Sprache:

ZAPROSZENIE


Serdecznie zapraszamy kluby, akademie, oraz szkółki piłkarskie, do udziału w MŁODZIEŻOWYM PUCHARZE POLSKI, połączonym z organizacją obozu sportowego, który odbędzie się w dniach 11-18 sierpnia 2018 r., w Zakopanem.

Firma ALMAR-SPORT organizuje ogólnopolskie turnieje piłki nożnej dla dzieci i młodzieży, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. W sierpniu 2018 r. oferujemy Państwu udział w turnieju w Zakopanem, który będzie połączony z organizacją obozu sportowego.

 

W terminie od 11 do 18 sierpnia 2018 r. zostanie rozegrany 2/3-dniowy MŁODZIEŻOWY PUCHAR POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ. W pozostałe dni zapewniamy drużynom nocleg i wyżywienie oraz dostęp do boiska piłkarskiego, celem zrealizowania zaplanowanych jednostek treningowych. Rozgrywki oraz późniejsze treningi będą się odbywały na nowoczesnych boiskach, a samo miejsce zawodów – miasto Zakopane – zapewni uczestnikom możliwość spędzenia wolnego czasu w ciekawy i pasjonujący sposób.

 

Jesteśmy przekonani, że wyjątkowa formuła naszej imprezy spotka się z ogromnym zainteresowaniem, a wszystkie uczestniczące w turnieju/obozie kluby i akademie będą w pełni zadowolone z profesjonalnej organizacji oraz możliwości doskonalenia umiejętności sportowych pod okiem swoich trenerów.

 

UCZESTNIKOM TURNIEJU/OBOZU ZAPEWNIAMY:

• profesjonalną organizację zawodów
• siedem noclegów z pełnym wyżywieniem, w bardzo dobrych warunkach
• puchary dla wszystkich drużyn, medale dla uczestników
• atrakcyjne nagrody dla najlepszych zespołów turnieju
• doskonałą zabawę i integrację
• udostępnienie boiska piłkarskiego na cele treningowe

• inne atrakcje (opcjonalne, dodatkowo płatne, m.in.: wycieczki w wybrane rejony Tatr, wyjścia na basen, do term, ogniska itp.)

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail.

 

O ostatecznym udziale w turnieju/obozie decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego w razie chęci uczestnictwa, prosimy o zarezerwowanie sobie miejsca na liście uczestników, pozostawiając sobie jednocześnie czas na przesłanie oficjalnego zgłoszenia.

 

Kluby i akademie piłkarskie, zainteresowane uczestnictwem w turnieju, prosimy o kontakt, w celu otrzymania Karty Zgłoszenia, zawierającej koszty udziału.

 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!