ZAPROSZENIE


[pobierz] 0.9 MB zaproszenie-baltyk-cup-2019

Serdecznie zapraszamy kluby, akademie, oraz szkółki piłkarskie, do udziału w turnieju piłkarskim BAŁTYK CUP 2019, który odbędzie się w dniach od 1 do 5 maja 2019 r., w Rewalu, Niechorzu i Pobierowie.

Trzecia edycja Turnieju BAŁTYK CUP, organizowanego przez firmę Almar-Sport, ponownie odbędzie się w Gminie Rewal. W poprzedniej edycji turnieju, rozegranej w czerwcu 2018, wystąpiło 70 drużyn z Polski i zagranicy, a impreza spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem uczestników. Niezwykle atrakcyjne miejsce zawodów oraz wiele atrakcji jakie czekają na uczestników, pozwalają przypuszczać iż kolejna edycja turnieju BAŁTYK CUP, spotka się ponownie z bardzo dużym zainteresowaniem klubów i szkółek piłkarskich

 

Turniej BAŁTYK CUP 2019 rozegrany zostanie w 6 kategoriach wiekowych: U8, U9, U10, U11, U12 i U13.

 

      UCZESTNIKOM TURNIEJU BAŁTYK CUP 2019 ZAPEWNIAMY:

• profesjonalną organizację zawodów
• cztery noclegi z pełnym wyżywieniem, w bardzo dobrych           warunkach
• nagrodę dla każdego zawodnika o wartości 100 zł.
• puchary dla wszystkich drużyn, medale dla zawodników
• atrakcyjne nagrody dla najlepszych zespołów turnieju
• doskonałą zabawę i integrację
• dodatkowe atrakcje

 

 

 

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail.

 

O ostatecznym udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego w razie chęci uczestnictwa, prosimy o zarezerwowanie sobie miejsca na liście uczestników, pozostawiając sobie jednocześnie czas na przesłanie oficjalnego zgłoszenia.

 

Kluby i akademie piłkarskie, zainteresowane uczestnictwem w turnieju, prosimy o kontakt, w celu otrzymania Karty Zgłoszenia, zawierającej koszty udziału.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!