WYNIKI PUCHAR LATA 2019


 

KATEGORIA U10


Grupa A


Olimp Stok Lacki(2 : 2) KS Zakopane
Błękitni Owińska (0 : 11) SEMP Pogoń Siedlce I
KS Zakopane (5 : 1) Błękitni Owińska
MUKS 6 Radomsko (1 : 1) Olimp Stok Lacki
Błękitni Owińska(2 : 3) MUKS 6 Radomsko
SEMP Pogoń Siedlce I (3 : 2) KS Zakopane
MUKS 6 Radomsko (0 : 8) SEMP Pogoń Siedlce I
Olimp Stok Lacki (5 : 0) Błękitni Owińska
SEMP Pogoń Siedlce I (7 : 0) Olimp Stok Lacki
KS Zakopane (8 : 2) MUKS 6 Radomsko

 

Tabela grupy ------ Punkty------- Bramki
1. SEMP Pogoń Siedlce I 12 pkt. (29 - 2)  -  (awans do II rundy)
2. KS Zakopane 7 pkt. (17 - 8) -  (awans do II rundy)
3. Olimp Stok Lacki 5 pkt  (8 - 10)  - (awans do II rundy)
4. MUKS 6 Radomsko 4 pkt  (6 - 19) -  (Puchar Kasprowego)
5. Błękitni Owińska 0 pkt (3 - 24) -  (Puchar Kasprowego)

 

 

Grupa B


Grunwald Ruda Śląska (4 : 1) MKS Pogoń Siedlce
JTS Jawor (1 : 8) SEMP Pogoń Siedlce II
MKS Pogoń Siedlce (2 : 2) JTS Jawor
Frendo Dywity (0 : 2) Grunwald Ruda Śląska
JTS Jawor (2 : 1) Frendo Dywity
SEMP Pogoń Siedlce II (6 : 0) MKS Pogoń Siedlce
Frendo Dywity (0 : 4) SEMP Pogoń Siedlce II
Grunwald Ruda Śląska (3 : 2) JTS Jawor
SEMP Pogoń Siedlce II (2 : 1) Grunwald Ruda Śląska
MKS Pogoń Siedlce (6 : 2) Frendo Dywity

 

Tabela grupy--------- Punkty------- Bramki
1. SEMP Pogoń Siedlce II 12 pkt (20 - 2) -  (awans do II rundy)
2. Grunwald Ruda Śląska 9 pkt (10 - 5) - (awans do II rundy)
3. MKS Pogoń Siedlce 4 pkt (9 - 14) - (awans do II rundy)
4. JTS Jawor 4 pkt (7 - 14) - (Puchar Kasprowego)
5. Frendo Dywity 0 pkt  (3 - 14) -  (Puchar Kasprowego)

 

Puchar Kasprowego


MUKS 6 Radomsko (1 : 3) JTS Jawor
Błękitni Owińska (3 : 4) Frendo Dywity
MUKS 6 Radomsko (1 : 4) Frendo Dywity
JTS Jawor (5 : 4) Błękitni Owińska
MUKS 6 Radomsko (2 : 5) Błękitni Owińska
JTS Jawor (2 : 5) Frendo Dywity

 

Tabela grupy------- Punkty------- Bramki
1. Frendo Dywity 9 pkt (13 - 6)
2. JTS Jawor 6 pkt (10 - 10)
3. Błękitni Owińska 3 pkt (12 - 11)
4. MUKS 6 Radomsko 0 pkt (4 - 12)

 

II runda turnieju


Grupa I

 

SEMP Pogoń Siedlce I (5 : 0) MKS Pogoń Siedlce
Grunwald Ruda Śląska (2 : 1) MKS Pogoń Siedlce
Grunwald Ruda Śląska (0 : 13) SEMP Pogoń Siedlce I

 

Tabela grupy--------- Punkty------ Bramki
1. SEMP Pogoń Siedlce I 6 pkt (18 - 0) - (awans ½ finału)
2. Grunwald Ruda Śląska 3  pkt (2 - 14) - (awans ½ finału)
3. MKS Pogoń Siedlce 0 pkt  (1 - 7) - mecz o 5 miejsce

 

Grupa II

 

SEMP Pogoń Siedlce II (3 : 1) Olimp Stok Lacki
KS Zakopane (4 : 0) Olimp Stok Lacki
KS Zakopane (2 : 2) SEMP Pogoń Siedlce II

 

Tabela grupy------- Punkty------- Bramki
1. KS Zakopane 4 pkt (6 - 2)  - (awans ½ finału)
2. SEMP Pogoń Siedlce II 4 pkt (5 - 3) - (awans ½ finału)
3. Olimp Stok Lacki 0 pkt (1 - 7) - (mecz o 5 miejsce)

 

½ Finału


SEMP Pogoń Siedlce I (5 : 2) SEMP Pogoń Siedlce II
KS Zakopane (3 : 0) Grunwald Ruda Śląska

 

Mecz o 5 miejsce


MKS Pogoń Siedlce (3 : 2) Olimp Stok Lacki

 

Mecz o 3 miejsce


SEMP Pogoń Siedlce II (2 : 2 k. 8:7) Grunwald Ruda Śląska

 

FINAŁ TURNIEJU


SEMP Pogoń Siedlce I (2 : 1) KS Zakopane

 

Wyróżnienia
Grunwald Ruda Śląska - Dominik Gans
SEMP Pogoń Siedlce II - Mikołaj Prajduch
KS Zakopane - Bartłomiej Bachleda-Duch

 

Najlepszy zawodnik
SEMP Pogoń Siedlce I - Adam Klementowicz

 

Klasyfikacja końcowa:
I  - SEMP Pogoń Siedlce I
II  - KS Zakopane
III - SEMP Pogoń Siedlce II
IV - Grunwald Ruda Śląska
V - MKS Pogoń Siedlce
VI - Olimp Stok Lacki
VII - Frendo Dywity
VIII - JTS Jawor
IX - Błękitni Owińska
X - MUKS 6 Radomsko

 

KATEGORIA U11


Grupa A


Ejsmond Gdynia (0 : 7) SEMP Pogoń Siedlce I
Kotwica Kołobrzeg (0 : 1) Wektra Zbuczyn
SEMP Pogoń Siedlce I (1 : 2) Kotwica Kołobrzeg
MUKS 6 Radomsko (3 : 6) Ejsmond Gdynia
Kotwica Kołobrzeg (7 : 2) MUKS 6 Radomsko
Wektra Zbuczyn (1 : 1) SEMP Pogoń Siedlce I
MUKS 6 Radomsko (2 : 9) Wektra Zbuczyn
Ejsmond Gdynia (0 : 3) Kotwica Kołobrzeg
Wektra Zbuczyn (4 : 0) Ejsmond Gdynia
SEMP Pogoń Siedlce I (11 : 0) MUKS 6 Radomsko

 

Tabela grupy--------- Punkty------- Bramki
1. Wektra Zbuczyn 10 pkt (15 - 3) - (awans do II rundy)
2. Kotwica Kołobrzeg 9 pkt (12 - 4) - (awans do II rundy)
3. SEMP Pogoń Siedlce I 7 pkt (20 - 3) - (awans do II rundy)
4. Ejsmond Gdynia 3 pkt (6 - 17) - (Puchar Kasprowego)
5. MUKS 6 Radomsko 0 pkt (7 - 33) - (Puchar Kasprowego)

 

Grupa B

 

Wisła Józefów (1 : 6) SEMP Pogoń Siedlce II

Młoda GKSA Krzemieniewo (3 : 4) JTS Jawor
SEMP Pogoń Siedlce II (1 : 1) Młoda GKSA Krzemieniewo
Szczakowianka Jaworzno (0 : 3) Wisła Józefów
Młoda GKSA Krzemieniewo (5 : 1) Szczakowianka Jaworzno
JTS Jawor (1 : 5) SEMP Pogoń Siedlce II
Szczakowianka Jaworzno (1 : 3) JTS Jawor
Wisła Józefów (3 : 2) Młoda GKSA Krzemieniewo
JTS Jawor (2 : 2) Wisła Józefów
SEMP Pogoń Siedlce II (4 : 0) Szczakowianka Jaworzno

 

Tabela grupy--------- Punkty------- Bramki
1. SEMP Pogoń Siedlce II 10 pkt (16 - 3) - awans do II rundy
2. JTS Jawor 7 pkt (10 - 11) - awans do II rundy
3. Wisła Józefów 7 pkt (9 - 10) - awans do II rundy
4. Młoda GKSA Krzemieniewo 4 pkt (11 - 9) -  Puchar Kasprowego
5. Szczakowianka Jaworzno 0 pkt (2 - 15) Puchar Kasprowego

 

Puchar Kasprowego


Ejsmond Gdynia (3 : 3) Młoda GKSA Krzemieniewo
MUKS 6 Radomsko (1 : 3) Szczakowianka Jaworzno
Ejsmond Gdynia (0 : 3) Szczakowianka Jaworzno
Młoda GKSA Krzemieniewo (8 : 1) MUKS 6 Radomsko
Ejsmond Gdynia (10 : 0) MUKS 6 Radomsko
Młoda GKSA Krzemieniewo (1 : 2) Szczakowianka Jaworzno

 

Tabela grupy-------- Punkty-------- Bramki
1. Szczakowianka Jaworzno 9 pkt  (8 - 2)
2. Ejsmond Gdynia 4 pkt (13 - 6)
3. Młoda GKSA Krzemieniewo 4 pkt (12 - 6)
4. MUKS 6 Radomsko 0 pkt (2 - 21)

 

II runda turnieju


Grupa I


Wektra Zbuczyn (2 : 1) Wisła Józefów
JTS Jawor (0 : 3) Wisła Józefów
JTS Jawor (2 : 6) Wektra Zbuczyn

 

Tabela grupy-------- Punkty------- Bramki
1. Wektra Zbuczyn 6 pkt (8 - 3) - (awans ½ finału)
2. Wisła Józefów 3 pkt (4 - 2) - (awans ½ finału)
3. JTS Jawor 0 pkt (2 - 9) - (mecz o 5 miejsce)

 

Grupa II


SEMP Pogoń Siedlce II (1 : 2) SEMP Pogoń Siedlce I
Kotwica Kołobrzeg (0 : 5) SEMP Pogoń Siedlce I
Kotwica Kołobrzeg (1 : 2) SEMP Pogoń Siedlce II

 

Tabela grupy----------- Punkty------- Bramki
1. SEMP Pogoń Siedlce I 6 pkt (7 - 1) - (awans ½ finału)
2. SEMP Pogoń Siedlce II 3 pkt (3 - 3) - (awans ½ finału)
3. Kotwica Kołobrzeg 0 pkt (1 - 7) - (mecz o 5 miejsce)

 

½ Finału


Wektra Zbuczyn (0 : 4) SEMP Pogoń Siedlce II
SEMP Pogoń Siedlce I (4 : 0) Wisła Józefów

 

Mecz o 5 miejsce


JTS Jawor (1 : 5) Kotwica Kołobrzeg

 

Mecz o 3 miejsce


Wektra Zbuczyn (3 : 0) Wisła Józefów

 

FINAŁ TURNIEJU
SEMP Pogoń Siedlce II (0 : 5) SEMP Pogoń Siedlce I

 

Wyróżnienia
Wektra Zbuczyn  - Mateusz Jurzyk
Wisła Józefów - Krystian Pastwa
SEMP Pogoń Siedlce II - Karol Jarosz

 

Najlepszy zawodnik:
SEMP Pogoń Siedlce I - Gabriel Kasprowicz

 

Klasyfikacja końcowa:
I - SEMP Pogoń Siedlce I
II - SEMP Pogoń Siedlce II
III - Wektra Zbuczyn
IV - Wisła Józefów
V - Kotwica Kołobrzeg
VI - JTS Jawor
VII - Szczakowianka Jaworzno
VIII - Ejsmond Gdynia
IX - Młoda GKSA Krzemieniewo
X - MUKS 6 Radomsko

 

KATEGORIA U12


Grupa A


AF Barlinek II (0 : 1) Kotwica Kołobrzeg
Frendo Dywity (0 : 1) Dąbroczanka Pępowo
Orzeł Wałcz (0 : 2) Olimp Stok Lacki
Juventa Starachowice I (0 : 4) AF Barlinek II
Kotwica Kołobrzeg (5 : 0) Frendo Dywity
Dąbroczanka Pępowo (12 : 0) Orzeł Wałcz
Dąbroczanka Pępowo (1 : 4) Kotwica Kołobrzeg
Frendo Dywity (3 : 1) Juventa Starachowice I
Orzeł Wałcz (1 : 4) Kotwica Kołobrzeg
Olimp Stok Lacki (1 : 1) Dąbroczanka Pępowo
AF Barlinek II (8 : 0) Frendo Dywity
Juventa Starachowice I (1 : 3) Orzeł Wałcz
Kotwica Kołobrzeg (3 : 0) Olimp Stok Lacki
Orzeł Wałcz (0 : 8) AF Barlinek II
Olimp Stok Lacki (3 : 1) Juventa Starachowice I
AF Barlinek II (5 : 0) Olimp Stok Lacki
Juventa Starachowice I (0 : 8) Dąbroczanka Pępowo
Olimp Stok Lacki (1 : 0) Frendo Dywity
Dąbroczanka Pępowo (2 : 2) AF Barlinek II
Kotwica Kołobrzeg (6 : 0) Juventa Starachowice I
Frendo Dywity (3 : 1) Orzeł Wałcz

 

Tabela grupy A --------Punkty------ Bramki
1. Kotwica Kołobrzeg 18 pkt (23 - 2) - (awans ¼ finału)
2. AF Barlinek II 13 pkt (27 - 3) - (awans ¼ finału)
3. Dąbroczanka Pępowo 11 pkt (25 - 7) - (awans ¼ finału)
4. Olimp Stok Lacki 10 pkt (7 - 10) - (awans ¼ finału)
5. Frendo Dywity 6 pkt (6 - 17) - (Puchar Kasprowego)
6. Orzeł Wałcz 3 pkt (5 - 30) - (Puchar Kasprowego)
7. Juventa Starachowice I 0 pkt (3 - 27) - (Puchar Kasprowego)

 

Grupa B


Ejsmond Gdynia (0 : 1) Bóbr Tłuszcz
AF Barlinek I (2 : 0) Bóbr Tłuszcz
Juventa Starachowice II (4 : 0) Ejsmond Gdynia
Start Jastrowie (2 : 1) Bóbr Tłuszcz
MUKS 6 Radomsko (0 : 4) AF Barlinek I
Bóbr Tłuszcz (1 : 2) Juventa Starachowice II
Ejsmond Gdynia(0 : 1) Start Jastrowie
MUKS 6 Radomsko (2 : 0) Start Jastrowie
Bóbr Tłuszcz (3 : 0) JTS Jawor
JTS Jawor (0 : 6) Ejsmond Gdynia
AF Barlinek I (1 : 3) Juventa Starachowice II
Juventa Starachowice II (6 : 1) MUKS 6 Radomsko
Start Jastrowie (11 : 0) JTS Jawor
Start Jastrowie (0 : 2) AF Barlinek I
JTS Jawor (0 : 8) MUKS 6 Radomsko
AF Barlinek I (12 : 0) JTS Jawor
MUKS 6 Radomsko (1 : 1) Ejsmond Gdynia
JTS Jawor (0 : 9) Juventa Starachowice II
Ejsmond Gdynia (0 : 4) AF Barlinek I
Bóbr Tłuszcz (5 : 1) MUKS 6 Radomsko
Juventa Starachowice II (2 : 1) Start Jastrowie

 

Tabela grupy B -----Punkty----------Bramki
1. Juventa Starachowice II 18 pkt (26 - 4) - (awans ¼ finału)
2. AF Barlinek I 15 pkt (25 - 3) - (awans ¼ finału)
3. Start Jastrowie 9 pkt (15 - 7) - (awans ¼ finału)
4. Bóbr Tłuszcz 9 pkt (11 - 7) - (awans ¼ finału)
5. MUKS 6 Radomsko 7 pkt (13 - 16) - (Puchar Kasprowego)
6. Ejsmond Gdynia 4 pkt (7 - 11) - (Puchar Kasprowego)
7. JTS Jawor 0 pkt (0 - 49) - (Puchar Kasprowego)

 

Puchar Kasprowego


Grupa X


Frendo Dywity (2 : 2) Juventa Starachowice I
Ejsmond Gdynia (3 : 0) Juventa Starachowice I
Ejsmond Gdynia (0 : 0) Frendo Dywity

 

Tabela grupy X---------- Punkty------- Bramki
1. Ejsmond Gdynia 4 pkt (3 - 0)
2. Frendo Dywity2 pkt (2 - 2)
3. Juventa Starachowice I 1 pkt (2 - 5)

 

Grupa Y


MUKS 6 Radomsko (5 : 0) JTS Jawor
Orzeł Wałcz (4 : 0) JTS Jawor
Orzeł Wałcz (1 : 6) MUKS 6 Radomsko

 

Tabela grupy Y----------Punkty--------- Bramki
1. MUKS 6 Radomsko 6 pkt (11 - 1)
2. Orzeł Wałcz 3 pkt (5 - 6)
3. JTS Jawor 0 pkt (0 - 9)

 

FINAŁ PUCHARU KASPROWEGO


Ejsmond Gdynia (1 : 2) MUKS 6 Radomsko

 

FAZA FINAŁOWA

 

¼ Finału

 

Kotwica Kołobrzeg (2 : 1) Bóbr Tłuszcz
Dąbroczanka Pępowo (1 : 1 k. 4:3) AF Barlinek I
AF Barlinek II (4 : 0) Start Jastrowie
Olimp Stok Lacki (0 : 2) Juventa Starachowice II

 

Mecze o miejsca 5 – 8 (½ Finału)


Bóbr Tłuszcz (0 : 4) AF Barlinek I
Start Jastrowie (4 : 1) Olimp Stok Lacki

 

½ Finału


Kotwica Kołobrzeg (1 : 1 k. 4:5) Dąbroczanka Pępowo
AF Barlinek II (0 : 2) Juventa Starachowice II

 

Mecz o 7 miejsce

 

Bóbr Tłuszcz (1 : 1 k. 2:3) Olimp Stok Lacki

 

Mecz o 5 miejsce

 

AF Barlinek I (3 : 2) Start Jastrowie

 

Mecz o 3 miejsce


Kotwica Kołobrzeg (1 : 3) AF Barlinek II

 

FINAŁ TURNIEJU


Dąbroczanka Pępowo (0 : 1) Juventa Starachowice II

 

Wyróżnienia
AF Barlinek II - Filip Karwecki
Kotwica Kołobrzeg - Leszek Jaruzel
Dąbroczanka Pępowo - Karol Śląski

 

Najlepszy zawodnik
Juventa Starachowice II - Daniel Zieja

 

Klasyfikacja końcowa:
I - Juventa Starachowice II
II - Dąbroczanka Pępowo
III - AF Barlinek II
IV - Kotwica Kołobrzeg
V - AF Barlinek I
VI - Start Jastrowie
VII - Olimp Stok Lacki
VIII - Bóbr Tłuszcz
IX - MUKS 6 Radomsko
X - Ejsmond Gdynia
XI - Orzeł Wałcz
XI - Frendo Dywity
XIII - Juventa Starachowice I
XIII - JTS Jawor

 

 

KATEGORIA U14

 


Błękitni Owińska (2 : 1) Kotwica Kołobrzeg II
MUKS 6 Radomsko (0 : 3) Kotwica Kołobrzeg I
Frendo Dywity (1 : 1) MUKS 6 Radomsko
JTS Jawor (1 : 3) Błękitni Owińska
Kotwica Kołobrzeg I (2 : 0) Kotwica Kołobrzeg II
JTS Jawor (2 : 1) MUKS 6 Radomsko
Frendo Dywity (0 : 6) Kotwica Kołobrzeg I
JTS Jawor (0 : 1) Kotwica Kołobrzeg II
Błękitni Owińska (1 : 1) Kotwica Kołobrzeg I
MUKS 6 Radomsko (1 : 3) Kotwica Kołobrzeg II
Błękitni Owińska (1 : 0) MUKS 6 Radomsko
Frendo Dywity (2 : 1) JTS Jawor
Frendo Dywity (1 : 2) Kotwica Kołobrzeg II
JTS Jawor (0 : 3) Kotwica Kołobrzeg I
Frendo Dywity (1 : 3) Błękitni Owińska
MUKS 6 Radomsko (0 : 0) Frendo Dywity
Frendo Dywity (0 : 6) Błękitni Owińska
Kotwica Kołobrzeg I (4 : 0) Frendo Dywity
Frendo Dywity (0 : 0) JTS Jawor
Kotwica Kołobrzeg II (3 : 0) Frendo Dywity
Kotwica Kołobrzeg I (1 : 0) Kotwica Kołobrzeg II
JTS Jawor (0 : 2) Błękitni Owińska
Błękitni Owińska (2 : 0) Kotwica Kołobrzeg II
MUKS 6 Radomsko (0 : 3) Kotwica Kołobrzeg I
JTS Jawor (2 : 0) MUKS 6 Radomsko
Błękitni Owińska (0 : 0) Kotwica Kołobrzeg I
JTS Jawor (1 : 2) Kotwica Kołobrzeg II
Błękitni Owińska (3 : 0) MUKS 6 Radomsko
MUKS 6 Radomsko (1 : 3) Kotwica Kołobrzeg II
JTS Jawor (0 : 5) Kotwica Kołobrzeg I

 

Tabela grupy----------Punkty------- Bramki
1. Kotwica Kołobrzeg I 26 pkt (28 - 1)
2. Błękitni Owińska 26 pkt (23 - 4)
3. Kotwica Kołobrzeg II 18 pkt (15 - 11)
4. JTS Jawor 7 pkt (7 - 19)
5. Frendo Dywity 6 pkt (5 - 26)
6. MUKS 6 Radomsko 2 pkt (4 - 21)

 

Wyróżnienia
JTS Jawor - Kuba Belica
Kotwica Kołobrzeg II - Mateusz Rzeszotarski
Błękitni Owińska - Stanisław Smolikowski

 

Najlepszy zawodnik
Kotwica Kołobrzeg I - Bartek Jarnicki

 

Klasyfikacja końcowa:
I - Kotwica Kołobrzeg I
II - Błękitni Owińska
III - Kotwica Kołobrzeg II
IV - JTS Jawor
V - Frendo Dywity
VI - MUKS 6 Radomsko