Język:

WYNIKI 2018


PUCHAR LATA - 16-17 SIERPNIA 2018

 

Kategoria U8

 

 

Orlik Ruda Śląska  (2 : 2) Orlik Psary
Zawrat Bukowina Tatrzańska (3 : 1) Asy Zakopane
Orlik Psary (2 : 3) Zawrat Bukowina Tatrzańska
Orlik Ruda Śląska (4 : 0) Asy Zakopane 
Orlik Psary (5 : 0) Asy Zakopane
Orlik Ruda Śląska (6 : 2) Zawrat Bukowina Tatrzańska

 

Tabela grupy 

---------------------------------------
1. Orlik Ruda Śląska 7 pkt (12 - 4)
2. Zawrat Bukowina Tatrzańska6 pkt. (8 - 9)
3. Orlik Psary 4 pkt (9 - 5)
4. Asy Zakopane 0 pkt. (1 - 12)

 

Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik: Filip Kuc Orlik Ruda Śląska
Wyróżnienie: Daniel Ustupski Zawrat Bukowina Tatrzańska
Wyróżnienie: Paweł Cisowski Orlik Psary
Wyróżnienie: Olaf Stępień Asy Zakopane

 

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce -  Orlik Ruda Śląska
II miejsce - Zawrat Bukowina Tatrzańska
III miejsce - Orlik Psary
IV miejsce - Asy Zakopane

 

 

Kategoria U10

 

 

GRUPA A


Orlik Ruda Śląska (6 : 0) Czarni Pliszczyn
Soccer Słupno (8 : 0) UKS TOP 9 Jarosław
Orlik Ruda Śląska (0 : 2) Wisła Czarny Dunajec
Soccer Słupno (1 : 2) Wisełka Solec Kujawski I
Czarni Pliszczyn (0 : 7) Wisła Czarny Dunajec
UKS TOP 9 Jarosław (0 : 9) Wisełka Solec Kujawski I
Orlik Ruda Śląska (3 : 0) UKS TOP 9 Jarosław
Soccer Słupno (10 : 0) Czarni Pliszczyn
Orlik Ruda Śląska (2 : 2) Wisełka Solec Kujawski I
Soccer Słupno (5 : 0) Wisła Czarny Dunajec
Czarni Pliszczyn (0 : 9) Wisełka Solec Kujawski I
UKS TOP 9 Jarosław (0 : 7) Wisła Czarny Dunajec
Orlik Ruda Śląska (0 : 4) Soccer Słupno
Czarni Pliszczyn (3 : 4) UKS TOP 9 Jarosław
Wisła Czarny Dunajec (0 : 10) Wisełka Solec Kujawski I

 

Tabela grupy A 

---------------------------------------------
1. Wisełka Solec Kujawski I 13 pkt. (32 – 3) - awans do ¼ finału
2. Soccer Słupno 12 pkt. (28 - 2)  - awans do ¼ finału
3. Wisła Czarny Dunajec 9 pkt. (16 - 5) - awans do ¼ finału
4. Orlik Ruda Śląska 7 pkt. (11 - 8)  - awans do ¼ finału
5. UKS TOP 9 Jarosław 3 pkt. (4 - 30) - mecze o miejsca 9-12
6. Czarni Pliszczyn 0 pkt. (3 - 36) - mecze o miejsca 9-12

 

GRUPA B


Orlik Psary (3 : 1) Wisełka Solec Kujawski II
Wiatr Ludźmierz (5 : 1) Słubicka Akademia Piłkarska
Siarka Tarnobrzeg (6 : 1) Brda Bydgoszcz
Wiatr Ludźmierz (4 : 0) Orlik Psary
Siarka Tarnobrzeg (6 : 0) Wisełka Solec Kujawski II
Słubicka Akademia Piłkarska (1 : 4) Orlik Psary
Brda Bydgoszcz (2 : 0) Wisełka Solec Kujawski II
Wiatr Ludźmierz (6 : 0) Brda Bydgoszcz
Siarka Tarnobrzeg (8 : 0) Słubicka Akademia Piłkarska
Wiatr Ludźmierz (6 : 0) Wisełka Solec Kujawski II
Siarka Tarnobrzeg (4 : 0) Orlik Psary
Słubicka Akademia Piłkarska (0 : 1) Wisełka Solec Kujawski II
Brda Bydgoszcz (0 : 1) Orlik Psary
Wiatr Ludźmierz (0 : 4) Siarka Tarnobrzeg
Słubicka Akademia Piłkarska (0 : 2) Brda Bydgoszcz

 

Tabela grupy B 

-------------------------------------
1. Siarka Tarnobrzeg 15 pkt. (28 – 1) - awans do ¼ finału
2. Wiatr Ludźmierz 12 pkt. (21 - 5) - awans do ¼ finału
3. Orlik Psary 9 pkt. (8 - 10) - awans do ¼ finału
4. Brda Bydgoszcz 6 pkt. (5 - 13)  - awans do ¼ finału
5. Wisełka Solec Kujawski II 3 pkt. (2 - 17) - mecze o miejsca 9-12
6. Słubicka Akademia Piłkarska 0 pkt. (2 - 20) - mecze o miejsca 9-12

  

Mecze o miejsca 9-12


UKS TOP 9 Jarosław (1 : 7) Słubicka Akademia Piłkarska
Wisełka Solec Kujawski II (4 : 3) Czarni Pliszczyn
Słubicka Akademia Piłkarska (1 : 1) Wisełka Solec Kujawski II
UKS TOP 9 Jarosław (1 : 2) Czarni Pliszczyn
Słubicka Akademia Piłkarska (6 : 4) Czarni Pliszczyn
UKS TOP 9 Jarosław (1 : 3) Wisełka Solec Kujawski II

 

Tabela grupy 

---------------------
1. Słubicka Akademia Piłkarska 7 pkt. (14 - 6)  - 9 miejsce
2. Wisełka Solec Kujawski II 7 pkt.  (8 - 5 ) - 10 miejsce
3. Czarni Pliszczyn 3 pkt. (9 - 11) -  11 miejsce
4. UKS TOP 9 Jarosław 0 pkt. (3 - 12) - 12 miejsce

 

Faza Finałowa

 

¼ Finału


Wisełka Solec Kujawski I (5 : 1) Brda Bydgoszcz
Wisła Czarny Dunajec (1 : 3) Wiatr Ludźmierz
Soccer Słupno (6 : 0) Orlik Psary
Orlik Ruda Śląska (1 : 4) Siarka Tarnobrzeg

 

Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)


Brda Bydgoszcz (3 : 3 k. 5 - 6) Wisła Czarny Dunajec
Orlik Psary (2 : 0) Orlik Ruda Śląska


Mecz o 5 miejsce

Wisła Czarny Dunajec (2 : 2 k. 3 - 2) Orlik Psary


Mecz o 7 miejsce
Brda Bydgoszcz (0 : 1) Orlik Ruda Śląska

 

½ Finału


Wisełka Solec Kujawski I (2 : 4) Wiatr Ludźmierz
Soccer Słupno (4 : 4 k. 3 - 4) Siarka Tarnobrzeg

 

Mecz o 3 miejsce
Wisełka Solec Kujawski I(3 : 3 k. 0 - 2) Soccer Słupno

 

FINAŁ
Wiatr Ludźmierz (1 : 6) Siarka Tarnobrzeg

 

Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik: Filip Żarów Siarka Tarnobrzeg
Wyróżnienie: Maksymilian Matyjczyk Wiatr Ludźmierz
Wyróżnienie: Sebastian Nowak Soccer Słupno
Wyróżnienie: Uba Arunsi Wisełka Solec Kujawski I
Wyróżnienie: Kacper Beczkaja Wisełka Solec Kujawski I

 

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - Siarka Tarnobrzeg
II miejsce - Wiatr Ludźmierz
III miejsce - Soccer Słupno
IV miejsce - Wisełka Solec Kujawski I
V miejsce - Wisła Czarny Dunajec
VI miejsce - Orlik Psary
VII miejsce - Orlik Ruda Śląska
VIII miejsce - Brda Bydgoszcz
IX miejsce -  Słubicka Akademia Piłkarska
X miejsce - Wisełka Solec Kujawski II
XI miejsce - Czarni Pliszczyn
XII miejsce - UKS TOP 9 Jarosław

 

Kategoria U12

 

GRUPA A

 

Soccer Słupno (4 : 0) Wisła Czarny Dunajec

Dwójka Gubin(2 : 0) Orzeł 2010 Wałcz
Brda Bydgoszcz I (2 : 0) MKS Ciechanów I
Gryf Sicienko II(3 : 1) Wisełka Solec Kujawski II
Soccer Słupno (1 : 4) Dwójka Gubin
Wisła Czarny Dunajec (0 : 2) Orzeł 2010 Wałcz
Brda Bydgoszcz I (0 : 0) Gryf Sicienko II
MKS Ciechanów I (6 : 0) Wisełka Solec Kujawski II
Soccer Słupno (0 : 1) Orzeł 2010 Wałcz
Wisła Czarny Dunajec(0 : 3) Dwójka Gubin
Brda Bydgoszcz I (4 : 0) Wisełka Solec Kujawski II
MKS Ciechanów I (0 : 3) Gryf Sicienko II
Soccer Słupno (0 : 0) Brda Bydgoszcz I
Wisła Czarny Dunajec (1 : 3) MKS Ciechanów I
Dwójka Gubin (0 : 0) Gryf Sicienko II
Orzeł 2010 Wałcz (1 : 0) Wisełka Solec Kujawski II
Soccer Słupno (1 : 2) MKS Ciechanów I
Wisła Czarny Dunajec (0 : 1) Brda Bydgoszcz I
Dwójka Gubin(4 : 0) Wisełka Solec Kujawski II
Orzeł 2010 Wałcz (3 : 0) Gryf Sicienko II
Soccer Słupno (4 : 0) Wisełka Solec Kujawski II
Dwójka Gubin (4 : 1) MKS Ciechanów I
Wisła Czarny Dunajec (0 : 1) Gryf Sicienko II
Orzeł 2010 Wałcz (2 : 0) Brda Bydgoszcz I
Soccer Słupno (0 : 1) Gryf Sicienko II
Wisła Czarny Dunajec (2 : 0) Wisełka Solec Kujawski II
Dwójka Gubin (4 : 0) Brda Bydgoszcz I
Orzeł 2010 Wałcz (1 : 0) MKS Ciechanów I

 

Tabela grupy

--------------------------------------
1. Dwójka Gubin 19 pkt. (21 -2) - mecze o miejsca 1-4
2. Orzeł 2010 Wałcz 18 pkt. (10 – 2) - mecze o miejsca 1-4
3. Gryf Sicienko II 14 pkt. (8 – 4) - mecze o miejsca 5-8
4. Brda Bydgoszcz I 11 pkt. (7 – 6) - mecze o miejsca 5-8
5. MKS Ciechanów I 9 pkt. (12 – 12) Mecze o miejsca 9-12
6. Soccer Słupno 7 pkt (10 – 8) - mecze o miejsca 9-12
7. Wisła Czarny Dunajec 3 pkt. (3 – 16) - mecze o miejsca 13-16
8. Wisełka Solec Kujawski II 0 pkt. (0 - 24) - mecze o miejsca 13-16

 

GRUPA B

 

Asy Zakopane (7 : 0) UKS TOP 9 Jarosław

Zawrat Bukowina Tatrzańska (0 : 0) Orlik Psary
Brda Bydgoszcz II (0 : 6) MKS Ciechanów II
Gryf Sicienko I (1 : 2) Wisełka Solec Kujawski I
Asy Zakopane (5 : 1) Zawrat Bukowina Tatrzańska
UKS TOP 9 Jarosław (0 : 2) Orlik Psary
Brda Bydgoszcz II (0 : 0) Gryf Sicienko I
MKS Ciechanów II (3 : 0) Wisełka Solec Kujawski I
Asy Zakopane (2 : 2) Orlik Psary
UKS TOP 9 Jarosław (3 : 1) Zawrat Bukowina Tatrzańska
Brda Bydgoszcz II (1 : 9) Wisełka Solec Kujawski I
MKS Ciechanów II (2 : 1) Gryf Sicienko I
Asy Zakopane (5 : 0) Brda Bydgoszcz II
UKS TOP 9 Jarosław (1 : 4) MKS Ciechanów II
Zawrat Bukowina Tatrzańska (1 : 6) Gryf Sicienko I
Orlik Psary (1 : 4) Wisełka Solec Kujawski I
Asy Zakopane (1 : 0) MKS Ciechanów II
UKS TOP 9 Jarosław (1 : 2) Brda Bydgoszcz II
Zawrat Bukowina Tatrzańska(0 : 3) Wisełka Solec Kujawski I
Orlik Psary (1 : 1) Gryf Sicienko I
Asy Zakopane (2 : 2) Wisełka Solec Kujawski I
UKS TOP 9 Jarosław(0 : 4) Gryf Sicienko I
Zawrat Bukowina Tatrzańska (0 : 3) MKS Ciechanów II
Orlik Psary (4 : 0) Brda Bydgoszcz II
Asy Zakopane (2 : 1) Gryf Sicienko I
UKS TOP 9 Jarosław (1 : 0) Wisełka Solec Kujawski I
Zawrat Bukowina Tatrzańska (2 : 2) Brda Bydgoszcz II
Orlik Psary (0 : 4) MKS Ciechanów II

 

Tabela grupy

---------------------------------------------------

1. MKS Ciechanów II 18 pkt. (22 - 3) - mecze o miejsca 1-4

2. Asy Zakopane 17 pkt. (24 - 6) - mecze o miejsca 1-4
3. Wisełka Solec Kujawski I 13 pkt. (20 - 9) - mecze o miejsca 5-8
4. Orlik Psary 9 pkt. (10 - 11) Mecze o miejsca 5-8
5. Gryf Sicienko I 8 pkt. (14 - 8) - mecze o miejsca 9-12
6. UKS TOP 9 Jarosław 6 pkt. (6 - 20) - mecze o miejsca 9-12
7. Brda Bydgoszcz II 5 pkt. (5 - 26) - mecze o miejsca 13-16
8. Zawrat Bukowina Tatrzańska 2 pkt. (5 - 22) - mecze o miejsca 13-16

 

 

Mecze o miejsca 13-16

Wisła Czarny Dunajec (3 : 2) Zawrat Bukowina Tatrzańska

Brda Bydgoszcz II (1 : 1 k.2-3) Wisełka Solec Kujawski II

 

Mecz o 13 miejsce

Wisła Czarny Dunajec (3 : 0) Wisełka Solec Kujawski II

 

Mecz o 15 miejsce

Zawrat Bukowina Tatrzańska (4 : 0) Brda Bydgoszcz II

 

Mecze o miejsca 9-12

MKS Ciechanów I (2 : 1) UKS TOP 9 Jarosław
Gryf Sicienko I (2 : 1) Soccer Słupno

 

Mecz o 9 miejsce

MKS Ciechanów I (0 : 0 k.3-4) Gryf Sicienko I

 

Mecz o 11 miejsce

UKS TOP 9 Jarosław (1 : 4) Soccer Słupno

 

Mecze o miejsca 5-8

Gryf Sicienko II (0 : 0 k.2-3) Orlik Psary
Wisełka Solec Kujawski I (3 : 1) Brda Bydgoszcz I

 

Mecz o 5 miejsce

Orlik Psary (0 : 0 k.2-3) Wisełka Solec Kujawski I

 

Mecz o 7 miejsce

Gryf Sicienko II (1 : 0) Brda Bydgoszcz I

 

½ Finału (Mecze o miejsca 1-4)
MUKS Dwójka Gubin (2 : 0) Asy Zakopane
MKS Ciechanów II (1 : 0) Orzeł 2010 Wałcz

 

Mecz o 3 miejsce

Asy Zakopane (1 : 0) Orzeł 2010 Wałcz

 

FINAŁ

MUKS Dwójka Gubin (5 : 0) MKS Ciechanów II

 

Nagrody indywidualne
Najlepszy zawodnik Bartłomiej Chryniewicz MUKS Dwójka Gubin
Wyróżnienie Hubert Leśny Orzeł 2010 Wałcz
Wyróżnienie Jakub Kluś Asy Zakopane
Wyróżnienie Dominik Szafrański MKS Ciechanów II

 

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - MUKS Dwójka Gubin
II miejsce - MKS Ciechanów II
III miejsce - Asy Zakopane
IV miejsce - Orzeł 2010 Wałcz
V miejsce - Wisełka Solec Kujawski I
VI miejsce - Orlik Psary
VII miejsce - Gryf Sicienko II
VIII miejsce - Brda Bydgoszcz I
IX miejsce - Gryf Sicienko I
X miejsce - MKS Ciechanów I
XI miejsce - Soccer Słupno
XII miejsce - UKS TOP 9 Jarosław
XIII miejsce - Wisła Czarny Dunajec
XIV miejsce - Wisełka Solec Kujawski II
XV miejsce - Zawrat Bukowina Tatrzańska
XVI miejsce - Brda Bydgoszcz II