTRZYN I
GÓRNIK WAŁBRZYCH 1 : 1 BŁYSKAWICA WARSZAWA I
KANIA GOSTYŃ 1 : 0 KS SULMIN
WDA ŚWIECIE  2 : 0 GRANICA KĘTRZYN I
GÓRNIK WAŁBRZYCH 0 : 1 KANIA GOSTYŃ
BŁYSKAWICA WARSZAWA I 6 : 0 GRANICA KETRZYN I
CUIAVIA INOWROCŁAW 1 : 1 KS SULMIN
GÓRNIK WAŁBRZYCH 6 : 0 GRANICA KĘTRZYN I
KANIA GOSTYŃ 3 : 0 CUIAVIA INOWROCŁAW
WDA ŚWIECIE 1 : 2 KS SULMIN
GÓRNIK WAŁBRZYCH 2 : 1 CUIAVIA INOWROCŁAW
KANIA GOSTYŃ 3 : 1 WDA SWIECIE
BŁYSKAWICA WARSZAWA I 1 : 3 KS SULMIN

 

TABELA

 

LP. DRUZYNA PUNKTY BRAMKI
1. KANIA GOSTYŃ 18 10 - 1
2. GÓRNIK WAŁBRZYCH 11 11 - 4
3. KS SULMIN 11 9 - 5
4. BŁYSKAWICA I WARSZAWA 10 14 - 5
5. CUIAVIA INOWROCŁAW 7 6 - 11
6. WDA ŚWIECIE 3 4 - 9
7. GRANICA I KĘTRZYN 0 0 - 19

 

 

MECZE O MIEJSCA 9-14

 

GRUPA X

 

WDA ŚWIECIE  5 : 0  GRANICA KĘTRZYN
KORNER KORNE 3 : 0 GRANICA KETRZYN
KORNER KORNE 1: 1 WDA ŚWIECIE

 

TABELA

 

LP. DRUŻYNA PUNKTY BRAMKI
1. WDA ŚWIECIE 4  6 - 1
2. KORNER KORNE 4  4 - 1
3. GRANICA ii kETRZYN 0  0 - 8 

 

 GRUPA Y

 

WISŁA MACIEJOWICE  0 : 3 GRANICA i KĘTRZYN
CUIAVIA INOWROCŁAW  0 : 0 GRANICA I KĘTRZYN
CUIAVIA INOWROCŁAW  2 : 1 WISŁA MACIEJOWICE

 

TABELA

 

LP. DRUŻYNA PUNKTY BRAMKI
1. GRANICA I KĘTRZYN 4 3 - 0
2. CUIAVIA INOWROCŁAW 4 2 - 1
3. WISŁA MACIEJOWICE 0 1 - 5

 

MECZ O MIEJSCE 13-14
GRANICA II KĘTRZYN 0 : 1 WISŁA MACIEJOWICE
MECZ O MIEJSCE 11-12
KORNER KORNE 0 : 1 CUIAVIA INOWROCŁAW
MECZ O MIEJSCE 9 -10 
WDA ŚWIECIE 2 : 1 GRANICA I KĘTRZYN

 

FAZA FINAŁOWA 

 

ĆWIERĆFINAŁY
JUVENTUS BYDGOSZCZ  0 : 1 BŁYSKAWICA I WARSZAWA
WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI  1 : 1 k.2-3 GÓRNIK WAŁBRZYCH
BŁYSKAWICA II WARSZAWA  0 : 1 KS SULMIN
MUSTAN OSTASZEWO  0 : 3 KANIA GOSTYŃ
MECZE O MIEJSCA 5 - 8
JUVENTUS BYDGOSZCZ  4 : 0 WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI
BŁYSKAWICA II WARSZAWA  2 : 0 MUSTANG OSTASZEWO
PÓŁFINAŁY (wygrani z 1/4 finału)
BŁYSKAWICA I WARSZAWA  3 : 0 GÓRNIK WAŁBRZYCH
KS SULMIN  0 : 3 KANIA GOSTYŃ
MECZE O MIEJSCE 7 - 8
WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 2 : 1 MUSTANG OSTASZEWO
MECZ O MIEJSCE 5 - 6
JUVENTUS BYDGOSZCZ 2 : 1 BŁYSKAWICA II WARSZAWA
MECZ O 3 MIEJSCE
GÓRNIK WAŁBRZYCH  2 : 2 k.2-1 KS SULMIN
FINAŁ
BŁYSKAWICA I WARSZAWA 3 : 2 KANIA GOSTYŃ

 

WYRÓŻNIENIE ZAWODNICY:

FABIAN ROGACZEWSKI - GÓRNIK WAŁBRZYCH

EMIL KRAJKA - KANIA GOSTYŃ

PIOTR GRABICKI - BŁYSKAWICA I WARSZAWA