WYNIKI 2019


KATEGORIA U9
• W turnieju Mazury Cup 2019, w kategorii U9 wystąpi 7 zespołów, które zagrają w grupie A systemem „każdy z każdym”.
• Tabela po zakończeniu wszystkich spotkań w grupie będzie końcową klasyfikacją kategorii U9.
Jednocześnie tabela grupy U9, zaliczana jest do rozgrywek w kategorii U10, w której udział weźmie w sumie 14 drużyn, po 7 w każdej grupie A i B.
• Po zakończeniu rozgrywek w kategorii U9, odbędzie się dekoracja drużyn.
• Wszystkie mecze grupowe będą trwały 1x15 minut. Mecze w fazie finałowej i w rywalizacji o „Puchar Pocieszenia” będą trwały 2x12 minut.
• W drugim dniu turnieju drużyny z rocznika 2010 i młodsi dołączą do rywalizacji w kategorii U10, w której w sumie wystąpi 14 zespołów.
• Po meczach grupowych, do fazy finałowej awansują po cztery najlepsze drużyny z każdej grupy. Po trzy drużyny z każdej grupy, które nie uzyskają awansu, rywalizować będą o tzw. „Puchar Pocieszenia”. Pary ćwierćfinałowe i grupy Pucharu Pocieszenia ustalone zostaną na podstawie klucza.
• W Pucharze Pocieszenia, drużyny grają w dwóch trzyzespołowych grupach, systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcy grup zagrają o 1 miejsce, drużyny z 2 miejsca o 3 miejsce, a drużyny z 3 miejsca w grupach o 5 miejsce w „Pucharze Pocieszenia”.
• W fazie finałowej drużyny grają systemem pucharowym.
• Zwycięzcy ćwierćfinałów awansują do półfinałów, przegrani zagrają o miejsca 5-8.
• Zwycięzcy półfinałów awansują do finału. Przegrani grają mecz o 3 miejsce.

 

GRUPA A

 

1 x 15 minut

21 WRZEŚNIA 2019 – SOBOTA

 

boisko nr 1
9.00 GOL I BRODNICA - GOL II BRODNICA (2:0)

boisko nr 2
9.00 LKS ŚLESIN I - MARCOVIA MARKI(1:0)

boisko nr 3
9.00 FDA WIELISZEW - DSP MB 10 LIPNO (1:0)

boisko nr 1
9.40 MARCOVIA MARKI - FDA WIELISZEW (4:0)

boisko nr 2
9.40 GOL II BRODNICA - LKS ŚLESIN I(0:3)

boisko nr 3
9.40 GÓRNIK KŁODAWA - GOL I BRODNICA (1:1)

boisko nr 1
10.20 LKS ŚLESIN I - GÓRNIK KŁODAWA(3:2)

boisko nr 2
10.20 FDA WIELISZEW - GOL II BRODNICA(5:0)

boisko nr 3
10.20 DSP MB 10 LIPNO - GOL I BRODNICA(0:5)

boisko nr 1
11.00 GOL II BRODNICA - DSP MB 10 LIPNO (1:4)

boisko nr 2
11.00 GÓRNIK KŁODAWA - FDA WIELISZEW (1:3)

boisko nr 3
11.00 GOL I BRODNICA - LKS ŚLESIN I(3:4)

boisko nr 1
11.40 FDA WIELISZEW - GOL I BRODNICA (2:2)

boisko nr 2
11.40 DSP MB 10 LIPNO - GÓRNIK KŁODAWA (0:2)

boisko nr 3
11.40 MARCOVIA MARKI - GOL II BRODNICA (2:0)

boisko nr 1
12.20 GÓRNIK KŁODAWA - MARCOVIA MARKI (1:0)

 

boisko nr 3
12.20 LKS ŚLESIN I - FDA WIELISZEW (2:1)

boisko nr 1
13.00 DSP MB 10 LIPNO - LKS ŚLESIN I (1:4)

boisko nr 2
13.00 MARCOVIA MARKI - GOL I BRODNICA (1:1)

boisko nr 3
13.00 GOL II BRODNICA - GÓRNIK KŁODAWA (0:4)

 

 13.30 MARKOWIA MARKI - DSP MB 10 LIPNO  (4:0)

 

 

TABELA GRUPA A- -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. LKS ŚLESIN I 18 pkt (17-7)

2. MARCOVIA MARKI 10 pkt (11-3)

3. GÓRNIK KŁODAWA 10 pkt (11-7)

4. FDA WIELISZEW 10 pkt (12-9)

5. GOL I BRODNICA 9 pkt (14-8)

6. DSP MB 10 LIPNO 3 pkt (5-17)

7. GOL II BRODNICA 0 pkt (1-20)

 

 

 

 

 

KATEGORIA U10

• W turnieju wystąpi 14 zespołów.
• Wszystkie mecze grupowe będą trwały 1x15 minut. Mecze w fazie finałowej i w rywalizacji o „Puchar Pocieszenia” będą trwały 2x12 minut.
• W pierwszym etapie drużyny rywalizują w dwóch grupach 7 zespołowych (A, B) systemem ,,każdy z każdym”.
• Po meczach grupowych, do fazy finałowej awansują po cztery najlepsze drużyny z każdej grupy.
Po trzy drużyny z każdej grupy, które nie uzyskają awansu, rywalizować będą o tzw. „Puchar
Pocieszenia”. Pary ćwierćfinałowe i grupy Pucharu Pocieszenia ustalone zostaną na podstawie klucza.
• W Pucharze Pocieszenia, drużyny grają w dwóch trzyzespołowych grupach, systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcy grup zagrają o 1 miejsce, drużyny z 2 miejsca o 3 miejsce, a drużyny z 3 miejsca w grupach o 5 miejsce w „Pucharze Pocieszenia”.
• W fazie finałowej drużyny grają systemem pucharowym.
• Zwycięzcy ćwierćfinałów awansują do półfinałów, przegrani zagrają o miejsca 5-8.
• Zwycięzcy półfinałów awansują do finału. Przegrani grają mecz o 3 miejsce.

 

GRUPA A

 

1 x 15 minut

21 WRZEŚNIA 2019 – SOBOTA

 

boisko nr 1
9.00 GOL I BRODNICA - GOL II BRODNICA(2:0)

boisko nr 2
9.00 LKS ŚLESIN I - MARCOVIA MARKI(1:0)

boisko nr 3
9.00 FDA WIELISZEW - DSP MB 10 LIPNO (1:0)

boisko nr 1
9.40 MARCOVIA MARKI - FDA WIELISZEW (4:0)

boisko nr 2
9.40 GOL II BRODNICA - LKS ŚLESIN I(0:3)

boisko nr 3
9.40 GÓRNIK KŁODAWA - GOL I BRODNICA(1:1)

boisko nr 1
10.20 LKS ŚLESIN I - GÓRNIK KŁODAWA(3:2)

boisko nr 2
10.20 FDA WIELISZEW - GOL II BRODNICA (5:0)

boisko nr 3
10.20 DSP MB 10 LIPNO - GOL I BRODNICA(0:5)

boisko nr 1
11.00 GOL II BRODNICA - DSP MB 10 LIPNO(1:4)

boisko nr 2
11.00 GÓRNIK KŁODAWA - FDA WIELISZEW(1:3)

boisko nr 3
11.00 GOL I BRODNICA - LKS ŚLESIN I(3:4)

boisko nr 1
11.40 FDA WIELISZEW - GOL I BRODNICA (2:2)

boisko nr 2
11.40 DSP MB 10 LIPNO - GÓRNIK KŁODAWA (0:2)

boisko nr 3
11.40 MARCOVIA MARKI - GOL II BRODNICA (2:0)

boisko nr 1
12.20 GÓRNIK KŁODAWA - MARCOVIA MARKI (1:0)

boisko nr 3
12.20 LKS ŚLESIN I - FDA WIELISZEW (2:1)

boisko nr 1
13.00 DSP MB 10 LIPNO - LKS ŚLESIN I (1:4)

boisko nr 2
13.00 MARCOVIA MARKI - GOL I BRODNICA (1:1)

boisko nr 3
13.00 GOL II BRODNICA - GÓRNIK KŁODAWA (0:4)

 

13.30 MARCOVIA MARKI - DSP MB 10 LIPNO (4:0)

 

TABELA GRUPA A- -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. LKS ŚLESIN I 18 pkt (17-7)

2. MARCOVIA MARKI 10 pkt (11-3)

3. GÓRNIK KŁODAWA 10 pkt (11-7)

4. FDA WIELISZEW 10 pkt (12-9)

5. GOL I BRODNICA 9 pkt (14-8)

6. DSP MB 10 LIPNO 3 pkt (5-17)

7. GOL II BRODNICA 0 pkt (1-20)

 


GRUPA B

 

1 x 15 minut

21 WRZEŚNIA 2019 – SOBOTA

 

boisko nr 1
9.20 GRUNWALD GIERZWAŁD - UKS BRUSKOWO WIELKIE (2:0)

boisko nr 2
9.20 WISEŁKA BYDGOSZCZ - DUE SOCCER ŚWIEBODZICE (1:0)

boisko nr 3
9.20 LKS ŚLESIN II - GÓRNIK ŁĘCZNA(1:0)

boisko nr 1
10.00 DUE SOCCER ŚWIEBODZICE- LKS ŚLESIN II (0:1)

boisko nr 2
10.00 UKS BRUSKOWO WIELKIE - WISEŁKA BYDGOSZCZ (0:2)

boisko nr 3
10.00 AP BĘDKÓW - GRUNWALD GIERZWAŁD (0:1)

boisko nr 1

10.40 WISEŁKA BYDGOSZCZ - AP BĘDKÓW (4:0)

boisko nr 2
10.40 LKS ŚLESIN II - UKS BRUSKOWO WIELKIE (6:0)

boisko nr 3
10.40 GÓRNIK ŁĘCZNA - DUE SOCCER ŚWIEBODZICE (0:0)

boisko nr 1
11.20 UKS BRUSKOWO WIELKIE - GÓRNIK ŁĘCZNA(0:4)

boisko nr 2
11.20 AP BĘDKÓW - LKS ŚLESIN II (0:2)

boisko nr 3
11.20 GRUNWALD GIERZWAŁD - WISEŁKA BYDGOSZCZ (0:5)

boisko nr 1
12.00 LKS ŚLESIN II - GRUNWALD GIERZWAŁD (0:1)

boisko nr 2
12.00 GÓRNIK ŁĘCZNA - AP BĘDKÓW (3:0)

boisko nr 3
12.00 DUE SOCCER ŚWIEBODZICE - UKS BRUSKOWO WIELKIE (7:1)

boisko nr 1

12.40 AP BĘDKÓW - DUE SOCCER ŚWIEBODZICE (4:3)

boisko nr 2
12.40 GRUNWALD GIERZWAŁD - GÓRNIK ŁĘCZNA (1:4)

boisko nr 3
12.40 WISEŁKA BYDGOSZCZ - LKS ŚLESIN II (3:2)

boisko nr 1
13.20 GÓRNIK ŁĘCZNA - WISEŁKA BYDGOSZCZ (0:0)

boisko nr 2
13.20 DUE SOCCER ŚWIEBODZICE - GRUNWALD GIERZWAŁD (2:3)

boisko nr 3
13.20 UKS BRUSKOWO WIELKIE - AP BĘDKÓW (1:6)

 

TABELA GRUPA B- -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. WISEŁKA BYDGOSZCZ 16 pkt (15-2)

2. GKS GRUNWALD GIERZWAŁD 12 pkt (8-11)

3. LKS ŚLESIN II 12 pkt (12-4)

4. GÓRNIK ŁĘCZNA 11 pkt (11-2)

5. AP BĘDKÓW 6 pkt (13-14)

6. DUE SOCCER ŚWIEBODZICE  4 pkt (12-10)

7. UKS BRUSKOWO WIELKIE 0 pkt (2-27)

 

 

PUCHAR POCIESZENIA

 

2x12 minut
22 WRZEŚNIA 2019 – NIEDZIELA

 

GRUPA X

 

boisko nr 1
9.00 B6 DUE SOCCER ŚWIEBODZICE - A7 GOL II BRODNICA (4:1)

boisko nr 1
10.00 A5 GOL I BRODNICA - A7 GOL II BRODNICA(6:0)

boisko nr 1
11.00 A5 GOL I BRODNICA - B6 DUE SOCCER ŚWIEBODZICE (2:1)

 

TABELA GRUPA X- -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. GOL I BRODNICA 6 pkt (8-1)

2. DUE SOCCER ŚWIEBODZICE 3 pkt (5-3)

3. GOL II BRODNICA 0 pkt (1-10)

 

 

GRUPA Y

 

boisko nr 2
9.00 A6 DSP MB 10 LIPNO - B7 UKS BRUSKOWO WIELKIE (3:1)

boisko nr 2
10.00 B5 AP BĘDKÓW - B7 UKS BRUSKOWO WIELKIE (5:1)

boisko nr 2
11.00 B5 AP BĘDKÓW - A6 DSP MB 10 LIPNO (8:0)

 

TABELA GRUPA Y- -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. AP BĘDKÓW  6 pkt (13-1)

2. DSP MB 10 LIPNO 3 pkt (3-9)

3. UKS BRUSKOWO WIELKIE 0 pkt (2-8)

 

MECZ O 5 MIEJSCE

boisko nr 1
11.30 X3 GOL II BRODNICA - Y3 UKS BRUSKOWO WIELKIE (0:6)

MECZ O 3 MIEJSCE

boisko nr 2
11.30 X2 DUE SOCCER ŚWIEBODZICE - Y2  DSP MB 10 LIPNO (4:1)

MECZ O 1 MIEJSCE

boisko nr 3
11.30 X1 GOL I BRODNICA - Y1 AP BĘDKÓW (2:1)

 

FAZA FINAŁOWA

 

2x12 minut
22 WRZEŚNIA 2019 – NIEDZIELA

 

¼ FINAŁU
boisko nr 3 (ćw.1)
9.00 A1 LKS ŚLESIN I - B4 GÓRNIK ŁĘCZNA (2:0)

boisko nr 1 (ćw.2)
9.30 A3 GÓRNIK KŁODAWA - B2 GKS GRUNWALD GIERZWAŁD (5:1)

boisko nr 2 (ćw.3)
9.30 A2 MARCOVIA MARKI - B3 LKS ŚLESIN II (1:2)

boisko nr 3 (ćw.4)
9.30 A4 FDA WIELISZEW - B1 WISEŁKA BYDGOSZCZ (0:6)

 

Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
boisko nr 3
10.00 ćw.1 GÓRNIK ŁĘCZNA - ćw.2 GKS GRUNWALD GIERZWAŁD (5:0)

boisko nr 1
10.30 ćw.3 MARCOVIA MARKI - ćw.4 FDA WIELISZEW(8:1)

 

½ FINAŁU
boisko nr 2
10.30 ćw.1 LKS ŚLESIN I - ćw.2 GÓRNIK KŁODAWA(2:3)

boisko nr 3
10.30 ćw.3 LKS ŚLESIN II - ćw.4 WISEŁKA BYDGOSZCZ (2:3)

 

Mecz o 7 miejsce
boisko nr 3
11.00 GKS GRUNWALD GIERZWAŁD - FDA WIELISZEW (2:2 k.0-1)

Mecz o 5 miejsce
boisko nr 1
12.00 GÓRNIK ŁĘCZNA - MARCOVIA MARKI (1:4)

Mecz o 3 miejsce
boisko nr 2
12.00 LKS ŚLESIN I - LKS ŚLESIN II (4:4 k.3-4)

FINAŁ

boisko nr 3
12.00 GÓRNIK KŁODAWA - WISEŁKA BYDGOSZCZ (0:4)

 

 

 

 

KATEGORIA U11

• W kategorii U11 wystąpi 6 zespołów, które zagrają w grupie A systemem „każdy z każdym”.
• Tabela po zakończeniu wszystkich spotkań w grupie będzie końcową klasyfikacją kategorii U11. Jednocześnie tabela grupy U11, zaliczana jest do rozgrywek w kategorii U12, w której udział weźmie w sumie 13 drużyn, 6 drużyn w grupie A i 7 drużyn w grupie B.
• Po zakończeniu rozgrywek w pierwszym dniu, odbędzie się dekoracja drużyn w kategorii U11.
• Wszystkie mecze w grupie A (sześciodrużynowej) będą trwały 2x10 minut, w grupie B (siedmiodrużynowej) 1x16 minut. Mecze w Pucharze Pocieszenia będą trwały 1x15 minut, mecze w fazie finałowej będą trwały 2x12 minut.
• W drugim dniu turnieju drużyny z rocznika 2008 i młodsi dołączą do rywalizacji w kategorii U12, w której w sumie wystąpi 12 zespołów.
• Po meczach grupowych, do fazy finałowej awansują po cztery najlepsze drużyny z każdej grupy. Pozostałe drużyny, które nie uzyskają awansu, rywalizować będą o tzw. „Puchar Pocieszenia”. Pary ćwierćfinałowe i grupa Pucharu Pocieszenia ustalone zostaną na podstawie klucza (rozpiska w załącznikach Faza Finałowa i Puchar Pocieszenia).
• W „Pucharze Pocieszenia”, drużyny zagrają w pięciozespołowej grupie, systemem „każdy z każdym”.
• W fazie finałowej drużyny grają systemem pucharowym.
• Zwycięzcy ćwierćfinałów awansują do półfinałów, przegrani zagrają o miejsca 5-8.
• Zwycięzcy półfinałów awansują do finału. Przegrani grają mecz o 3 miejsce.

 

GRUPA A

 

2 x 10 minut
21 WRZEŚNIA 2019 – SOBOTA

 

Boisko nr 4
9.00 UKS BRUSKOWO WIELKIE - STOMIL OLSZTYN (0:4)

Boisko nr 4
9.40 FC ZVIAGEL II - ESKADRA WARSZAWA II (0:3)

Boisko nr 5
9.40 MŁKS ŁOMŻA - ORZEŁ KOLNO (4:1)

Boisko nr 4
10.25 STOMIL OLSZTYN - ORZEŁ KOLNO(1:0)

Boisko nr 5
10.25 ESKADRA WARSZAWA II - MŁKS ŁOMŻA(1:2)

Boisko nr 4
11.05 UKS BRUSKOWO WIELKIE - FC ZVIAGEL II (0:0)

Boisko nr 5
11.05 ORZEŁ KOLNO - ESKADRA WARSZAWA II (0:0)

Boisko nr 4
11.50 FC ZVIAGEL II - STOMIL OLSZTYN (0:1)

Boisko nr 5
11.50 MŁKS ŁOMŻA - UKS BRUSKOWO WIELKIE (4:0)

Boisko nr 4
12.35 STOMIL OLSZTYN - ESKADRA WARSZAWA II (5:0)

Boisko nr 5
12.35 UKS BRUSKOWO WIELKIE - ORZEŁ KOLNO (0:3)

Boisko nr 4
13.15 FC ZVIAGEL II - MŁKS ŁOMŻA (0:4)

Boisko nr 5
13.15 ESKADRA WARSZAWA II - UKS BRUSKOWO WIELKIE (5:2)

Boisko nr 4
14.00 MŁKS ŁOMŻA - STOMIL OLSZTYN (0:2)

Boisko nr 5
14.00 ORZEŁ KOLNO - FC ZVIAGEL II (1:0)

 

 

TABELA GRUPA A- -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. STOMIL OLSZTYN 15 pkt (13-0) I miejsce U9

2. MŁKS ŁOMŻA 12 pkt (14-4) II miejsce U9

3. ESKADRA WARSZAWA II 7 pkt (9-9)

4. ORZEŁ KOLNO 7 pkt (5-5)

5. FC ZVIAGEL II 1 pkt (0-9) III miejsce U9

6. UKS BRUSKOWO WIELKIE 1 (2-16) IV miejsce U9

 

 

 

KATEGORIA U12

• W turnieju wystąpi 13 zespołów.
• Wszystkie mecze w grupie A (sześciodrużynowej) będą trwały 2x10 minut, w grupie B (siedmiodrużynowej) 1x16 minut. Mecze w Pucharze Pocieszenia będą trwały 1x15 minut, mecze w fazie finałowej będą trwały 2x12 minut.
• W pierwszym etapie drużyny rywalizują w dwóch grupach systemem ,,każdy z każdym”, w grupie A wystąpi 6 zespołów, w grupie B 7 zespołów.
• Po meczach grupowych, do fazy finałowej awansują po cztery najlepsze drużyny z każdej grupy. Pozostałe drużyny, które nie uzyskają awansu, rywalizować będą o tzw. „Puchar Pocieszenia”. Pary ćwierćfinałowe i grupa Pucharu Pocieszenia ustalone zostaną na podstawie klucza.
• W „Pucharze Pocieszenia”, drużyny zagrają w pięciozespołowej grupie, systemem „każdy z każdym”.
• W fazie finałowej drużyny grają systemem pucharowym.
• Zwycięzcy ćwierćfinałów awansują do półfinałów, przegrani zagrają o miejsca 5-8.
• Zwycięzcy półfinałów awansują do finału. Przegrani grają mecz o 3 miejsce.

 

GRUPA A

 

2 x 10 minut
21 WRZEŚNIA 2019 – SOBOTA

 

Boisko nr 4
9.00 UKS BRUSKOWO WIELKIE - STOMIL OLSZTYN (0:4)

Boisko nr 4
9.40 FC ZVIAGEL II - ESKADRA WARSZAWA II (0:3)

Boisko nr 5
9.40 MŁKS ŁOMŻA - ORZEŁ KOLNO(4:1)

Boisko nr 4
10.25 STOMIL OLSZTYN - ORZEŁ KOLNO(1:0)

Boisko nr 5
10.25 ESKADRA WARSZAWA II - MŁKS ŁOMŻA (1:2)

Boisko nr 4
11.05 UKS BRUSKOWO WIELKIE - FC ZVIAGEL II (0:0)

Boisko nr 5
11.05 ORZEŁ KOLNO - ESKADRA WARSZAWA II (0:0)

Boisko nr 4
11.50 FC ZVIAGEL II - STOMIL OLSZTYN(0:1)

Boisko nr 5
11.50 MŁKS ŁOMŻA - UKS BRUSKOWO WIELKIE (4:0)

Boisko nr 4
12.35 STOMIL OLSZTYN - ESKADRA WARSZAWA II (5:0)

Boisko nr 5
12.35 UKS BRUSKOWO WIELKIE - ORZEŁ KOLNO (0:3)

Boisko nr 4
13.15 FC ZVIAGEL II - MŁKS ŁOMŻA(0:4)

Boisko nr 5
13.15 ESKADRA WARSZAWA II - UKS BRUSKOWO WIELKIE (5:2)

Boisko nr 4
14.00 MŁKS ŁOMŻA - STOMIL OLSZTYN (0:2)

Boisko nr 5
14.00 ORZEŁ KOLNO - FC ZVIAGEL II (1:0)

 

TABELA GRUPA A- -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. STOMIL OLSZTYN 15 pkt (13-0)

2. MŁKS ŁOMŻA 12 pkt (14-4)

3. ESKADRA WARSZAWA II 7 pkt (9-9)

4. ORZEŁ KOLNO 7 pkt (5-5)

5. FC ZVIAGEL II 1 pkt (0-9)

6. UKS BRUSKOWO WIELKIE 1(2-16)

 

 

GRUPA B

 

1x16 minut

21 SIERPNIA 2019 – Sobota

 

boisko nr 5
9.00 PONCIO LIDZBARK - BE1 NFA KOWNO(0:4)

boisko nr 4
9.20 PONCIO LIDZBARK - DUE SOCCER ŚWIEBODZICE(0:0)

boisko nr 5
9.20 ESKADRA I WARSZAWA - FC ZVIAGEL I (2:2)

boisko nr 4
10.05 BE1 NFA KOWNO - ESKADRA I WARSZAWA (0:0)

boisko nr 5
10.05 FC ZVIAGEL I - GÓRNIK WAŁBRZYCH(2:0)

boisko nr 4
10.45 URSUS WARSZAWA - PONCIO LIDZBARK (1:0)

boisko nr 5
10.45 FC ZVIAGEL I - BE1 NFA KOWNO (2:0)

boisko nr 4

11.30 GÓRNIK WAŁBRZYCH - PONCIO LIDZBARK(1:0)

boisko nr 5
11.30 FC ZVIAGEL I - DUE SOCCER ŚWIEBODZICE (3:0)

boisko nr 4
12.15 URSUS WARSZAWA - BE1 NFA KOWNO (2:0)

boisko nr 5
12.15 ESKADRA I WARSZAWA - PONCIO LIDZBARK (1:0)

boisko nr 4
12.55 FC ZVIAGEL I - URSUS WARSZAWA (1:0)

boisko nr 5
12.55 BE1 NFA KOWNO - DUE SOCCER ŚWIEBODZICE(2:0)

boisko nr 4
13.40 BE1 NFA KOWNO - GÓRNIK WAŁBRZYCH (1:0)

boisko nr 5
13.40 FC ZVIAGEL I - PONCIO LIDZBARK (1:0)

PRZERWA OBIADOWA

boisko nr 4
16.00 GÓRNIK WAŁBRZYCH - DUE SOCCER ŚWIEBODZICE (1:0)

boisko nr 5
16.00 ESKADRA WARSZAWA - URSUS WARSZAWA (1:1)

boisko nr 4
16.30 URSUS WARSZAWA - GÓRNIK WAŁBRZYCH (3:1)

boisko nr 5
16.30 ESKADRA I WARSZAWA - DUE SOCCER ŚWIEBODZICE (7:0)

boisko nr 4
17.00 URSUS WARSZAWA - DUE SOCCER ŚWIEBODZICE (3:0)

boisko nr 5
17.00 ESKADRA I WARSZAWA - GÓRNIK WAŁBRZYCH (0:0)

 

TABELA GRUPA B- -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. FC ZVIAGEL I 16 pkt (11-2)

2. URSUS WARSZAWA 13 pkt (10-3)

3. ESKADRA I WARSZAWA 10 pkt (11-3)

4. BE1 NFA KOWNO 10 pkt (7-4)

5. GÓRNIK WAŁBRZYCH 7 pkt (3-6)

6. PONCIO LIDZBARK 1 pkt (0-8)

7. DUE SOCCER ŚWIEBODZICE 1 pkt (0-16)

 

 

PUCHAR POCIESZENIA

 

1x15 minut

 

boisko nr 4
8.50 B7 DUE SOCCER ŚWIEBODZICE - A5 FC ZVIAGEL II(2:0)

boisko nr 5
8.50 A6 UKS BRUSKOWO WIELKIE - B6 PONCIO LIDZBARK (0:2)

boisko nr 4
9.05 B7 DUE SOCCER ŚWIEBODZICE - B5 GÓRNIK WAŁBRZYCH (0:4)

boisko nr 5
9.05 A5 FC ZVIAGEL II - A6 UKS BRUSKOWO WIELKIE(0:3)

boisko nr 4
9.25 B6 PONCIO LIDZBARK - B5 GÓRNIK WAŁBRZYCH (0:1)

boisko nr 5
9.25 B7 DUE SOCCER ŚWIEBODZICE - A6 UKS BRUSKOWO WIELKIE(1:0)

boisko nr 4
9.45 B6 PONCIO LIDZBARK - A5 FC ZVIAGEL II(0:1)

boisko nr 5
9.45 A6 UKS BRUSKOWO WIELKIE - B5 GÓRNIK WAŁBRZYCH (0:5)

boisko nr 4

10.00 B7 DUE SOCCER ŚWIEBODZICE - B6 PONCIO LIDZBARK (0:1)

boisko nr 5
10.00 B5 GÓRNIK WAŁBRZYCH - A5 FC ZVIAGEL II(4:0)

 

 TABELA GRUPY PUCHARU POCIESZENIA- -Punkty - -Bramki
-----------------------------------------------------

1. GÓRNIK WAŁBRZYCH 12 pkt (14-0)

2. PONCIO LIDZBARK 6 pkt (3-2)

3. DUE SOCCER ŚWIEBODZICE 6 pkt (4-4)

4. UKS BRUSKOWO WIELKIE 3 pkt (3-2)

5. FC ZVIAGEL II 3 pkt (1-9)

 

 

FAZA FINAŁOWA

 

2x12 minut
22 WRZEŚNIA 2019 – NIEDZIELA

 

¼ FINAŁU
boisko nr 4 (ćw.1)
10.20 A1 STOMIL OLSZTYN - B4 BE1 NFA KOWNO(0:0 k.1-0)

boisko nr 5 (ćw.2)
10.20 A3 ESKADRA WARSZAWA II - B2 URSUS WARSZAWA (0:3)

boisko nr 4 (ćw.3)
10.50 A2 MŁKS ŁOMŻA - B3 ESKADRA I WARSZAWA (1:1 k.3-2)

boisko nr 5 (ćw.4)
10.50 A4 ORZEŁ KOLNO - B1 FC ZVIAGEL I (1:0)

 

Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
boisko nr 4
11.20 ćw.1 BE1 NFA KOWNO - ćw.2 ESKADRA WARSZAWA II (2:1)

boisko nr 5
11.20 ćw.3 ESKADRA I WARSZAWA - ćw.4 BE1 NFA KOWNOFC ZVIAGEL I (1:2)

 

½ FINAŁU
boisko nr 4
11.50 ćw.1 STOMIL OLSZTYN - ćw.2 URSUS WARSZAWA (1:1 k.1-2)

boisko nr 5
11.50 ćw.3 MŁKS ŁOMŻA - ćw.4 ORZEŁ KOLNO (0:3)

 

Mecz o 7 miejsce
boisko nr 4
12.20 ESKADRA WARSZAWA II- ESKADRA I WARSZAWA (0:0 k.2-0)

Mecz o 5 miejsce
boisko nr 5
12.20 BE1 NFA KOWNO - BE1 NFA KOWNO (1:0)

Mecz o 3 miejsce
boisko nr 4
12.50 STOMIL OLSZTYN - MŁKS ŁOMŻA (2:0)

FINAŁ

boisko nr 5
12.50 .URSUS WARSZAWA. - ORZEŁ KOLNO (2:0)