Język:

WYNIKI 2018


Puchar Lata – Zakopane 23-24 sierpnia 2018

Kategoria U10

 

Wyniki:

 

MUKS 6 Radomsko I (2 : 6) MKS Żory I
AP Gliwice II (2 : 5) AP Gliwice I
AFC United Dublin (2 : 0) MUKS 6 Radomsko II
MKS Żory II (0 : 0) UKS Spiders Krapkowice
MKS Żory I (2 : 2) AP Gliwice II
Myśliwiec Tuchomie (5 : 1) UKS Spiders Krapkowice
MUKS 6 Radomsko II (3 : 1) MKS Żory II
AP Gliwice I (5 : 2) AFC United Dublin
MUKS 6 Radomsko I (0 : 5) Myśliwiec Tuchomie
AFC United Dublin (2 : 0) MKS Żory I
MKS Żory II (0 : 10) AP Gliwice I
UKS Spiders Krapkowice (3 : 0) MUKS 6 Radomsko II
Myśliwiec Tuchomie (3 : 0) MUKS 6 Radomsko II
MUKS 6 Radomsko I (3 : 1) AP Gliwice II
AP Gliwice I (2 : 3) UKS Spiders Krapkowice
MKS Żory I (3 : 2) MKS Żory II
MKS Żory I (1 : 1) MUKS 6 Radomsko II
AP Gliwice II (2 : 4) AFC United Dublin
MUKS 6 Radomsko I (5 : 0) MKS Żory II
Myśliwiec Tuchomie (0 : 3) AP Gliwice I
AP Gliwice II (2 : 0) UKS Spiders Krapkowice
MUKS 6 Radomsko I (0 : 6) MUKS 6 Radomsko II
Myśliwiec Tuchomie (1 : 0) MKS Żory I
AFC United Dublin (4 : 0) MKS Żory II
UKS Spiders Krapkowice (1 : 3) MUKS 6 Radomsko I
MKS Żory II (1 : 4) AP Gliwice II
AFC United Dublin (1 : 4) Myśliwiec Tuchomie
AP Gliwice I (3 : 1) MKS Żory I
AP Gliwice I (3 : 2) MUKS 6 Radomsko I
MUKS 6 Radomsko II (5 : 1) AP Gliwice II
UKS Spiders Krapkowice (1 : 3) AFC United Dublin
MKS Żory II (0 : 5) Myśliwiec Tuchomie
MUKS 6 Radomsko II (0 : 2) AP Gliwice I
AP Gliwice II (0 : 5) Myśliwiec Tuchomie
AFC United Dublin (1 : 2) MUKS 6 Radomsko I
UKS Spiders Krapkowice (2 : 2) MKS Żory I

 

Tabela grupy

-----------------------------------

1. AP Gliwice I 21 pkt. (33 - 10)
2. Myśliwiec Tuchomie 21 pkt. (28 - 5)
3. AFC United Dublin 15 pkt. (19 - 14)
4. MUKS 6 Radomsko I 12 pkt. (17 - 23)
5. MUKS 6 Radomsko II 10 pkt. (15 – 13)
6. MKS Żory I 9 pkt (15 - 15)
7. UKS Spiders Krapkowice 8 pkt. (11 - 17)
8. AP Gliwice II 7 pkt. (14 - 25)
9. MKS Żory II 1 pkt. (4 - 34)

 

Nagrody indywidualne
Najlepszy zawodnik: Borys Czech AP Gliwice I
Wyróżnienie: Krzysztof Szymczak MUKS 6 Radomsko I
Wyróżnienie: Mateusz Kudłacik AFC United Dublin
Wyróżnienie: Adam Pupka-Lipiński Myśliwiec Tuchomie

 

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - AP Gliwice I
II miejsce - Myśliwiec Tuchomie
III miejsce - AFC United Dublin
IV miejsce - MUKS 6 Radomsko I
V miejsce - MUKS 6 Radomsko II
VI miejsce - MKS Żory I
VII miejsce - UKS Spiders Krapkowice
VIII miejsce - AP Gliwice II
IX miejsce - MKS Żory II

 

Kategoria U12

 

GRUPA A


MUKS 6 Radomsko I (0 : 3) TMS Suchary Suchy Las II
Lechia Dzierżoniów I (9 : 0) MKS Przasnysz II
MKS Żory I (3 : 0) Akademia Piłkarska Gliwice
Korner Korne (1 : 1) MUKS 6 Radomsko I
TMS Suchary Suchy Las II (2 : 3) Lechia Dzierżoniów I
MKS Przasnysz II (1 : 6) MKS Żory I
MUKS 6 Radomsko I (0 : 2) Akademia Piłkarska Gliwice
TMS Suchary Suchy Las II (6 : 0) Korner Korne
Lechia Dzierżoniów I (5 : 0) MKS Żory I
MKS Przasnysz II (1 : 5) Korner Korne
TMS Suchary Suchy Las II (6 : 0) Akademia Piłkarska Gliwice
MUKS 6 Radomsko I (0 : 3) MKS Żory I
Lechia Dzierżoniów I (8 : 0) Akademia Piłkarska Gliwice
MUKS 6 Radomsko I (0 : 0) MKS Przasnysz II
MKS Żory I (2 : 0) Korner Korne
TMS Suchary Suchy Las II (1 : 0) MKS Przasnysz II
Korner Korne (2 : 2) Akademia Piłkarska Gliwice
MUKS 6 Radomsko I (0 : 6) Lechia Dzierżoniów I
TMS Suchary Suchy Las II (0 : 1) MKS Żory I
MKS Przasnysz II (0 : 4) Akademia Piłkarska Gliwice
Korner Korne (0 : 5) Lechia Dzierżoniów I

 

Tabela grupy A 

---------------------------------

1. Lechia Dzierżoniów I 18 pkt. (36 – 2) awans do ¼ finału
2. MKS Żory I 15 pkt. (15 - 6) awans do ¼ finału
3. TMS Suchary Suchy Las II 12 pkt. (18 - 4) awans do ¼ finału
4. Akademia Piłkarska Gliwice 7 pkt. (8 - 19) awans do ¼ finału
5. Korner Korne 5 pkt. (8 - 17) mecze o miejsca 9-14
6. MUKS 6 Radomsko I 2 pkt. (1 - 15) mecze o miejsca 9-14
7. MKS Przasnysz II 1 pkt. (2 - 25) mecze o miejsca 9-14

 

GRUPA B


Zawrat Bukowina Tatrzańska (1 : 3) Lechia Dzierżoniów II
MUKS 6 Radomsko II (0 : 1) TMS Suchary Suchy Las I
Lechia Dzierżoniów II (0 : 4) MKS Przasnysz I
MKS Żory II (0 : 6) UKS Spiders Krapkowice
Zawrat Bukowina Tatrzańska (2 : 0) MUKS 6 Radomsko II
TMS Suchary Suchy Las I (2 : 1) Lechia Dzierżoniów II
MKS Przasnysz I (3 : 0) MKS Żory II
MUKS 6 Radomsko II (0 : 3) UKS Spiders Krapkowice
TMS Suchary Suchy Las I (6 : 1) Zawrat Bukowina Tatrzańska
Lechia Dzierżoniów II (2 : 0) MKS Żory II
MKS Przasnysz I (2 : 1) Zawrat Bukowina Tatrzańska
TMS Suchary Suchy Las I (3 : 2) UKS Spiders Krapkowice
MUKS 6 Radomsko II (4 : 0) MKS Żory II
Lechia Dzierżoniów II (1 : 2) UKS Spiders Krapkowice
MUKS 6 Radomsko II (0 : 1) MKS Przasnysz I
MKS Żory II (0 : 2) Zawrat Bukowina Tatrzańska
TMS Suchary Suchy Las I (3 : 0) MKS Przasnysz I
Zawrat Bukowina Tatrzańska (1 : 4) UKS Spiders Krapkowice
MUKS 6 Radomsko II (0 : 1) Lechia Dzierżoniów II
TMS Suchary Suchy Las I (6 : 1) MKS Żory II
MKS Przasnysz I (2 : 0) UKS Spiders Krapkowice

 

Tabela grupy B

-----------------------------------------

1. TMS Suchary Suchy Las I 18 pkt. (21 – 5) awans do ¼ finału
2. MKS Przasnysz I 15 pkt. (12 - 4) awans do ¼ finału
3. UKS Spiders Krapkowice 12 pkt. (17 - 7) awans do ¼ finału
4. Lechia Dzierżoniów II 9 pkt. (8 - 9) awans do ¼ finału
5. Zawrat Bukowina Tatrzańska 6 pkt. (8 - 15) mecze o miejsca 9-14
6. MUKS 6 Radomsko II 3 pkt. (4 - 8) Mecze o miejsca 9-14
7. MKS Żory II 0 pkt. (1 - 23) Mecze o miejsca 9-14

 

Mecze o miejsca 9-14


GRUPA I


MUKS 6 Radomsko II (0 : 1) MKS Przasnysz II
Korner Korne (2 : 0) MKS Przasnysz II
Korner Korne (3 : 0) MUKS 6 Radomsko II

 

Tabela grupy I 
1. Korner Korne 6 pkt. (5 - 0) Mecz o 9 miejsce
2. MKS Przasnysz II 3 pkt. (1 - 2) Mecz o 11 miejsce
3. MUKS 6 Radomsko II 0 pkt. (0 - 4) Mecz o 13 miejsce

 

GRUPA II


MUKS 6 Radomsko I (2 : 4) MKS Żory II
Zawrat Bukowina Tatrzańska (0 : 4) MKS Żory II
Zawrat Bukowina Tatrzańska (0 : 9) MUKS 6 Radomsko I

 

Tabela grupy II
1. MKS Żory II 6 pkt. (8 - 2) Mecz o 9 miejsce
2. MUKS 6 Radomsko I 3 pkt. (11 - 4) mecz o 11 miejsce
3. Zawrat Bukowina Tatrzańska0 pkt. (0 - 13) mecz o 13 miejsce

 

Mecz o 13 miejsce

MUKS 6 Radomsko II (11 : 1) Zawrat Bukowina Tatrzańska

 

Mecz o 11 miejsce
MKS Przasnysz II (1 : 1 k. 2-3) MUKS 6 Radomsko I

 

Mecz o 9 miejsce
Korner Korne (4 : 1) MKS Żory II

 

Faza Finałowa

 

¼ Finału
Lechia Dzierżoniów I (2 : 0) Lechia Dzierżoniów II
TMS Suchary Suchy Las II (1 : 2) MKS Przasnysz I
MKS Żory I (0 : 3) UKS Spiders Krapkowice
Akademia Piłkarska Gliwice (0 : 0 k. 4 - 5) TMS Suchary Suchy Las I

Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
Lechia Dzierżoniów II (2 : 2 k. 3 - 4) TMS Suchary Suchy Las II
MKS Żory I (8 : 0) Akademia Piłkarska Gliwice

 

Mecz o 5 miejsce
TMS Suchary Suchy Las II (5 : 0) MKS Żory I

 

Mecz o 7 miejsce
Lechia Dzierżoniów II (1 : 2) Akademia Piłkarska Gliwice

 

½ Finału
Lechia Dzierżoniów I (5 : 1) MKS Przasnysz I
UKS Spiders Krapkowice (0 : 1) TMS Suchary Suchy Las I

 

Mecz o 3 miejsce
MKS Przasnysz I (0 : 4) UKS Spiders Krapkowice

 

FINAŁ
Lechia Dzierżoniów I (5 : 1) TMS Suchary Suchy Las I

  

Nagrody indywidualne
Najlepszy zawodnik: Oliwier Szymoniak Lechia Dzierżoniów I
Wyróżnienie: Kacper Torba TMS Suchary Suchy Las I
Wyróżnienie: Jakub Klisz UKS Spiders Krapkowice
Wyróżnienie: Jakub Zajkowski MKS Przasnysz I

 

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - Lechia Dzierżoniów I
II miejsce - TMS Suchary Suchy Las I
III miejsce - UKS Spiders Krapkowice
IV miejsce - MKS Przasnysz I
V miejsce - TMS Suchary Suchy Las II
VI miejsce - MKS Żory I
VII miejsce - Akademia Piłkarska Gliwice
VIII miejsce - Lechia Dzierżoniów II
IX miejsce - Korner Korne
X miejsce - MKS Żory I
XI miejsce - MUKS 6 Radomsko I
XII miejsce - MKS Przasnysz II
XIII miejsce - MUKS 6 Radomsko II
XIV miejsce - Zawrat Bukowina Tatrzańska